Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016.09.20-i frissítéssel kapcsolatos HIBÁK megbeszélése

11215

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Name4 (HU1) mondta:

      Sziasztok!

    Örömmel jelentem be, hogy a virágfarmról eltűnt 13 díszem megvan. Remélem más is ezt tapasztalta, és nem is kiabáltam el. A termelési költségem 4 nap után már nem mínusz. Köszönet érte, nem tudom kinek.

    Jó játékot kívánok!


    Szia! :)

    Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést! :)

    És hát természetesen csapatmunka. :) Ti jelzitek, ha gond van, a GGS csapata pedig igyekszik helyre hozni a hibákat. :)

    További jó fórumozást és örömteli játékot kívánok Neked is! :)

    Zsu
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Én a frissítés óta a piacra tudok nehezen belépni, nagyon keresgélni kell az egérrel, hogy hol villan be és úgy tudom megnyitni. Nem elég ha csak odaviszem az egeret, "simogatni" kell a piacot.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.09.2016
    Szia Zsu! 

    Sajnos még mindig nem lehet traktort fejleszteni

    Csaba
    Szia Csaba! :)

    Megkért a GGS-nél dolgozó kolléga, kérdezzelek meg, a szokásos süti, gyorsítótár törlést megcsináltad-e? Annak ellenére is megvan a hiba?

    Zsu
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Másenyka (HU1)Másenyka (HU1) Bejegyzések: 13
    A főfarmom egy időre megjavult, de most a hamburgeres farmon van újra az, hogy nem lehet építkezni és nem lehet arrébb rakni az épületeket, mert visszaugranak a régi helyükre.
    Pedig már úgy örültem, hogy megjavult.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A főfarmom egy időre megjavult, de most a hamburgeres farmon van újra az, hogy nem lehet építkezni és nem lehet arrébb rakni az épületeket, mert visszaugranak a régi helyükre.
    Pedig már úgy örültem, hogy megjavult.

    Szia! :)

    Töröltél-e sütiket, gyorsítótárat a böngészőben? Ha nem, akkor tedd meg kérlek, és úgy próbáld meg a pakolászást. Ha ugyanúgy gond lesz vele a törlések után, akkor ismét szólj, és a hibajegyzékbe ezt is felvezetjük.
    (Azt a böngésző ablakot bezárod, amin a farmod nyitva van. Csak ezután törlöd a sütiket, gyorsítótárat. Majd pedig a böngészőt újra indítod és úgy lépsz be a farmra.)

    Zsu
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok.
    A betakarítási probléma hogy lett megoldva? A növénynemesítővel van gondom, és a gép kitakarítva minden ok sütimentes eljátszottam mindent amit kell de nem tudom beszedni, az összes specmagot el akarja adatni velem a rendszer. Kukorica lenne most használtam el az event miatt és így sem jó
    Köszi előre is a választ
  • Sziasztok!
    Az a gondom hogy a fő farmon a humuszt nem tudom betakarítani mert folyamatosan azt írja ki hogy nem tudok előállítani mert tele a raktár, és hogy adjam el, de ez veszteséget termel! Csak a fő gond hogy én betakarítani szeretném!!!!!!
    A segítséget előre is köszönöm!

  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    r0b33 mondta:
    kaphatnánk egy képernyőmentést?
    mekkora a raktár kapacitásod?
    mennyi spec magod van jelenleg?

    Kérdezem mindezt azért, mert pl ha nyersz valahonnan (pl szerencsekerék) a raktár kapacitásod fölötti mennyiséget, azt elpakolja a raktárba, függetlenül attól hogy nem fér el. A farmkezelőben ekkor pirossal jelenik meg a raktárkészleted pl 6382/2500 azonban az első termelésnél a raktárkészlet fölötti mennyiséget azonnal eladatja veled a rendszer. A példa szerint 3883-at, így lesz 2499 a raktárban és a raktárkészleted feltöltődik a betakarított mennyiséggel, pl 3db-al akkor a farmkezelőben láthatod, hogy a raktárkészleted 2502/2500.

    Röviden, a raktárkészlet túltermelhető, de ahhoz hogy betakaríthass, a rendszer el fogja adatni veled a raktárkészlet-1db fölötti mennyiséget minden betakarítás alkalmával. Ez mindenre igaz, kivéve a silót, és a malmot (ezek biztosan de a lista még lehet, hogy nem teljes), mert ott már termelés előtt megtörténik ez.
    Szia :)
    3415 specmagom van de úgy tudtam nem számít a raktár kapacitás, mert ezt is szép lassan gyűjtöttem össze nem nyertem sehol. 2450 a kapacitásom eddig engedte összeszedni, ezret nem is tudom hol nyerhettem volna
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia :)
    3415 specmagom van de úgy tudtam nem számít a raktár kapacitás, mert ezt is szép lassan gyűjtöttem össze nem nyertem sehol. 2450 a kapacitásom eddig engedte összeszedni, ezret nem is tudom hol nyerhettem volna

    Szia! :)

    Felvettük a hibajegyzékbe. :) Addig ne vedd fel, míg a hiba megvan.

    Zsu
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Szia :)
    3415 specmagom van de úgy tudtam nem számít a raktár kapacitás, mert ezt is szép lassan gyűjtöttem össze nem nyertem sehol. 2450 a kapacitásom eddig engedte összeszedni, ezret nem is tudom hol nyerhettem volna

    Szia! :)

    Felvettük a hibajegyzékbe. :) Addig ne vedd fel, míg a hiba megvan.

    Zsu
    Köszi, eszemben sincs annyi magot csak nem dobok ki, megpróbálom az ínyencen hasznosítani a vizet ne vesszen kárba
  • csumpimalac (HU1)csumpimalac (HU1) Bejegyzések: 17
    A főfarmom egy időre megjavult, de most a hamburgeres farmon van újra az, hogy nem lehet építkezni és nem lehet arrébb rakni az épületeket, mert visszaugranak a régi helyükre.
    Pedig már úgy örültem, hogy megjavult.

    Szia! :)

    Töröltél-e sütiket, gyorsítótárat a böngészőben? Ha nem, akkor tedd meg kérlek, és úgy próbáld meg a pakolászást. Ha ugyanúgy gond lesz vele a törlések után, akkor ismét szólj, és a hibajegyzékbe ezt is felvezetjük.
    (Azt a böngésző ablakot bezárod, amin a farmod nyitva van. Csak ezután törlöd a sütiket, gyorsítótárat. Majd pedig a böngészőt újra indítod és úgy lépsz be a farmra.)

    Zsu
    Sziasztok!

    Nekem is ugyanez a problémám. Töröltem minden sütit, gyorsítótárat, de ugyanúgy fennáll a probléma.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Én a frissítés óta a piacra tudok nehezen belépni, nagyon keresgélni kell az egérrel, hogy hol villan be és úgy tudom megnyitni. Nem elég ha csak odaviszem az egeret, "simogatni" kell a piacot.
    Ez nálam is így van.
    Korábban valaki jelezte, hogy a hajónál is hasonló gondja van. Nekem is, de rájöttem, hogy ha a környezetre kattintok, akkor megnyílik a hajó, lehet rakodni.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szijja Porrima :D
    Igen az én hajóm ilyen,hogy a kikötő házra kell klikkelni már és nem a hajóra....de mire rájöttem :) Remélem nálam ez lesz a legnagyobb gond és a piacon sem fog minibónusz jönni ...
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Szia :) Nagyon köszönöm, semmi gond nincs, én is csak azért voltam biztos benne, hogy nincs limit mert eddig gyűjthettem nyugodtan Természetesen érthető, hogy nem ez a legnagyobb probléma leginkább azért írtam be mert nem találtam hasonló bejegyzést mikor átlapoztam.
    Köszi hogy továbbítottátok az illetékeseknek
    Szép napot
    Stella
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Sziasztok!

    Átakartam rendezni a farmomat, mint mindig, most is a raktárba raktam be a dísztárgyaimat.
    Mikor vissza akartam rakni a raktárból a dísztárgyakat, a következő hibaüzenet fogadott:

    Az a kérdésem lenne, hogy másoknál is fent áll-e ez a probléma, illetve, hogy a várakozáson kívül tudok-e valamit csinálni kliens oldalról?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Átakartam rendezni a farmomat, mint mindig, most is a raktárba raktam be a dísztárgyaimat.
    Mikor vissza akartam rakni a raktárból a dísztárgyakat, a következő hibaüzenet fogadott:

    Az a kérdésem lenne, hogy másoknál is fent áll-e ez a probléma, illetve, hogy a várakozáson kívül tudok-e valamit csinálni kliens oldalról?

    A válaszokat előre is köszönöm.
    szia
    sajnos nem egyedi a problémád. igaz másik topikban " A 2016.09.20-i frissítéssel kapcsolatos HIBÁK megbeszélése" nevűben folyik napok óta erről a szó
    a hibáról tudnak és igyekeznek minél előbb megjavítani. addig is a türelmünket kérik
    a "Hivatalos hírek"-ben egyéb probléma megoldásokról is olvashatunk :)
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Átakartam rendezni a farmomat, mint mindig, most is a raktárba raktam be a dísztárgyaimat.
    Mikor vissza akartam rakni a raktárból a dísztárgyakat, a következő hibaüzenet fogadott:

    Az a kérdésem lenne, hogy másoknál is fent áll-e ez a probléma, illetve, hogy a várakozáson kívül tudok-e valamit csinálni kliens oldalról?

    A válaszokat előre is köszönöm.
    szia
    sajnos nem egyedi a problémád. igaz másik topikban " A 2016.09.20-i frissítéssel kapcsolatos HIBÁK megbeszélése" nevűben folyik napok óta erről a szó
    a hibáról tudnak és igyekeznek minél előbb megjavítani. addig is a türelmünket kérik
    a "Hivatalos hírek"-ben egyéb probléma megoldásokról is olvashatunk :)
    Szia!
    Köszi válaszodat, nem tudtam eddig erről a hibáról,nagyon meglepett és őszintén szólva nem is esett jól úgy mint másoknak sem.
    Bízzunk benne mihamarabb megoldják  problémát.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    A tippek-trükkökben írtam is egy kisebb szösszenetet a dekorokkal kapcsolatban @wzeni (HU1) szerint elkésett és okafogyottá vált az írásom.
    :(
    sajnos néha megesik az ilyesmi :)
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    Hi...:)
    A növénynemesítő nem enged termelni. A "raktár megtelt" ..., ezt írja ki, viszont már felhasználtam több mint 20 db-t. Tehát volna hely, csak még sem engedi begyüjteni ami bent ragadt.
    Próbáltam eladni is..., de azt nem engedélyezte.
    http://www.kepmegoszto.com/201609292024/57ed5c68a5f91-2.html
    http://www.kepmegoszto.com/201609292022/57ed5bd9bc7d7-1.html
    Akkor most hogyan tovább..., ha nem tudok termelni???



  • Gaby703 (HU1)Gaby703 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok 

    Ma beléptem és eltűnt az összes pénz és aranytallérom ,orvosolható ez a probléma ? 
                                  Gaby703
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Válasz✓
    Sziasztok 

    Ma beléptem és eltűnt az összes pénz és aranytallérom ,orvosolható ez a probléma ? 
                                  Gaby703

    Szia Gabi! :)

    A problémád fennáll-e még azután, hogy a böngészőben törölted a szokásos dolgokat (süti, gyorsítótár)? Próbáltad-e másik böngészőből is megnyitni a farmodat?

    Ha nem, akkor ezeket tedd meg kérlek, és jelezz vissza utána akár meglett, akár nem.

    Zsu
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    én meg már épp megörültem hogy van valami fejlemény mikor megláttam hogy van új hsz, mert eddig nem is zavart annyira, de most a bajnokság előtt azért nagyon kéne a nemesítő..
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    szerkesztette ezt: 30.09.2016
    Sziasztok! Ma szerettem volna 3. szintre fejleszteni a kacsolamat, ami eddig nem okozott gondot. Ma azonban amikor a dollár fizetési módra léptem egy tábla ugrott fel, hogy nincs elég aranyom Ki-beléptem, sütik stb. tisztítva, majd újra beléptem. Ekkor már a dollár fizetésre sem lehetett rámenni, szürkévé vált.
    Most már valóban csak több mint 7 ezer dollárét lejet fejleszteni  hármas szintre egy kacsát, vagy ez is hiba?
    Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
    Elnézést, ha rossz helyre írta, de a forumba való bejutás is gondot okoz.
    Kata
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! Ma szerettem volna 3. szintre fejleszteni a kacsolamat, ami eddig nem okozott gondot. Ma azonban amikor a dollár fizetési módra léptem egy tábla ugrott fel, hogy nincs elég aranyom Ki-beléptem, sütik stb. tisztítva, majd újra beléptem. Ekkor már a dollár fizetésre sem lehetett rámenni, szürkévé vált.
    Most már valóban csak több mint 7 ezer dollárét lejet fejleszteni  hármas szintre egy kacsát, vagy ez is hiba?
    Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!
    Elnézést, ha rossz helyre írta, de a forumba való bejutás is gondot okoz.
    Kata

    Szia Kata! :)

    A kacsaól 3. szintje 750.000 dollár. Van annyi dollárod?

    Zsu

    ui.: semmi gond, ha nem "jó" helyre írtad, áttesszük ;)
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Több mint 1 millióm volt, most már valóban nincs annyi csak 710.000.  Első alkalommal engedte, hogy rákattintsak a kosárra, de utána rögtön kérte az aranyat.  Most már értem miért lett másodjára szürke a kosár, nemfigyeltem a dollárokra.
    Gyorsan összeszeden újra a pénzt, kiváncsi vagyok, hogy megint eltünik-e.
    Köszönöm szépen a gyors választ, 
    További szép napot!
Ez a beszélgetés lezárult..