Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Láthatatlan terület

Sziasztok :) az a problémám, hogy a szigeten megvettem egy területet, és mire lebontottam róla a bozótot a mellette lévő területre átkerült a bozót, de úgy, hogy alatta ott maradt a ligetem , ami nagyon kéne, épp fát gyűjtenék. Mivel én is számítógéppel dolgozom, nem böngésző hiba, vagy takarítani való, hanem valami rejtély. és mivel supportunk nincs, ezért a szigetnek is vége lesz, mire erre választ kapok, úgyhogy ha valakinek van ötlete szívesen venném ( ne takarítás, sütizés, böngészőváltás.... legyen) Köszönöm Szép estét Lívia

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Lívi!

    Annyit tudunk tenni az ügyedben, hogy hétfőn rákérdezünk a központban. Tudnak-e róla, lesz-e javítás?

    Zsu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 18.09.2016
    Szia Lívi!

    Annyit tudunk tenni az ügyedben, hogy hétfőn rákérdezünk a központban. Tudnak-e róla, lesz-e javítás?

    Zsu
    Köszönöm Zsuzsi, aranyos vagy, bár így is lemaradok elég  sok mindenről. Szép napot! Lívia

    Post edited by Lívia7 (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Az a legnagyobb baj, hogy se átpakolni nem enged semmit, így még azt se tudom csinálni, hogy lerakok addig még egy ligetet, de még területet se nernék venni, mert az előző árát mutatja most is, úgyhogy lehet a következőnél, valami másra is bozótot tenne. 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    de ha rákatt arra a bozótra, ahol tulajdinképpen a liget van, nem gyűjti be a fát?arra gondoltam, h a bozót lehetb megjelenitési hiba.. olyan lett mint egy 1 kinézet,i ami a ligeten, van, de ha rákatt akk műxik..
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    de ha rákatt arra a bozótra, ahol tulajdinképpen a liget van, nem gyűjti be a fát?arra gondoltam, h a bozót lehetb megjelenitési hiba.. olyan lett mint egy 1 kinézet,i ami a ligeten, van, de ha rákatt akk műxik..
    Szia :) hiába kattintok rá, nem tudom beszedni, és még rendezni se engedi, hogy kivenném onnan, csak van, és mindig néznem kell mi van kész, mert a jelző egyfolytában zöld, de beszedni nem lehet, pedig nagyon kéne :(
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia :) hiába kattintok rá, nem tudom beszedni, és még rendezni se engedi, hogy kivenném onnan, csak van, és mindig néznem kell mi van kész, mert a jelző egyfolytában zöld, de beszedni nem lehet, pedig nagyon kéne :(
    Szia!
    Próbáltad az új rendezővel is átpakolni,mert én többször jártam úgy hogy nem engedte a fermra lerakni a díszt a rendezővel meg simán leraktam.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Szia :) hiába kattintok rá, nem tudom beszedni, és még rendezni se engedi, hogy kivenném onnan, csak van, és mindig néznem kell mi van kész, mert a jelző egyfolytában zöld, de beszedni nem lehet, pedig nagyon kéne :(
    Szia!
    Próbáltad az új rendezővel is átpakolni,mert én többször jártam úgy hogy nem engedte a fermra lerakni a díszt a rendezővel meg simán leraktam.
    Szia :) nem is engedi használni a farmrendezőt, rögtön kiírja, hogy az a kocka amin a liget van rossz még átpakolni se tudok és mivel pont középen van a terület egy csomó helyem elveszik így. :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 19.09.2016
    de ha rákatt arra a bozótra, ahol tulajdinképpen a liget van, nem gyűjti be a fát?arra gondoltam, h a bozót lehetb megjelenitési hiba.. olyan lett mint egy 1 kinézet,i ami a ligeten, van, de ha rákatt akk műxik..
    Szia :) hiába kattintok rá, nem tudom beszedni, és még rendezni se engedi, hogy kivenném onnan, csak van, és mindig néznem kell mi van kész, mert a jelző egyfolytában zöld, de beszedni nem lehet, pedig nagyon kéne :(
    Szia!

    Jelentettük képernyőképpel a hibát, ami egy bug, így innentől bizakodjunk, hogy javítják mihamarabb.
    Kérlek jelezd, ha a probléma javításra kerülne. Köszönöm.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    de ha rákatt arra a bozótra, ahol tulajdinképpen a liget van, nem gyűjti be a fát?arra gondoltam, h a bozót lehetb megjelenitési hiba.. olyan lett mint egy 1 kinézet,i ami a ligeten, van, de ha rákatt akk műxik..
    Szia :) hiába kattintok rá, nem tudom beszedni, és még rendezni se engedi, hogy kivenném onnan, csak van, és mindig néznem kell mi van kész, mert a jelző egyfolytában zöld, de beszedni nem lehet, pedig nagyon kéne :(
    Szia!

    Jelentettük képernyőképpel a hibát, ami egy bug, így innentől bizakodjunk, hogy javítják mihamarabb.
    Kérlek jelezd, ha a probléma javításra kerülne. Köszönöm.
    Köszönöm Kriszta, és Zsuzsi nagyon aranyosak vagytok, amit megjavul, rögtön jelzem nektek :) Legyen szép napotok!! Jó játékot! Lívia
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) Kaptam választ a supportól amelyben elsőként megkérdezte a srác, hogy megvettem-e azt a területet, ami alatt a liget van:::DDDD írtam neki, hogy igen, másképp nehéz lett volna ráépülni, akkor kibontotta nekem a területet, de a liget továbbra is a bozót alatt és nem lehet begyűjteni, megírtam neki, erre semmi válasz. Ja és mivel kibontotta a területet még egyszer a kövi ára felment az égbe, mert ezt is vásárlásnak vette. azóta semmi válasz, ha lebontom nem tudom ott lesz-e a liget, vagy az is eltűnik. Úgy gondolom, hogy most  van ott a ggs, hogy alapvető bug-okat hibákat nem tudnak megoldani, nem tudom mi lesz, ha még ezekből az emberekből is elküldenek pár százat. :(
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Köszönöm Zsuzsi a bíztatást, és a segítséget, helyre rakták a ligetemet és  működik :::))))   a supportnak is a gyorsaságot ( ezt nekik is megírtam ) Legyen szép napotok nektek is :::))  Lívia
Ez a beszélgetés lezárult..