Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések

1411

Hozzászólások

  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Nem kaptam meg.
  • István7712 (HU1)István7712 (HU1) Bejegyzések: 4
    Üdv!

    Szeretném kérdezni, hogy a visszaigazolás megjött de a számlámon nincs még az arany.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Üdv!

    Szeretném kérdezni, hogy a visszaigazolás megjött de a számlámon nincs még az arany.
    Vettél aranyat? Milyen módon? sms, átutalás, stb?
  • István7712 (HU1)István7712 (HU1) Bejegyzések: 4
    Átutalás 6.000 Ft
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha átutalással ment az arany vásárlás, akkor az nem szokott azonnal jóváíródni.
  • István7712 (HU1)István7712 (HU1) Bejegyzések: 4
    Kb. hány óra?

  • vargakinga (HU1)vargakinga (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Szia,,Ki tudna nekem abban segiten hogy Szlovákiából vagyok de Magyar szerveren játszom és szeretnék sms-ben aranyat vásárolni de az OK szót nem tudom milyen tel.számra küldjem innen Szlovákiából mert ami ott van az nekem innen nem müködik!???Ha tud valaki segitsen..!Köszönöm..
  • István7712 (HU1)István7712 (HU1) Bejegyzések: 4
    Most már eltelt pár óra és még semmi.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Most már eltelt pár óra és még semmi.
    szia
    ez a bankok kommunikációjától függ :)
    van ahol azonnal, vagy pár óra, de lehet 1-2, akár 3 nap is míg megjelenik az utalás
    javaslom még max 2 nap türelmi időt, és ha addig sem jelenik meg az arany a farmodon, akkor írj a Supportnak
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    De nekem még mindig nem jött meg a kezdő ajándék.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Az üdvözlő arany és dollár nem érkezik meg az email címemre.Ilyenkor mit tudok csinálni?
    szia
    nézd meg a spam-ek között is, ha ott sem találod, akkor a Supportnak kell írnod, de sajnos már csak angol és német nyelven tudsz, vagy amit felajánl, azokon a nyelveken
    Szia,,Ki tudna nekem abban segiten hogy Szlovákiából vagyok de Magyar szerveren játszom és szeretnék sms-ben aranyat vásárolni de az OK szót nem tudom milyen tel.számra küldjem innen Szlovákiából mert ami ott van az nekem innen nem müködik!???Ha tud valaki segitsen..!Köszönöm..
    szia
    próba a 90-es szám elé tenni a 0036-t
    Az üdvözlő arany és dollár nem érkezik meg az email címemre.Ilyenkor mit tudok h
    Tenni?

    Szia!Kérd újra, hogy küldjenek levelet még!!Remélem, sikerül!!Nekem ki sem írta , hogy kaphatok üdvözlő aranyat , szv... :D

    kedves Zsófi
    ez nem sima levelezgetés, megkérnélek, h ne vezesd félre a játékosokat. ha valamiben nem vagy ezer %-ig biztos, akkor ne írogass balgaságokat
    köszönöm :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.09.2016
    zsófi még gyerek 10 éves és mért ne irhatna amúgy ilyet?mi ezzel a gond teljesen normális
    Pontosan arról van szó, hogy ez egy olyan fórum, ahol a játékosok egymásnak használható tanácsokat adnak, és nem gyerekek írogatnak, ami éppen eszükbe jut: ahhoz más helyet kell keresni. Ezt még egy gyereknek is meg kell érteni...
    Amúgy meg ez rád is vonatkozik: három hozzászólás, amiből az egyik teljesen értelmetlen és fölösleges, nem ide való.
  • vargakinga (HU1)vargakinga (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Köszike kipróbálom..
  • vargakinga (HU1)vargakinga (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Sajnos úgy sem megy el az OK szó..Nem tudom mit kellene oda tennem milyen számot..!Ha tudna valaki segiteni kérem segitsen nekem Szlovákiából milyen elő számot kel irni az Ok szó elküldésénél..!!!Mert se a +36 se a 0036-on nem megy el a üzenet..!!Köszönöm a segitséget...
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sajnos úgy sem megy el az OK szó..Nem tudom mit kellene oda tennem milyen számot..!Ha tudna valaki segiteni kérem segitsen nekem Szlovákiából milyen elő számot kel irni az Ok szó elküldésénél..!!!Mert se a +36 se a 0036-on nem megy el a üzenet..!!Köszönöm a segitséget...

    Szia!

    Most megnéztem,a példa szerint csak a telefonszám kell nem ír előszámot (pl:20 .......,vagy 30.......) bár nem mentem végig mert nem akartam aranyat venni,próba eszerint.Ha nem megy lehet nincs kapcsolat a szolgáltatóddal.
  • vargakinga (HU1)vargakinga (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Nem igazán értem amit irtál,de köszi a segitséget..Nálunk Szlovákiába tudtam mindig venni csak itt nem megy át Magyarországon,,Le tudnád nekem irni pontosabban hogy mire Próbáljak??Mert nem értem mire gondolsz csak arra a számra ami ott van???Köszi szépen
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Kinga!  Én is csak a mobilszolgáltató 2 számát és a telefonszámot látom. Nálatok is biztos van ilyen. Próbáld meg úgy. A saját számod kell beírni. pl. 20 xxx xxxx
  • vargakinga (HU1)vargakinga (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Értem megpróbálom,,!!De a saját számomat azt elfogadja tovább is megy csak a OK szót amire kell küldeni az nem megy el...Itt ez a gond,,Ha az én számom se fogadná el akkor nem lehetne vásárolni,de mivel az én saját számomat elfogadja és tovább megy igy működnie kellene elvileg csak az itt a kérdés hogy kellene helyesen beirnom az sms be a tel számot...No ez itt a gond..Valami ott a körzet szám körül van és nem tudok rájönni...Na de majd csak egy szer sikerül ha nem hát tévedtem..Köszi a tanácsot Ádámmaci..
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Én már tegnap óta töröm a fejem, mi lehet az oka a sikertelen próbálkozásnak és csak az az egy dolog lehet szerintem, hogy vargakinga magyar szerveren játszik Szlovákiából, szlovák sim kártyával, telefonnal. Az aranyvásárlási lehetőség emelt díjas telefonszáma Magyarországhoz tartozik. Gondolom minden országnak külön van. És ez a telefonszám nem kompatibilis az Ő telefonjával. Más ötletem nincs.
  • SKrisz (HU1)SKrisz (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Szeretnék 1 kis segítséget kérni.
    Pénteken mikor utoljára beléptem még megvolt az összes aranyam de viszont most mikor legutóbb beléptem meglepve tapasztaltam,hogy KIRABOLTAK :) eltűnt 2500 aranyam.

    Szerintetek ez hogy lehet?Vagy erre csak az idegen nyelvű support tudna válaszolni?

    köszi a választ
    Krisz
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Esetleg valakinek jelszavd megadtad?!bányába nem kezdtél el termelni valamit , csak esetleg nem emlékszel rá?!
  • SKrisz (HU1)SKrisz (HU1) Bejegyzések: 2
    Ez a baj,hogy semmi.
    fejlesztek de nem nyomtam gyorsításra mert volt 2 nap,hogy épüljön és az én szintemen nem kell több nap a felépítésig.

    csak az a fura,hogy pont 2500  arany 
    Elveszett ennyi :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nem vettél véletlenül valamit Omárnál? Ha a bánya lett volna, az 2000, tehát az nem lehetett.
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Ma is beírtam az email címemet az üdvözlőajándékért, de nem kaptam emailt.
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Köszi! Ez eszembe se jutott. :)
  • Macska Jancsi (HU1)Macska Jancsi (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok, kérlek benneteket segítsetek!
    Tegnap vásároltam 4.000 forintért aranyat. A bankom jelezte, hogy átutalták a pénzt, viszont és sajnos semmit sem kaptam.
    Régebben is történt ilyen, de akkor írtam a supportnak, reklamáltam és megkaptam amiért fizettem.
    Én angolul nem tudok olyan szinten, hogy képviselni tudjam az ügyem....
    Nagyon szomorú vagyok, hogy akár lengyelül, de még románul is van support.... magyarul meg nincs.
    Mondjátok meg, mit csináljak. Nekem a 4.000 forint nagy pénz, nehezen szántam rá magam, hogy a játékra költsem. Erre most így járok.... 
    segítsetek
    szomorú MacskaJancsin
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    Amikor utalsz a bankod az utalást elvégezte, de nem belföldi utalásról van szó, aminek 4 órán belül teljesülnie kell. A bankod a tranzakciót elindította, átutalta. Az beérkezett, s azt fel kell dolgoznia annak, akihez megérkezett. Így akár több nap is eltelhet az utalás és a jóváírás között. Türelmesen várjál, s ha 3-4 napon belül nem történik meg a jóváírás a farmodon, jelezd felénk, segítünk megírni a levelet a support felé.
  • Andi_23 (HU1)Andi_23 (HU1) Bejegyzések: 14
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem van, hogy aranyat szeretnék venni, ezt a 252 Ft-at (sms) és az lenne a kérdésem, hogy a rendszer nem jegyzi meg ugye a számom és vonja le az összeget naponta v hetente stb.. ? Vagyis a kifizetés csak egyszeri, és mindig akkor vonja csak le ha én magam vásárolok és nem automatikus ? 
    Remélem értitek ? :) 

    Andi_23
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem van, hogy aranyat szeretnék venni, ezt a 252 Ft-at (sms) és az lenne a kérdésem, hogy a rendszer nem jegyzi meg ugye a számom és vonja le az összeget naponta v hetente stb.. ? Vagyis a kifizetés csak egyszeri, és mindig akkor vonja csak le ha én magam vásárolok és nem automatikus ? 
    Remélem értitek ? :) 

    Andi_23
    szia
    értjük, persze
    nem csinált még olyat, h auto vonogassa le, hacsak te nem vásárolsz újból
    amúgy ahol a számodat kell beírni, alatta látsz olyat, h "jegyezze meg a számomat"
    vedd ki a pipát a biztonság kedvéért
    de az is csak azért van ott, ha újra vásárolnál, ne kelljen bepötyögni megint a számodat
    szóval.... a lényeg: többen vásárolnak sms-ben és még nem volt panasz erre vonatkozólag

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt