Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Augusztus 9-i frissítés megbeszélése - Alakítsuk át a farmot!

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 08.08.2016 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«134

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    akkor hobbiból keresgéld a különbséget... :D:D

    csak hogy én is mondjak valami újdonságot, a lovin ezúttal malomruci lesz a díj ;)
    csőő
    hűűha az igen..
    de gyémánt v platina ligában?
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    r0b33 (HU1) mondta:
    akkor hobbiból keresgéld a különbséget... :D:D

    csak hogy én is mondjak valami újdonságot, a lovin ezúttal malomruci lesz a díj ;)
    csőő
    hűűha az igen..
    de gyémánt v platina ligában?
    Sziasztok!
    Engem az is érdekelne, hogy melyik malomruci lesz. Mert nem mindegy ám! :p

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Sziasztok.
    Ez a farm rendezősdi szerintem megint nem egy húúúúh de nagy dolog,eddig is simán be lehetett pakolni kockára pontosan.
    Viszont azt nem vágom,hogy az a kép ami ki van rakva,csak 1 kép,vagy jelent is vmit....mert ott a 3 farm látszik,a lótanya,reptér,dísztorony,garázs,2 sziget a vízben stb,tehát a farmunk szétdobálva 1 nagy területre.Viszont van ott 2 szeles/felhős vmi.Az 2 új farm lesz?Mert bárhogy is filózok,arra nem jövök rá,hogy mit takar.És azt sem vágom,hogy ez most csak tesztként jön be (ne költsünk rá),tehát építünk rajta ezt-azt és ut elveszik?....mert azért remélem,ha már eljön az idő,akkor több infó lesz ezekről,mint amennyi szokott.Bár ha ilyen tempóban adagolják,akkor talán jövő nyárra megtudjuk....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Tegnap megváltoztatták a képet s a 4. kis kerítéses rész is satír alá került. Ami nagy dolog jön, ezek szerint köze van a téli szigetekhez, a cukifarmhoz, valami plusz farmhoz (ami lehet csak a teszt szerver, de akár 4. farmot is el tudok képzelni) - mert azok ködösítés alá kerültek, s véleményem szerint lesz a trópusi szigetnek egy párja is. Van egy lakat a szigeten, s egy másik madár, ami a páva mellett új madár. És van a felhők által takart terület. Talán ma megint megtudunk róla valami bővebbet...vagy lehet csak 1 hét múlva.
  • Szoszó (HU1)Szoszó (HU1) Bejegyzések: 12
    Sziasztok!
    Nekem is nagyon tetszik a farmrendező mód..., mert sokszor a nagy épületek mögött észrevétlen megbújtak az üres helyeket.
    Csak egy bánatom van, hogy nem maradhat benne semmi sem, ha befejezted. Pedig bajnokságok idejére milyen jó lenne 1-2 plusz tehén istálló, vagy gyümölcsösök... az eventekhez stb., amit ideiglenesen betehetnénk, s ha nem kell, kicserélhetnénk. Ezzel kvázi növelhető lenne a farmunk.

    Ezt egyébként javaslatként is fogadhatjátok.  :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Szoszó
    Első nekifutásra én is azt hittem,hogy bent is lehet hagyni az épületeket,így már örültem,hogy a disznót végre eltökíthetem a farmról és csak annál a bizonyos evi résznél veszem majd elő.De ut jobban átolvastam és nem :( Pedig taktikának jó lenne és legalább építgethetnénk.Bár ha most jönnének új farmok....nah kivi leszek,bár szer nem kapkodják el....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    További információk:
    A teszt szerver még nem indul ma. Viszont a teszt szerver elkülönül az élestől, így a meglévő gazdaságokat nem érinti, ha részt vesztek a teszt szerveri tesztelésen. Vagyis olyan, mintha egy másik szerveren is játszanál.
    Ha oda veszel aranyat, vagy sokat játszol vele és haladsz, az csakis a teszt környezetre fog élni.
    A tesztelés nem kötelező, önkéntes jelleggel fog működni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 09.08.2016
    Robi! Pontosabb infóm nincs, mint amit írtam, azt is az angol oldalról szedtem, a CM válaszolt a felhasználóknak. Ha lesz újabb válasz tőlük, jelzem.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nekem is lenne kérdésem.
    1.Ha mi magyarok tesztelünk,és jelezzük a hibát,azt ki fogja látni?Hisz nincs CM ünk
    2.Ha belépünk a tesztjátékba,akkor ott külön kapunk lóvét,építési ablakot?Bár ha külön szerverről megy,akkor az lenne logikus
    3.Ugyanezen a játékon belül lesz elérhető?Azaz belépünk ide a saját farmunkra és innen lépünk át a tesztoldalra?(mint pl: dísztárgytorony)
    4.Ezzel mindenki játszhat szinttől és nemzettől függetlenül?
    Jó lenne válaszokat keríteni rá.....

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nekem is lenne kérdésem.
    1.Ha mi magyarok tesztelünk,és jelezzük a hibát,azt ki fogja látni?Hisz nincs CM ünk
    2.Ha belépünk a tesztjátékba,akkor ott külön kapunk lóvét,építési ablakot?Bár ha külön szerverről megy,akkor az lenne logikus
    3.Ugyanezen a játékon belül lesz elérhető?Azaz belépünk ide a saját farmunkra és innen lépünk át a tesztoldalra?(mint pl: dísztárgytorony)
    4.Ezzel mindenki játszhat szinttől és nemzettől függetlenül?
    Jó lenne válaszokat keríteni rá.....

    Hát jó kérdés, hogy lesz a teszt szerver. Én arra gondolok, hogy 1 lesz, és aki akar az regisztrál oda. Ez csak tipp. Szerintem a magyarok a német vagy az angol, vagy francia, azaz a nagyobb országok fórumaira írhatják meg a problémákat, hibákat.

    A teszt szerver egy teljesen olyan felület, mintha most regiznél a francia farmra. Tehát a 2 farm egymástól független lesz.
    Én úgy gondolom, ha beszélsz valami idegen nyelven, ami nemzetközi, és jelzed a hibákat nekik, igen, az játszat a teszten.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2016
    Hmmm ez így érdekes lesz,akkor mintha új játékot kezdenénk,ami ki tudja meddig tart :) 2 böngésző megnyitás 2 teljesen más felület és még barik sem lesznek....lehet hogy én ezt így akkor kihagyom.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A francián azt írják, lehet onnan lesz elérhető, ahonnan a többi is, létrehozol a teszt szerveren egy új gazdaságot, és tesztelgetsz. Ha hibát találsz jelzed a CM-ek felé, gondolom lesz erre majd egy nemzetközi topik.
    Ez önkéntes, és annyi előnyt élveznek, hogy előbb jutnak információhoz, hiszen előbb látnak, tapasztalnak olyat, amit élesben még nem vezettek be. Viszont aki tesztel, annak ha hibát talál le kell írnia mi és hogy jött elő.

    A jelenlegi frissítés késik, mert még az adott problémát nem tudták megoldani.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2016
    Háááát Robi erre már én is nagyon kivi vok...De most már azt sem vágom,hogy egy olyan farmra kell regizni,ami tartalmazza ezt a 3 at,plussz az újdonságokat és ugye mind 0 ról indul,vagy csak az újdonságok lesznek a tesztjátékba?Meg oké hogy jelezd a nemzetközin,de ha nem beszélsz csak madzzzsarul akkor nem is játszhatsz,vagy oda magyarul is lehet írni?

    most átgondoltam amit kérdeztem...bárhogy is lesz,hülyeség az egész.
    Ha csak az újdonságot teszteljük,akkor honnan tudják majd,hogy a komplett x farmot együttesen bírni fogja e.
    Ha új farmot regizünk az összes lehetőségével,akkor honnan tudják majd,hogy egy kiépült játékot bírni fog e.Mert oké míg van 1-2 dolog 1 farmon,addig szalad a játék,de ha már egyre több mindened van,felöltöztetve rucikba stb...akkor már ihaj csak belassul.Ha meg 0 ról kell elérni a teszten,hogy legyen mindened az több év....
    Tehát szer erre a farmra kéne rakni,és aki bátor vagy jobb gépe van az megnyitná és ha sok,akkor lenne rajta törlés gomb.Így lehetne látni,hogy kompletten az egész műxik e vagy sem....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha lenne CM-ünk, akkor e kis népnek nem lenne gondja. És akkor ezekre a kérdésekre is kapnánk talán választ. Sajnos nincs magyar CM, így én azt gondolom, hogy a nemzetközi szervereken lesz csak lehetőség a fórumra megírni a hibákat. Vagyis, aki nem tud magyaron kívül más nyelven, lehet nem érdemes belekezdenie.
    Hogy a teszt farmok milyenek lesznek, jó kérdés, hiszen ha szigetes a tesztelés témája, vagy ami magasabb szintű, meg pénzigényes, azt pikk-pakk tesztelésre nem igen lehet használni. Bízzunk benne kapunk plusz infókat még, ha eljön az ideje. Nem hiszem, hogy ha ma frissítenek is, már ma eléred a teszt szervert.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Jah tom Macika,hogy itt nincs CM és Te nem tudsz túl sokat tenni értünk,de mivel mindent egymás között ducsizunk meg és vannak akik átlátnak máshová is (mint pl Robi),így talán van értelme kérdezgetni,hátha más tud rá választ hozni...
    Am lehet hülye kérdés,de a nemzetközi fórumon milyen nyelven beszélnek?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Jah tom Macika,hogy itt nincs CM és Te nem tudsz túl sokat tenni értünk,de mivel mindent egymás között ducsizunk meg és vannak akik átlátnak máshová is (mint pl Robi),így talán van értelme kérdezgetni,hátha más tud rá választ hozni...
    Am lehet hülye kérdés,de a nemzetközi fórumon milyen nyelven beszélnek?
    Te pl. jól tudsz franciául, akkor te írhatsz a francia fórumba majd az arra kialakított topikba. Gondolom lesz 1-1 olyan topik, amibe csak azok látnak bele, akik tesztelnek, nehogy túlságosan kikerüljön idő előtt minden infó...hiszen tudjátok az infó itt mindig nagy kincs volt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Felmerült bennem, hogy aki tesztel, az esetleg csendben kell maradjon, ahogy én is frissek előtt, hiszen tart a titoktartásim. Hiszen, ha az, aki tesztel olyan újdonságokat is láthat, ami vagy még szóba se került, vagy a következő frisseken lesz. Tudjuk jól, hogy a frissítések során is mindig csak kis infókat kapunk, mint ahogy most a kép esetében is...így én arra tippelek, hogy azoknak lesz valami kikötés...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Látod, sok kérdés van, ami nyitva van, s ki tudja kapunk-e rá választ. Még a friss is késik, ki tudja ma lesz-e...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah akkor már végképp elveszett a fonal.
    Ha ez egy titkos infó,akkor miért itt keresnek tesztjátékosokat?Lehet,hogy rosszul tudom,de az ilyen sunyi tesztelésre magán embereket szoktak felkérni,akik x idő alatt vállalják,hogy eljutnak vele x szintre (persze fizut kapnak érte) és akkor arról csak az x ember tud,aki a fejlesztőket tájékoztatja csak.
    De ezt itt most bedobták a jónépnek.Pl ha én tesztelek,akkor valszeg a csapatom informálni fogom,mégha titoktartást kell aláírni akkor is.Meg ha 0 ról kell fullt építeni,akkor az min 2-3 év...annyi ideje játszok ezzel.És csak azért még 1x 0 ról elkezdeni és elérni ezt,amit itt összehúztam nagyrészt főfüggőbe,hogy kapjak még 2 területet,amit ugye bármikor elvehet a gg.......hát szerintem ennek nem sokan dőlnek majd be.Ott keress új csapatot (kivéve ha minden játékosod átmegy és ott megint összeáll),de akkor ez a farm issza meg a levét,mert soknak már ez időigényes,nemhogy még 1 farm,ami ugyan ez,csak kicsit megspékelve.Tehát akkor ez megint egy olyan újítás,ami nekünk nem ér 1 ft-ot se....Én komolyan már nem is várok innen semmit,mert tényleg csak a csalódást hozza ez a játék.Több mint 1 éve nincs semmi értelmes újítás csak a klónok,meg ruci meg tereprendező,tüzijáték stb...nem hiszem,hogy nem adtak elég jó ötleteket a kérdőívben a játékosok....
    Nah mindegy erről szer nekem ennyi infó is elég volt....

Sign In to comment.