Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések

1311

• lőrikedit (HU1)lőrikedit (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy mi a teendőm, ha ma reggel a Big Farm üzletbe rákattintottam egy ajánlatra, hogy megveszem (ami zseton ls aranybányászati engedély volt), az összeget levonta, és csak a zsetont irta jóvá!? Elveszett az engedély? vagy hogyan tudom megkapni?
    lőrikedit @ hu 1
  • bourges (HU1)bourges (HU1) Bejegyzések: 2,214HU1
    Szia kedves Lőrikedit.
    Ha töröltél előzményt,mákostésztát és frissítés is meg minden megvolt és nincs a raktárban a felszerelés fül alatt,akkor sajna csak a support marad :(

Senkinek nem akarok megfelelni,csak önmagamnak.Ha menet közben vannak,akik megszeretnek azért,aki vagyok,ők az én köreim.Aki pedig nem szeret,az kopjon le rólam és ne zavarja a köreimet.
  • lőrikedit (HU1)lőrikedit (HU1) Bejegyzések: 9
    Köszönöm, akkor majd megpróbálom ott. Még sosem irtam, de majd kideritem h h kell.
    lőrikedit @ hu 1
  • mayababa (HU1)mayababa (HU1) Bejegyzések: 24
    én még ezt nemis próbáltam
    ez én vagyok a képen
  • bourges (HU1)bourges (HU1) Bejegyzések: 2,214HU1
    A supportot a farmod jobb felső sarkából tudod elérni a kijelentkezés gomb alatt (fülhallgatós fejecske)."Ügyfélszolgálat".Ha arra katt,akkor kijön 1 oldal,annak menj az aljára és ott lesz,hogy e-mailes támogatások.Oda katt.Majd töltsd ki a kérdőívet értelem szerűen és az e-mail címedre jön majd válasz.Türelmesnek kell lenni,mert sajna csak 1 lány dolizik a supportnál és rengeteg levelet kap...
    Kitartást és sok sikert.

Senkinek nem akarok megfelelni,csak önmagamnak.Ha menet közben vannak,akik megszeretnek azért,aki vagyok,ők az én köreim.Aki pedig nem szeret,az kopjon le rólam és ne zavarja a köreimet.
  • mayababa (HU1)mayababa (HU1) Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 11.07.2016
    köszi

majd még kérdezek ha van valami.mer még új vagyok. :)
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
    ez én vagyok a képen
  • lanczky (HU1)lanczky (HU1) Bejegyzések: 4HU1
    Tisztelt Játék vezetőség !
    Érdekelne hová tűnik el a pénzem pl a bánya termelésnél 4000 dollár ? nem az első esett ,hogy eltűnik a pénzem 

üdv lanczky
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,139HU1
    Tisztelt Játék vezetőség !
    Érdekelne hová tűnik el a pénzem pl a bánya termelésnél 4000 dollár ? nem az első esett ,hogy eltűnik a pénzem 

üdv lanczky
    Szia!

Ezt a játék vezetősége nem olvassa, itt játékosok vannak csak.
    Amikor a bányába beteszed a pénzed, 2000 dollárt, amikor kész van kapsz 4000-et vissza. A nyereség 2000 dollár.
    Hogy érted, hogy eltűnik? Mert amit leírtál az nem egyértelmű.
    Mielőtt beteszed és miután beteszed nézd meg mennyid van, majd mielőtt a bányát beszeded és miután beszedted megint nézd meg, s ha nem kaptad vissza akkor érdemes képernyőképeket is készíteni és elküldeni a supportnak. Sokszor előbb ír jóvá, mint te azt észrevennéd.

• lolita1 (HU1)lolita1 (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok én lolita1 vagyok feltettem ezt a kérdést, hogy aranyat hogy lehet szerezni
    Zsófi422-től!Aki kér, annak készít képet!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,910HU1
    Sziasztok én lolita1 vagyok feltettem ezt a kérdést, hogy aranyat hogy lehet szerezni
    szia
    aranyat minden héten 1x kaphatsz a játékba való belépésnél, kapsz minden szintlépésnél, de vásárolhatsz is igazi pénzért.
    ill. némely feladat elvégzéséért is lehet arany a jutalom

• lolita1 (HU1)lolita1 (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 28.07.2016
    köszönöm szépen liza aranyos vagy 
    Zsófi422-től!Aki kér, annak készít képet!
  • viktor74 (HU1)viktor74 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.11.2016
    Aranyat szerettem volna venni sms-el,de nem jött össze,a pénzt levonták,de az arany sehol,írtam már 3 levelet,az ügyfélszolgálatnak,de annyit írtak vissza,hogy dolgoznak az ügyön!Tényleg ilyen lassan megy,volt már mással is ilyen eset?

Köszi a válaszokat előre is!!
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Sziasztok! A mai napig nem kaptam az aranyat amit a játék kezdésekor kellett volna. Naponta 2x is elküldöm az email címemet nézem a levél szemeset, nézem a többit és sehol semmi. Köszi a segítséget.
    prekovics rita @ hu 1
    szerkesztette ezt: 09.09.2016
    Sziasztok! A mai napig nem kaptam az aranyat amit a játék kezdésekor kellett volna. Naponta 2x is elküldöm az email címemet nézem a levél szemeset, nézem a többit és sehol semmi. Köszi a segítséget.
    Szia!
    Éles vagy teszt környezetről van szó? Melyik aranyra gondolsz? ami lent bal oldalon csillog az ikonok felett?
    Én azt gondolom a mail címed is okozhatja, pont ezt a kiszolgálót nagyon nem kedveli a játék, és gyakran nem érkeznek meg rá dolgok a játékból. A supporttól kérjed a mail cím megváltoztatását - szerintem...

Nézd meg egy lentebbi hozzászólásban írtam, hogy kellett kapnod mailt a rákattintás után, amiben meg kell erősíteni a szándékod. Ha ezt nem kaptad meg javaslom, hogy vedd fel a címzetteid közé a [email protected] címet és a feladóként a Goodgame Big Farm feladót, s talán akkor a levelek nem vesznek el, s próbáld újra a játékból elküldeni az üdvözlő ajándék kérésed.

• Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 29.08.2016
    Sziasztok!
    Remélem itt jó helyen van a kérdésem!
    Hogyan tudnék NORMÁL bányászengedélyt szerezni?Az én farmomon nincs!A barátnőm farmján besegítek , neki pl. megvan!A közös (HannaKata és az én) farmomon is!Csak a sajátomon nincs!Légyszíves segítsetek!
    Azért itt tettem fel a kérdésemet , mivel ez "pénzszerzési" mód!Vagy hogy mondjam!

Köszi előre is a segítséget! :)

Sziasztok!
    Remélem itt jó helyen van a kérdésem!
    Hogyan tudnék NORMÁL bányászengedélyt szerezni?Az én farmomon nincs!A barátnőm farmján besegítek , neki pl. megvan!A közös (HannaKata és az én) farmomon is!Csak a sajátomon nincs!Légyszíves segítsetek!
    Azért itt tettem fel a kérdésemet , mivel ez "pénzszerzési" mód!Vagy hogy mondjam!

Köszi előre is a segítséget! :)
    szia
    normál bányászati engedélyt a malom ad. termelj tápokat és majd kapsz

• Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Köszönöm szépen mind a kettőtöknek!:) Örök hála!!!!!!

• Hinics (HU1)Hinics (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 04.09.2016
    Kedves Support.

Segítségetekre volna szükségem. Ezelőtt 3 perccel vásároltam akcióban aranyat, amiért kellett volna kapnom 2 aranybányászati engedélyt és 1 eszközt. Ezért 6500 aranyat kellett vásárolnom. Én vásároltam 15000 aranyat 2000 Ft-ért. Az aranyat megkaptam de a hozzávaló ajándékot nem. Direkt azért vásároltam, mert az ajándékban ott volt 2 db arany bányászati engedély. Miért nem kaptam meg a jutalmat csak az aranyat. Még ilyen problémám soha nem volt eddig. Kérlek adjátok ide az ajándékomat is.
    Előre is köszönöm.

szerkesztette ezt: 04.09.2016
    Hinics (HU1) mondta:
    Kedves Support.

Segítségetekre volna szükségem. Ezelőtt 3 perccel vásároltam akcióban aranyat, amiért kellett volna kapnom 2 aranybányászati engedélyt és 1 eszközt. Ezért 6500 aranyat kellett vásárolnom. Én vásároltam 15000 aranyat 2000 Ft-ért. Az aranyat megkaptam de a hozzávaló ajándékot nem. Direkt azért vásároltam, mert az ajándékban ott volt 2 db arany bányászati engedély. Miért nem kaptam meg a jutalmat csak az aranyat. Még ilyen problémám soha nem volt eddig. Kérlek adjátok ide az ajándékomat is.
    Előre is köszönöm.

Szia!
    Mi itt játékosok vagyunk, a support Hamburgban található, és nemrég óta csak angolul tudsz nekik írni.
    Itt találod az űrlapos részt:
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

Alul válaszd az e-mailes támogatást.
    A kiválasztható listából pedig a payment lehetőséget.
    Itt találsz magyar segítséget hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3122883/#Comment_3122883
    A csillagos részek kitöltése kötelező. Az írd le a problémád részbe angolul írd meg, hogy a pénz megérkezett, de az aranybányászati engedélyek nem. Írj le mindent, ami eszedbe jut a vásárlással kapcsolatban.

• fodorme (HU1)fodorme (HU1) Bejegyzések: 822HU1
    Hinics (HU1) mondta:
    Kedves Support.

Előre is köszönöm.

Szia!

A leírásodból nekem az jön le hogy nem az akciós csomagot vetted meg azért nem kaptál ajándékot.

• Hinics (HU1)Hinics (HU1) Bejegyzések: 11
    Szia!
    Köszi a választ, de biztosan, hogy az akciósat vettem meg, mert belépéskor feljött az akció hogy töltsem meg a tartályt 6500 arannyal és ezért kellet volna kapnom az ajándékot. Tehát ki sem léptem, hanem rögtön ott léptem be a vásárlásba.

Üdv
    Hinics (HU1) mondta:
    Szia!
    Köszi a választ, de biztosan, hogy az akciósat vettem meg, mert belépéskor feljött az akció hogy töltsem meg a tartályt 6500 arannyal és ezért kellet volna kapnom az ajándékot. Tehát ki sem léptem, hanem rögtön ott léptem be a vásárlásba.

Üdv
    szia
    esetleg utalással intézted? mert ha igen, akkor sajna mire a bankok kommunikálnak egymással, az akció véget ér, és ezért nem kaphattad meg a plusz dolgokat

• fülike9 (HU1)fülike9 (HU1) Bejegyzések: 2
    Az üdvözlő arany és dollár nem érkezik meg az email címemre.Ilyenkor mit tudok csinálni?
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok! Ugyanez a problémám nekem is. Nem kapom meg az üdvözlő ajándékot.
    Pontosan melyikre gondolsz? Az amikor belépsz, s minden nap más és más ajándékokat mutat, első belépésnél, vagy az aranyra, ami a bal lent levő csillogó arany kupacra kattintva jár?

Ha az elsőre, akkor előfordulhat, hogy mikor belépsz már jóváíródott. Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy megnézed reggel mi lesz a másnapi ajándék. Ez látszik, hiszen egymás mellett mutatja. Este bezárás előtt megnézed abból mennyid van, s reggel belépés után újra. Szerintem jóváíródik.

• Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    A másodikra. Az aranykupacra, ami ott van az ikonok felett kék háttérrel.
    Az aranykupachoz a mail címed megfelelő. Ha rákattintasz nem kapsz e-mailt? Én a teszten is kaptam hozzá egy mailt. Abban ez is benne volt. (azaz nem elég ott kattintani, de meg is kell erősíteni)

Itt a piros megerősítés és begyűjtésre kattintva én megkaptam.
    Nézd meg a leveleid közt.

Sign In to comment.