Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Javaslatok

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 12.07.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Ide írhatjátok javaslataitokat.

Tudnotok kell, hogy nincs a magyar szerverhez CM (kommunikációs menedzser), így ha úgy érzem, hogy a javaslat valóban építő jelleg, akkor azt időnként jelzem a support felé, aki továbbítja a fejlesztők felé. Ez nem azonos azzal, hogy meg is valósul, de tettünk rá kísérletet, hogy hátha...

«1312

Hozzászólások

  • szándzsó (HU1)szándzsó (HU1) Bejegyzések: 19
    Sziasztok!Nekem az a javaslatom lenne,hogy egymás után ilyen hamar ne inditsanak szövetkezeti bajnokságot,mert egyszerüen képtelenség teljesiteni,a magad elé kitüzött célt,mert nem tudtál felkészülni rá,egyszerüen nem tudtál elég spéci magot elkésziteni,mert nélküle nem haladsz előre,én szerintem elég lenne,3-om hetente v havonta egyszer.köszönöm.
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Sziasztok!Nekem az a javaslatom lenne,hogy egymás után ilyen hamar ne inditsanak szövetkezeti bajnokságot,mert egyszerüen képtelenség teljesiteni,a magad elé kitüzött célt,mert nem tudtál felkészülni rá,egyszerüen nem tudtál elég spéci magot elkésziteni,mert nélküle nem haladsz előre,én szerintem elég lenne,3-om hetente v havonta egyszer.köszönöm.

    Osztom !!!!

  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Azt szeretném javasolni , hogy legyen olyan rang is , a szövetkezetekben , hogy szövetkezeti helyettes! Nálunk például pont én vagyok az ! A barátnőm farmján (HannaKata szövetkezeti vezetőnk) és néztem a rangokat, és  minden olyan dolgot amit csinálhat a szövetkezeti vezető!Szerintem sokan szeretnék , hogy legyen ez a rang is!

    Köszönöm:ÁllatmániaTSZ szövetkezet! :)
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt szeretném javasolni , hogy legyen olyan rang is , a szövetkezetekben , hogy szövetkezeti helyettes! Nálunk például pont én vagyok az ! A barátnőm farmján (HannaKata szövetkezeti vezetőnk) és néztem a rangokat, és  minden olyan dolgot amit csinálhat a szövetkezeti vezető!Szerintem sokan szeretnék , hogy legyen ez a rang is!

    Köszönöm:ÁllatmániaTSZ szövetkezet! :)
    azt nevezik úgy, hogy KÉPVISELŐ három dolgot nem tud egy képviselő amit a szövetkezet vezetője tud:
    1. Kirúgni valakit a szövetkezetből
    2. a Szövetkezet nevét, leírását megváltoztatni
    3. előléptetni szövetkezeti vezetővé vagy képviselővé.
    Minden mást a képviselők is tudnak. Nincs semmi szükség ilyesmire.

    A szövetkezeten belüli feladatokat meg beszéljétek meg egymás közt. ;)
    Hát én azért mondtam , mert pl. nálunk sokan képviselők!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.08.2016
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt szeretném javasolni , hogy legyen olyan rang is , a szövetkezetekben , hogy szövetkezeti helyettes! Nálunk például pont én vagyok az ! A barátnőm farmján (HannaKata szövetkezeti vezetőnk) és néztem a rangokat, és  minden olyan dolgot amit csinálhat a szövetkezeti vezető!Szerintem sokan szeretnék , hogy legyen ez a rang is!

    Köszönöm:ÁllatmániaTSZ szövetkezet! :)
    azt nevezik úgy, hogy KÉPVISELŐ három dolgot nem tud egy képviselő amit a szövetkezet vezetője tud:
    1. Kirúgni valakit a szövetkezetből
    2. a Szövetkezet nevét, leírását megváltoztatni
    3. előléptetni szövetkezeti vezetővé vagy képviselővé.
    Minden mást a képviselők is tudnak. Nincs semmi szükség ilyesmire.

    A szövetkezeten belüli feladatokat meg beszéljétek meg egymás közt. ;)
    Hát én azért mondtam , mert pl. nálunk sokan képviselők!!!

    Szia Zsófi!

    Nem tudom, nálatok, mi alapján kap bárki is képviselői rangot. Ezt csak ti tudjátok.
    De ész nélkül nem kell osztogatni, és akkor megmarad az a funkciója, amire az hivatott. ;)

    Zsu
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt szeretném javasolni , hogy legyen olyan rang is , a szövetkezetekben , hogy szövetkezeti helyettes! Nálunk például pont én vagyok az ! A barátnőm farmján (HannaKata szövetkezeti vezetőnk) és néztem a rangokat, és  minden olyan dolgot amit csinálhat a szövetkezeti vezető!Szerintem sokan szeretnék , hogy legyen ez a rang is!

    Köszönöm:ÁllatmániaTSZ szövetkezet! :)
    azt nevezik úgy, hogy KÉPVISELŐ három dolgot nem tud egy képviselő amit a szövetkezet vezetője tud:
    1. Kirúgni valakit a szövetkezetből
    2. a Szövetkezet nevét, leírását megváltoztatni
    3. előléptetni szövetkezeti vezetővé vagy képviselővé.
    Minden mást a képviselők is tudnak. Nincs semmi szükség ilyesmire.

    A szövetkezeten belüli feladatokat meg beszéljétek meg egymás közt. ;)
    Hát én azért mondtam , mert pl. nálunk sokan képviselők!!!

    Szia Zsófi!

    Nem tudom, nálatok, mi alapján kap bárki is képviselői rangot. Ezt csak ti tudjátok.
    De ész nélkül nem kell osztogatni, és akkor megmarad az a funkciója, amire az hivatott. ;)

    Zsu
    Szia!Mi azért nevezünk ki valakit , ha figyel , segít! :):)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.08.2016
    Hát én azért mondtam , mert pl. nálunk sokan képviselők!!!
    Szia Zsófi!

    Nem tudom, nálatok, mi alapján kap bárki is képviselői rangot. Ezt csak ti tudjátok.
    De ész nélkül nem kell osztogatni, és akkor megmarad az a funkciója, amire az hivatott. ;)

    Zsu
    Szia!Mi azért nevezünk ki valakit , ha figyel , segít! :):)
    Szia Zsófi! :)

    Nagyon örülök, hogy már ennyi idősen is tanulgatjátok, mi az egymásért és a tetteitekért való felelősség a közösségi életben. :) Ez a játék erre is jó lehet. ;)

    Legfeljebb a vezetőtök írjon egy szövetkezeti levelet, amiben jelzi, világossá teszi mindenki számára, hogy Te vagy az ő közvetlen helyettese. Vagyis a vezető távollétében Te számítasz "főnöknek", hozzád forduljanak, ha valami fontos dolog történik. ;)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Kedves moderátorok :-)

    Szeretném javasolni, hogy a díszeknek fenntartott raktár mérete bővítésre kerüljön. Ha már a farmok mérete is bővült, akkor szerintem indokolt lenne a díszek raktárméretének megnövelése is, hogy addig se kelljen törölni a díszeket a raktárból, amíg az újabb területeket nem tudjuk kiváltani. Köszönöm előre is, ha továbbítja a moderátor csapat a javaslatom :-)
    Ezt mindenképpen továbbítjuk. :)
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Sziasztok! Én arra gondoltam, hogy amikor termelünk valami terméket és tele a raktárunk felugrik az az ablak aminek a segítségével a pékségbe is rakhatunk terméket. Na most ebbe az ablakba jól jönne egy piac ikon is a pékség mellé. Ugyanis az a kis ablak feljön akkor is ha épp nem a pékségbe szeretném leadni az árut és akkor nem kellene kilépkedni hanem közvetlen a piacra is átlehetne lépni. Nem tudom érthető-e amire gondoltam? :D 
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    r0b33 mondta:
    igen, a Túltermelésről szóló ablak. Jó ötletnek tartom. Ezt is felveszem az említendők listájára... ;)
    Köszönöm :)

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok
    javasolnám, h  amikor rákatt a küldetés félretétele gomra, legyen 1 felugró ablak, ahol megkérdezi, hogy biztos ki akarok e lépni. mert gáz, csak 1x rákatt ér félreteszi, és vissza se lehet lépni.
    én is félrekattintottam és egy olyan küldiből dobott ki, ahol 1. lehettem volna. igy az kárbament. és nemcsak az, hanem a sok hinárért kár (és a csinyekért is kár amit az ellenfeleim farmjára tettem) és mégse nyertem, mert véletlenúl félrekatt és kiléptem onnan.
  • papplia (HU1)papplia (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy legyen szinthez kötve a szövetkezet alapítás, mert jelen pillanatban nagyon sok 1-2 személyes szövetkezet van csak azért, mert a játék elején feladat, hogy szövetkezetet válasszon a játékos. Viszont ezek a kis szövetkezetek, amiket az új játékosok indítanak nem funkcionálnak, hiszen az alapító mondjuk 6-os szintű játékos mivel még nem dolgozott működő szöviben, és a játékot is éppen hogy tanulja így nem tud fejlődni sem a farmja, se a szövetkezete. Úgy gondolom, hogy kb. 50.-ik szinten már van annyi tapasztalata bárkinek, hogy alkalmas legyen szövetkezet alapítására. Ezzel talán megoldódna az is, hogy a meglevő szövetkezetek teljes létszámmal működhessenek, és ne kelljen vadászni az új tagokat.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy legyen szinthez kötve a szövetkezet alapítás, mert jelen pillanatban nagyon sok 1-2 személyes szövetkezet van csak azért, mert a játék elején feladat, hogy szövetkezetet válasszon a játékos. Viszont ezek a kis szövetkezetek, amiket az új játékosok indítanak nem funkcionálnak, hiszen az alapító mondjuk 6-os szintű játékos mivel még nem dolgozott működő szöviben, és a játékot is éppen hogy tanulja így nem tud fejlődni sem a farmja, se a szövetkezete. Úgy gondolom, hogy kb. 50.-ik szinten már van annyi tapasztalata bárkinek, hogy alkalmas legyen szövetkezet alapítására. Ezzel talán megoldódna az is, hogy a meglevő szövetkezetek teljes létszámmal működhessenek, és ne kelljen vadászni az új tagokat.

    r0b33 mondta:
    Az ötletet jónak tartom, mindazonáltal helyesbítenék rajta / kiegészíteném:
    Mivel a szövetkezetek nem szívesen fogadnak be nagyon ki szintű játékost, ezért a szövetkezet keresési feladatsort módosítanám aképpen, hogy:

    25-ik szinttől "kelljen" szövetkezetet keresnie, és ahogy mondtad, az 50-iktől alapíthasson.
    a javaslatot én is támogatom
    mint ahogy Robi is írja, 25 szinttől szövi keresés és 50-es szinttől lehessen csak alapítani
    szrtm mindenki jól járna. egy 6-os szintű még azt sem tudja mi a szövi, mik az elvárások, hogyan kell vezetnie
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    r0b33 mondta:
    Sziasztok!

    Nem lehetne esetleg javasolni, hogy a szövifa locsolásra találjanak ki valami egyszerűbb megoldást? Ne kelljen végigjárni ennyi farmot? Sok farmot ahol rengeteg kinézet van kihelyezve az épületekre alig tölt be a böngésző, lefagy, a flash összeomlik. Neki kell állni a locsolásnak többször, én nem hiszem, hogy nem lehetne kíméletesebben locsolni. Végigkattintgatok én 65 kannát szívesen, de ne kelljen már minden farm betöltését kivárni. Köszönöm előre is, ha sikerül ez ügyben valamit intézni :)
    Ez tudod mióta javaslat és vágyálom? Annyiszor-de annyiszor elhangzott már, és ha emlékszel (elmondás alapján) nagyon sokan szót is emeltek érte ott IS... :(
    Szervusztok!

    Igen, én is emlékszem, hogy javasoltuk már nem 1-szer a szövifa-locsolásának a megkönnyítését, sok játékosnak fél óráig is el tart, persze, hogy nem locsol!
    Mint ahogy, azt is kértük már, lehessen készletelemeket venni a projektekbe ha csak 1-2 hiányozna!

    Még azt szeretném kérni, hogy a lóistálóban is nem lehetne-e, 1 ló elküldésénél megkérdezni, hogy biztos el akarod küldeni?? / sajnos úgy jártam, hogy edzetni akartam 1, 112-es szintű lovat, az egér valahogy elmozdult és a ló el lett küldve:(( , fel sem fogtam hirtelen, 1 pill. alatt kár ért, nem kis munka, patkók, stb. ment kárba :'(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    akkor itt is baj van Robi, nekem ilyen felröppenő nem volt, NANÁ, hogy nem engedtem volna el a lovat!!
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy állnak most a feladatok, (bal szélen) nekem már szinte csak a költs el / gyűjts dollárt pörög, de emlékszem, sokat segített a tennivalókban a feladatok sorrendje, a végrehajtáshoz vezető zöld nyíl.
    Az utóbbi rengeteg újdonságban segítenek új feladatok? Érthetőek?

    A raktárbővítés jó ötlet, én azért gyűjtögetek, hogy  ha nem lesz más dolgom, :D akkor majd szezonálisra alakítsam a farmot: az úszómedence mellett ne hóember legyen - mert az fér el, - hanem fagyiskocsi, a májusfa mellett meg a karácsonyfa helyett valami virágos.

    A szövetkezet alapításának késleltetését már a kérdőívbe is pont így írtam.

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) lehetőségként jó lenne, ha az olyan dolgokat amik csak ritkán nyerhetők, és nem tudjuk felhasználni azokat el lehetne ajándékozni, így másnak jó lenne, akinek meg több van úgysem tudja használni (pl. a malom rucira gondolok ) Szép estét , jó játékot :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.10.2016
    sziasztok
    én javasolnám, h legyen havonta egy csere-bere piac, ahol a játékosok tudnak olyan dolgokat cserélgetni egymás között, amiből nekik több van, de nincsen rá szükségük
    talán a kicsik is jól járnának és persze mindenki :)
    van olyan játékos, akinek a malomruci 2x is megvan, de nem tudja felhasználni mind2-őt
    így elcserélhetné számára fontosabb dologra és persze a másik fél is jól járna :)

    bocs Livi, közben én is beírtam :smiley:

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    én javasolnám, h legyen havonta egy csere-bere piac, ahol a játékosok tudnak olyan dolgokat cserélgetni egymás között, amiből nekik több van, de nincsen rá szükségük
    talán a kicsik is jól járnának és persze mindenki :)
    van olyan játékos, akinek a malomruci 2x is megvan, de nem tudja felhasználni mind2-őt
    így elcserélhetné számára fontosabb dologra és persze a másik fél is jól járna :)

    bocs Livi, közben én is beírtam :smiley:

    Ok Liz, látom a rucit már kinézted magadnak :::))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ok Liz, látom a rucit már kinézted magadnak :::))
    naná.....
    szeretek öltözködni ;)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt