Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések

136

Hozzászólások

  • Drékó (HU1)Drékó (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok.

    Én pár napja kezdtem a játékot. Azoktól kérdezném, akik már 150 szint felett vannak. Nektek hány házatok van már és milyen szintű?

    Előre is köszi:

    Drékó
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Drékó!
    Én 162. szinten vagyok, 15 db házam van a főfarmon, 4-5-6-os szinten. Neked mindig csak annyi legyen, hogy tudj építeni ólakat, földet, termelőegységeket, illetve tudd azokat a megfelelő szintre emelni. Vigyázni kell a házépítéssel, mert ha túl sok, akkor elviszi a boldogságot, márpedig az fontos, hogy pluszban legyen (zöldben), különben elviszi a termelési költség a nyereséget.Ezért díszeket is folyamatosan kell letenni, kerítést, kaput fejleszteni.Az egyensúly nagyon fontos. Ha megtalálod, szépen fogsz haladni.
    Jó játékot, sikeres építkezést kívánok!
  • virágGamer7 (HU1)virágGamer7 (HU1) Bejegyzések: 7
    sziasztok nyaralás után szomoruan tapasztalom, hogy csak arannyal tudom a cukorfarmon feloldani a zárolást. Nekem jelenleg nincs 130000 aranyam akkor nem is épithetek:
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok nyaralás után szomoruan tapasztalom, hogy csak arannyal tudom a cukorfarmon feloldani a zárolást. Nekem jelenleg nincs 130000 aranyam akkor nem is épithetek:
    Szia!
    Ha eléred a 30-as szintet dollárért is el tudod majd érni. Gondolom a 25. szintre léptél, s beadta feladatként, de ha eléred a 30-as szintet dollártért is fogja kínálni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok.

    Én pár napja kezdtem a játékot. Azoktól kérdezném, akik már 150 szint felett vannak. Nektek hány házatok van már és milyen szintű?

    Előre is köszi:

    Drékó
    Itt a fórumon erre a kérdésedre használható választ sztem nem fogol kapni.
    A farmodon alul a menüsorban a Többjátékos funkciót majd a Ranglista almenüt megnyitva megjelenik az ország összes játékosának a neve. Közülük bármelyiket kiválaszthatod, beléphetsz bármelyik farmjára, és megnézheted mije van, hogy van elrendezve. Ezt javaslom, nagyon sokat tanulhatol belőle ;)
  • Drékó (HU1)Drékó (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok.

    Köszönöm az információkat.

    Drékó
  • arató60 (HU1)arató60 (HU1) Bejegyzések: 12
    Azt szeretném kérdezni, hogy a tervező miért jelenik meg ilyen ritkán ,és miért csak kis időre? Sajnos nekem már csak az ő segítségével megy. Majdnem minden nap játszom a játékkal de eddig még nem találkoztam vele.A válasz el
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Azt szeretném kérdezni, hogy a tervező miért jelenik meg ilyen ritkán ,és miért csak kis időre? Sajnos nekem már csak az ő segítségével megy. Majdnem minden nap játszom a játékkal de eddig még nem találkoztam vele.A válasz el
    szia
    megnéztem a farmjaidat. a főfarmon a disznót és a tehenet is tudod még fejleszteni tervező nélkül. a másik két farmodon meg bőven van mit nélküle, hisz a 7-es szintig még van mit fejleszteni :) szal.... azt nem mondanám, h csak a tervezővel tudod már magasabb szintre vinni az ólakat, gyümölcsösöket és stb.
    de hogy a kérdésedre is válaszoljak.....
    azért jön ritkán a tervező, mert ezt a játékot hosszú időre tervezték. ha hipp-hopp mindent "csúcsra" viszel, akkor már nem lesz benne kihívás :)
  • arató60 (HU1)arató60 (HU1) Bejegyzések: 12
    Köszönöm szépen a válaszodat.
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    Hi..., lehet tudni valamit a növénynemesítővel kapcsolatban? Mert még mindig NEM működik!
    Köszi...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Hi..., lehet tudni valamit a növénynemesítővel kapcsolatban? Mert még mindig NEM működik!
    Köszi...

    Szia! :)

    Egyelőre még semmit nem tudunk. Ígérjük, amint bármi a tudomásunkra jut, azonnal szólunk, ahogyan eddig is megtettük. :)

    Próbáljatok még kitartani! Előbb-utóbb csak gatyába rázzák már.

    Zsu
  • cucojka (HU1)cucojka (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! :)
    Hogy kell cukorkaházat meg kulonleges házakat építeni? 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    cukiáz:
    szerzel 500 000 utalványt a cukorfarm eventen, és veszel a kereskedőnél.
    téli/ trópusi ház detto, csak az esetben  trópusi sziget és viking /északifény  /karácsonyi farm event van
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 06.10.2016
    Sziasztok! :)
    Hogy kell cukorkaházat meg kulonleges házakat építeni? 
    cukiáz:
    szerzel 500 000 utalványt a cukorfarm eventen, és veszel a kereskedőnél.
    téli/ trópusi ház detto, csak az esetben  trópusi sziget és viking /északifény  /karácsonyi farm event van
    Cucojka!
    Bocsi, de arra azért felhívnám a figyelmed, hogy a te szinteden még nagyon nem ajánlatos a különböző sziget eventek elkezdése, mert több millió dollárt emészt fel egy-egy sziget ahhoz, hogy a hajódat a gyümikkel meg tudd pakolni.
    Bármelyik szigetet ha egyszer elkezdett, a hajó kérni fog gyümölcsöket. Mivel kiszolgálni a kapítányt még nagyon sokáig nem tudod, a hajód csak 6 óránként megy ki a kikötőből és 6 óra múlva érkezik vissza.
    Így viszont ha a 4 tételt be tudod tenni, azonnal útnak is indul.

  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    A horgászatban hogy lehet szintet lépni?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    A horgászatban hogy lehet szintet lépni?
    Szia János!

    Ajánlom neked az alábbi topik olvasását.
     Nyisd meg ezt a linket:     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135954/teszt-szerver-oktober-14-ei-frissites-megbeszelese-a-teszt-szerver-ujra-indul#latest

  • szántóvető (HU1)szántóvető (HU1) Bejegyzések: 10
    Tudja valaki, mennyibe kerül a műhely bővítése?
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Tudja valaki, mennyibe kerül a műhely bővítése?
    Szia :) 
    1. szintre 9100 gold..
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tudja valaki, mennyibe kerül a műhely bővítése?

    1. szint: 1 600 arany
    2. szint: 9 100 arany
    3. szint: 15 900 arany
    4. szint: 23 900 arany
    5. szint: 41 200 arany
  • Incsaba (HU1)Incsaba (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Az új föld területeket mennyi dollárért illetve aranyért lehet megvenni?

    Üdv
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 07.11.2016
    Sziasztok!

    Az új föld területeket mennyi dollárért illetve aranyért lehet megvenni?

    Üdv
    Szia!
    Alul, a menüsoron az 'Építés' ikonra kattintva meg tudod nézni az építeni kívánt létesítmények árát és a szükséges dolgozók számát is.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Haladó vagyok, és szeretném a farmomat átalakítani, de nem lehet, mert az épületek nem ott maradnak ahová szeretném tenni. Megoldást kérek a problémámra, amit előre is köszönöm. Addig nem tudom tovább fejleszteni, és dolgozni, míg ez a gondom el nem múlik! Segítségüket előre is köszönöm.
    Teréz a farmom neve!
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11

    Hali  

    Már minden lehetőséget kiprobáltam visszaolvastam de az innyenc farmról leszedet díszeket nem tudom visszateni  akármit csinálok visszaugrik a dobozba Error rossz pozició szerinte, ha valaki tudna segiteni megköszönöm mert már én is ugrálok mint a dÍszeim

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Hali  

    Már minden lehetőséget kiprobáltam visszaolvastam de az innyenc farmról leszedet díszeket nem tudom visszateni  akármit csinálok visszaugrik a dobozba Error rossz pozició szerinte, ha valaki tudna segiteni megköszönöm mert már én is ugrálok mint a dÍszeim

    Teréz (HU1) mondta:
    Haladó vagyok, és szeretném a farmomat átalakítani, de nem lehet, mert az épületek nem ott maradnak ahová szeretném tenni. Megoldást kérek a problémámra, amit előre is köszönöm. Addig nem tudom tovább fejleszteni, és dolgozni, míg ez a gondom el nem múlik! Segítségüket előre is köszönöm.
    Teréz a farmom neve!
    Sziasztok!

    Sajnos ismert hibáról van szó. Pozitív segítséget nehéz nyújtani. Eddig a farmtervező okozta a problémát, s miután kivették is maradt probléma a pakolással. A hiba jelezve van, a fejlesztők dolgoznak rajta.
  • Helga37 (HU1)Helga37 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok 
    A házakkal kapcsolatban lenne olyan kérdésem hogy hogy lehet a kinézetet változtatni megtaláltam de nem aktív aa 43-as szinten vagyok, azt sem írja ki mikortól aktív tudnátok segíteni?
    köszi szépen
    szép napot 

    Helga37
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok. Bocsi, hogy ide írok, de nem találtam máshol, hogy hova is kellene irjak.  Azt kérdezném, hogy ( hozzá teszem még kezdő vagyok) ha átszállítom a pékségbe a termékeket, amit kér, azért ad pénzt, úgy mintha eladnám? Vagy kissé naiv vagyok:-)))

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    Sziasztok. Bocsi, hogy ide írok, de nem találtam máshol, hogy hova is kellene irjak.  Azt kérdezném, hogy ( hozzá teszem még kezdő vagyok) ha átszállítom a pékségbe a termékeket, amit kér, azért ad pénzt, úgy mintha eladnám? Vagy kissé naiv vagyok:-)))
    szia
    nem kapsz érte pénzt, mert nem eladod, csak áthelyezed egy másik raktárba. ott feltudod használni kül. termékek gyártására, amit viszont eltudsz adni

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt