Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Lófejlesztés

Sziasztok!

Tegnap este még a lószaki segítségével elküldtem az egyik lovamat fejlődni, és azóta egyszerűen nem tudom leszedni a lovat a pályáról, amikor végez, magától elindul újra. Már harmadjára futja a 4 óráig tartó köröket, épp most indult el újra magától. Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? Köszi előre is a válaszokat!

Hozzászólások

  • Kelly68 (HU1)Kelly68 (HU1) Bejegyzések: 1
    hármas szintű istálóm van, ma nemesítettem a meglévő 2-ből egy harmadikat, a legmagasabb képzettségű abba a pillanatba eltünt így maradt egy 0-ás és egy 13-as szintű szerintetek???? ezt követően felőlem ott rohadhat az istálóba a többi.
     
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Tegnap este még a lószaki segítségével elküldtem az egyik lovamat fejlődni, és azóta egyszerűen nem tudom leszedni a lovat a pályáról, amikor végez, magától elindul újra. Már harmadjára futja a 4 óráig tartó köröket, épp most indult el újra magától. Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? Köszi előre is a válaszokat!
    Szia!
    Próbáltad másik böngészővel? Ha azzal se oldódna meg a probléma, írj a supportnak, hogy ez a gondod. Ők rá tudnak nézni mi okozhatja.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Hálás köszönet Macika, másik böngészővel beléptem, és megoldódott a probléma. Végre bent van a paci az istállóban :-)
    Akkor javaslom, hogy a másik böngésződet takarítsad ki, s szerintem utána újra jó lesz ott is...
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Sziasztok!

    Tudja valaki arra a választ, hogy ha nem is versenyzik a lovam, miért von le mindig pontokat a rendszer?????
    Már nem először így esek ki a platina osztályból.
    Ma is csak nyertem, mégis azóta már 2X is levontak pontokat, így visszaestem megint az arany kategóriába, pedig a platinában kéne lennem!

    Köszönöm!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.08.2016
    Sziasztok!

    Tudja valaki arra a választ, hogy ha nem is versenyzik a lovam, miért von le mindig pontokat a rendszer?????
    Már nem először így esek ki a platina osztályból.
    Ma is csak nyertem, mégis azóta már 2X is levontak pontokat, így visszaestem megint az arany kategóriába, pedig a platinában kéne lennem!

    Köszönöm!
    Szia!
    Ha megnézed a lóverseny hirdető tábláját, akkor láthatod ott a jobb oldali leírásban plusszal a megnyert kihívásokat, ha te hívtad ki az illetőt...illetve kicsit lentebb mínusszal, hogyha téged hívnak ki, s vesztettél. Ebben az esetben a plusz az hozzáadódik a pontjaidhoz, a mínusz meg levonódik. Így lehet az, hogy többen vertek el, mint amit megnyertél, s estél vissza.

    Értelmezve a képet:
    Ha belépsz az arany ligába, akkor ha te hívsz ki valakit, azaz ha a 3 feladott versenyző közül választasz 1-et, s versenyzel, s nyersz, akkor kapsz 4 pontot.
    Ha más hív ki ugyanígy, és vesztesz, akkor pedig 2 pontot levon a pontjaidból. Azt, hogy ki hívott ki és vesztettél vagy sem, a hirdetőtáblán belül a levelezésben láthatod. Tehát, ha te 1x nyersz, de közben 2x verik el lovad, akkor sehova sem lépsz. Se előre, se hátra. De ha már 3-an verik el a lovad, akkor visszább eshetsz.
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Igen, azt ismerem. De nem vesztettem semmit! Mégis folyamatosan megy lefelé a pontom!
    Ez a problémám.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.08.2016
    Igen, azt ismerem. De nem vesztettem semmit! Mégis folyamatosan megy lefelé a pontom!
    Ez a problémám.
    Itt ezt a részt is nézed? Mert a vesztett pontok itt láthatók:

    Ha kinyitod a levelet láthatod a - pontot. Meg tudod nézni aznap hány vereséged volt. Nekem most este is volt min. 5, és lejjebb csúsztam.
    Olyan nincs, hogy az ember folyton csak nyer....és sokszor van, hogy adott nap többet veszt, mint nyer.... és nem jut előrébb, csak hátrább. És minél előrébb jut a lovad ez annál jellemzőbb. Ha mindig csak előre haladna, akkor mindenki a gyémántba lenne....
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Még hányszor írjam meg, hogy NEM vesztettem!
    Ma sem versenyeztem, mégis a rendszer úgy írja, mintha azt tettem volna!
    Tisztában vagyok azzal, hogy van levonás, ha veszítek...de csak akkor!
    Amióta nem versenyeztem(nem ugrattam, stb.), több, mint 25 pontot vont le a rendszer...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.08.2016
    Még hányszor írjam meg, hogy NEM vesztettem!
    Ma sem versenyeztem, mégis a rendszer úgy írja, mintha azt tettem volna!
    Tisztában vagyok azzal, hogy van levonás, ha veszítek...de csak akkor!
    Amióta nem versenyeztem(nem ugrattam, stb.), több, mint 25 pontot vont le a rendszer...
    Szia!
    Nem kell felháborodni. Attól, még ha te nem is indítottál versenyt a lovaddal, attól még másnál megjelenhet a lovad, s kihívhatják versenyezni. Ha akkor veszít a lovad, akkor pontot von le. Tehát neked nem kell, hogy versenyt indítsál, mert a te lovad bármikor a verseny alatt másnak feladhatja s kihívhatják versenyezni.
    Amikor te versenyzel és vesztesz nincs pontlevonás, de ha nyersz, pontot kapsz.

    Ha nem versenyzel még más tud versenyezni a lovad ellen, még akkor is, ha te éppen tanítod, azaz fejleszted.
    Ez így már világosabb?
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Elbeszéltünk egymás mellett...így már érthetőbb, csak ez sajnos sehol nincs feltüntetve.
    :(

    Szóval nem csak az én lovamon múlik...

    Köszönöm!

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Bigalex
    Elolvastam a topicot és hidd el elég szépen elmagyarázta Macika és ha követnéd amit mondd,akkor látnád,hogy fel van tüntetve.
    1.Lószállító: Ha oda belépsz,akkor TE hívsz ki ellenfeleket.Ha nyersz,akkor kapsz pontot,ha veszítesz,akkor nem történik pontváltozás.
    2.Hirdetőtábla: Ha oda belépsz,akkor ott mutatja,hogy MÁSOK kihívták a te lovadat (ekkor neked semmit nem kell tenned,sőt még csak online sem kell lenni).A hirdetőtáblán látod az eredményt,hogy nyertél vagy vesztettél.Ha az van odaírva hogy vesztett a lovad,akkor pontot von le,ha az van odaírva,hogy nyertél,akkor nem történik pontváltozás.
    Összegezve: A lószállítónál pontot nyerhetsz,a hirdetőtáblánál meg veszítheted a pontot.Ha mindkettőt figyelemmel kíséred,akkor kijön a pont,amit Te eredményként most épp keresel :)
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Megvettem a másik lovamat. A következő feladat az lett volna, hogy legyen két lovam nemesítve. Valami rosszat nyomtam meg, mert eltűnt a régi lovam Táltos 12 szívecskéje volt már. Visszalehet valahogy állítani ahogy volt? 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Megvettem a másik lovamat. A következő feladat az lett volna, hogy legyen két lovam nemesítve. Valami rosszat nyomtam meg, mert eltűnt a régi lovam Táltos 12 szívecskéje volt már. Visszalehet valahogy állítani ahogy volt? 
    Szia!
    Mikor lovat nemesítesz, akkor 2 szülőből lesz 1 csikó, és a 2 szülő "elveszik", és a csikó marad, melynek értéke a 2 szülő értékének számtani közepe. (azaz a 2 szülő értékét összeadjuk s megfelezzük, akkor megkapod a csikó értékét)
    Visszaállítani nem lehet.
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    És hogy csinálok két nemesítést? 
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    De én nem nemesíteni akartam. Ó, de elrontottam.
Sign In to comment.