Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet keresés

Szövetkezetet keresők: 21-40 szint

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
Itt kereshetnek szövetkezetet a 21-40. szint közöttiek.
«1

Hozzászólások

  • Adriienne (HU1)Adriienne (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok
    Olyan szövetkezetet keresek amelyik nem rak ki, mivel eddig vagy 5-be bevettek de mindegyikből ok nélkül kiraktak. Ha van időm és kedvem is akkor szoktam játszani de sokszor előfordul, hogy napokig nem jutok gép elé a tánc miatt mert sokáig tartanak a próbák és előtte nincs időm semmire csak leckét csinálni másnapra. De ez szünetekbe is előfordul mert a barátaim mindenhova elráncigálnak.
    Jelenleg a huszonhetedik szinten vagyok.
    írjon aki szivesen látna.
  • paminyafi (HU1)paminyafi (HU1) Bejegyzések: 14
    Sziasztok,szövit keresek.32-es szintű vagyok Próbálok aktív lenni.Remélem,valakinek szüksége van rám.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    szerkesztette ezt: 06.08.2016
    Sziasztok,szövit keresek.32-es szintű vagyok Próbálok aktív lenni.Remélem,valakinek szüksége van rám.
    Szia szívesen látunk a Csakis együtt szőviben 
  • LuckyAtesz (HU1)LuckyAtesz (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok.
     30-as szinten olyan szövit keresek, ahol időm engedtével tudok kellemesen játszani, nem tudok órákat a gép előtt ücsörögni és nem is akarok, Általában 2 naponta lépek be napközben párszor és este 8 után egy kicsit többet, a másik napon meg inkább  csak hajnalban 1-2x. Ha így megfelel, akkor várom priváton, nem itt a fórumon, a meghívásokat, szövi tájékoztatással együtt.
    Köszönöm.
    Üdv:
    Atesz
  • mevika (HU1)mevika (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Adriienne!
    Jelentkezz gazda 41 küldök meghivót ha döntöttél.Várunk!

    mevika
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    mevika (HU1) mondta:
    Adriienne!
    Jelentkezz gazda 41 küldök meghivót ha döntöttél.Várunk!

    mevika
    Mevika!
    Adriienne szövetkezetet alapított 07.17-én. 
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Sziasztok.
     30-as szinten olyan szövit keresek, ahol időm engedtével tudok kellemesen játszani, nem tudok órákat a gép előtt ücsörögni és nem is akarok, Általában 2 naponta lépek be napközben párszor és este 8 után egy kicsit többet, a másik napon meg inkább  csak hajnalban 1-2x. Ha így megfelel, akkor várom priváton, nem itt a fórumon, a meghívásokat, szövi tájékoztatással együtt.
    Köszönöm.
    Üdv:
    Atesz
    Csatlakozz az ÁllatmániaTSZ-hez!Várunk!

  • zsuzsa2258 (HU1)zsuzsa2258 (HU1) Bejegyzések: 2
    :)
    ziasztok 32 szinten vagy szövit keresek  aki szeretné hogy belépjek hozzá kérem irjon
  • zsuzsa2258 (HU1)zsuzsa2258 (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok sok meg keresést kaptam választottam szövit mindenkinek köszönet sziasztok
  • Roli2007 (HU1)Roli2007 (HU1) Bejegyzések: 1
    Üdv. mindenkinek!
    Szeretnék szövetség tagja lenni. Amennyiben van valakinek üres helye kérem jelezze, ha megfelelőnek tartja szerény személyemet a belépéshez. :)
    Üdv.:
    Roland
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Üdv. mindenkinek!
    Szeretnék szövetség tagja lenni. Amennyiben van valakinek üres helye kérem jelezze, ha megfelelőnek tartja szerény személyemet a belépéshez. :)
    Üdv.:
    Roland
    szia . meghívo levélel kiment.
  • Lolovagyok1 (HU1)Lolovagyok1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok! Szeretnék csatlakozni egy olyan 1-3 szinnt közötti szövetkezetet! Naponta tudok játszani, arany havi 10 max. , dollár 20000 max havonta!
    Gyerek vagyok, de elvagyok a felnőttekketl is!
  • vörike (HU1)vörike (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Szövetkezetet keresek 35 ös szinten vagyok. szeretek játszani nemrég kezdtem ,csak az előző szöviben hiába kérdeztem dolgokat soha nem segitettek Köszönöm a lehetőséget előre is Jó munkát mindenkinek:)
  • zsuzsi1966 (HU1)zsuzsi1966 (HU1) Bejegyzések: 3
    Gyere én várlak Gyöngy virág szövibe.
  • Mordain (HU1)Mordain (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok. Szövit keresek 27-es szinten vagyok.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok. Szövit keresek 27-es szinten vagyok.
    Küldtem meghívót!
  • Harmony (HU1)Harmony (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok. Szövit keresek 31-es szinten vagyok.
  • Tibiace (HU1)Tibiace (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.12.2016
    Sziasztok!

    Még kis szintű vagyok de aktív,tudom hogy nem engem fognak elkapkodni de azért kiírok ide, hátha van egy szövetkezet ahova befogadnak, mert szeretnék fejlődni, és ebben egy jó szövetkezet nagyon sokat tudna segíteni!
    Post edited by Tibiace (HU1) on
  • HugiBugi (HU1)HugiBugi (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.12.2016
    Sziasztok ! Szövit keresek magamnak. Sajnos amiben voltak kiraktak, mert két napig nem jelentkeztem be és fontosabb volt nekik a karácsonyi event. A szovibe pénzt és időt fektettem ,de ennek ellenére kiraktak. 
    Amit tudni kell rolam, igyekszem aktív lenni, de  ritkán  van olyan hogy 2-3 napig nem vagyok neten. Olyan szövit keresek akik nem raknak rögtön ki csak azért mert kivillan a 48 orája nem jelentkezett be kijelzo :D 
    én egy nyugodt, békés társaságot keresek, akikkel szépen lehet haladni előre, viszont nem érzi magát az ember katonaságon :) Egy fontos tény kihagytam ... jelenleg a 32 szinten vagyok :)  --- Sikerült szövetkezetre szert tennem :) Már nem aktuális a bejegyzésem :) köszönöm mindenkinek aki megkeresett :)
    Post edited by HugiBugi (HU1) on
  • AndiFarmer7 (HU1)AndiFarmer7 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok,szövit keresek.32-es szintű vagyok Próbálok aktív lenni.Remélem,valakinek szüksége van rám.
    Szia! Szívesen látunk a Tarts velünk szöviben.
  • sroa (HU1)sroa (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Kezdő vagyok (3 napja kezdtem, 24-es szintet értem már el), a feladatoknál beléptem egy nyitott 2 fős szövetkezetbe, de sajnos a vezető bepirult, a másik tag is sárga, már le is hagytam őket szintben. Nem baj, kipróbáltam 2 projektet is, amiket én indítottam, még a másodikat befejezem (holnap délelőtt ér véget), mert amibe belekezdek, azt be is fejezem, a lelkem másként nem lenne nyugodt. 
    A magam kedvére kezdtem el játszani, szövetségben is kedves baráti közösséget keresek. Parancsuralmi rendszert nem viselek el (lázadni szoktam, eredményesen), a túlzott követelmények is elveszik a kedvemet, de az együtt megbeszélt közös feladatokból nemcsak kiveszem a részem, de szeretem meg is mutatni hogy mit tudok. Szívesen játszom együtt fiatalokkal (én 44 éves nő vagyok, már nagyrészt kirepült gyerekekkel), vagy idősebbekkel, kis szövetkezetben is.
    Egy jó közösséget keresek ahol nem a hajtás a lényeg, hanem a játék élmények megosztása egymással, ahol talán rám azért lehet szükség, hogy akár ilyen közösséggé váljunk. 
    Köszönöm szépen, ha meghívást kapok, másodszorra biztosan alaposan meggondolom, hogy hova lépek be, hol tudok leginkább a közösség hasznára válni.  
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    sroa (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Kezdő vagyok (3 napja kezdtem, 24-es szintet értem már el), a feladatoknál beléptem egy nyitott 2 fős szövetkezetbe, de sajnos a vezető bepirult, a másik tag is sárga, már le is hagytam őket szintben. Nem baj, kipróbáltam 2 projektet is, amiket én indítottam, még a másodikat befejezem (holnap délelőtt ér véget), mert amibe belekezdek, azt be is fejezem, a lelkem másként nem lenne nyugodt. 
    A magam kedvére kezdtem el játszani, szövetségben is kedves baráti közösséget keresek. Parancsuralmi rendszert nem viselek el (lázadni szoktam, eredményesen), a túlzott követelmények is elveszik a kedvemet, de az együtt megbeszélt közös feladatokból nemcsak kiveszem a részem, de szeretem meg is mutatni hogy mit tudok. Szívesen játszom együtt fiatalokkal (én 44 éves nő vagyok, már nagyrészt kirepült gyerekekkel), vagy idősebbekkel, kis szövetkezetben is.
    Egy jó közösséget keresek ahol nem a hajtás a lényeg, hanem a játék élmények megosztása egymással, ahol talán rám azért lehet szükség, hogy akár ilyen közösséggé váljunk. 
    Köszönöm szépen, ha meghívást kapok, másodszorra biztosan alaposan meggondolom, hogy hova lépek be, hol tudok leginkább a közösség hasznára válni.  
    Szia! Szeretettel várunk a natura szövetkezetbe! Küldök meghívót. csincsike
  • sroa (HU1)sroa (HU1) Bejegyzések: 2
    Csincsike, köszönöm szépen, de még az éjjel elcsábított a Paradise! (Elnézést kérek, hogy csak most írom, hogy a keresésem már tárgytalan!)
  • Cherub (HU1)Cherub (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Szövetkezetet keresek. 24-es szinten vagyok.
  • Marcsi6511 (HU1)Marcsi6511 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 25.03.2017
    Sziasztok!

    Még kis szintű vagyok de aktív,tudom hogy nem engem fognak elkapkodni de azért kiírok ide, hátha van egy szövetkezet ahova befogadnak, mert szeretnék fejlődni, és ebben egy jó szövetkezet nagyon sokat tudna segíteni!


    Szia! Ha gondolod a Varjas Csapatba szívesen fogadunk! Marcsi

    Cherub (HU1) mondta:
    Sziasztok! Szövetkezetet keresek. 24-es szinten vagyok.
    Szia! A Varjas Csapatba várunk szeretettel!  Marcsi
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • zsuzsa222 (HU1)zsuzsa222 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok
    Olyan szövetkezetet keresek amelyik nem rak ki, mivel eddig vagy 5-be bevettek de mindegyikből ok nélkül kiraktak. Ha van időm és kedvem is akkor szoktam játszani de sokszor előfordul, hogy napokig nem jutok gép elé a tánc miatt mert sokáig tartanak a próbák és előtte nincs időm semmire csak leckét csinálni másnapra. De ez szünetekbe is előfordul mert a barátaim mindenhova elráncigálnak.
    Jelenleg a huszonhetedik szinten vagyok.
    írjon aki szivesen látna.


    Szia!  Ha kiraknak Te hibád  ha nem jelzed belépésnél  hogy ennyire elfoglalt vagy talán fel sem vesznek. És ha kedved vagy időd csak akkor  játszol ,akkor  jobb ha egyedül  játszol,  erre nem gondoltál???
  • zsuzsa222 (HU1)zsuzsa222 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    És ha igy nézzük már nem is  ok nélkül  raknak  ki
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia Adriienne!

    Az én véleményem az, hogy rengeteg szövetkezet van, ahol a tagok ritkán játszanak, de ők nem foglalkoznak tagkereséssel. Szerintem Neked kell megkeresni őket és kérni a felvételedet.


  • Danika9 (HU1)Danika9 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    32. szinten vagyok,szövit keresnék!Régen játszottam,de ez egy új farm.Minden nap minimum egyszer belépek,de van amikor többet is itt tudok lenni,
  • Relax (HU1)Relax (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    30-as szinten vagyok. Napi szinten játszom. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt