Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016.09.20-i frissítéssel kapcsolatos HIBÁK megbeszélése

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 20.09.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Ide írhattok frissítési hibákkal kapcsolatban.

A frissítéssel kapcsolatban a tapasztalatokat megbeszélni itt tudjátok
Post edited by r0b33 (HU1) on
«1315

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :( a friss után ami a szigeten volt minden eltünt :(
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok.
    Szigeten nekem eltűnt minden halak tápok trágya tunika nincs semmi a farmkezelőbe, más is tapasztalt ilyet?
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok.
    Szigeten nekem eltűnt minden halak tápok trágya tunika nincs semmi a farmkezelőbe, más is tapasztalt ilyet?
    Szia :( nálunk is eltűnt mindenkinek mindene ennyit nem ért az egész.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Sziasztok :( a friss után ami a szigeten volt minden eltünt :(

    Sziasztok.
    Szigeten nekem eltűnt minden halak tápok trágya tunika nincs semmi a farmkezelőbe, más is tapasztalt ilyet?

    sziasztok
    szrtm frissítsetek rá, vagy használjátok a BF doktort
    vagy simán csak a szokásos sütik és előzmények törlése
    először mikor beengedett, nekem a farm körül minden zöld volt, nem töltötte be rendesen. aztán frissítettem és okés
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok.
    Szigeten nekem eltűnt minden halak tápok trágya tunika nincs semmi a farmkezelőbe, más is tapasztalt ilyet?
    Szia :( nálunk is eltűnt mindenkinek mindene ennyit nem ért az egész.

    szia most látom írtad te is pedig mikor legörgettem nem láttam.. lehet csak dühömben bocsi..
    ennyit nem, a legutóbbi tervezőt passzoltam a szigetem miatt erre nincs semmim :(
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok :( a friss után ami a szigeten volt minden eltünt :(

    Szia :( nálunk is eltűnt mindenkinek mindene ennyit nem ért az egész.

    sziasztok
    szrtm frissítsetek rá, vagy használjátok a BF doktort
    először mikor beengedett, nekem a farm körül minden zöld volt, nem töltötte be rendesen. aztán frissítettem és okés
    Szia Liz :) semmi változás minden 0 van, pedig én még semmit nem adtam el az eleje óta. :( de nálunk mindenkinek :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Szia Liz :) semmi változás minden 0 van, pedig én még semmit nem adtam el az eleje óta. :( de nálunk mindenkinek :(
    szia :)
    mindjárt megkérdezem a társaimat, ők is tapasztalják-e, mert én nem szigetezek

    igen... sajnos náluk is ez a helyzet :(

  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Nekem a szigetfarmon lenullázták a pajtát! Még egy tápot sem tudok keverni! Se trágya, se elkészült malomtermékek!
    A virágfarmom, kisebb lett! Az egész területet megvettem, fullra volt rakva, most minden a menüben és ki sem tudom rakni, mert nincs hova! Akkor most mi lesz????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nekem a szigetfarmon lenullázták a pajtát! Még egy tápot sem tudok keverni! Se trágya, se elkészült malomtermékek!
    A virágfarmom, kisebb lett! Az egész területet megvettem, fullra volt rakva, most minden a menüben és ki sem tudom rakni, mert nincs hova! Akkor most mi lesz????
    szrtm ide kellene a hibákat írni, mert valszeg azért csinálta Robi a topikot, h majd összegyűjtik és továbbítják a megfelelő helyre

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133382/a-2016-09-20-i-frissitessel-kapcsolatos-hibak-megbeszelese

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Kedves Modik!
    tényleg el tűnt minden a szigetemről, majd hanyat vágtam magam, hogy üres a raktáram :#

    No persze megint mi játékosok, tegyük ezt-azt, meg ilyen dr., meg olyan dr.!
    meg kéne már tanulni a GGS.nek ezt azt, nem nekünk, időseknek, gyerekeknek, műszaki nemhozzáértőknek ügyködni, játszani szeretnénk, nem böngészőket letöltögetni!
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    lkjh1 (HU1) mondta:
    Valaki árulja el, hová tűnt a bánya. Sehol nem látom :(
    a lovardánál van külön területen
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :( nálunk is mindenkinek mindene eltünt a szigetről most majd jön az, hogy kapunk pár magot??? amivel ugye a feladatokat nem lehet csinálni, meg etetni, trágyázni. én még semmit nem adtam el, minden ott volt az elejétől fogva. de van képem róla, úgyhogy kérem szépen vissza, sok munkám és pénzem van benne.
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz :) semmi változás minden 0 van, pedig én még semmit nem adtam el az eleje óta. :( de nálunk mindenkinek :(
    szia :)
    mindjárt megkérdezem a társaimat, ők is tapasztalják-e, mert én nem szigetezek

    igen... sajnos náluk is ez a helyzet :(

    szia.

    és a rúnakövek? azoknak is annyi úgy nézzük..
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Sajnos nekem is és páromnak is eltünt a Vikingről minden megtermelt táp, halak és minden amit eddig gyártottunk!! :( Ez kicsit rosszul érintett! :( Lesz orvoslás vagy így veszett? Tudtok már valamit? Köszönöm 
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz :) semmi változás minden 0 van, pedig én még semmit nem adtam el az eleje óta. :( de nálunk mindenkinek :(
    szia :)
    mindjárt megkérdezem a társaimat, ők is tapasztalják-e, mert én nem szigetezek

    igen... sajnos náluk is ez a helyzet :(

    szia.

    és a rúnakövek? azoknak is annyi úgy nézzük..
    az megvan a kocsin csak a termények, állatok.... meg minden más tünt el.
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok! Más járt így mint én,mert nem tudom kipakolni a dolgaimat a virág farmon nem férek el hogy átalakították a területet,és addig meg nem enged semmit csinálni rajta.(((((
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Sajnos nekem is és páromnak is eltünt a Vikingről minden megtermelt táp, halak és minden amit eddig gyártottunk!! :( Ez kicsit rosszul érintett! :( Lesz orvoslás vagy így veszett? Tudtok már valamit? Köszönöm 
    szia
    írta Zsuzsi:

    "Közben úgy látom, a többi fórum moderátora is jelezte ugyanezt a hibát, amit ide posztoltatok nekünk. Bízom benne, mihamarabb lesz egy frissítés karbantartása is, hogy a hibát a lehető leggyorsabban orvosolják."

    így gondolom, h javítva lesz mielőbb, bár gondolom, h nem ma
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz :) semmi változás minden 0 van, pedig én még semmit nem adtam el az eleje óta. :( de nálunk mindenkinek :(
    szia :)
    mindjárt megkérdezem a társaimat, ők is tapasztalják-e, mert én nem szigetezek

    igen... sajnos náluk is ez a helyzet :(

    szia.

    és a rúnakövek? azoknak is annyi úgy nézzük..
    az megvan a kocsin csak a termények, állatok.... meg minden más tünt el.

    van a kocsin csak elég kevéske, nem figyeltem mennyi volt előtte de ettől több az bizti..
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hát......
    hogy kíméletesebb lenne a géphez?
    nekem most bedobta a törülközőt a Flash, ahogy a virágra mentem
    pedig eddig nagyon ritkán csinált ilyet
    azt hiszem a gyors váltás nem igazán tesz jót a gépnek :)
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    r0b33 mondta:
    A Viking farm hibája nem egyedi eset, több szerveren is előfordult, tudnak a hibáról, javítani fogják.

    személyes vélemény: a hibajavításig hanyagoljátok a szigetet és a dolgait, mert ha a készletek egy korábbi adatbázisból kerülnek visszaállításra mindenki a most megtermelt javakért fog keseregni.
    köszi :)
  • Veka5 (HU1)Veka5 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    A frissítés után a Viking farmon termesztet áruk el tűntek a raktárból.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok! Más járt így mint én,mert nem tudom kipakolni a dolgaimat a virág farmon nem férek el hogy átalakították a területet,és addig meg nem enged semmit csinálni rajta.(((((
    Sajnos én is így jártam!
    azt hisszem itt és most be fejeztem a játékot!
    Köszi GGS 2 év munkája, szorgalma, stb. 1 húzással elintéztétek!
  • aszfaltfarmer (HU1)aszfaltfarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Remélem megint megint egy "karbantartás" és visszaadnak mindent amit a vikingről elvittek.... :s
  • postás (HU1)postás (HU1) Bejegyzések: 3
    Nem tudok bejutni a fő farmra, ami csak azért probléma, mert nincs kész az eventem. A többi helyet még nem néztem át. Előre is köszönöm a segítséget.
  • Sziasztok!
    A virágfarm területe kisebb lett és az építmények, föld stb.  a raktárba vagy a szerkesztés tálcára rakta, bezárni nem tudom...és félő hogy minden eltűnik! Mit javasoltok?

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Most kaptuk a hivatalos hírt, holnap lesz a viking farmon a  termékekkel és a virágfarmon a dekorokkal  kapcsolatos hibajavítás. Sajnálom. :(

    Addig is kitartás!
  • Karamor (HU1)Karamor (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
     Szeretném megkérdezni,hogy másnak is van-e problémája a virágfarmjával? Nekem alapból,ahogy oda kattintok,a farm ártendezős formájan jön be,alul a kitett dekorációkkal a  2 sávban.Nem lehet kilépni sem,mert nem tudom aktívvá tenni a kész gombot,sem elrendezni azt a sok mindent ami a raktárban van.A mégsem gomb meg nincs is meg.:( Elmenni sem enged másik farmra,csak ha bezárom az egész játékot,és újból indítom az egészet. Hol van a régi virágfarmom?Hol a régi elrendezésem? A rétek,az olaj liget?Miért nem lehet rendesen használni?
    Kérlek segítsetek újból használhatóvá tenni a farmomat.
    Köszönöm.
    Üdv:Karamor
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
     Szeretném megkérdezni,hogy másnak is van-e problémája a virágfarmjával? Nekem alapból,ahogy oda kattintok,a farm ártendezős formájan jön be,alul a kitett dekorációkkal a  2 sávban.Nem lehet kilépni sem,mert nem tudom aktívvá tenni a kész gombot,sem elrendezni azt a sok mindent ami a raktárban van.A mégsem gomb meg nincs is meg.:( Elmenni sem enged másik farmra,csak ha bezárom az egész játékot,és újból indítom az egészet. Hol van a régi virágfarmom?Hol a régi elrendezésem? A rétek,az olaj liget?Miért nem lehet rendesen használni?
    Kérlek segítsetek újból használhatóvá tenni a farmomat.
    Köszönöm.
    Üdv:Karamor
    szia Karamor

    pont feletted írta Zsuzsi, h holnap javításra kerül. egyébként meg szinte csak erről szól ez a topik. olvasni?...... :)
Ez a beszélgetés lezárult..