Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 10. 05-i frissítés után megjelenő HIBÁK megbeszélése

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 04.10.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Sziasztok! :)

Ez a topik egyelőre zárva van. Amint a frissítés megtörténik, kinyitjuk nektek.

Zsu
«13

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) ez a friss gyors volt, de sajna a főfarmon lévő díszeim eltűntek a raktárból, lehet a szellemek vitték el, akkor így jártam. Szép napot :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.10.2016
    Sziasztok :) ez a friss gyors volt, de sajna a főfarmon lévő díszeim eltűntek a raktárból, lehet a szellemek vitték el, akkor így jártam. Szép napot :)

    Szia Lívi!

    Gondolom, nem sokat fog változtatni a jelenlegi helyzeteden, de kérlek, csináld végig ezeket a "hókuszpókuszokat". :(
    Utána tudjuk a hibát jelezni (Mert az első kérdésük ez lesz, amint szólunk, hogy ez a "varázslat" megtörtént-e? Ha nem, akkor jönnöm kell egy újabb körre hozzád, hogy lécci-lécci tedd meg...és utána vissza, hogy lópikulát sem ért.)
    Majd azt is mondd meg nekem kérlek, melyik böngészőn sikerült ezt az újabb hibát tapasztalnod?

    Előre is köszönöm!

    Zsu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) ez a friss gyors volt, de sajna a főfarmon lévő díszeim eltűntek a raktárból, lehet a szellemek vitték el, akkor így jártam. Szép napot :)

    Szia Lívi!

    Gondolom, nem sokat fog változtatni a jelenlegi helyzeteden, de kérlek, csináld végig ezeket a "hókuszpókuszokat". :(
    Utána tudjuk a hibát jelezni (Mert az első kérdésük ez lesz, amint szólunk, hogy ez a "varázslat" megtörtént-e? Ha nem, akkor jönnöm kell egy újabb körre hozzád, hogy lécci-lécci tedd meg...és utána vissza, hogy lópikulát sem ért.)

    Előre is köszönöm!

    Zsu
    Zsuzsi :) 

    mielőtt írtam az összes édességet, helyre raktam, bf dokit, lefuttattam, és csak utána írtam, nem nem voltak nagy díszek, mert most bontottam szét mindent csak ezeket pont 1-2 napja szedegettem le, mert ólak mentek helyettük. nagy hiányt nem csináltak, csak remélem más nem járt így. Köszönöm a gyors választ :)
    Lívia
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    r0b33 mondta:
    simán rákattintottál és zöld doboz, vagy a farmrendezőbe dobáltad bele?

    Szia Robi :) 
    szépen leszedtem a tárolási móddal, nem a farmrendezővel, és még ma is ott voltak a szép benne, hogy a semmirevaló teleszkóp az megmaradt :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    r0b33 mondta:
    r0b33 mondta:
    simán rákattintottál és zöld doboz, vagy a farmrendezőbe dobáltad bele?

    Szia Robi :) 
    szépen leszedtem a tárolási móddal, nem a farmrendezővel, és még ma is ott voltak a szép benne, hogy a semmirevaló teleszkóp az megmaradt :)

    Hibajelentés továbbítva 05/10/2016 15:42:06
    Köszönöm szépen :)
  • apollónia67 (HU1)apollónia67 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok a vásárok nem adnak  az áruért dollárt és nem mindig lehet a pékségbe át  utalni.
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    A régebbi változatba volt egy dózer ami lebontotta amit kellet most,hogy lehet lebontani például egy épületet
    kérlek segíts nekem köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.10.2016
    A régebbi változatba volt egy dózer ami lebontotta amit kellet most,hogy lehet lebontani például egy épületet
    kérlek segíts nekem köszönöm.
    szia
    igen, most is van, csak kicsit megváltozott a körmenü :)
    az alábbi képen látod, hol találod a dózert



    szóval katt a fejlesztésre, majd megjelenik a másik körmenü, melyben látod a dózert :)


  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    Köszönöm.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    Sziasztok.Az a gondom, hogy a főfarmon helyet akartam csinálni, okulva a fenti hsz-re én is a dobozba raktam a díszeket és nem farmrendezővel bibelődtem, és jól is tettem, mert 1ször nem engedte a díszeket visszatenni, majd újrarendeztem a farmrendezővel az épületeket kész-re jelentve , frissítés és sikerült az építményeket rögzítenem, de a díszekből még mindig nem enged , csak 1 párat tudtam feltenni.Mikor elkezdtem -83%-on voltam, most + 3% a műk ktsg-m.Kérek vmi jó tippet, előre is köszi.

    Úgy elment a kedvem , hogy inkább kérem vissza a régit legalább 1,5 órát dolgoztam a semmiért. >:)Lefekszem és kész! :D

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    Sziasztok a vásárok nem adnak  az áruért dollárt és nem mindig lehet a pékségbe át  utalni.

    Szia! :)

    Mielőtt kiszolgálod a vásárlót, nézd meg, mennyi dollárod van. Utána vidd az egeredet  a vásárlóra, de ne kattints rá, csak húzd oda! Akkor kiírja, mennyit kellene adjon. Ha ezt is megnézted, utána már rákattinthatsz, kiszolgálhatod a vevődet. Ha nem nőtt a dollárod mennyisége, akkor frissítsd a játékot. :) Ebben az esetben már meg kellene jelenjen az eladott áru értéke. :)
    (Nálam ez be szokott válni. :) )

    A pékségről egy kicsit bővebben írj kérlek. Milyen esetben nem szokott sikerülni az átszállítás? Amikor az egészet szeretnéd átvinni, ami a csűrödben van?
    Nálam olyankor szokott előfordulni, mikor a teljes mennyiséget átvinném...valami oknál fogva nem a szerveren tárolt adat jelenik meg, hanem attól eltérő. Ilyenkor is frissíteni szoktam és újra megpróbálom átvinni, ami ebben az esetben sikerülni is szokott. Írok egy példát. Frissítés előtt 300 tojást írt ki, hogy annyi van a csűrömben, és azt nem tudom átvinni. Frissítés után már csak 296-ot mutat. Magyarul, ez is egy olyan hiba, hogy a nálunk megjelenő adat nem ugyanaz, mint ami a szerveren tárolt adat. Ezért nem tudja megcsinálni.

    Zsu
  • Hamvas (HU1)Hamvas (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Hasonlóképpen jártam, mint Lívia. Két dísztárgyam is eltűnt (egy a főfarmról, egy az ínyenc farmról), miután ideiglenesen a helyi raktárba tettem őket, viszont én a farmrendezővel dolgoztam. Ez lenne a gond?! Mindenesetre elég csalódott lettem...
    :(
    Barbi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    Hamvas (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hasonlóképpen jártam, mint Lívia. Két dísztárgyam is eltűnt (egy a főfarmról, egy az ínyenc farmról), miután ideiglenesen a helyi raktárba tettem őket, viszont én a farmrendezővel dolgoztam. Ez lenne a gond?! Mindenesetre elég csalódott lettem...
    :(
    Barbi

    Ha dekort a farmrendezőben hagysz, arra keresztet lehet vetni. :(

    A legjobb az, ha a régi módszerrel rendezkedünk. Először minden "felesleges" dekort a Raktárba betenni, utána pakolgatni a többi épületet.

    Tudod pontosan, milyen dekorok tűntek el? Ha igen, egy próbát megérne, hogy írjunk az ügyfélszolgálatnak.
  • Hamvas (HU1)Hamvas (HU1) Bejegyzések: 3
    Hamvas (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hasonlóképpen jártam, mint Lívia. Két dísztárgyam is eltűnt (egy a főfarmról, egy az ínyenc farmról), miután ideiglenesen a helyi raktárba tettem őket, viszont én a farmrendezővel dolgoztam. Ez lenne a gond?! Mindenesetre elég csalódott lettem...
    :(
    Barbi

    Ha dekort a farmrendezőben hagysz, arra keresztet lehet vetni. :(

    A legjobb az, ha a régi módszerrel rendezkedünk. Először minden "felesleges" dekort a Raktárba betenni, utána pakolgatni a többi épületet.

    Tudod pontosan, milyen dekorok tűntek el? Ha igen, egy próbát megérne, hogy írjunk az ügyfélszolgálatnak.
    Igen, a főfarmról egy "Hagyományos oroszlán-tánc", az ínyencről pedig egy "Barbecue terület".
    Köszönöm a választ, segítséget!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    Hamvas (HU1) mondta:
    Hamvas (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hasonlóképpen jártam, mint Lívia. Két dísztárgyam is eltűnt (egy a főfarmról, egy az ínyenc farmról), miután ideiglenesen a helyi raktárba tettem őket, viszont én a farmrendezővel dolgoztam. Ez lenne a gond?! Mindenesetre elég csalódott lettem...
    :(
    Barbi

    Ha dekort a farmrendezőben hagysz, arra keresztet lehet vetni. :(

    A legjobb az, ha a régi módszerrel rendezkedünk. Először minden "felesleges" dekort a Raktárba betenni, utána pakolgatni a többi épületet.

    Tudod pontosan, milyen dekorok tűntek el? Ha igen, egy próbát megérne, hogy írjunk az ügyfélszolgálatnak.
    Igen, a főfarmról egy "Hagyományos oroszlán-tánc", az ínyencről pedig egy "Barbecue terület".
    Köszönöm a választ, segítséget!

    Akkor annyit kérnék tőled, hogy pontosan írd meg nekem privátban, mikor történt. És ott majd megbeszéljük a továbbiakat is. :)
  • Hamvas (HU1)Hamvas (HU1) Bejegyzések: 3
    Az utóbbi kb. egy órája. Az oroszlán pedig tegnap, de hogy mikor, arra már nem emlékszem.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Akkor  megint leírom a problémám, ma újra próbálkoztam feltenni a díszeket megint ua. mint este, error és nem enged,, pedig előtte a Bf doktort is beindítottam. szóval tudna vki vami okosat mondani, vagy hagyjam abba az egész játékot, mert így teljesen felesleges egész idáig azon dolgoztam h a műk ktsg-m kicsi legyen, most meg a progi hiba miatt termeljek +3%-on  a -83% helyett.Akkor abba is hagyom.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Na most 1 díszt engedett letenni és nem írta ki  "A szerkesztő pozicója rossz" Ha megnézitek mennyi idő telt el azóta, szval ez így nagyon nem jó. már -55% van, de még miindig hiányzik 3 nagy dísz!! :(
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24

    Sziasztok!
    A főfarmon a raktáram  (zöld dobozom) teljesen üres, Fogalmam sincs, mik voltak benne, több oldalnyi dísz.
    A gyűjtődobozban levő dekorok -még - megvannak, és az ínyenc- virágfarmon sem vettem észre hiányt.
    Nem rendezgettem, véletlenül vettem észre.

    Jó lenne visszakapni! (bontásnál mindenből meghagyok egyet, amíg csak lehet)

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Sziasztok!
    A főfarmon a raktáram  (zöld dobozom) teljesen üres, Fogalmam sincs, mik voltak benne, több oldalnyi dísz.
    A gyűjtődobozban levő dekorok -még - megvannak, és az ínyenc- virágfarmon sem vettem észre hiányt.
    Nem rendezgettem, véletlenül vettem észre.

    Jó lenne visszakapni! (bontásnál mindenből meghagyok egyet, amíg csak lehet)


    Szia!

    Beírtam a hibajegyzékbe az esetedet.

    Zsu

  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24

    Sziasztok!
    A főfarmon a raktáram  (zöld dobozom) teljesen üres, Fogalmam sincs, mik voltak benne, több oldalnyi dísz.
    A gyűjtődobozban levő dekorok -még - megvannak, és az ínyenc- virágfarmon sem vettem észre hiányt.
    Nem rendezgettem, véletlenül vettem észre.

    Jó lenne visszakapni! (bontásnál mindenből meghagyok egyet, amíg csak lehet)


    Szia!

    Beírtam a hibajegyzékbe az esetedet.

    Zsu


    Köszi, Zsu!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!Úgy tűnik az én esetem nem kerül hibajegyzékre, én már  mindent kipróbáltam, sőt teljesen új díszt szerettem volna építeni a főfarmon, de azt sem engedi, pedig hely van!!Vki elolvassa a hsz-met, vagy büntibe vagyok? Már 2 napja így megy, és termelek a magas költséggel egy HIBA miatt.Elég bosszantó
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345

    Sziasztok!
    A főfarmon a raktáram  (zöld dobozom) teljesen üres, Fogalmam sincs, mik voltak benne, több oldalnyi dísz.
    A gyűjtődobozban levő dekorok -még - megvannak, és az ínyenc- virágfarmon sem vettem észre hiányt.
    Nem rendezgettem, véletlenül vettem észre.

    Jó lenne visszakapni! (bontásnál mindenből meghagyok egyet, amíg csak lehet)

    Szia :)

    Nekem szintúgy a mostani friss után tűntek el a díszek és csak a főfarm( ínyencen , virágon meg vannak ) raktárából, de ha visszaolvasol kicsit látod, hogy Robi nagyon gyorsan még akkor megtette a hibabejelentést. Köszönet érte :) 
    Szép napot ! Jó játékot ! Lívia
  • nyuszika43 (HU1)nyuszika43 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok:

    A főfarmon sajnos nem tudom használni a  szerkesz tői részt amit át halyezek pár pillanat után már megint nincs ott igy tul sokba kerülne termelni tudna nekem valaki segiteni ?,KÖSZI
  • nyuszika43 (HU1)nyuszika43 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia. Ugy is próbáltam de semmi eredmény minden ugyanugy maradt!!!!!!!!Köszi
Ez a beszélgetés lezárult..