Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések

1311

Hozzászólások

  • lőrikedit (HU1)lőrikedit (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy mi a teendőm, ha ma reggel a Big Farm üzletbe rákattintottam egy ajánlatra, hogy megveszem (ami zseton ls aranybányászati engedély volt), az összeget levonta, és csak a zsetont irta jóvá!? Elveszett az engedély? vagy hogyan tudom megkapni?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia kedves Lőrikedit.
    Ha töröltél előzményt,mákostésztát és frissítés is meg minden megvolt és nincs a raktárban a felszerelés fül alatt,akkor sajna csak a support marad :(
  • lőrikedit (HU1)lőrikedit (HU1) Bejegyzések: 9
    Köszönöm, akkor majd megpróbálom ott. Még sosem irtam, de majd kideritem h h kell.
  • mayababa (HU1)mayababa (HU1) Bejegyzések: 24
    én még ezt nemis próbáltam
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    A supportot a farmod jobb felső sarkából tudod elérni a kijelentkezés gomb alatt (fülhallgatós fejecske)."Ügyfélszolgálat".Ha arra katt,akkor kijön 1 oldal,annak menj az aljára és ott lesz,hogy e-mailes támogatások.Oda katt.Majd töltsd ki a kérdőívet értelem szerűen és az e-mail címedre jön majd válasz.Türelmesnek kell lenni,mert sajna csak 1 lány dolizik a supportnál és rengeteg levelet kap...
    Kitartást és sok sikert.
  • mayababa (HU1)mayababa (HU1) Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 11.07.2016
    köszi

    majd még kérdezek ha van valami.mer még új vagyok. :)
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • lanczky (HU1)lanczky (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Tisztelt Játék vezetőség !
    Érdekelne hová tűnik el a pénzem pl a bánya termelésnél 4000 dollár ? nem az első esett ,hogy eltűnik a pénzem 

    üdv lanczky
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Tisztelt Játék vezetőség !
    Érdekelne hová tűnik el a pénzem pl a bánya termelésnél 4000 dollár ? nem az első esett ,hogy eltűnik a pénzem 

    üdv lanczky
    Szia!

    Ezt a játék vezetősége nem olvassa, itt játékosok vannak csak.
    Amikor a bányába beteszed a pénzed, 2000 dollárt, amikor kész van kapsz 4000-et vissza. A nyereség 2000 dollár.
    Hogy érted, hogy eltűnik? Mert amit leírtál az nem egyértelmű.
    Mielőtt beteszed és miután beteszed nézd meg mennyid van, majd mielőtt a bányát beszeded és miután beszedted megint nézd meg, s ha nem kaptad vissza akkor érdemes képernyőképeket is készíteni és elküldeni a supportnak. Sokszor előbb ír jóvá, mint te azt észrevennéd.
  • Lolovagyok1 (HU1)Lolovagyok1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok én lolita1 vagyok feltettem ezt a kérdést, hogy aranyat hogy lehet szerezni
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok én lolita1 vagyok feltettem ezt a kérdést, hogy aranyat hogy lehet szerezni
    szia
    aranyat minden héten 1x kaphatsz a játékba való belépésnél, kapsz minden szintlépésnél, de vásárolhatsz is igazi pénzért.
    ill. némely feladat elvégzéséért is lehet arany a jutalom
  • Lolovagyok1 (HU1)Lolovagyok1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 28.07.2016
    köszönöm szépen liza aranyos vagy 
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • viktor74 (HU1)viktor74 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.11.2016
    Aranyat szerettem volna venni sms-el,de nem jött össze,a pénzt levonták,de az arany sehol,írtam már 3 levelet,az ügyfélszolgálatnak,de annyit írtak vissza,hogy dolgoznak az ügyön!Tényleg ilyen lassan megy,volt már mással is ilyen eset?

    Köszi a válaszokat előre is!!
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 01.08.2016 Válasz✓
    Szia!
    1 supportos van. Olvasd el, amit a lexikonban az sms-sel vásárolt arany problémáról írtam, s remélhetőleg mihamarabb meg fog oldódni.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel



  • Sziasztok! A mai napig nem kaptam az aranyat amit a játék kezdésekor kellett volna. Naponta 2x is elküldöm az email címemet nézem a levél szemeset, nézem a többit és sehol semmi. Köszi a segítséget.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 09.09.2016
    Sziasztok! A mai napig nem kaptam az aranyat amit a játék kezdésekor kellett volna. Naponta 2x is elküldöm az email címemet nézem a levél szemeset, nézem a többit és sehol semmi. Köszi a segítséget.
    Szia!
    Éles vagy teszt környezetről van szó? Melyik aranyra gondolsz? ami lent bal oldalon csillog az ikonok felett?
    Én azt gondolom a mail címed is okozhatja, pont ezt a kiszolgálót nagyon nem kedveli a játék, és gyakran nem érkeznek meg rá dolgok a játékból. A supporttól kérjed a mail cím megváltoztatását - szerintem...

    Nézd meg egy lentebbi hozzászólásban írtam, hogy kellett kapnod mailt a rákattintás után, amiben meg kell erősíteni a szándékod. Ha ezt nem kaptad meg javaslom, hogy vedd fel a címzetteid közé a mail@news.goodgame.com címet és a feladóként a Goodgame Big Farm feladót, s talán akkor a levelek nem vesznek el, s próbáld újra a játékból elküldeni az üdvözlő ajándék kérésed.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 29.08.2016
    Sziasztok!
    Remélem itt jó helyen van a kérdésem!
    Hogyan tudnék NORMÁL bányászengedélyt szerezni?Az én farmomon nincs!A barátnőm farmján besegítek , neki pl. megvan!A közös (HannaKata és az én) farmomon is!Csak a sajátomon nincs!Légyszíves segítsetek!
    Azért itt tettem fel a kérdésemet , mivel ez "pénzszerzési" mód!Vagy hogy mondjam!

    Köszi előre is a segítséget! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Remélem itt jó helyen van a kérdésem!
    Hogyan tudnék NORMÁL bányászengedélyt szerezni?Az én farmomon nincs!A barátnőm farmján besegítek , neki pl. megvan!A közös (HannaKata és az én) farmomon is!Csak a sajátomon nincs!Légyszíves segítsetek!
    Azért itt tettem fel a kérdésemet , mivel ez "pénzszerzési" mód!Vagy hogy mondjam!

    Köszi előre is a segítséget! :)
    szia
    normál bányászati engedélyt a malom ad. termelj tápokat és majd kapsz
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Köszönöm szépen mind a kettőtöknek!:) Örök hála!!!!!!
  • Hinics (HU1)Hinics (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 04.09.2016
    Kedves Support.

    Segítségetekre volna szükségem. Ezelőtt 3 perccel vásároltam akcióban aranyat, amiért kellett volna kapnom 2 aranybányászati engedélyt és 1 eszközt. Ezért 6500 aranyat kellett vásárolnom. Én vásároltam 15000 aranyat 2000 Ft-ért. Az aranyat megkaptam de a hozzávaló ajándékot nem. Direkt azért vásároltam, mert az ajándékban ott volt 2 db arany bányászati engedély. Miért nem kaptam meg a jutalmat csak az aranyat. Még ilyen problémám soha nem volt eddig. Kérlek adjátok ide az ajándékomat is.
    Előre is köszönöm.

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.09.2016
    Hinics (HU1) mondta:
    Kedves Support.

    Segítségetekre volna szükségem. Ezelőtt 3 perccel vásároltam akcióban aranyat, amiért kellett volna kapnom 2 aranybányászati engedélyt és 1 eszközt. Ezért 6500 aranyat kellett vásárolnom. Én vásároltam 15000 aranyat 2000 Ft-ért. Az aranyat megkaptam de a hozzávaló ajándékot nem. Direkt azért vásároltam, mert az ajándékban ott volt 2 db arany bányászati engedély. Miért nem kaptam meg a jutalmat csak az aranyat. Még ilyen problémám soha nem volt eddig. Kérlek adjátok ide az ajándékomat is.
    Előre is köszönöm.

    Szia!
    Mi itt játékosok vagyunk, a support Hamburgban található, és nemrég óta csak angolul tudsz nekik írni.
    Itt találod az űrlapos részt:
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Alul válaszd az e-mailes támogatást.
    A kiválasztható listából pedig a payment lehetőséget.
    Itt találsz magyar segítséget hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3122883/#Comment_3122883
    A csillagos részek kitöltése kötelező. Az írd le a problémád részbe angolul írd meg, hogy a pénz megérkezett, de az aranybányászati engedélyek nem. Írj le mindent, ami eszedbe jut a vásárlással kapcsolatban.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Hinics (HU1) mondta:
    Kedves Support.

    Segítségetekre volna szükségem. Ezelőtt 3 perccel vásároltam akcióban aranyat, amiért kellett volna kapnom 2 aranybányászati engedélyt és 1 eszközt. Ezért 6500 aranyat kellett vásárolnom. Én vásároltam 15000 aranyat 2000 Ft-ért. Az aranyat megkaptam de a hozzávaló ajándékot nem. Direkt azért vásároltam, mert az ajándékban ott volt 2 db arany bányászati engedély. Miért nem kaptam meg a jutalmat csak az aranyat. Még ilyen problémám soha nem volt eddig. Kérlek adjátok ide az ajándékomat is.
    Előre is köszönöm.

    Szia!

    A leírásodból nekem az jön le hogy nem az akciós csomagot vetted meg azért nem kaptál ajándékot.
  • Hinics (HU1)Hinics (HU1) Bejegyzések: 11
    Szia!
    Köszi a választ, de biztosan, hogy az akciósat vettem meg, mert belépéskor feljött az akció hogy töltsem meg a tartályt 6500 arannyal és ezért kellet volna kapnom az ajándékot. Tehát ki sem léptem, hanem rögtön ott léptem be a vásárlásba.

    Üdv
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hinics (HU1) mondta:
    Szia!
    Köszi a választ, de biztosan, hogy az akciósat vettem meg, mert belépéskor feljött az akció hogy töltsem meg a tartályt 6500 arannyal és ezért kellet volna kapnom az ajándékot. Tehát ki sem léptem, hanem rögtön ott léptem be a vásárlásba.

    Üdv
    szia
    esetleg utalással intézted? mert ha igen, akkor sajna mire a bankok kommunikálnak egymással, az akció véget ér, és ezért nem kaphattad meg a plusz dolgokat
  • fülike9 (HU1)fülike9 (HU1) Bejegyzések: 2
    Az üdvözlő arany és dollár nem érkezik meg az email címemre.Ilyenkor mit tudok csinálni?
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok! Ugyanez a problémám nekem is. Nem kapom meg az üdvözlő ajándékot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Pontosan melyikre gondolsz? Az amikor belépsz, s minden nap más és más ajándékokat mutat, első belépésnél, vagy az aranyra, ami a bal lent levő csillogó arany kupacra kattintva jár?

    Ha az elsőre, akkor előfordulhat, hogy mikor belépsz már jóváíródott. Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy megnézed reggel mi lesz a másnapi ajándék. Ez látszik, hiszen egymás mellett mutatja. Este bezárás előtt megnézed abból mennyid van, s reggel belépés után újra. Szerintem jóváíródik.


  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    A másodikra. Az aranykupacra, ami ott van az ikonok felett kék háttérrel.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Az aranykupachoz a mail címed megfelelő. Ha rákattintasz nem kapsz e-mailt? Én a teszten is kaptam hozzá egy mailt. Abban ez is benne volt. (azaz nem elég ott kattintani, de meg is kell erősíteni)

     
    Itt a piros megerősítés és begyűjtésre kattintva én megkaptam.
    Nézd meg a leveleid közt.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt