Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Augusztus 16-i frissítés megbeszélése - Indul a teszt szerver!

11113»

Hozzászólások

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Én is tesztelem az új farmot, vki meg tudja mondani ( mivel én nem beszélek angolul és más nyelven sem) h miért adja be az eventeket 1x-re, ja ls ha mindet akarom csinálni van annak vmi előnye,  vagy csak annyi hogy megkapom a jutit ha sikerül teljesíteni a feladatot? Ja és még vmi, a biopiacon 8 EZ CSAK A TESZT FARMON) VAN OLYAN HOGY SEMMIT NEM AD A BEADOTT TERMÉNYÉRT, EZ LEHETSÉGES?
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Mi lesz a tesztel készített farmmal ha vége lesz a tesztnek?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nagy valoszinuseggel torlik.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    r0b33 (HU1) mondta:
    Nos az eventek teljesítése egyáltalán nem olyan bonyolult, mint amilyennek látszik hisz elég sok helyen van köztük átfedés, lásd Pl a gyűjtögetős feladatok.

    Köszi r0b33 a választ, én elsőre azt hittem h vmi hiba és persze mindet 1x-re csináltam, akkor belevágok megint.:)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Működik valakinek a teszt farm?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.09.2016
    Kedves Játékosok!
    Tudomása van a GGS-nek a hibáról. Ez csak egy teszt szerver, így mai nap nem lesz javítás. legkorábban hétfőn várható. Így azt kérik, hogy ma mindenki a valós farmjával játsszon, s a tesztet hagyja pihenni. Köszönöm.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard/discussion/comment/3171232/#Comment_3171232
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Nekem sem  működik,azt írja,hogy vegyem fel a kapcsolatot a goodgamestudoi-val
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nekem sem  működik,azt írja,hogy vegyem fel a kapcsolatot a goodgamestudoi-val
    Válasz feletted olvasható.
  • naplopó (HU1)naplopó (HU1) Bejegyzések: 4
    Szia nem arat semmit,a dobozolós se működik hiába is aratól nem számolja :(
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    köszi,amikor én írtam,még nem láttam:)
  • annuta (HU1)annuta (HU1) Bejegyzések: 9
    Elég sok problémával találkozom a tesztszerveren!
     gyakran, ma pl. rendszeresen jelenik meg a narancssárga figyelmeztetés szüretkor, ami akadályozza a játékot.
    Lestertől nem kaptam meg az aranyat, amikor az volt a feladat tőle, hogy szolgáljak ki 10 szomszédot. Feladat teljesítve, aranyat nem kaptam (írtam a supportnak is, érdemi válasz még nincs)
    nehéz megtalálni a hajót - miért csak a  még nem is működő virágos farmról érem el?
    nem tudom meglocsolni a szövetkezeti tagok fáit napok óta , mindig azt a jelzést kapom: "ma már meglocsoltad" - de nem!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    annuta (HU1) mondta:
    Elég sok problémával találkozom a tesztszerveren!
     gyakran, ma pl. rendszeresen jelenik meg a narancssárga figyelmeztetés szüretkor, ami akadályozza a játékot.
    Lestertől nem kaptam meg az aranyat, amikor az volt a feladat tőle, hogy szolgáljak ki 10 szomszédot. Feladat teljesítve, aranyat nem kaptam (írtam a supportnak is, érdemi válasz még nincs)
    nehéz megtalálni a hajót - miért csak a  még nem is működő virágos farmról érem el?
    nem tudom meglocsolni a szövetkezeti tagok fáit napok óta , mindig azt a jelzést kapom: "ma már meglocsoltad" - de nem!

    Szia! :)

    A tesztszerver problémáival ne az ügyfélszolgálathoz fordulj első körben. Arra ott van a tesztfórum:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard

    Természetesen azon a fórumon kizárólag angolul várják a hozzászólásokat, az egyéb nyelvűeket törlik (legalábbis a kiírás szerint ez történik velük).

    Zsu
  • annuta (HU1)annuta (HU1) Bejegyzések: 9
    Bocs, ha értetlenkedem: akkor ez a fórum mire jó? Csak a magunk "örömére"?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A fórumon tudsz egyeztetni, és a magyar normál farmok problémáját megvitatni. A teszt fórum az kifejezetten a teszt farmokhoz lett kitalálva, hogy elkülönüljön a valós és a teszt farmok fóruma.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    annuta (HU1) mondta:
    Bocs, ha értetlenkedem: akkor ez a fórum mire jó? Csak a magunk "örömére"?
    Ez a fórum azért kell, hogy valaki megkérdezze, hogy miért nem tud belépni a tesztszerverre, vagy hol lehet szólni stb. Igaz, ezek a dolgok mind le vannak írva valahol, de a fórum kérdéseinek 99%-a ilyen, hogy mind meg van már valahol mondva, mégis századszor is megkérdezi valaki...
  • mamkocska (HU1)mamkocska (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok , kipróbáltam a tesztszervert de  szeretnék visszamenni az eredeti farmomra ,  mindig a tesztszerver jelenik meg elveszett a régi vagy valamit rosszul csinálok??? Köszönöm a választ mamkocska

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok , kipróbáltam a tesztszervert de  szeretnék visszamenni az eredeti farmomra ,  mindig a tesztszerver jelenik meg elveszett a régi vagy valamit rosszul csinálok??? Köszönöm a választ mamkocska

    Szia!
    Nem veszett el. Ha benn vagy a teszt farmon, akkor a jobb oldalon levő kilépés gombbal lépj ki a farmból. Ezután a bejelentkező lap alján válaszd ki a teszt szerver helyett a Magyarország 1-et. Ekkor lehet frissíti fogja az oldalt, s utána már a bejelentkezési adataidat beírva be kell tudnod lépni a sima farmodra.
    Képes bemutatót is készített Zsuzsi, ha sikerül megtalálom, belinkelem ide.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Holnap 11 óra körül frissítés lesz a teszt szerveren.
Sign In to comment.