Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Kritika

Ide írhatjátok építő jellegű kritikáitokat a játékkal kapcsolatban. Szeretném kérni, hogy megfelelő hangnemben tegyétek ezt. Köszönöm.

«1310

• Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Kritika !!!!! Kritikán aluli és már tele van a hócipőm a HAJÓVAL.
    Mindig azt a terményt kéri ami nincs de nem ad egy alternatívát helyette. Amíg tele nincs a hajó nem tudom elküldeni.
    Javaslatom a hiányzó termény helyet adjon egy másik lehetőséget. Vagy talán ez meghaladja a programozók képességeit ??? Már felmerült bennem a gondolat, hogy készakarva hátráltatják a játékosokat.
    A játék játszható legyen nem pedig szándékosan hátráltató.

Goldmark Farm @ hu 1
  • Pettyantó (HU1)Pettyantó (HU1) Bejegyzések: 5
    A lóversenyt illetném katasztrófális kritikával!!!!
    Igaz csak 65-ös a lovam, de nem tudok megverni vele egy 40-est.
    Egy hétbe telt míg aranyból platina szintre verekedtem magam, de egy éjszaka alatt 30 pontot buktam.
    Így lehetetlen előre haladni.
    Elment a kedvem az egész lovas cucctól.
    Ha nem csinálnak vele valamit nem fog érdekelni a játéknak ez a része.
    Üdvözlettel: egy aktív játékos
    A hajó rakománya a szigetfarmok terményeit is kéri. Ha nincs terményem akkor várok várok mire hajlandó elmenni. Mint egy szövetkezet vezetője minden játékost arra intek soha ne kezdje el egyik sziget farmot sem én is nagyon bánom, hogy valaha elkezdtem.  De ha elkezdtem sajnos nem lehet már megszüntetni. A Pökhendi választ pedig nagyon nem szeretem ( Zsu ) Vagyok olyan szinten tán még feletted is, hogy eldöntsem mit akarok csinálni és eldöntsem hová akarok tartozni. Érthető volta ???
    Had vállaszak akarom -e tovább a szigetfarmokat vagy sem. Igen vagy nem. ???
    Hiú ábránd, hogy ezt betegyék a játékba.  
    Goldmark Farm @ hu 1
    Kösz a válaszokat !!!  Egy játék egy idő után már nem csak játék és kikapcsolódás. El akarok érni egy célt de maga a játék akadályoz benne de ha aranyat veszek minden simán megy ( valamiből meg is kell élniük ). Nem is akárhogy.
    A lóverseny témához nekem Gyémánt ligás lovaim vannak ami egyrészről jó de ott is az arany dominál. Nem 100 egységnyi benzin van hanem 300 egységnyi.  Amit naponta fel kell tölteni. ( dollár+arany) Ott tartunk és nagyon jól tudom tapasztaltam és már jó párszor végig is csináltam a szigeteket. De  ha döntsem már el akarom e folytatni vagy sem.  A központban csesznek a Magyar vagy akárki javaslataira. Itt a hiba!  Igaz mindenki kívánságát nem tudják teljesíteni. Neked meg kitartást és további jó munkát.
    Üdv: Márk
    Goldmark Farm @ hu 1
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) Bejegyzések: 29
    Az eltűnt közel 30000 aranyam még most sem került elő!!! Az ügyfélszolgálatnak már 2x írtam..., de azt hiszem hogy nem akarnak tudomást venni róla! Nos..., ennyit a Bp -ről! Igaz még most sem lehet játszani korrektül..., de itt ez már csak így megy! Döglött az egész játék!
    Azt hiszem itt az ideje mást keresni.
    Udvari Pál @ hu 1
  • Nelli1 (HU1)Nelli1 (HU1) Bejegyzések: 23
    Kritikát fogalmaznék meg a fejlesztők felé. Már csak néha játszom, számomra teljesen ellaposodott a játék. 
    Még mindig reménykedem, hogy olyan fejlesztést, új dolgot csinálnak, amiért érdemes visszatérni a játékhoz napi szinten.
    Köszönöm, hogy elolvastátok!

Nelli1 @ hu 1
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017

Post edited by MizuBige (HU1) on

Alapjába véve nagyon jó ember vagyok.
    Ha valakit elküldök a fenébe, egész nap azon aggódom, vajon odaért-e? :-))

• Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 26.09.2016
    Soha nem lesz teljesítve!!!!

Nagyon sok a dollár na de az arany mire az összejön, mert én a Németeknek 1 forintot nem fizetek az biztos ilyen játékért, nem szólnak semmiről csak szétszedik az ember munkáját, minden nyert dísztárgy eltűnik, aranypatkó és had ne soroljam még mi, mert túl hosszú lenne a lista és senki nem intézkedik.
    Na egyszer megszületik az össz telek, vagy nem kitudja.

1.) A hozzásólásod helye tartalmát tekintve Kritika, és nem pedig a Gyakran ismétlődő kérdések és válaszok.
    2.) Két egymást követő posztot nem készítünk, az előzőt modosítjuk

A hozzászólásod ezért összevontam és áthelyeztem. @r0b33 - moderátor
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • tacsika55 (HU1)tacsika55 (HU1) Bejegyzések: 1
    Hello!
    elvárják,hogy az emberek vásárolják az aranyat és rendszerint játszanak?!
    Amkor azt sem tudják biztosítani hogy egy bizonyos értékszámláló pontosan mutassa az értékeket?
    (most a gyertyákra céloztam)
    Akkor miröl beszélünk??????
    Talán cselekedni kellene NEM?????????
    Üdv:Cüü Bujii

Hello!
    They expect that people buy gold and usually play ?!
    Amkor would not be able to provide a certain amount counter accurately show the values?
    (Now I was referring to candles)
    Then what we are talking about ??????
    Maybe you should NOT do ?????????
    Hi: CUU Buji
  • Etus77 (HU1)Etus77 (HU1) Bejegyzések: 1
    Nagyon nem lett megoldva az óra átállítás!Nem gondoltam,hogy ha akkor vettek a földembe vagy etetem meg az állatokat akkor meghosszabodik a termelési idő egy órával:(A hajómat nem tudtam elindítani, a szigeten a pénzválltás szintén egy órával tolódott.Ez elég idegörlő!Ráadásul pont küldizés közben jó volt,hogy a sima kukoricám egy órával többet volt a földben mint kellett volna!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,873
    Etus77 (HU1) mondta:
    Nagyon nem lett megoldva az óra átállítás!Nem gondoltam,hogy ha akkor vettek a földembe vagy etetem meg az állatokat akkor meghosszabodik a termelési idő egy órával:(A hajómat nem tudtam elindítani, a szigeten a pénzválltás szintén egy órával tolódott.Ez elég idegörlő!Ráadásul pont küldizés közben jó volt,hogy a sima kukoricám egy órával többet volt a földben mint kellett volna!
    szia
    sajnos ez pedig logikus :)
    senki nem fog azért éjjel fent lenni, h az átállításnál korrigálja az időpontot
    ez auto állítódik át a neten, ezzel persze, mint nálad is, kis "időeltolódás" alakul ki
    ha nem játszol éjjel, akkor nem hinném, h te azért felkelsz édes kis szunyókálásodból, h az órát átállítsd
    mert én bizony simán végig aludtam az éjszakát :smiley:

«1310
Sign In to comment.