Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Piac és eladási gondok

puszilós (HU1)puszilós (HU1) Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 07.10.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Sajnos nem tudom eladni a vadvirágot

Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«1

Hozzászólások

  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    miért nincs rendesen biopiac????? sokszor 1 óráig sem jön vevő és miért nem mutatkozik a főfarmon a piaci vevő aki a másik farmon megjelenik néha szóval nem olyan mint az elején így nem sok értelme van a piacnak!!!!!és még a teljesen kész parfümökért nem kapom meg a pénzt!!!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sajnos nem tudom eladni a vadvirágot

    Szia! Ír valami hibaüzenetet? Kicsit pontosabban fogalmazz légyszíves, mert így nehéz segíteni. Köszönöm.

    lencse (HU1) mondta:
    miért nincs rendesen biopiac????? sokszor 1 óráig sem jön vevő és miért nem mutatkozik a főfarmon a piaci vevő aki a másik farmon megjelenik néha szóval nem olyan mint az elején így nem sok értelme van a piacnak!!!!!és még a teljesen kész parfümökért nem kapom meg a pénzt!!!!!

    A külső piacot 3 részre bontották, és a 3 egymástól független vevőket mutat. Lehet, hogy az egyikre éppen nem jönnek vevők, de a 3 közül biztos van, amelyiken van. Régebben is volt, hogy ritkábban jöttek a vevők, ebben nincs semmi hiba én úgy gondolom. tehát a piacnak van értelme, csak most már 3 különálló piacként. Van egy belső piac is, ott is eladhatod a termékeket, igaz nem mindig azonnal kapod meg, hiszen, ha többet kér, mint amit adnál, vagy a raktárad mérete, akkor kicsinyenként tudod beadni, de nem ad kevesebbet, sőt egy idő után jóval többet ad, mint a külső piac. (Kivétel ha azonnal 20%-ért adod el neki)

    Frissítés után se kapod meg a parfüm árát?
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Kerestem , de nem találtam a "farmkezelő hibák " című topicot! Ezért itt kérdezem meg , hogy mit tudok akkor tenni , ha termeltem almát , leszedtem , aztán elakartam adni , de nem volt ott! Tényleg leszedtem , s nem volt a farmkezelőnél! Pedig nem is adtam el! Pedig elég sok dollárt kaphattam volna érte :/ !
    Köszönöm előre is a választ ! :)

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    mehetsz sütiket előzményeket törölni. akkor meg kell jelenjenek az almák a farmkezelőben  és eladhatod
    u.i. a fenti műveletek végrehajtása előtt lépj ki a farmból.
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Oh!Megpróbállom!...
    (15 perc múlva ) Nincs siker! A sütiket törölni : pipa , az előzmények törlése : pipa deeeeeeeeeeeeee...
    Alma nincs!!!!!!!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nah....
    piac
    egy nagy átverés
    lehet csak én vagyok a "butuska", de ha le kutattátok a dolgokat, akkor nem éri meg a piacon eladni semmit, mivel az alapértékeket veszi figyelembe és arra teszi a %-ot. hiába 99-es a megrendelés, ami ugyebár 25%-ot ad +-ba... nem így van. eddig nem figyeltem, adtam be mindent
    de pl nálunk az alma is fullra van kutatva, jön a megrendelés - 99-es, 25% - de ha simán eladom többet kapok érte mint a piacon
    szal.... érdemes megfigyelni, mit adunk el a piacon és mit csak simán :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 08.10.2016
    Szia Liz! :)

    Megnéztem 3 darab szerződésemet, mi is a helyzet vele. :)(már az alapján, amit írsz...összehasonlítás a piac és a farmkezelő adatai)

    1. szerződés: (99-es szerződés)
    KIZÁRÓLAG DOLLÁRT AD a szerződés teljesítésekor

    4.174 tojás
    5.371 vadvirág

    93.293 (alap)+23.323 (25 %)=116.616 dollárt fogok érte kapni, ha teljesítem

    ha csak a farmkezelőből adom el, akkor a következőképpen alakul a bevétel ugyanezen cikkek azonos mennyiségéből:

    4.174*20=83.480 dollár (tojás)
    5.371*1=5.371 dollár (vadvirág)
    83.480+5.371=88.851 dollár

    TOJÁSNÁL MAXOS SZÖVETKEZETI KUTATÁS!


    2. szerződés: (85-ös szerződés)
    KIZÁRÓLAG DOLLÁRT AD a szerződés teljesítésekor

    80.023 alma
    3.842 szamár
    15.882 tojás

    5.103.420 (alap)+1.220.738 (23,92 %)=6.324.158 dollárt fogok érte kapni, ha teljesítem

    ha csak a farmkezelőből adom el, akkor a következőképpen alakul a bevétel ugyanezen cikkek azonos mennyiségéből:

    80.023*56=4.481.288 dollár (alma)
    3.842*16=61.472 dollár (szamár)
    15.882*20=317.640 (tojás)
    4.481.288+61.472+317.640=4.860.400 dollár

    ALMÁNÁL ÉS TOJÁSNÁL MAXOS SZÖVETKEZETI KUTATÁS!

    3. szerződés: (99-es szerződés)
    DOLLÁRT és 800 PATKÓT AD a szerződés teljesítésekor

    46.282 alma
    11.819 vadvirág

    2.493.791 (alap)+623.448 (25 %)=3.117.239 dollárt fogok érte kapni, ha teljesítem

    (Mielőtt bárki rákérdezne a patkóra...nem kifelejtettem, hanem azt szándékosan nem számoltam bele, hiszen a dollárt tudjuk csak akármire/bármire elkölteni. És a farmkezelőben is csak azt kapunk az eladásért, mást nem. :) )

    ha csak a farmkezelőből adom el, akkor a következőképpen alakul a bevétel ugyanezen cikkek azonos mennyiségéből:

    46.282*56=2.591.792 dollár (alma)
    11.819*1=11.819 dollár (vadvirág)
    2.591.792 +11.819=2.603.611 dollár

    ALMÁNÁL MAXOS SZÖVETKEZETI KUTATÁS!


    Nekem ez az eredmény jött ki Liz. :)

    Ergo, akinél nincs kutatás, az még annyit sem kap a farmkezelőben történő eladáskor, mint amit én számoltam. :)

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok Robi és Zsuzsi
    tegnapi bejegyzésem amiatt történt, mert tőlem kért 54.069 almát és ezért cserébe adott 2.780.257 dollárt
    persze mindez 99-es azaz 25%-os bónusz
    nos... nálunk alma fullra kutatva, így 56 dollárért adom el darabját a farmkezelőből ( nem tom Robi te honnan szedted a 65-öt :) )
    ezt akárhogy számolom, nekem 54.069x56=3.027.864 és itt semmi bónusz, csak simán farmkezelő :)

    de másik példa:
    1004 tej
    63 cseri
    20 oliva= 53.670 dolcsi, amiben benne van a 38-as, azaz 18,38% bónusz
    ha én ezeket a dolgokat simán eladom, akkor 51.115 dolcsira jön ki, persze oliva nincs lekutatva, ezt tudomásom szrtn nem lehetséges. de tej és cseri maxon, ami azt jelenti, h 1004x35=35.140 ( tej ), 63x225=14.175 ( cseri ) és 20x90=1.800
    e mindösszesen 51.115 dolcsi, ezt kapnám 53.670 dolcsiért, amiben a 18,38% is benne van
    ha csak a sima eladási árat nézem - 51.115 + a 18,38% akkor ez már simán 60.509 dolcsinak kellene, h legyen
    szal..... szerény véleményem az, ha valami már le van kutatva, akkor azt nem éri meg a piacon eladni, kizárólag csak azoknak, akik nincsenek szöviben, vagy nincs meg a kutatásuk az adott termékre :)

    ( Robi...bírnám a 65-ös alma eladási árát :), ha nálatok ennyi, akkor megyek a szövitekbe ;))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 09.10.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    1004 tej
    63 cseri
    20 oliva= 53.670 dolcsi, amiben benne van a 38-as, azaz 18,38% bónusz
    ha én ezeket a dolgokat simán eladom, akkor 51.115 dolcsira jön ki, persze oliva nincs lekutatva, ezt tudomásom szrtn nem lehetséges. de tej és cseri maxon, ami azt jelenti, h 1004x35=35.140 ( tej ), 63x225=14.175 ( cseri ) és 20x90=1.800
    e mindösszesen 51.115 dolcsi, ezt kapnám 53.670 dolcsiért, amiben a 18,38% is benne van
    ha csak a sima eladási árat nézem - 51.115 + a 18,38% akkor ez már simán 60.509 dolcsinak kellene, h legyen
    szal..... szerény véleményem az, ha valami már le van kutatva, akkor azt nem éri meg a piacon eladni, kizárólag csak azoknak, akik nincsenek szöviben, vagy nincs meg a kutatásuk az adott termékre :)

    Szia Liz!

    Abban, amit írsz abban még nincs benne a plusz bónusz -szerintem. Vagyis 51.115. amit kapnál érte, ha simán eladnád a farmkezelőből. És helyette kapsz 53.670+9.865=63.535 dollárt. Vagyis lényegesen többet kapsz érte, hiszen 51.115 helyett 63.535 dolcsit ad. 
    Az az összeg, amit ott látsz ahhoz jön hozzá a bónusz. Vagy ezen szerződésedért 45337 dolcsit ajánlottak? Mert akkor tényleg nem éri meg.
    Nálam amiket számoltam az mind többet adott, mint sima farmkezelőben történő eladás, sőt plusz jön hozzá a bónusz azután, amit a szerződésben mutat.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Liz65 (HU1) mondta:
    1004 tej
    63 cseri
    20 oliva= 53.670 dolcsi, amiben benne van a 38-as, azaz 18,38% bónusz
    ha én ezeket a dolgokat simán eladom, akkor 51.115 dolcsira jön ki, persze oliva nincs lekutatva, ezt tudomásom szrtn nem lehetséges. de tej és cseri maxon, ami azt jelenti, h 1004x35=35.140 ( tej ), 63x225=14.175 ( cseri ) és 20x90=1.800
    e mindösszesen 51.115 dolcsi, ezt kapnám 53.670 dolcsiért, amiben a 18,38% is benne van
    ha csak a sima eladási árat nézem - 51.115 + a 18,38% akkor ez már simán 60.509 dolcsinak kellene, h legyen
    szal..... szerény véleményem az, ha valami már le van kutatva, akkor azt nem éri meg a piacon eladni, kizárólag csak azoknak, akik nincsenek szöviben, vagy nincs meg a kutatásuk az adott termékre :)

    Szia Liz!

    Abban, amit írsz abban még nincs benne a plusz bónusz -szerintem. Vagyis 51.115. amit kapnál érte, ha simán eladnád a farmkezelőből. És helyette kapsz 53.670+9.865=63.535 dollárt. Vagyis lényegesen többet kapsz érte, hiszen 51.115 helyett 63.535 dolcsit ad. 
    Az az összeg, amit ott látsz ahhoz jön hozzá a bónusz. Vagy ezen szerződésedért 45337 dolcsit ajánlottak? Mert akkor tényleg nem éri meg.
    Nálam amiket számoltam az mind többet adott, mint sima farmkezelőben történő eladás, sőt plusz jön hozzá a bónusz azután, amit a szerződésben mutat.
    szia Macika
    nem nem
    ha simán eladom a farmkezelőben, akkor kapnék érte 51.115-öt, de bónusszal együtt ad érte 53.670-et
    a bónusz 18,38% elvileg
    tehát ha azt nézem, h az én eladási áram 51.115, erre kellene még a bónusz, akkor elvileg 60.509-et kellene kapnom érte
    ha a bónuszt nem veszem figyelembe, akkor valóban megéri eladnom, mert cirka 2.500 dolcsival kapok érte többet. tehát nem 18,38%-ot, hanem jóval kevesebbet kapok így
    de a almás esetnél semmi bónusz, egyenesen ráfázás, hisz több mint 300 ezerrel kapok kevesebbet, és akkor a bónuszt még nem is számoltam, csak sima eladást

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Macika
    nem nem
    ha simán eladom a farmkezelőben, akkor kapnék érte 51.115-öt, de bónusszal együtt ad érte 53.670-et
    a bónusz 18,38% elvileg
    tehát ha azt nézem, h az én eladási áram 51.115, erre kellene még a bónusz, akkor elvileg 60.509-et kellene kapnom érte
    ha a bónuszt nem veszem figyelembe, akkor valóban megéri eladnom, mert cirka 2.500 dolcsival kapok érte többet. tehát nem 18,38%-ot, hanem jóval kevesebbet kapok így
    de a almás esetnél semmi bónusz, egyenesen ráfázás, hisz több mint 300 ezerrel kapok kevesebbet, és akkor a bónuszt még nem is számoltam, csak sima eladást

    Na akkor figyeld csak meg. Az amit a szerződésnél ír, hogy mit kapsz érte, az az alap, és erre jön a bónusz. 
    Ha kész vagy egy szerződéssel és mondjuk dolcsit adna érte figyeld meg, hogy 2 dolcsis felröppenés lesz. 1, ami a szerződésben szerepelt, s 1 pedig, ami a bónusz. Vagyis, ha a szerződésnél 53.670 dollár lesz és lesz mellette egy 9.865 dolláros felröppenés is. Tehát a piacon a szerződéseknél ami ott szerepel, amit ad érte, az a 0 bónuszos összeg, s ehhez jön a bónusz felröppenő összeg is. 

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.10.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    szal..... szerény véleményem az, ha valami már le van kutatva, akkor azt nem éri meg a piacon eladni, kizárólag csak azoknak, akik nincsenek szöviben, vagy nincs meg a kutatásuk az adott termékre :)

    Szia Liz! :)

    Picit felületesen olvastad el, amit írtam. :D
    Ugyanis végig nagy betűvel ott van, melyik szerződésnél, melyik termék hogyan áll a kutatással. :D

    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok Robi és Zsuzsi
    tegnapi bejegyzésem amiatt történt, mert tőlem kért 54.069 almát és ezért cserébe adott 2.780.257 dollárt
    persze mindez 99-es azaz 25%-os bónusz
    nos... nálunk alma fullra kutatva, így 56 dollárért adom el darabját a farmkezelőből
    ezt akárhogy számolom, nekem 54.069x56=3.027.864 és itt semmi bónusz, csak simán farmkezelő :)

    Na most ennél a példánál maradva nagyon nem mindegy, hogy a 2.780.257 dollár az már tartalmazza-e a 25 %-ot vagy ezt látod alapértéknek a szerződésen? Számomra nem teljesen egyértelmű, melyik változat van. Ha 2.780.257 az alap, amit a szerződésen látsz, akkor ehhez a teljesítés után elindított autó még hozzáad 25 %-ot. Így az 3.475.321 dollár lesz összesen. Ellenben ha te simán eladod a farmkezelőben, akkor az csak 3.027.864. Tehát a szerződés még többet ad, mint a farmkezelő. :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.10.2016
    oké csajok
    megnézem a plussz felreppenő dolcsit, ezt valóban nem néztem, csak amit kinált dolcsit érte

    Robi....
    ugye azt te sem gondoltad komolyan, h a szövidbe mennék :p
    szal..... ne bántsd szegény szöv vezetődet, tuti nem kell elutasítania engem :smiley:

    na....
    megnéztem és valóban pluszban még felröppen a bónusz
    akkor sorry
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    ...és de igen, komolyan gondoltam hogy nem jössz... :D:D:D
    ezt nagyon jól gondoltad :smiley:;)
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 14.10.2016

    lencse (HU1) mondta:
    miért nincs rendesen biopiac????? sokszor 1 óráig sem jön vevő és miért nem mutatkozik a főfarmon a piaci vevő aki a másik farmon megjelenik néha szóval nem olyan mint az elején így nem sok értelme van a piacnak!!!!!és még a teljesen kész parfümökért nem kapom meg a pénzt!!!!!

    A külső piacot 3 részre bontották, és a 3 egymástól független vevőket mutat. Lehet, hogy az egyikre éppen nem jönnek vevők, de a 3 közül biztos van, amelyiken van. Régebben is volt, hogy ritkábban jöttek a vevők, ebben nincs semmi hiba én úgy gondolom. tehát a piacnak van értelme, csak most már 3 különálló piacként. Van egy belső piac is, ott is eladhatod a termékeket, igaz nem mindig azonnal kapod meg, hiszen, ha többet kér, mint amit adnál, vagy a raktárad mérete, akkor kicsinyenként tudod beadni, de nem ad kevesebbet, sőt egy idő után jóval többet ad, mint a külső piac. (Kivétel ha azonnal 20%-ért adod el neki)

    Frissítés után se kapod meg a parfüm árát?
    sziasztok  azelőtt egyszerre három vevő is érkezett a piacra most egy óránként egy de napi szinten ?mindegyik farmon megnézem   elején amikor átáltatok az új farmra egymás után jöttek de már másnap semmi elég sokat játszom  akkor még választhattam kinek adok el valamit de már óránként ?azért kicsit uncsi,  akkor is a megrendelö jön amit nem tudom mit rendel csak fizetnem kell érte de nem tudom miért ?: A parfüm árát megkapom már

    azt szeretném megkérdezni még ,hogy kell frissíteni?

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A frissítés alatt azt értjük, hogy kilépsz a játékból majd vissza lépsz a játékba. Mielőtt kilépsz megnézed mennyid van, s mikor visszalépsz újra, s ha nőtt a pénzed, akkor hozzáadta.

    Most szerintem a 3 piacra oszlik el az összes vevő...
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    köszi a választ de a három szinten van összesen óránként  1vevő

  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    Hello

    Jelenleg nem eloszlanak a vevők,henem mint egy cunami egyfolytában jönnek... 30 perc alatt nem volt vagy 100 vevő a farmomon akkor egysem...

    Szuper lenne a +20% bevétel de ez már abszurd...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hello

    Jelenleg nem eloszlanak a vevők,henem mint egy cunami egyfolytában jönnek... 30 perc alatt nem volt vagy 100 vevő a farmomon akkor egysem...

    Szuper lenne a +20% bevétel de ez már abszurd...
    szia
    szerencsésnek mondhatod magad, mert van aki pont az ellenkezőjéről panaszkodik :)
    de lehet, az összes vevő hozzád lett küldve :smiley:
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 16.10.2016
    nem olyan a piac amilyen volt nézzétek már meg azelőtt mindent vittek búzától kezdve rózsa minden féle virágot mióta váltottatok kacsatáp parfüm szamár narancs méz egykét csokor virág barack cseresznye  aztán ennyi valamit nem jól csináltatok és elég unalmas lett
    Liz65 (HU1) mondta:
    Hello

    Jelenleg nem eloszlanak a vevők,henem mint egy cunami egyfolytában jönnek... 30 perc alatt nem volt vagy 100 vevő a farmomon akkor egysem...

    Szuper lenne a +20% bevétel de ez már abszurd...
    szia
    szerencsésnek mondhatod magad, mert van aki pont az ellenkezőjéről panaszkodik :)
    de lehet, az összes vevő hozzád lett küldve :smiley:
    küld át hozzám őket én pont az ellenkezőjét mondhatom el és nekem kezd unalmas lenni nélkülük
    A következőkben kérlek folytasd az előzőleg megkezdett posztodat, ne nyiss másikat ha24 órán belül tied az utolsó hozzászólás. (a két hozzászólásod közt 4 perc telt el.)
    Köszi, r0b33
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    lencse (HU1) mondta:
    nem olyan a piac amilyen volt nézzétek már meg azelőtt mindent vittek búzától kezdve rózsa minden féle virágot mióta váltottatok kacsatáp parfüm szamár narancs méz egykét csokor virág barack cseresznye  aztán ennyi valamit nem jól csináltatok és elég unalmas lett
    szia
    tőlem most éppen disznókat kér :) a másikon meg almát
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 18.10.2016
    Sziasztok!
    Bocsi ha rossz helyre írok de nem találtam jobb helyet.
    Ahogy megkezdődött a bajnokság azzal jött az a problémám a biopiacra nem tudom beadni a disznókat pedig full tele van a pajta velük.Mást be tudok adni csak a disznókat nem.Érdekesnek találom de zavaró mert több 100 ezer disznót kellene beadnom 5 standra.
    Ha valakinek van ötlete azt kérem segítsen
    Előre is köszi


    Sziasztok!
    Tegnap nem segített de ma igen a sütik és az előzmények kitörlése.
    Most betudtam adni a disznókat. Úgy nézz ki megoldodott a problémám.
    Remélem nem ideglenesen !


    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    • sziasztok! szeretném hogy végre megjavítsátok a biopiacom !!!!!nem működik vevő alig akad azelőtt mindent el tudtam adni még válogatni is lehetett a vevők között  virágokat a váltás óta egy darabot sem kért hiába termelem  szóval az eladásból egy fillér hasznom sincs ami van azt elviszi a beszállító szóval nagyon elvettétek a kedvemet már csak a megrendelésekből tudok valamicskét haladni csupán hetek kérdése hogy megtermeljem a hozzávalókat amit majdnem el is költök mire megvan a következő megrendelés  addig zargatlak benneteket még meg nem javítsátok!!!!!!!! vagy én meg nem unom!!!!! >:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    lencse (HU1) mondta:
    • sziasztok! szeretném hogy végre megjavítsátok a biopiacom !!!!!nem működik vevő alig akad azelőtt mindent el tudtam adni még válogatni is lehetett a vevők között  virágokat a váltás óta egy darabot sem kért hiába termelem  szóval az eladásból egy fillér hasznom sincs ami van azt elviszi a beszállító szóval nagyon elvettétek a kedvemet már csak a megrendelésekből tudok valamicskét haladni csupán hetek kérdése hogy megtermeljem a hozzávalókat amit majdnem el is költök mire megvan a következő megrendelés  addig zargatlak benneteket még meg nem javítsátok!!!!!!!! vagy én meg nem unom!!!!! >:)
    szia kedves lencse
    van egy kis probléma :)
    itt mindenki ugyan olyan játékos mint, te
    még a Moderátorok is, így megjavítani nem tudunk se mi, se ők semmit
    a Supportnak kell írnod ez ügyben ( sajna csak angolul lehetséges ) :(
  • lencse (HU1)lencse (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    bocsánat nem jó helyre írtam!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 18.10.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    lencse (HU1) mondta:
    • sziasztok! szeretném hogy végre megjavítsátok a biopiacom !!!!!nem működik vevő alig akad azelőtt mindent el tudtam adni még válogatni is lehetett a vevők között  virágokat a váltás óta egy darabot sem kért hiába termelem  szóval az eladásból egy fillér hasznom sincs ami van azt elviszi a beszállító szóval nagyon elvettétek a kedvemet már csak a megrendelésekből tudok valamicskét haladni csupán hetek kérdése hogy megtermeljem a hozzávalókat amit majdnem el is költök mire megvan a következő megrendelés  addig zargatlak benneteket még meg nem javítsátok!!!!!!!! vagy én meg nem unom!!!!! >:)
    szia kedves lencse
    van egy kis probléma :)
    itt mindenki ugyan olyan játékos mint, te
    még a Moderátorok is, így megjavítani nem tudunk se mi, se ők semmit
    a Supportnak kell írnod ez ügyben ( sajna csak angolul lehetséges ) :(
    lencse (HU1) mondta:
    bocsánat nem jó helyre írtam!
    Szia Lencse!
    A fórumon bármelyik topikban hiába követeled a javítást! 
    Nem kell a problémádat máshova is beírni.
    Líztől tökéletes iránymutatást kaptál.
    A Supportot megtalálod a fórum főoldalán.
Sign In to comment.