Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

A 2016.09.20-i frissítés megbeszélése

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 20.09.2016 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
A frissítésről itt beszélgethettek

A frissítéssel kapcsolatos hibákat itt jelezhetitek
Post edited by r0b33 (HU1) on
«136

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.09.2016
    sziasztok
    hát ez egyre "jobb"
    a GGS fénykorában már 1 héttel előtte lehetett tudni az új frissről. sőt...... év vége felé már a köv évi terveket is elárulták. aztán az utóbbi időben már csak 1-2 nappal előtte tudtunk a frissről, de tudtunk arról, h mi várható. igaz... a köv évi terveket már nem kötötték az orrunkra
    most meg semmit sem tudhatunk?
    roppant izgalmasnak ígérkezik :smiley:

    ja... most olvastam, elvileg holnap de már felrakják
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    A frissítés szövege kikerült, most már elolvashatjátok, mi minden vár ma ránk. :)

    További jó fórumozást és élményekkel teli játékot kívánunk! :)

    Zsu
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    baszuus..
    akkor most ez a szétdobált farm térkép bekerül a játékba?? és ilyen hülye megoldás mint a testen , h nem tudunk mindent elérni 1 helyről mmint a fó farmról, hanem mászálni kell avilágtérképen.. szaar megoldás
    nem várom ezt a frissités komolyan..
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    hát....
    tartok én ettől a nagy frisstől
    Robi előrelátóan már tegnap megcsinálta a hibáknak is a topikot :smiley:
    a szétdobálás nekem se tetszik, de ez van...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Ez megint csak olyan, hogy mindenki kedvére nem lehet tenni. :(

    Másoknak éppen az nem tetszett, hogy ennyire zsúfolt volt a farmkörnyezet. Meg kell szokni, ez tény.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ez megint csak olyan, hogy mindenki kedvére nem lehet tenni. :(

    Másoknak éppen az nem tetszett, hogy ennyire zsúfolt volt a farmkörnyezet. Meg kell szokni, ez tény.
    hát ez így van, nem lehet ennyi ember kedvére tenni, majd megszokjuk
    mondjuk a farmokat jobb oldalon ellehet érni, csak a bánya meg a lovarda.....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Igen, vannak még benne szerintem olyan dolgok, amik javításra/változtatásra várnak. Pl. ha a fő farmon vagyok, akkor nem látom, mikor érkezik a lovardába a serkentő....

    Viszont ami nagyon tetszik, az a körmenü. :) Szétosztották pl. a tápokat az etetésnél, humuszt, stb. Ez jó, talán kevesebb lesz a "véletlen elnyomtam". :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A frissítés valószínűleg kicsit késni fog. Amint újabb információnk lesz róla, megírjuk. :)

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Kedves MizuBige, én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a "nagyok" is voltak kicsik, mindannyian 0-ról kezdjük a játékot! / 239-es szintemmel még 1 kacsaólam sincs maxon, de nem csak az! sose felejtem el, hogy az 1-ő szigetet 63-as szint-el kezdtem!
    Nem tudom, játszottál-e más játékokban, de ez mindenhol így van, vagy még "rosszabbul", 4-5 játék tapasztalata után mondom mindezt!

    Na tessék, már késni fog a frissítés :(
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Hamarosan indul a frissítés. :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Szerintem az egyáltalán nem jó megoldás, hogy ennyi felé szétdobálták a játékelemeket, nem csak össze-vissza kell ugrálni, hogy ráláss mindenre, rengeteg kattintással lesz elérhető az, amit most a főfarmról egyszerűen elérünk.

    Szia :)

    Ahogy a tesztelők már látják, sejthetik, újabb tartalmakkal fog bővülni a BigFarm farmkörnyezete. (Csak két példa: a lovardánál és a szövetkezeti fülön a hatalmas építési területek .....ezek nem dekorációk. Mindegyiknek funkciója lesz.)

    Ezeket már nem lehetett volna bezsúfolni a jelenlegi kinézetbe. :)

    Sőt, ahogyan Robi írja...így a játék kevésbé lesz megterhelő a gépeknek. :)

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.09.2016
    Szia Zsu :-)

    Egyszerűen csak köszönöm a kedves reakciód, és az infót. Bízom benne, hogy valóban kevésbé lesz megterhelő a gépeknek az új elrendezési mód, mindez frissítés után kiderül :-) Az én gépem bírja, nekem nincs ezzel gondom, de a szövimben több olyan játékos is van, akiknek problémát okoz átlépkedni a farmterületekre. Arról esetleg nem hallottatok valamit, hogy a díszek raktárméretét növelik-e? Szerintem sokan örülnénk neki, és most, hogy növelik a farmok területét, erre is ráférne egy kis bővítés.

    Erről egyelőre még nem hallottunk semmit. Bááár! Jó ötletnek tartom. :) Szerintem megérne egy próbát javaslatként. ;)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Gondolom nemsoká beírjátok, hogy a frissítés ma elmarad ;)
    vagy, kivételes ezt megteszik munkaidőn kívül is, társadalmi munkába??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szervusztok!

    Gondolom nemsoká beírjátok, hogy a frissítés ma elmarad ;)
    vagy, kivételes ezt megteszik munkaidőn kívül is, társadalmi munkába??

    Mi is ide vagyunk szögeződve a monitor elé már egy jó ideje. :D
    Várjuk mi is, hogy valaki mondjon valamit, ami most már kézzel fogható. De egyelőre még semmi újabb...
  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Szia Zsu
    Szervusztok!

    Gondolom nemsoká beírjátok, hogy a frissítés ma elmarad ;)
    vagy, kivételes ezt megteszik munkaidőn kívül is, társadalmi munkába??
    Én is erre tippeltem az előbb!!  ::))

    Zsuzsanagyi! Nagyon tetszett az előző megjegyzésed a kis- és nagy farmokkal kapcsolatban! Én sem felejtettem el, hogy milyen volt "kicsinek" lenni. Igen, egy építkezős játékhoz idő kell: sok idő és kevesebb pénz, vagy kevesebb idő és sok pénz. De meg lehet találni az arányokat,
    Nagyon is ismerős, amit irtál!!  ::)))

    Sweetlilla
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Megjött a friss! :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    r0b33 mondta:
    Sweetlilla (HU1) mondta:
    Szervusztok!

    Gondolom nemsoká beírjátok, hogy a frissítés ma elmarad ;)
    vagy, kivételes ezt megteszik munkaidőn kívül is, társadalmi munkába??
    Én is erre tippeltem az előbb!!  ::))
    Ugrásra készen arra várunk, mint mond az "Informátor"... de nem csak ti és mi, hanem az összes BF moderátor.
    Már ne ugráljatok, ugráljunk Robi, elindították a frisst, juj de izgulok, jujjuj :):)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    hali MizuBige, tejlesen egzetértek azzal, amiket irtál. nagyon rossz ez igy, h szét lesz dobálva minden, sokat kell kattogtatni, meg  ha esetleg sietnem kell, lépkedni kell át a farmokra, meg megvárni mig betölti. jó lelassit és lopja  a drága időt, a + kattintásokról meg nem is beszélve. az eredetinél meg ilyesmik nem  voltak, gyors el leheteett intézni mindent egy helyen .
    én inkább jobban  örültem volna annak, ha azoknak a + cuccoknak, amiket be akarnak rakni, létrehoznak 1 külön világot, úgy mint az inyenc- fő- virágram. és ott lenne minden ilyen, a meglévőket meg hagynák a régi helyen, nem szétdobálják , külön  lovi, virágfarmon hajó, meg stb.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    hali MizuBige, tejlesen egzetértek azzal, amiket irtál. nagyon rossz ez igy, h szét lesz dobálva minden, sokat kell kattogtatni, meg  ha esetleg sietnem kell, lépkedni kell át a farmokra, meg megvárni mig betölti. jó lelassit és lopja  a drága időt, a + kattintásokról meg nem is beszélve. az eredetinél meg ilyesmik nem  voltak, gyors el leheteett intézni mindent egy helyen .
    én inkább jobban  örültem volna annak, ha azoknak a + cuccoknak, amiket be akarnak rakni, létrehoznak 1 külön világot, úgy mint az inyenc- fő- virágram. és ott lenne minden ilyen, a meglévőket meg hagynák a régi helyen, nem szétdobálják , külön  lovi, virágfarmon hajó, meg stb.

    Szia Sestri! :)

    Hát ez már így lesz "szétdobálva". :D
    Sajnálom, mindenkinek nem tetszhet. :(

    Viszont nézd azt is, amit Robi írt, ezzel a megoldással olyan játékosnak tudnak segíteni, akiknek gyengébb a gépük. :)

    "Míg a jelenlegi megoldással valóban egy helyen van minden, viszont egyszerre is terheli a gépeket, függetlenül attól, hogy használatban van e-vagy sem, az akkor is betöltődik. Üvegház, Lovarda, hajó stb.
    Az új megoldással azonban amint elhagyod a "szétdobált" területeket, annak az adatai lecserélődnek azzal a farméval ahová épp átmész, egyszerre kevesebb adattal fog dolgozni a géped, nem lesz annyira megterhelő."

    És mint tudjuk, minden csak szokás kérdése. :) Természetesen aki nem csinált tesztfarmot, azoknak minden új lesz és furcsa....idő kell, míg belerázódunk. :)

    Zsu
  • lkjh1 (HU1)lkjh1 (HU1) Bejegyzések: 4
    Valaki árulja el, hová tűnt a bánya. Sehol nem látom :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    lkjh1 (HU1) mondta:
    Valaki árulja el, hová tűnt a bánya. Sehol nem látom :(
    katt jobb oldalon a pacira és elvisz arra a helyre, ahol a bánya is van :)
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Igen, vannak még benne szerintem olyan dolgok, amik javításra/változtatásra várnak. Pl. ha a fő farmon vagyok, akkor nem látom, mikor érkezik a lovardába a serkentő....

    Viszont ami nagyon tetszik, az a körmenü. :) Szétosztották pl. a tápokat az etetésnél, humuszt, stb. Ez jó, talán kevesebb lesz a "véletlen elnyomtam". :)
    A szétosztás tényleg nem volt rossz ötlet. De most nem látom mennyi tápom van még ha megy a termelés :( Az sokszor jól jött, hogy nem kellett keresgetnem, hogy most melyikből mennyi van és épp melyikből kéne gyártani. Te sem látod vagy csak én vagyok béna?

Sign In to comment.