Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A legkeresettebb hibák

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 12.10.2016
    Bourges-Roxfort szövi hibajegyzéke :

    3, sokszor a vevők láthatatlanul fizetnek- csak frissítés után jelenik meg a pénz.
    4. a melegház és a traktor (aminek a körmenűje is fordítva lehetne) elérhető legyen egy helyről
    5. a lovarda úgy rossz ahogy van -látszódjon ha üzim érkezik, vagy tudok versenyezni, és ezt esetleg a főfarmon egy kis ablak mutathatná.
    6. többünknek a chat kijelzője nem működik a szöviben, nem jelez, csak ha már többen írnak, vagy akkor se .
    7. a kutyát nem lehet megetetni vagy csak sok-sok kattintással, vagy, a farmok közötti átlépéssel.
    Post edited by Lívia7 (HU1) on
  • lizi72 (HU1)lizi72 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok, én a legnagyobb hibának azt érzem, hogy az inyenc farmon, nem enged kihelyezni új dekorációt, illetve, ha átrendezem a farmom, és átlépek másik területre, utána visszaugrik az átrendezés előtti helyre

  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    1. A  hajó nem elérhető a Főfarmról - jó lenne javítani.
    2. Az eventablak csak a főfarmról látható/kezelhető. Jó lenne ha az Inyenc farmról is elérhető lenne - pld. tedd elérhető a tojást c. feladatnál nem kellene a farmok között ugrálni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.10.2016
    sziasztok
    a jobb oldalon a bányát nem jelzi ki, csak a lovat
    elég érdekes, h ráviszem az egeret a lóra és kiírja, h 4 ezer arany :)
    továbbá ha esetleg lesz még lóserkentő, akkor azt jó lenne, ha jelezné a főfarmon, ne kelljen folyton a lovardához ugrálni ( persze, ha nem felejti el az ember )

    régebbi probléma szrtm
    egyik szövitársam jelzi, h betakarításnál, ha tele a raktár, hiába katt az eladásra, akkor sem tudja betakarítani, nem adja el a progi a raktárban lévő mennyiséget csak miután frissít és szokásos ceremónia :)

    továbbá amit Macika is írt
    ha az eventeknél van olyan beadandó ( pl. tojás, tej ), akkor ne kelljen már a 2 farm között ugrálni
    tehát az adott termék farmján ( Ínyenc ) is látható legyen az event és lehessen onnan is beadni :)

    ja és persze... :smiley:
    a piacnál nem ártana az eladási összeg mellé feltüntetni, h + bónusz :) mert akkor még talán más is jár úgy mint én, h bónusszal együtt számolja az összeget :)
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    szerkesztette ezt: 12.10.2016
    Sziaztok
    Másik probléma a víztorony nem mindig müködik...
    A hozzászólásod többi része a javaslatok kategóriába tartozik.
    r0b33 - fórum moderátor
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Amit még a sziget kapcsán felhoztatok:
    - Nem jeleníti meg a sziget végét jelző pontos időt, csak egy közelítő adatot, amit napban adnak meg.
    - A reptérről nem lehet a szigetre jutni.
    Az event végének óra-perc pontossággal történő kijelzése talán minden helyen hiányzik és jó lenne, pl. a dobozolásnál biztosan, mert ezen vitatkoztunk szövitársaimmal, hogy mikor mennyi ideig tartott.
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    nem működik rendesen a biopiac a szövetkezeti tagoknál sem kérlek benneteket javítsátok meg!!!!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    A szövetkezetemben az alábbiakat írták:
    Jelezték, hogy ha van egy épületed, és alatta-felette, mellette vannak olyan épületek, amikben elkészült a termék, pl. állatoknál, akkor nem mindig azt szedi be, amire kattintasz, hanem esetleg a környezetében levőt.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    A hajóra kattintva nem mindig jelenik meg a rakodási ablak, ilyenkor a környezetre, (pl. a révészházra) kell kattintani.
    Hasonló a helyzet a piacnál is: sokszor "simogatni" kell a területet, hogy kijelölődjön a piac és lehessen kattintani
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24

    Sziasztok

    Nekem a jobb oldali kijelző számlálója leáll 1 mp-nél, nem vált zöldre a "betakarításra kész" jelzéssel.

  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    Sziasztok,
    amit javítani kellene szerintünk is:

    - valóban nem látszik időnként, hogy a piacon "fizetnek" az eladott termékért.
    - 2-3 átlépés után a hajót nem lehet megnyitni, ki kell lépni a játékból és újra indítani
    - nálunk is probléma a díszek kihelyezése



    Szia Lilla! :)

    Elnézést kérek, de muszáj vagyok bontani a hozzászólásodat. Ami nem működésbeli probléma, azokat átraktam a következő linkre:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135701/bosszanto-zavaro-valtoztatasok-a-farmon

    Zsu

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • longóné (HU1)longóné (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    Sziasztok.
    1.Gyakran +történik,hogy kidob a rendszer főleg küldetéseknél, és a bajnokságnál kellemetlen,ráadásul a visszatérés is hosszú idő.

    3.Időnként nem működik a víztorony,el tűnnek díszek,nem lehet betakarítani-sem eladni amikor a raktár tele van.A szövifa locsolását is le lehetne 1*-üsíteni,mert nem kevés időbe telik a farmok között,,ugrálni,,.Az is gondot okoz,hogy betakarításnál nem azt ,,szedi le,,amire kattintok,hanem valami mást takarít be.
    Köszi


    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • SzKori (HU1)SzKori (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Nekem csupán "annyi" a gondom, h iszonyatosan lelassult a farmom. (nem a gépem, netem hibája, mert 2-n is kipróbáltam). A térképig semmi probléma nincs, de után be sem töltődik a (pl.)főfarmom. A kész növények/állatok helyett csak fogaskerekek vannak a buborékban.
    Több farmot is csinálok, de azok betöltődnek. Tudtok vmi megoldást? Köszönöm!
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok !
    Még egy dolog ami zavar. Ha a főfarmon vagyok, nem zöld pipával mutatja ha valami kész a másik 2 farmon, hanem megáll az óra 0.01-nél.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    Sziasztok! :)

    Létre hoztunk egy topikot Nektek. :) Mivel "kissé" összekavarodnak a hibák és a zavaró játékelemek.
    Ide kizárólag a hibákat írjátok! Azokat a dolgokat, amik nem működnek vagy hibásan működnek!

    A zavaró, bosszantó dolgokhoz, amik a játék változtatása óta vannak, azokra itt a link:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135701/bosszanto-zavaro-valtoztatasok-a-farmon

    A változtatás előtt is jelen lévő egyéb dolgok (pl. szövifalocsolás) szóvá tételére pedig ezt használjátok:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128124/javaslatok

  • qqcs (HU1)qqcs (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    Liz65 (HU1) mondta:

    ha az eventeknél van olyan beadandó ( pl. tojás, tej ), akkor ne kelljen már a 2 farm között ugrálni
    tehát az adott termék farmján ( Ínyenc ) is látható legyen az event és lehessen onnan is beadni :)


    Szia Liz!
    Bocs, de vagy nem jól értelmezem, amit írtál, vagy ez nem hiba. Kezdetektől megoldott és most is működik. Két kattintás és az ínyencen is látható az eventes feladat és beadható a termény:




    Robi! Tőled is bocs! Hova küldhetem a radírt?



  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    MOM3 (HU1) mondta:
    2. Az eventablak csak a főfarmról látható/kezelhető. Jó lenne ha az Inyenc farmról is elérhető lenne - pld. tedd elérhető a tojást c. feladatnál nem kellene a farmok között ugrálni.

    Liz65 (HU1) mondta:
    ha az eventeknél van olyan beadandó ( pl. tojás, tej ), akkor ne kelljen már a 2 farm között ugrálni
    tehát az adott termék farmján ( Ínyenc ) is látható legyen az event és lehessen onnan is beadni :)

    qqcs (HU1) mondta:
    Szia Liz!
    Bocs, de vagy nem jól értelmezem, amit írtál, vagy ez nem hiba. Kezdetektől megoldott és most is működik. Két kattintás és az ínyencen is látható az eventes feladat és beadható a termény:




    Robi! Tőled is bocs! Hova küldhetem a radírt?

    Szia! :)

    Így van, ezt nagyon jól írod! :)
    Ez sem hiba, ez már a legelejétől így van. :)
    Tökéletes az útmutatód, ahogyan meg lehet oldani. ;) Akármelyik farmon megnézhető ezzel a többi farm feladatsora. :)

    Zsu
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.10.2016
    hát igazából nálam ez is az is előfordul,bár nem folyamatosan,de ha választani kell,legyen a kutyaetetés :D
    (a chatkijelző is felkerülhetett volna,mert vezetőként elég gáz,hogy nem látom hogy írnak...)
    pux

    upsz lehet rosszul szavaztam :D de a zöld gombra (szavazat) nálam nem reagál...

    jaaaaaaaaaaaaaj hát a pöttyre kellett volna,most mondják a csajok :D Drága Robi máskor az ilyen fogyatékosoknak,mint én plz részletes útmutatót írni,hogy birka nyomj rá arra a pöttyre amire szavazol,majd alul a szavaz gombra,így megtörténik a szavazás :D
Ez a beszélgetés lezárult..