Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Beszélgetés a farmrendezőről

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Virágfarm megnyitása az új farmkörnyezetben.

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Robi, nagyon szépen köszönöm a segítséged, küldök 1 zsnagyis puszit Neked <3
    / sokat kínlódtam a virágossal, de nem boldogultam, a beírásod segített!
  • szmarya58 (HU1)szmarya58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Üdvözöllek

    Big Farm

    A virág farmom, még mindig nem működik, annak ellenére, hogy a leirás alapján helyre raktam a tárgyakat.

    szmarya58 játékos nevem.

    Bármikor belépek oda mindig ugyanaz fogad, már kezdem a nyugalmamat elvesziteni, mivel idegesitő.

    Állandóan a kurzor mellett piros kereszt követi, és nem lehet semmit csinálni,

    Várom válaszodat

    [email protected]


  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12

    Sziasztok!

    Bocsi, hogy ide írok, de van egy játékostársam, (Simontimo) aki a 2016.10.09.-i frissítés óta nem tud belépni a virágosfarmjára és a hajó sem működik nála! Mi lehet a probléma!? Szeretnék neki segíteni, mert jó játékos! Köszi!

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Sziasztok!

    Bocsi, hogy ide írok, de van egy játékostársam, (Simontimo) aki a 2016.10.09.-i frissítés óta nem tud belépni a virágosfarmjára és a hajó sem működik nála! Mi lehet a probléma!? Szeretnék neki segíteni, mert jó játékos! Köszi!

    Szia!
    Az amit a topik elején Robi leírt elolvastad? Javaslom, görgesd a tetejére az oldalnak, s olvasd el, s ha azok végrehajtása után sem sikerül neki használni a virág farmot, keressen meg bennünket, segítünk neki.
  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12

    Szia Ádámmaci

    Igen olvastam. Köszi a választ, továbbítom a játékostársamnak, s ha nem sikerül megoldani, kérem jelentkezzen ő itt.

  • manak (HU1)manak (HU1) Bejegyzések: 10
    Mióta ez az új fejlesztés van, nem tudom használni a virágfarmomat, a kikötőt. Ha a virágfarmra lépek, onnan nem tudok átmenni másik területre, csak akkor ha kilépek és újra belépek. Ígí nem szívesen játszom, szöviből is kiléptem, mert értelmetlen így az egész játék. Kérnék valakit, aki segítene, vagy inkább fejezzem be ezt a játékot, pedig a 110-es szinten vagyok. Várom a válaszokat, vagy valamilyen segítséget üdv.Manak

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    manak (HU1) mondta:
    Mióta ez az új fejlesztés van, nem tudom használni a virágfarmomat, a kikötőt. Ha a virágfarmra lépek, onnan nem tudok átmenni másik területre, csak akkor ha kilépek és újra belépek. Ígí nem szívesen játszom, szöviből is kiléptem, mert értelmetlen így az egész játék. Kérnék valakit, aki segítene, vagy inkább fejezzem be ezt a játékot, pedig a 110-es szinten vagyok. Várom a válaszokat, vagy valamilyen segítséget üdv.Manak

    szia
    valszeg nem voltál már régen a virágfarmodon, mióta új farmkörnyezetet kaptunk
    itt egy leírás, próba ez alapján megoldani a problémát

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133620/viragfarm-megnyitasa-az-uj-farmkoernyezetben#latest

Sign In to comment.