Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Bosszantó, zavaró változtatások a farmon

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 16.10.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Sziasztok! :)

Ezt a topikot azért hozzuk Nektek létre, hogy külön tudjátok jelezni a hibákat és külön azokat a játékelemeket, amik zavaróak vagy egyenesen bosszantóak.

A változtatás előtt is jelen lévő egyéb dolgok (pl. szövifalocsolás) szóvá tételére ezt használjátok:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128124/javaslatok


Kérlek benneteket, egy picit próbáljátok meg külön választani a véleményeiteket, és az egyes bejegyzéseket eszerint posztolni. :)

Sajnos ezen a fórumon nincs meg az a moderálási eszközkészlet, ami a réginek része volt. Ott meg tudtuk bontani a hozzászólást, és külön topikba tenni úgy, hogy az eredeti írója megmaradhatott. Most erre nincs lehetőségünk. Itt annyit tudunk tenni, hogy bontjuk, de akkor a mi nevünk alatt fog megjelenni az, amit kénytelenek vagyunk áthelyezni.

A megértéseteket köszönöm! :)

További jó fórumozást kívánok! :)

Zsu

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«1

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 14.10.2016
    Többen jeleztétek korábban az alábbi hibát is:
     Ha elindítottunk egy termelést, vagy bármit, akkor nem láthatjuk a körmenüben, mennyi tápunk, trágyánk stb. van készleten.

    Szövetkezetünkben jelezték:
    A főfarmon van a traktor, s mivel nem csak a főfarmra van hatással, hanem a pékségre is, zavaró, ha a pékségnek meg szeretnék növelni a mennyiségét a traktorral, vissza kell lépni a főfarmra, majd újra az ínyenc farmra.

    Amit még a sziget kapcsán felhoztatok:
    - Nem jeleníti meg a sziget végét jelző pontos időt, csak egy közelítő adatot, amit napban adnak meg.
    - A reptérről nem lehet a szigetre jutni.

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok,

    - szövifa locsoláshoz valami racionálisabb megoldás kellene (nagyobb szövikben 40-60 embert végiglocsolni profi géppel is legalább félóra)
    - a projektek készlet-elemeit lehetne rotálni, vagy a névjegy-csapatmunka elemek begyűjthetőségét növelni
    - a hajó ennyire háttérbe pakolása kényelmetlen, rossz döntés volt. Nem felhívó jellegű a hajó kikötése, így esetleges, hogy rakodok, vagy nem, attól függően, mikor jut eszébe az embernek, hogy megnézze, van-e már hajó?
    - a melegház átpakolása a virág-farmra szintén nem túl jó ötlet, túlságosan gyakran kell átlépkedni, ha folyamatosan termelünk vele
    - szintén egyetértünk azzal, hogy a különböző bónusz lehetőségek, kedvezmények (pl a lovas) jelenjen meg a főfarmon, ne kelljen átlépkedni, és nézni, mikor működik
    - a garázsnál a körmenü szerintem is lehetne fordítva, nem praktikus kirakni annyira balra
    - a garázsnál a szintidőket lehetne csökkenteni, vagy lehetőséget adni az átlépésre, mondjuk valamennyi dollár-fizetéssel
    - egyes eventeknél a begyűjthető mennyiséget újra kellene gondolni, vagy a begyűjthető mennyiséget növelni. (nyomok, térkép, bogár, katasztrófálisan lassan összegyűjthető)
    - a lovas-verseny egy vicc, mert totál véletlenszerű a győzelmi esély, ráadásul a választható versenyzőknél gyakran esély sincs arra, hogy pontot szerezzünk. Ezt napokon keresztül "élvezhetjük" (20 nap alatt nem sikerült 50 pontot haladni! )
    - a betakarításnál az elemek úgy "szállnak" el, hogy azzal legtöbbször akadályozzák az indítást. Hiába kattintok a már beszedett elemre az újabb indításhoz, ha a kifutó elemek fedést hoznak létre, így a kattintás eredménytelen volt. Szerencsétlen esetben ezt 2-3 alkalommal is meg kell ismételni, hogy elinduljon a termelés
    - a piacos szerződéseknél kényelmetlen mindig végignézni az egyes szerződéseket, hol, mi hiányzik, mennyit kell még berakni, hogy kész legyen. Vagy legyen depo a szerződésekhez, ahol látom az aktuális szerződések  összesített szükségletét, vagy szerződésenként a panelon láthassuk a szükséges mennyiséget és teljesítést
    - az újabban kialakított "szuper ajánlatok" egyáltalán nem szuperek! Besorolja a rendszer a korábbiak alapján a játékost egy kategóriába, és nincs választási lehetőség. (pl. a legtöbb csomag csak alkalmankénti magas összeg elköltése esetén reális opció, illetve játékostól függően más és más, de valószínűleg a korábbi költések egy-egy maximumához közeli érték.) Pont ellenkező hatást vált ki.
    - a rendező használata "kocka" nézetben maga az inkvizíció!  Pedig egy szuper újítás lehetne.

    "röviden" egyelőre ennyi!!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok !
    Még egy dolog ami zavar. Ha a főfarmon vagyok, nem zöld pipával mutatja ha valami kész a másik 2 farmon, hanem megáll az óra 0.01-nél.
    Szervusztok!
    Angel, nálam rendesen mutatja zöld pipával, ha kész van valami!

    "- a betakarításnál az elemek úgy "szállnak" el, hogy azzal legtöbbször akadályozzák az indítást. Hiába kattintok a már beszedett elemre az újabb indításhoz, ha a kifutó elemek fedést hoznak létre, így a kattintás eredménytelen volt. Szerencsétlen esetben ezt 2-3 alkalommal is meg kell ismételni, hogy elinduljon a termelés"

    Kedves Lilla, ezzel az észrevételeddel teljes mértékben 1-et értek
    :)

    ""röviden" egyelőre ennyi!!"
    "csak" ennyi!?? ;)

    Kedves Játékosok, valószínű, hogy sokan nem fogtok igazat adni nekem, de ha  minden, úgy működne ahogy szeretnétek és beírtátok, akár "unalmassá" is, és gépiessé is válna a játék!
    értem én, hogy az idő az pénz, de más-más játékból tudom, hogy ha csak beszedünk, elindítunk, mindent a kezünk alá raknak alapon, higgyétek el az se jó!
    várjatok még 1 kicsit, hisz nagyon úgy látszik, hogy lesznek komoly fejlesztések, akár a szövifalut, akár a lovardát illetően!
    Én biztosra veszem, hogy nem ok nélkül találták ezt így ki!

  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Ritkán szólok hozzá a dolgokhoz, de akkor "kimerítően"  !!  :::))) :)
    -lilu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nem is tom, h ez hiba vagy inkább ebbe a kategóriába tartozik, de a hiba topik már le lett zárva
    azt se tom, h másnál is így van-e, de nekem az Ínyencen a szélmalomnak hiányoznak a "lapátjai" :(
    és már egy jó ideje
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    nem is tom, h ez hiba vagy inkább ebbe a kategóriába tartozik, de a hiba topik már le lett zárva
    azt se tom, h másnál is így van-e, de nekem az Ínyencen a szélmalomnak hiányoznak a "lapátjai" :(
    és már egy jó ideje
    Szia Liz :)

    mivel az ínyencen nem szélmalom van, hanem vízimalom, így annak lapátkereke van, és az ott is van rajta szerintem :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.10.2016
    Szia Liz :)

    mivel az ínyencen nem szélmalom van, hanem vízimalom, így annak lapátkereke van, és az ott is van rajta szerintem :)
    kösz a javítást, nekem malom-malom :smiley:
    de nem volt régen rajta valami? nekem mintha rémlene.......
    ááááá mind1, amilyen sűrűn látogatom......

    tényleg....... megnéztem és vízi és ott vannak a kerekei :smiley:
    na erről ennyit :smiley:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Biztos hogy a BF-el játszol? Nem csak egy másik fórumra akartad írni? :D:D:D:D:D:D

    amúgy meg... Jó reggelt!
    hát néha megkavarodom, nem vitás :smiley:
    hja.... asszem kevés volt a kv, nem ébredtem fel rendesen :blush:
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Bocsi, de annyi már a topik, hogy azt se tudom hová írjak!
    BORZASZTÓ ami megint folyik!
    kérdem én, azért igyekeztem a Viking-szigettel, hogy most így HIRTELEN más magokat kérjen a hajó????
    a tesztfarm is 1 nagy kaki!
    no de nem folytatom mert nagyon mérges vagyok és olyat mondanék, hogy csuda :s
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szervusztok!

    Bocsi, de annyi már a topik, hogy azt se tudom hová írjak!
    BORZASZTÓ ami megint folyik!
    kérdem én, azért igyekeztem a Viking-szigettel, hogy most így HIRTELEN más magokat kérjen a hajó????
    a tesztfarm is 1 nagy kaki!
    no de nem folytatom mert nagyon mérges vagyok és olyat mondanék, hogy csuda :s

    Milyen gyümölcsöket kér tőled Barnacle, Nagyika?
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Bocsi, de annyi már a topik, hogy azt se tudom hová írjak!
    BORZASZTÓ ami megint folyik!
    kérdem én, azért igyekeztem a Viking-szigettel, hogy most így HIRTELEN más magokat kérjen a hajó????
    a tesztfarm is 1 nagy kaki!
    no de nem folytatom mert nagyon mérges vagyok és olyat mondanék, hogy csuda :s

    Milyen gyümölcsöket kér tőled Barnacle, Nagyika?
    Én nem is tudom melyik sziget is az Zsu, de nem a Viking, az 1-ő oldalról adtam be, most szeder is kell, az meg a 2.-ik oldalon van!
    Nekem szörnyű Zsu a tudat, hogy 1 hónap kemény munkáját húzták át megint!
    Bosszantó, hogy a 100-100 specmagom hiába vettem,ÉS, azért is hajtottam, mert a köv. szigetet ki is akartam hagyni, de így, nem tehetem, sőt, húzhatok bele abba is!
    Mondjátok, mikor lesz már itt játék a játék és nem bosszankodás?
    megint frissítettek, hát meg is van az eredménye :'(
    a teszten meg, hol lehet horgászni, hol nem, de le van ejtve, nem csinálom és kész, de ez a hajós dolog megint durva, újra SOKK :s
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217

    Szia Nagyika
    A melegházban most átváltották a gyümiket,így a jelenlegi vikinges gyümiket a második oldalon találod és termelheted a melegházban.De a hajó még mindig a vikinges gyümiket kéri és egészen addig azt is fogja kérni,amíg egy újabb szigetet meg nem nyitsz.Szóval ne bosszankodj,a változás csak annyi,hogy ha rálépsz a melegházra,akkor át kell menni a 2 dik oldalra és onnan választod ki a magot,amit termelsz benne :D
    szuuu szááá Nagyika :D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szervusztok!

    Bocsi, de annyi már a topik, hogy azt se tudom hová írjak!
    BORZASZTÓ ami megint folyik!
    kérdem én, azért igyekeztem a Viking-szigettel, hogy most így HIRTELEN más magokat kérjen a hajó????
    a tesztfarm is 1 nagy kaki!
    no de nem folytatom mert nagyon mérges vagyok és olyat mondanék, hogy csuda :s
    Szia Nagyika!

    Nekem most érkezett be a hajó, és tőlem viking szigeti gyümölcsöt, éppen szedret kért. Nálad valami probléma lehet, talán kellene írni a Suportnak, mert a hibagyűjtés határideje már lejárt.
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Sziasztok...újra csak kérdezek, mi az a Maják öröksége? Hol tudnám elolvasni, mit kell csinálni? Lehet nem jó helyen teszem fel, de nem tudok eligazodni már a sok minden között, leírás sehol semmi! Köszönöm és a fáradtságot is ha választ kapok!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Egy picikét még hozzászólnék ehhez a James professzoros témához. :)

    Az utólsó frissítéssel tették láthatóvá mindenki számára.
    Korábban csak akkor jelent meg, ha valaki a Könyvtárban legalább egy maximum szintű (ami akkor még 5-ös volt) könyvvel rendelkezett. De most már nem így van, nincs játékos szinthez vagy egyéb követelményhez kötve. Természetesen a kihasználásához arra van szükség, amit Robi is ír.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    -Engem az is zavar picit, hogy a lovas farmon a napi feladat begyűjtéséhez 2x kell kattintani. Az van rá írva, hogy "ide vele", aztán megjelenik még 1 ablak ahhoz, hogy beszedjük.

    - A Mélytengeri halászatban pedig jó lenne valami megoldás arra, hogy ne ugorjon fel beszedéskor +1 ablak. Tudom, hogy itt vannak információk, de engem zavar, hogy nem lehet 1 kattintással begyűjteni a cuccot, mint pl a földekről.

    -Valamint szintén a halászatnál zavaró, hogy kihajózáskor össze-vissza vannak a hajók. Tehát amikor rákattintok a pocsolyára. Nem tudom, mi alapján teszi sorrendbe, de úgy tűnik, hogy a legmagasabb szintű és a felszerelt hajók vannak mindig hátrább. Emiatt mindig lapozgatni kell. Jó lenne, ha előre tenné a nagyobb fejlettségű hajókat és azt, ami fel van szerelve. Én nem mindet szerelem fel egyszerre, mert a "maradékokra" másképp küldöm ki.

    köszönöm

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    -Engem az is zavar picit, hogy a lovas farmon a napi feladat begyűjtéséhez 2x kell kattintani. Az van rá írva, hogy "ide vele", aztán megjelenik még 1 ablak ahhoz, hogy beszedjük.

    - A Mélytengeri halászatban pedig jó lenne valami megoldás arra, hogy ne ugorjon fel beszedéskor +1 ablak. Tudom, hogy itt vannak információk, de engem zavar, hogy nem lehet 1 kattintással begyűjteni a cuccot, mint pl a földekről.

    -Valamint szintén a halászatnál zavaró, hogy kihajózáskor össze-vissza vannak a hajók. Tehát amikor rákattintok a pocsolyára. Nem tudom, mi alapján teszi sorrendbe, de úgy tűnik, hogy a legmagasabb szintű és a felszerelt hajók vannak mindig hátrább. Emiatt mindig lapozgatni kell. Jó lenne, ha előre tenné a nagyobb fejlettségű hajókat és azt, ami fel van szerelve. Én nem mindet szerelem fel egyszerre, mert a "maradékokra" másképp küldöm ki.

    köszönöm

    Nem igazán dicséretes más javaslatát kritizálni, de engem az ezer kattintás mellett az ezeregyedik már igazán nem zavar...
    A kihajózáskori hajóválasztás lapozásában már inkább egyetértek Veled, bár nálam nem az erős és felszerelt hajók vannak hátul. Ha van kedved, először figyeld meg, hogy a beérkező hajók melyik dokkba állnak be, ehhez (is) nagyon jó, ha minden hajónak van neve. Én úgy vettem észre, hogy ugyan ebben a sorrendben vannak a hajók a kihajózásnál is. A Te problémád ott lehet, hogy először a később érkezett hajókat szereled fel, mert ezek vannak "kívül", így először általában ezekre kattint az ember a felszerelésnél; ha jó a teóriám, akkor ezek viszont a kihajózásnál az utolsó lapra kerülnek, ami valóban bosszantó lehet.
    Addig is, amíg a javaslatod bevezetésre nem kerül, próbáld meg az én megfigyelésemet ellenörízni és használni.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    ok
    köszi mindkettőtöknek

    és még eszembe jutott az "össz faluboldogság" hiánya, de gondolom, ez ezerszer lett már tolmácsolva.....
    :(


  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali.
    A hajókat nem nehéz követni még név nélkül sem,hisz mindig ugyanabban a sorrendben vannak a lapozgatós oldalon
    Hisz a hajók úgy helyezkednek el,hogy
    mólónál első sor alul 4 hajó
    mólónál második sor felül (a vízhez közel) 4 hajó
    oldalt jobbra a javítóműhelynél 2 hajó
    alatta az érmés autónál 2 hajó
    alatta a vb sátornál 2 hajó
    A lapozgatós oldalon
    1 oldal. mólónál az alsó sorban lévő 4 hajó
    2 oldal. a javítóműhelynél álló 2 hajó a mólónál a felső sorból az első 2 hajó
    3 oldal: a mólónál a felső sorból a 2 dik két hajó és az érmés autónál álló 2 hajó
    4 oldal: a vb sátornál álló 2 hajó
    Ez mindig így van.
    Az bizti,hogy a vézna az mindig az első a dokkban,de mivel nálam a többi mind vonós 4 es,így nálam érkezési sorba állnak be...



  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    Ha itt lehet a hajókkal kapcsolatban ötletelni, akkor nekem is volna egy észrevételem.
    Nekem roppant zavaró, hogy tele van az a felület, ahonnan a hajókat meg lehet rakni, olyan elemekkel, amiket kaptunk és számomra teljessen feleslegesek, soha nem fogom tudni elhasználni őket. (Pl. nincs olyan szintű hajóm, amihez embereket kapunk ajándékba.) Emiatt a meglevő két fajta hajómhoz való elemek az 1. 2. és a 3. oldalra kerülnek, állandó kavarodásban vagyok, hogy mit honnan szedjek elő.
    Jó lenne egy kuka, ahova a felesleges dolgokat ki lehetne dobni, hogy a megmaradó és a továbbiakban szükséges dolgok áttekinthetők legyenek.
    Köszönöm, Ema
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.08.2017
    Sziasztok!
    Ha itt lehet a hajókkal kapcsolatban ötletelni, akkor nekem is volna egy észrevételem.
    Nekem roppant zavaró, hogy tele van az a felület, ahonnan a hajókat meg lehet rakni, olyan elemekkel, amiket kaptunk és számomra teljessen feleslegesek, soha nem fogom tudni elhasználni őket. (Pl. nincs olyan szintű hajóm, amihez embereket kapunk ajándékba.) Emiatt a meglevő két fajta hajómhoz való elemek az 1. 2. és a 3. oldalra kerülnek, állandó kavarodásban vagyok, hogy mit honnan szedjek elő.
    Jó lenne egy kuka, ahova a felesleges dolgokat ki lehetne dobni, hogy a megmaradó és a továbbiakban szükséges dolgok áttekinthetők legyenek.
    Köszönöm, Ema
    Ezt már javasolták korábban is: vagy megvalósítják a fejlesztők, vagy nem.
    Azonban mindent el lehet használni; ha zavar, akkor biztos nem probléma, hogy másfajta hajóra téve csak fele hatása van, de az még mindig több, mint a kukába rakott nulla ;) Egyedül a homárhálónak nincs se pozitív se negatív hatása, de amikor van fölösleges hely a homáros területre küldött hajón, akkor tedd föl, és megszabadulsz tőle.
    Gondolom vonósaid vannak. Ha például kagylós területre küldesz egyet, akkor tán még üresen is lehalássza az összes halat. Ide  rakd föl a fölösleges embereket. Én már így elhasználtam 4-500 motorcsónakos embert, mert olyan hajóm nincsen.
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    Ha itt lehet a hajókkal kapcsolatban ötletelni, akkor nekem is volna egy észrevételem.
    Nekem roppant zavaró, hogy tele van az a felület, ahonnan a hajókat meg lehet rakni, olyan elemekkel, amiket kaptunk és számomra teljessen feleslegesek, soha nem fogom tudni elhasználni őket. (Pl. nincs olyan szintű hajóm, amihez embereket kapunk ajándékba.) Emiatt a meglevő két fajta hajómhoz való elemek az 1. 2. és a 3. oldalra kerülnek, állandó kavarodásban vagyok, hogy mit honnan szedjek elő.
    Jó lenne egy kuka, ahova a felesleges dolgokat ki lehetne dobni, hogy a megmaradó és a továbbiakban szükséges dolgok áttekinthetők legyenek.
    Köszönöm, Ema
    Ezt már javasolták korábban is: vagy megvalósítják a fejlesztők, vagy nem.
    Azonban mindent el lehet használni; ha zavar, akkor biztos nem probléma, hogy másfajta hajóra téve csak fele hatása van, de az még mindig több, mint a kukába rakott nulla ;) Egyedül a homárhálónak nincs se pozitív se negatív hatása, de amikor van fölösleges hely a homáros területre küldött hajón, akkor tedd föl, és megszabadulsz tőle.
    Gondolom vonósaid vannak. Ha például kagylós területre küldesz egyet, akkor tán még üresen is lehalássza az összes halat. Ide  rakd föl a fölösleges embereket. Én már így elhasználtam 4-500 motorcsónakos embert, mert olyan hajóm nincsen.
    Szia! Nagyon jó ötlet, köszönöm szépen :)
    Bár rövidítőkkel szoktam kitömni a vonóhálóst és a motorost a közelebbi vizekre, azért bizos találok alkalmat (pl. éjjelente), amikor be tudom szuszakolni ezeket a felesleges dolgokat :)
  • Papp Gabriella (HU1)Papp Gabriella (HU1) Bejegyzések: 10
    Kedves Big Farm Csapat! Teljesen elegedetlen vagyok a halpiaccal. A legnagyobb gondom az, hogy amikor lehetoseg volt ra, felfejlesztettem 10 vonohalos hajot 5-6-os szintre amik most szinte hasznalhatatlanok. Raadasul csak viszik a dollart, mert a piac tobbnyire olyan halakat ker, amiket nem tudok halaszni a pocsolyak tartalma miatt. Mar 5 napja varom, hogy a kardhalas rendelesemet elkuldjem de azota nem volt ilyen lehetosegem. Ez ily modon szerintem teljesen hasznalhatatlan es a dollarjaim csak fogynak. Mikor fog a piac olyan szintre fejlodni, hogy a hajok legalabb eltartsak magukat meg ha nem is termelnek hasznot? Koszi Papp Gabriella
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Big Farm Csapat! Teljesen elegedetlen vagyok a halpiaccal. A legnagyobb gondom az, hogy amikor lehetoseg volt ra, felfejlesztettem 10 vonohalos hajot 5-6-os szintre amik most szinte hasznalhatatlanok. Raadasul csak viszik a dollart, mert a piac tobbnyire olyan halakat ker, amiket nem tudok halaszni a pocsolyak tartalma miatt. Mar 5 napja varom, hogy a kardhalas rendelesemet elkuldjem de azota nem volt ilyen lehetosegem. Ez ily modon szerintem teljesen hasznalhatatlan es a dollarjaim csak fogynak. Mikor fog a piac olyan szintre fejlodni, hogy a hajok legalabb eltartsak magukat meg ha nem is termelnek hasznot? Koszi Papp Gabriella
    Péntek óta, ha lehalászol egy távoli helyet kapnod kell kardhalas területet, de ahhoz le kell halásznod a távoli vizeket, mert most ott megjelennek.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Kedves Big Farm Csapat! Teljesen elegedetlen vagyok a halpiaccal. A legnagyobb gondom az, hogy amikor lehetoseg volt ra, felfejlesztettem 10 vonohalos hajot 5-6-os szintre amik most szinte hasznalhatatlanok. Raadasul csak viszik a dollart, mert a piac tobbnyire olyan halakat ker, amiket nem tudok halaszni a pocsolyak tartalma miatt. Mar 5 napja varom, hogy a kardhalas rendelesemet elkuldjem de azota nem volt ilyen lehetosegem. Ez ily modon szerintem teljesen hasznalhatatlan es a dollarjaim csak fogynak. Mikor fog a piac olyan szintre fejlodni, hogy a hajok legalabb eltartsak magukat meg ha nem is termelnek hasznot? Koszi Papp Gabriella
    Szerintem vagy rosszul halászol és piacozol, vagy rosszul számolsz: nekem nem veszteséges a halpiac.
    Leírtuk már korábban, de megismétlem.
    Vonósoknál hűtőládákat ne használj, mert drágák. Egy 6-os szintű vonóst 6 Brigivel és 6 Roy-jal kiküldve egy hal kifogása 512$-ba kerül. Ha ezt a piacon ettől többért adod el, akkor már nincs ráfizetés. Amelyik szerződés ennyit nem ad, azt kukázni kell.
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
    Talán érdekes fejlemény a dobozolós játék új rendszere. Ha jól látom, 4 napig, azaz 92 óráig, vagyis 92x60x60=331200 másodpercig tart, és a legmagasabb szint a 10-es, így az elméletileg gyűjthető legnagyobb pontszám 3millió312ezer. Miért vannak ennél több pontért megszerezhető jutalmak? El tudja azt érni valaki? Mennyi pénzt kell fizetni a GGs számlájára, hogy kapjunk némi ajándékot? Ezen a kérdésen valószínűleg többen is elgondolkodtak, mert jelenleg a 800 valahanyadik helyen állok úgy, hogy csak akkor indult el a dobozolós, ha véletlenül ugyanaz volt a fél órás verseny célja (amiből napi 300 pontot kell gyűjteni), míg korábban az első 1000-be se tudtam beférni, pedig toltam a dobozolós eventet.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt