Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016.09.20-i frissítéssel kapcsolatos HIBÁK megbeszélése

1415

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Sziasztok!
    Nekem eltűnt minden árum a viking farmon eddig ültettem és gyártottam. Minden nullás!!! Nekem nem tetszik az új....
    Milli48 (HU1) mondta:
    Lívia7 (HU1) mondta:
    Sziasztok :( a friss után ami a szigeten volt minden eltünt :(
    Sziasztok: Nekem is minden eltűnt ami a szigeten volt.
    frissítettem a firefox-t,lefutattam doktor bf-t mindez semmit sem segít
    a viking farmon minden lenullázódott
    a virág farm szét lett dúlva
    Sziasztok!
    Mint ahogy fentebb olvastátok, hogy a hiba javítása holnap fog megtörténni. Türelmeteket kell kérjük.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    nem lehet a rendező módból kilépni nem lehet a dobozt használni. nem lehet a virágfarmból átlépni, csak újra indítani
    eltűnt az eligazító tábla. szerte szana vannak valamik. nem működnek és nem tudni mi micsoda
    nem írja ki a farm nevét, nem tudom mi micsoda
    és a melegház a virágfarmhoz kapcsolódik. ugyan miért? ha már szétdobták miért nem egy külön modul, ami bárhonnan elérhető?
    a lovarda egyszerűen, a bányával együtt undorítóan randa.

    csak reménykedhetünk, hogy az előző verziót nem dobták ki és vissza tudják állítani, és a tesztelést a tesztszerveren fogják folytatni
    A rendező módból akkor tudsz kilépni, ha az épületeket lehelyezed a farmterületre. A díszeket is kiteheted, vagy beteheted a raktárba és utána már el tudod menteni és tudsz lépkedni a farmok közt.

    Az eligazító táblácskák megvannak, és az út menték a farmok képével láthatod őket. Viszont az oldalsó eligazító tábla megmaradt, így onnan is tudsz továbbra is navigálni a farmok közt.


  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Mint ahogy fentebb olvastátok, hogy a hiba javítása holnap fog megtörténni. Türelmeteket kell kérjük.
    Kriszta, írigyellek!
    Nem olvasnak, csak írnak! Félelmetes!!
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156

    "Nem olvasnak, csak írnak! Félelmetes!!"

    Hehe ..... amióta beléptem a fórumra  (talán 3 éve is van már) , ez mindig így volt .  Van ami állandó a világban ........:-)))

  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    r0b33 mondta:
    Húhhhh....!
    Ha valami jó és megszokott..., akkor azt minek kell szétrombolni, holmi újabb frissítéssel???!!! Röhej az egész!!!
    Semmi sem működik!
    Gond van a virágfarmommal. Nem lehet ott semmit csinálni, De, oda hiába pakolok be mindent, akkor sem lesz jó. Na, meg átlépni sem tudok másik farmra onnan. Felkélne robbantani az egész játékot..., egy rakás ..... az egész!!!
    Remélem tanulnak ismét a fejlesztők a HATALMAS HIBÁJUKBÓL!!!

    Lehet törölgetni az oda nem illő szavakat..., de ezt a nagy buktát most nagyon bekapták az okosok!!! Csinálhattok bármit, akkor is ezek tények! Persze az igazság már nem tetszik nekik! Szar ügy!
    Azt hiszem eddig, mindannyian akik segítő szándékkal próbáltuk meg orvosolni a különböző dolgokat, megérdemlünk annyit, hogy kultúrált emberhez méltó hangnemben tárgyaljunk egymással. Ha ez nem megy, kérlek maradj távol a fórumtól.
    Köszönöm!
    Nem a moderátorokkal van a gond! A fejlesztőkkel! De ha ez még eddig nem esett volna le..., nos..., az már nem az én problémám!
    Mint ahogy a HASZNÁLHATATLAN játék sem!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    ár többsz9r írták holnap javítani fogják, nálam is van gond és persze sok-sok farmernál lehet ilyen probléma. Türelem.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156

    "Mint ahogy a HASZNÁLHATATLAN játék sem!"

    Azért nem kell túlozni Pál !  A játék hibás , mint szinte minden frissítés után . De játszható , még így is . A hibákat meg majd javítják . Tudod ..... ! Holnap is felkel a Nap .

    Ám aki tud csinálni olyan játékot , ami ennyire bonyolultan összefüggő , és mindig hibátlanul működik , az álljon neki  ! ...... és majd megyünk hozzá játszani .

  • szmiani (HU1)szmiani (HU1) HU1 Bejegyzések: 2

    Sziasztok. Hat nekem ez az egesz ugy ... ahogy van!!! A Viking farmon elvette pl az osszes anyagot amit eddig megtermeltem!!!!! Probalj meg igy haladni, ha mindent kezdhetsz elolrol :( Az egyik farmra azt irja ki h nincs termeles, pedig dehogynem volt!!! ha atlepek oda, nem is tudok atmenni mashova, cask ha frissitem az oldalt. A kikotobe se tudok  raklikkelni a hajrora, pedig most az is epp bent all. Ja es most nezem h mindenhonnan elvette a meglevo, betarazott termekeket!!!

    Szoval nagyon merges vagyok!!!!!!

    Talan hirtelen ennyi

    Udv!

  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    sziasztok:)
    Én már rég nem irtam be,de ezt szó nélkül nem tudom megállni,először mikor beléptem,a virágfarmomat adta be,ami ugy át volt rendezve,hogyazt se tudtam a saját farmomom vagyok-e.Egyáltalán ezt kérte valaki hogy önhatalmulag átrendezzék a farmokat,és még a boldogságpont is elment,sőt már a disztárgyaimat se találom,nem tudok kirakni,sok beleölt munka,és pénz,ez nagyon nem tetszik,hogy csak ugy hozzányulnak a farmomhoz,amit én magamnak kedvem szerint berendeztem.
     A másik:a vikingfarmon  most nem tudok semmit inditani,eltüntek a tápjaim,a pingvinjeimnek volt 600 táp,most 0,ezt egy kedező aranyvásárlással vettem,ami kimondottan ere a farmra volt érvényes,meg a fókatápom is volt vagy 130,most 20,mi van itt,teljesen elveszik az ember kedvét a játéktol,miért nyulkálnak bele a farmjainkba,ez felháboritó,és eléggé mérges vagyok,nem is tudom,egyáltalán folytatom-e,igy,milyen frissitések ezek,hagyják ezt abba,azt hittem,hogy felrobbanok!! >:)
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Csak az elejét néztem meg de minden terményem eltűnt. Nagyon nagyon de nagyon kiakasztottak ezzel a húzással. A farmokat át kell rendezni semmi sincs a helyén. Már félek attól is mi lesz a következő rossz húzásuk. Csak az elején vagyok a rendezgetésnek de tele van a hócipőm vele. ( mást akartam írni )
    Visszakapom a terményeimet, tápokat ???
  • Sziasztok!
    Nekem is eltűntek a dísztárgyaim a virágfarmról! +425-ön vagyok, az előző -70-ről! Hogy van ez? Nem valami sikeres ez a mostani fejlesztése.
    Üdv.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok:)
    Én már rég nem irtam be,de ezt szó nélkül nem tudom megállni,először mikor beléptem,a virágfarmomat adta be,ami ugy át volt rendezve,hogyazt se tudtam a saját farmomom vagyok-e.Egyáltalán ezt kérte valaki hogy önhatalmulag átrendezzék a farmokat,és még a boldogságpont is elment,sőt már a disztárgyaimat se találom,nem tudok kirakni,sok beleölt munka,és pénz,ez nagyon nem tetszik,hogy csak ugy hozzányulnak a farmomhoz,amit én magamnak kedvem szerint berendeztem.
     A másik:a vikingfarmon  most nem tudok semmit inditani,eltüntek a tápjaim,a pingvinjeimnek volt 600 táp,most 0,ezt egy kedező aranyvásárlással vettem,ami kimondottan ere a farmra volt érvényes,meg a fókatápom is volt vagy 130,most 20,mi van itt,teljesen elveszik az ember kedvét a játéktol,miért nyulkálnak bele a farmjainkba,ez felháboritó,és eléggé mérges vagyok,nem is tudom,egyáltalán folytatom-e,igy,milyen frissitések ezek,hagyják ezt abba,azt hittem,hogy felrobbanok!! >:)
    Drága Juliska, ne mérgelődj!
    Sajnos arról van szó, hogy a virágfarm alakja megváltozott - tudod, a változtatás joga az üzemeltetőé, és ezt a jövőbeni fejlesztések érdekében, azaz értünk teszik. Megtehették volna azt is, hogy mindent betesznek a raktárba, és egy lakatlan területtel indulhat mindenki, Meggyőződésem, hogy a játékosok 99%-a sok óra alatt sem tudta volna úgy berendezni az új farmot, mint ahogy a játékban kezdésre megtették.
    A viking szigettel kapcsolatban pedig hű de sokan megírták, hogy holnap rendbe teszik; addig viszont nem érdemes ott ügyködni, mert az új termények több mint valószínű, hogy elvesznek.

  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    Ajjaj ..... hiába viszem az egeret a frissítésre . A háznál kiírja , hogy  "maximum elérve" , oszt' jóccakát' .  Ezen túlmenően csak az infós ikon van . Dísztárgynál az infóson túl , a  "módosítás" lehetősége van , a raktáros dobozzal .  Slussz-passz .
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Csak az elejét néztem meg de minden terményem eltűnt. Nagyon nagyon de nagyon kiakasztottak ezzel a húzással. A farmokat át kell rendezni semmi sincs a helyén. Már félek attól is mi lesz a következő rossz húzásuk. Csak az elején vagyok a rendezgetésnek de tele van a hócipőm vele. ( mást akartam írni )
    Visszakapom a terményeimet, tápokat ???

    Szia Márk! :)

    Remélem, Neked is "csak" a szigetről tűntek el a dolgaid. Ha igen, akkor azt holnap javítják.

    Sajnos a virágfarm alakváltozása miatt a "nagyok" már kénytelenek átpakolni azt a farmot. De ha minden igaz, akkor a fő farmodnak és az ínyencnek érintetlennek kellene lennie (nálam legalábbis így van...ott nem kellett pakolnom).

    Téged is csak arra tudlak kérni, próbálj meg türelemmel lenni akármilyen nehéz is. :( Ma már nem lesz ebben változás.

    Zsu
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Köszi a választ. A virágfarm tiszta káosz. Addig is felfüggesztem a játékot. Szia !!!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    A biopiacot is visszarendezik  holnap? sztem ott is vannak hiányok, br nem sok jelentősége van.

    Bocs ide is leírom, hogy a biopiac is elég üres, remélhetőleg azt is visszarendezik, bár sztem nincs jelentősége.

  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    sziasztok:)
    Én már rég nem irtam be,de ezt szó nélkül nem tudom megállni,először mikor beléptem,a virágfarmomat adta be,ami ugy át volt rendezve,hogyazt se tudtam a saját farmomom vagyok-e.Egyáltalán ezt kérte valaki hogy önhatalmulag átrendezzék a farmokat,és még a boldogságpont is elment,sőt már a disztárgyaimat se találom,nem tudok kirakni,sok beleölt munka,és pénz,ez nagyon nem tetszik,hogy csak ugy hozzányulnak a farmomhoz,amit én magamnak kedvem szerint berendeztem.
     A másik:a vikingfarmon  most nem tudok semmit inditani,eltüntek a tápjaim,a pingvinjeimnek volt 600 táp,most 0,ezt egy kedező aranyvásárlással vettem,ami kimondottan ere a farmra volt érvényes,meg a fókatápom is volt vagy 130,most 20,mi van itt,teljesen elveszik az ember kedvét a játéktol,miért nyulkálnak bele a farmjainkba,ez felháboritó,és eléggé mérges vagyok,nem is tudom,egyáltalán folytatom-e,igy,milyen frissitések ezek,hagyják ezt abba,azt hittem,hogy felrobbanok!! >:)
    Drága Juliska, ne mérgelődj!
    Sajnos arról van szó, hogy a virágfarm alakja megváltozott - tudod, a változtatás joga az üzemeltetőé, és ezt a jövőbeni fejlesztések érdekében, azaz értünk teszik. Megtehették volna azt is, hogy mindent betesznek a raktárba, és egy lakatlan területtel indulhat mindenki, Meggyőződésem, hogy a játékosok 99%-a sok óra alatt sem tudta volna úgy berendezni az új farmot, mint ahogy a játékban kezdésre megtették.
    A viking szigettel kapcsolatban pedig hű de sokan megírták, hogy holnap rendbe teszik; addig viszont nem érdemes ott ügyködni, mert az új termények több mint valószínű, hogy elvesznek.

    Kedves porrima))
    A változtatás joga az üzemeltetőé,mondod,hát akkor azt a sok aranyat amit vettünk,azt is most fizessék ők ki,ha már változtattak, a beleegyezésünk nélkül,játszák tovább a játékjaikat, a ****  tuloldalon vannak:))
    NA CSÁ MINDENKINEK:))

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tica54 (HU1) mondta:
    A biopiacot is visszarendezik  holnap? sztem ott is vannak hiányok, br nem sok jelentősége van.

    Szia Tica! :)

    Nem tudom, mennyire tekinthető hibának....valószínű, nem az. :)
    A biopiac mérete megváltozott, kisebb lett. Nem fér oda az eddigi bodé, stb.




    Nálam most így néz ki. :)

    Zsu
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Átléptem egy másik farmra, megnéztem a viking farmját is, vissza léptem a saját farmomra és a viking farm első feladata a 25 bizonyítvány beadása kipipálva. Én nem indítottam el a viking farmot és nem is szerettem volna, de ilyenkor mit tegyek, a hajó kérni fogja a terményeket. A fejlesztéseket pedig most nem a viking farmra szeretném költeni, sem az időt és főleg nem a dollárt.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Omkara (HU1) mondta:
    Átléptem egy másik farmra, megnéztem a viking farmját is, vissza léptem a saját farmomra és a viking farm első feladata a 25 bizonyítvány beadása kipipálva. Én nem indítottam el a viking farmot és nem is szerettem volna, de ilyenkor mit tegyek, a hajó kérni fogja a terményeket. A fejlesztéseket pedig most nem a viking farmra szeretném költeni, sem az időt és főleg nem a dollárt.

    Ilyen "bakik" előfordulnak, ha ugyanazon a böngészőn keresztül megy be az ember egyik farmról a másikra. Sütik, stb. áldásai...

    Próbáld meg a böngésződ süti, gyorsítótár törlését.
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 20.09.2016

    "Mint ahogy a HASZNÁLHATATLAN játék sem!"

    Azért nem kell túlozni Pál !  A játék hibás , mint szinte minden frissítés után . De játszható , még így is . A hibákat meg majd javítják . Tudod ..... ! Holnap is felkel a Nap .

    Ám aki tud csinálni olyan játékot , ami ennyire bonyolultan összefüggő , és mindig hibátlanul működik , az álljon neki  ! ...... és majd megyünk hozzá játszani .

    Akkor ugrándozzál és eregess léggömböket...!
    Viszont nálam semmi sem működik! Akár hiszed / akár nem..., HASZNÁLHATATLAN az egész játék!!! Nem beszélve, hogy a játék 80% eltűnt! Nem beszélve a 30000 aranyról!!!
    - ja..., ez nem egy napos kiesés lesz..., hanem min. 1 hetes!
  • Farmer Zsófi (HU1)Farmer Zsófi (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok,
    a virágfarmon több mint 2800 mézharmat volt, most 100 alatt van a száma.
    Mi lehet az oka?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Nem beszélve, hogy a játék 80% eltűnt! Nem beszélve a 30000 aranyról!!!

    Szia Pál!

    Holnap a karbantartás után keress meg, ha nem kapsz vissza mindent, amid volt. :)
    Akkor írunk az ügyfélszolgálatnak.

    Zsu

    Sziasztok,
    a virágfarmon több mint 2800 mézharmat volt, most 100 alatt van a száma.
    Mi lehet az oka?

    Neked is azt tudom tanácsolni Zsófi, ha holnap a hibajavítással nem kapod vissza, akkor írunk egyet az ügyfélszolgálatra.


  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Omkara (HU1) mondta:
    Átléptem egy másik farmra, megnéztem a viking farmját is, vissza léptem a saját farmomra és a viking farm első feladata a 25 bizonyítvány beadása kipipálva. Én nem indítottam el a viking farmot és nem is szerettem volna, de ilyenkor mit tegyek, a hajó kérni fogja a terményeket. A fejlesztéseket pedig most nem a viking farmra szeretném költeni, sem az időt és főleg nem a dollárt.

    Ilyen "bakik" előfordulnak, ha ugyanazon a böngészőn keresztül megy be az ember egyik farmról a másikra. Sütik, stb. áldásai...

    Próbáld meg a böngésződ süti, gyorsítótár törlését.
    Már sok éve játszom, sokat szoktam átnézni másik farmokra, de ilyen még soha nem volt.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156

    Tudod mit Pál ?!

    Akkor mérgelődj ! Gondolom úgy jobb neked , mintha türelemmel kivárnád a javítást . 

    Nekem is elveszett (meg az unokámnak is) a viking raktárból minden . Majd előkerítik . Vagy adnak valami kárpótlást .  A virágos meg tiszta káosz volt , de minden dísz a raktárban leledzett . Kicsit cirkuszos volt visszarakni , mert az egér nem engedte el amit vissza akartam rakni , de kikínlódtam . Azóta látom Robi talált rá megoldást .

    Szóval ..... ez egy ilyen játék . Minden frissítés után van hiba . Hol több , hol kevesebb . Most sok , mert nagy volt a változás .

    A hangnemed meg eléggé agresszív kismalacos . Kár ..... mert itt senki nem a másik ellen van .  Segítségért jövünk ide , nem egymás ellen  "okoskodni" .

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Omkara (HU1) mondta:
    Omkara (HU1) mondta:
    Átléptem egy másik farmra, megnéztem a viking farmját is, vissza léptem a saját farmomra és a viking farm első feladata a 25 bizonyítvány beadása kipipálva. Én nem indítottam el a viking farmot és nem is szerettem volna, de ilyenkor mit tegyek, a hajó kérni fogja a terményeket. A fejlesztéseket pedig most nem a viking farmra szeretném költeni, sem az időt és főleg nem a dollárt.

    Ilyen "bakik" előfordulnak, ha ugyanazon a böngészőn keresztül megy be az ember egyik farmról a másikra. Sütik, stb. áldásai...

    Próbáld meg a böngésződ süti, gyorsítótár törlését.
    Már sok éve játszom, sokat szoktam átnézni másik farmokra, de ilyen még soha nem volt.

    Saját tapasztalatból írom. Nálam sajnos becsúszik időnként ilyen. :D És elég érdekes dolgokat tud produkálni.
  • Farmer Zsófi (HU1)Farmer Zsófi (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok,
    a virágfarmon több mint 2800 mézharmat volt, most 100 alatt van a száma.
    Mi lehet az oka?

    Neked is azt tudom tanácsolni Zsófi, ha holnap a hibajavítással nem kapod vissza, akkor írunk egyet az ügyfélszolgálatra.


    Zsuzsi,
    köszönöm a segítséget. Ha szükséges lesz, élek vele :)
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Omkara (HU1) mondta:
    Omkara (HU1) mondta:
    Átléptem egy másik farmra, megnéztem a viking farmját is, vissza léptem a saját farmomra és a viking farm első feladata a 25 bizonyítvány beadása kipipálva. Én nem indítottam el a viking farmot és nem is szerettem volna, de ilyenkor mit tegyek, a hajó kérni fogja a terményeket. A fejlesztéseket pedig most nem a viking farmra szeretném költeni, sem az időt és főleg nem a dollárt.

    Ilyen "bakik" előfordulnak, ha ugyanazon a böngészőn keresztül megy be az ember egyik farmról a másikra. Sütik, stb. áldásai...

    Próbáld meg a böngésződ süti, gyorsítótár törlését.
    Már sok éve játszom, sokat szoktam átnézni másik farmokra, de ilyen még soha nem volt.

    Saját tapasztalatból írom. Nálam sajnos becsúszik időnként ilyen. :D És elég érdekes dolgokat tud produkálni.
    Köszönöm a gyors választ.:)
Ez a beszélgetés lezárult..