Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Tisztelt Big Farm

problémáim akadtak a bejelentkezéssel elfelejtettem a jelszavam ráadásul a megadott email cimemet nem érem el,megoldhato- e hogy jelenlegi jelszavamat megadnák nekem vagy elküldöm önöknek az uj email címemet amelyre már tudnék jelszoemlékeztetőt küldeni

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    problémáim akadtak a bejelentkezéssel elfelejtettem a jelszavam ráadásul a megadott email cimemet nem érem el,megoldhato- e hogy jelenlegi jelszavamat megadnák nekem vagy elküldöm önöknek az uj email címemet amelyre már tudnék jelszoemlékeztetőt küldeni
    Szia :)
     valószínű a jelszavaddal semmi gond, mivel ide is be tudtál lépni, viszont ilyen nevű játékos nem létezik. 
  • Zsófia2011 (HU1)Zsófia2011 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok.Egyik szövitársamnak akadt egy problémája.Elfelejtette a jelszavát,kért másikat-kapott is-,de közben az imail fiókja is megváltozott.Hogyan tudná elrendezni ezt a gondját? Mit kellene tennie,hogy ismét tudjon farmozni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Livi
    létezik a játékos, csak mivel régen nem volt már, így az aktív listában nem található :)
    de hamar megunhatta a játékot már akkor is, mert 9-es szinten megrekedt, amit pár óra (?) alatt ellehet érni ;)
    hmmm..... nem is kellenek hozzá órák :smiley:
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Livi
    létezik a játékos, csak mivel régen nem volt már, így az aktív listában nem található :)
    de hamar megunhatta a játékot már akkor is, mert 9-es szinten megrekedt, amit pár óra (?) alatt ellehet érni ;)
    hmmm..... nem is kellenek hozzá órák :smiley:
    Szia Liz :)
    akkor "játékos" van! csak ha ide be tud lépni, akkor oda is :) 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.10.2016
    Szia Liz :)
    akkor "játékos" van! csak ha ide be tud lépni, akkor oda is :) 
    úgy gondolom, h igen :)
    hisz a jelszó u. az, mint a farmra

    problémáim akadtak a bejelentkezéssel elfelejtettem a jelszavam ráadásul a megadott email cimemet nem érem el,megoldhato- e hogy jelenlegi jelszavamat megadnák nekem vagy elküldöm önöknek az uj email címemet amelyre már tudnék jelszoemlékeztetőt küldeni

    kedves méry
    azt a jelszót próba használni a farmodhoz, amit ide a fórumhoz is használtál :)
    mél címet csak a Support tud átírni, nekik kell írnod, mivel e csak egy fórum és itt u. olyan játékosok vannak mint te
    max tanácsokkal tudunk ellátni :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz :)
    akkor "játékos" van! csak ha ide be tud lépni, akkor oda is :) 
    úgy gondolom, h igen :)
    hisz a jelszó u. az, mint a farmra
    így van, itt nem is tud jelszót változtatni, csak a farmon, azért január óta lehet én is elfelejtettem volna DDD
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    így van, itt nem is tud jelszót változtatni, csak a farmon, azért január óta lehet én is elfelejtettem volna DDD
    jaja, itt nem lehet
    a régi fórumon volt erre is lehetőség, de szrtm így jobb, mert abból csak kavarodások voltak akkor is
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok.Egyik szövitársamnak akadt egy problémája.Elfelejtette a jelszavát,kért másikat-kapott is-,de közben az imail fiókja is megváltozott.Hogyan tudná elrendezni ezt a gondját? Mit kellene tennie,hogy ismét tudjon farmozni?
    Szia! :)

    Ismerem az ügyet, beszéltem is vele. :)

    A supportnak írtunk. :)

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A topikot zárom, a supportnak írtunk. :)
Ez a beszélgetés lezárult..