Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016.09.20-i frissítéssel kapcsolatos HIBÁK megbeszélése

1915

Hozzászólások

  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok.
    Igyekeztem átnézni a hozzászólásokat (minden elismerésem a türelmetekhez) viszont mégsem találtam meg amit kerestem. az érdekelne nagyon hogy a szigetes ranglistát nem lehet egyszerűbben elérni? eddig kéznél volt a reptéren most rettentő körülményes.. tudom ez nem "igazi" hiba vannak sokkal nagyobb gondok is de hosszú távon elég bosszantó mint pl hogy termelés közben a körmenüben nem látom miből mennyim van, ez láttam már továbbításra került illetékeseknek, csak azért említem mert szerintem hasonló bosszúságot okoz.
    De ha valaki tudja hogy lehet egyszerűen megnézni megköszönném ha megosztaná velem is :)
    Stella
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.09.2016
    Sziasztok.
    Igyekeztem átnézni a hozzászólásokat (minden elismerésem a türelmetekhez) viszont mégsem találtam meg amit kerestem. az érdekelne nagyon hogy a szigetes ranglistát nem lehet egyszerűbben elérni? eddig kéznél volt a reptéren most rettentő körülményes.. tudom ez nem "igazi" hiba vannak sokkal nagyobb gondok is de hosszú távon elég bosszantó mint pl hogy termelés közben a körmenüben nem látom miből mennyim van, ez láttam már továbbításra került illetékeseknek, csak azért említem mert szerintem hasonló bosszúságot okoz.
    De ha valaki tudja hogy lehet egyszerűen megnézni megköszönném ha megosztaná velem is :)
    Stella
    Szia!
    Igazából nem nevezném körülményesnek. A térképre kattintva kilépsz a térképes nézetbe, ott megkeresed azt a szigetet, jelen esetben a Vikinget s ott alatta van egy arany serleg. Arra kattintasz, s a jobb szélén ott a ranglista gomb. Szerintem nem bonyolultabb, mint bemenni a repcsibe, és ott kattintani. De ez csak az én tapasztalatom.

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok.
    Igyekeztem átnézni a hozzászólásokat (minden elismerésem a türelmetekhez) viszont mégsem találtam meg amit kerestem. az érdekelne nagyon hogy a szigetes ranglistát nem lehet egyszerűbben elérni? eddig kéznél volt a reptéren most rettentő körülményes.. tudom ez nem "igazi" hiba vannak sokkal nagyobb gondok is de hosszú távon elég bosszantó mint pl hogy termelés közben a körmenüben nem látom miből mennyim van, ez láttam már továbbításra került illetékeseknek, csak azért említem mert szerintem hasonló bosszúságot okoz.
    De ha valaki tudja hogy lehet egyszerűen megnézni megköszönném ha megosztaná velem is :)
    Stella
    Szia :) a térképen a sziget alatt katt a kupára, és már látod is hányadik vagy, hány rúnát szereztél eddig, és mik az ajik, még lehet sokkal egyszerűbb, mint a régi reptéren a körmenűben kellett megnézni, és ha félrenyomtál, már vitte is a váltás a goldot. 
  • Vicaeci (HU1)Vicaeci (HU1) Bejegyzések: 41
    Sziasztok!
    Kisebb lett a biopiacom és a virágfarmon nekem nem minden dekortárgy került vissza a raktáramba, a teaházak eltűntek. 
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok.
    Igyekeztem átnézni a hozzászólásokat (minden elismerésem a türelmetekhez) viszont mégsem találtam meg amit kerestem. az érdekelne nagyon hogy a szigetes ranglistát nem lehet egyszerűbben elérni? eddig kéznél volt a reptéren most rettentő körülményes.. tudom ez nem "igazi" hiba vannak sokkal nagyobb gondok is de hosszú távon elég bosszantó mint pl hogy termelés közben a körmenüben nem látom miből mennyim van, ez láttam már továbbításra került illetékeseknek, csak azért említem mert szerintem hasonló bosszúságot okoz.
    De ha valaki tudja hogy lehet egyszerűen megnézni megköszönném ha megosztaná velem is :)
    Stella
    Szia :) a térképen a sziget alatt katt a kupára, és már látod is hányadik vagy, hány rúnát szereztél eddig, és mik az ajik, még lehet sokkal egyszerűbb, mint a régi reptéren a körmenűben kellett megnézni, és ha félrenyomtál, már vitte is a váltás a goldot. 
    igen nekem ez a körülményes módszer.. :( könnyebb volt a reptéren azért köszi :)
  • FERMEN70 (HU1)FERMEN70 (HU1) Bejegyzések: 4
    nincs   a raktárban és a boldogságpont átesett -360-ba , ilyenkor mi a helyzet mert nincs kedvem termelni ilyen feltételekkel  :(

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    nincs   a raktárban és a boldogságpont átesett -360-ba , ilyenkor mi a helyzet mert nincs kedvem termelni ilyen feltételekkel  :(

    Szia! :)

    Kitartás! :)

    Ez a hiba már ismert a GGS számára, akik gőzerővel dolgoznak a javításán. :)

    Zsu
  • kiscsibe58 (HU1)kiscsibe58 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! A vikingen nem engedi meg, hogy a raktárból kihelyezem a tárgyakat, sőt újat sem enged építeni.





  • Manoo (HU1)Manoo (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 22.09.2016
    r0b33 mondta:
      Virágfarm-rendezővel kapcsolatos problémákról   


    Semmi más dolgotok nincs, mint minden olyan építményt kipakolni a farmra, ami nem dekoráció.
    ez csak akkor működik ha a dobozban már nincsen egyetlen termelő épület sem. Azaz előbb ezeket kell kirakni és csak utána lehet a házakat. a dísztárgy kipakolása igencsak esetleges mikor sikerül mikor nem. de előbb utóbb másnak is sikerülhet. amúgy köszönöm a jó tippet

    Hali!
    Azt hozzá tenném, hogy ami dísztárgyat bent hagytunk a dobozban annak lába kélt! Nekem több mint 400 boldogságom bánta ezt! Nem lehetne ezeket valahogy visszakapni a dobozba????
    Ági28 (HU1) mondta:
    Nekem eltüntek a dísztárgyak amiket nem tudtam vissza kirakni!
    Ilyenkor mi van?

    Ilyenkor az van, hogy azok a dísztárgyak, amiket nem tudtál a farmra kitenni, egyenesen bekerültek a Raktáradba. :) Ott keresd. ;)
    A helyi raktár üres, csak a még fel nem épített dísztárgyak vannak a másik dobozban! Amiket nem raktunk ki eltűntek!

    • Talán kezdjük ott, hogy a posztod eleve rossz helyre küldted (nem a virágfarm rendezőről írt cikkhez tartozik a hibajelentés).
    • Azután pedig, ha "hozzátennéd" az ne két különböző poszt legyen, hanem akkor tedd is hozzá (módosítás).
    • Harmadszor pedig olvasgass néha bejelentéseket is, nem azért irkáljuk őket, mert annyira unatkozunk.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    "A Flash összeomlásának problémájának a megoldása nálad van. Nem játékhiba. Tippek-trükkökben találsz mindenféle okosságot a böngésződ helyrerakására, azonban ha az nem segít akkor a következőket tudom javasolni még:

    Adobe Flash Eltávolító letöltése és futtatása, valamint a Legfrissebb Flash letöltése a gépedre. 
    Fontos tudni, hogy a letöltő oldal közepén van két kipipálható lehetőség. TÖRÖLD A PIPÁKAT mielőtt a sárga Install gombra kattintasz! Elindul a letöltés és annak végeztével elindítod a letöltött telepítőt. A telepítés megkezdése előtt a böngészőt be kell zárni.

    Google Chrome esetén: uninstallálod a chrome-ot, majd egy fris változatot újratelepítesz. A fenti megoldás NEM MŰKÖDIK CHROME ESETÉN, mivel az saját beépített Flasht használ, ezért az egész böngészőt újra kell telepítened.
    Post edited by r0b33 at 08:52"

    Minden farmhoz kell a flash, nem?
    Ez esetben pedig nem nálam van a hiba (új gép, új rendszer, naprakész frissítések), mert én CSAK a SZIGETRE NEM tudok belépni...csak ott omlik össze! (Tegnap nappal ugyanez volt a helyzet...majd estefelé működött, s ma reggel megint nem)

    Üdv:
    Bigalex8


    Kattints a képre a blog meglátogatásához


  • Hedda (HU1)Hedda (HU1) Bejegyzések: 10
    Nagyon köszönöm a segítséget, végre tudom használni a virág farmot. A sziget is rendben van.Nagyon örülök, hogy rendeződtek a dolgok. Hedd
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    sziasztok:))
    látom,még mindig elég sok probléma van a virágfarmon is,a diszek eltünése,ami nincs meg,és ez nálam is megvan,most a viking farmmal van gondom,igaz a tápokat visszakaptam,meg még ami hiányzott,de mikor fejleszteni akartam,és kell hozzá épitenem házat,a munkások miatt,nem engedi,igy állok tehetelenül,és nem tudok továbbhaladni,mert kellene a munkás.
    ami linket ajánlottatok,a BF_doktor zip.letöltöttem,és végigfutattam,majd kiléptem a játékbol,és ujra vissza,hátha igy jó lesz,de ugyanott tartok.
    Nem tudok épiteni,nem engedi,ez irja ki:::

    A szerkesztő pozíciója rossz.

    Support-Info:
    Command: PBEditorBuyResponse
    ErrorCode: 13
    Timestamp: 1474551213
    Zone: 16
    PID:308605
    hogy tudnék épiteni,továbbhaladni,ebbe kérek segitséget!! előre is köszönöm,ha javitani kell,jó lenne minél előbb,mert igy tényleg ennyi lesz a sziget,nem jutok tovább!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A hibajavítás a vikingfarmon elveszett szerencsekerekes dekorációkkal kapcsolatosan történt.

    (A virág farmot illetően még mindig keményen dolgoznak a megoldáson.)

    Akinek hiányzott, nézze meg, megkapta-e.

    Sőt, ahogy látom, a kompenzációt ismét betették!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok!

    Köszönjük szépen, hogy jeleztétek tegnap, nem mindenki kapta meg a kompenzációt, hozzám megérkezett! :-)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Köszönjük szépen, hogy jeleztétek tegnap, nem mindenki kapta meg a kompenzációt, hozzám megérkezett! :-)

    Végre jó hír! :) Ennek örülök! :)

    Remélem, a többit is rendbe tudják tenni, és akkor minden visszakerülhet a régi kerékvágásba. :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.09.2016
    Most kaptunk egy hivatalos közleményt, amit kértek, osszunk meg veletek is:

    Sajnos a virágfarmos probléma komolyabb a vártnál, így még nem tudják javítani. De a legmagasabb prioritású probléma jelen pillanatban, így a csapat keményen dolgozik a megoldáson.

    Elnézéseteket kérik a kialakult kellemetlenségekért.
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 22.09.2016
    köszi az infot...viszont jeleznék még egy apró hibát,a lóvi álltal nyert profilképet sem lehet megváltoztatni ..pontosítok nem mindegyiket fogadja el.
    ...nos és hogy erre mikor lesz gyógyír gondolom arról egyenlőre nincs semmi jelzés.szerintem ők sem tudják megmondani hogy kinek milyen és mekkora boldogság pontú disztárgya volt :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    A hibajavítás a vikingfarmon elveszett szerencsekerekes dekorációkkal kapcsolatosan történt.

    (A virág farmot illetően még mindig keményen dolgoznak a megoldáson.)

    Akinek hiányzott, nézze meg, megkapta-e.

    Sőt, ahogy látom, a kompenzációt ismét betették!
    Szervusztok!

    Zsuzsa, a kompenzációt én, ill. mi a szöviben nem kaptuk meg, most igen, köszönjük!
    Sajnos a díszek váratnak magukra, de olvastam az újabb hírt, hogy dolgoznak rajta!
    / emiatt kellett vennem 1 területen a virágoson, hogy ne termeljek nagyon minuszba:(
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szia Zsuzsi:))
    köszönöm a gyors választ,már a probléma a vikingfarmon is megoldodott,és kompenzáciot is kaptam,legalább ez már rendben van:))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Köszönöm szépen a visszajelzéseiteket! :)
    Jó olyat is olvasni végre, hogy kezdenek a hibák megszűnni. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    Köszönjük szépen, hogy jeleztétek tegnap, nem mindenki kapta meg a kompenzációt, hozzám megérkezett! :-)
    A 4 órai frissítéssel hozzám is megérkezett a szigeti kompenzáció a kék ablakkal: köszi!
  • Hédihédi (HU1)Hédihédi (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
     Jelenleg -375 az boldogság szintem, mert a dekorok többsége eltünt.
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    Nálunk sok sok dísztárgy tűnt el, és nincs a dobozokban sem!! Nem egy farmról van szó, és nem egy dísztárgyról Pl nézzetek be Hédihédi - hez neki a + 80 % ról lett - 375 boldibont..alig maradt dekor a virágosán. És nem apró értékü tárgyak tűntek el. De ez csak egy a sok közül.....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
     Jelenleg -375 az boldogság szintem, mert a dekorok többsége eltünt.

    Nálunk sok sok dísztárgy tűnt el, és nincs a dobozokban sem!! Nem egy farmról van szó, és nem egy dísztárgyról Pl nézzetek be Hédihédi - hez neki a + 80 % ról lett - 375 boldibont..alig maradt dekor a virágosán. És nem apró értékü tárgyak tűntek el. De ez csak egy a sok közül.....

    Sziasztok! :)

    Ehhez idézném magamat, ha megengeditek. :)

    nincs   a raktárban és a boldogságpont átesett -360-ba , ilyenkor mi a helyzet mert nincs kedvem termelni ilyen feltételekkel  :(

    Szia! :)

    Kitartás! :)

    Ez a hiba már ismert a GGS számára, akik gőzerővel dolgoznak a javításán. :)

    Zsu

    Most kaptunk egy hivatalos közleményt, amit kértek, osszunk meg veletek is:

    Sajnos a virágfarmos probléma komolyabb a vártnál, így még nem tudják javítani. De a legmagasabb prioritású probléma jelen pillanatban, így a csapat keményen dolgozik a megoldáson.

    Elnézéseteket kérik a kialakult kellemetlenségekért.

    Ennél többet egyelőre senki nem tud nektek erre mondani. :(
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 22.09.2016
    Csatlakozom, a helyzet nálunk is változatlan. A virágfarmos, azonnal vissza nem rakott, sokpontos, fejlesztett csúcsdekorok nincsenek meg továbbra sem.
    Erre azonban már írták többször, több helyen, hogy a gond nagyobb volumenű, és ezen dolgoznak a GGS-nél gőzerővel, hogy javítsák. Addig a virágbolt ajtajára akasszátok ki, hogy "technikai okok miatt zárva". 

    Kieg.: Zsuzsi, egyszerre írtunk. :D 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 23.09.2016
    Egy nagyon aranyos hibát vettem észre teljesen véletlenül, ezt szeretném megosztani veletek :-) Rámentem Red Wolf farmjára kicsit körülnézni, bementem a lótanyájára is, és ahogy a farmomra visszaérkeztem, egy teljesen idegen profilkép fogadott, egy barna színű paci. Ilyen profilképem nincs, nem is értettem hirtelen honnan lett, és ki állította be :-) A farmok közötti mászkálástól nem tűnt el az "új" profilképem, ekkor kiléptem a játékból, bejelentkezésnél már a régi profilképem volt újra látható. Mivel kíváncsivá tett a dolog, így visszamentem Red Wolf farmjára, azon belül a lótanyára, utána a farmomra, és ismét megjelent ugyanaz a barna színű pacis profilkép :-) Próbáljátok ki, arra jöttem rá, hogy akinek a farmjára rámentek, azon belül is a lótanyára, annak a játékosnak a profilképét fogjátok ideiglenesen megkapni, akinél látogatóban voltatok :-) Megmosolyogtatott a dolog, és addig amíg nem javítják ezt a hibát, én biztos, hogy minden nap elcsenem Red Wolf profilképét, mert nagyon aranyos az a pacis profilkép ami neki van :-))

    Annyival még utólag kiegészíteném a fentieket, hogy nem csak a profilkép változik meg, a jobb oldalon található panel, ami jelzi, hogy a többi farmon épp elkészültek-e a dolgok, az is azt az állapotot jelzi, akinek a lótanyáján voltatok nézelődni. Most nálam azt írja ki, hogy a paci betakarításra kész, de jelenleg nem fejlesztem a lovaimat, viszont Red Wolf igen, és nálam jelenik meg, hogy kész vannak a lovai. :-)
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Moon13 (HU1)Moon13 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok! Én el tudtam rendezni mindent a virágfarmon, de sajnos azok a dísztárgyak amiket dobozba tettem mind eltűntek. Majdnem 400 volt az össz értékük. Most semmit nem tudok termelni mert minden nagyon drága  így :( Várhatom, hogy esetleg visszakapom a dísztárgyaimat?
    Előre is köszönöm a választ.
    Üdv. Moon
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    szerkesztette ezt: 23.09.2016
    Sziasztok!

    A szigeten nem tudok tegnap este óta építeni. A frissítés után még tudtam, de a tegnapi hotfix szétverte. Errort ír ki.
    Az egyik szövitársamnál a hotfix előtt volt ilyen gond, de nála azzal helyrejött.

    Hát ha úgy javították, hogy akinél meg jó volt, azzal szétcs.szték, akkor ez egy "remek" hotfix volt. A kedvem is elment a szigettől, pedig ezt a vikingest még szerettem is.

    És igen, végigcsináltam mindent, ami ilyenkor segíthet, kiléptem-beléptem, töröltem sütiket, előzményeket, építettem másik mezőn mást, de egyik se használt.

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
Ez a beszélgetés lezárult..