Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

javaslat

szeretném ha ebben a játékban is lenne egymás közti kereskedelem ,Kirakhatom a piacra és játékos társak megvehetik,az árat mindenki maga döntené el

Válaszok

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.06.2016
    szeretném ha ebben a játékban is lenne egymás közti kereskedelem ,Kirakhatom a piacra és játékos társak megvehetik,az árat mindenki maga döntené el
    szia MinnyGirl
    hát mi is szeretnénk sok mindent....... :)
    erről is volt már szó nem 1x, de ez valszeg nem fog megvalósulni
    egyenlőre ezt tuti nem fogják bevezetni. ismerem a játékot, ahol van ilyesmire lehetőség, de ez a játék pont ettől más :)
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Javaslom, hogy egy ember 2 szövetkezetben is tag lehessen.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.07.2016
    Javaslom, hogy egy ember 2 szövetkezetben is tag lehessen.


    És a projektekkel mi lesz? :D Ha az egyikben épp kukorica van, a másikban meg káposzta-búza vagy másik olyan, ami épp ugyanúgy a termőföldre alapoz, akkor mit csinálsz? :D
    Szerintem elég az, ha az ember egyfelé figyel, egy helyre összpontosít, és nem aprózza el az egy szem farmját több szövetkezet között. :D Véleményem szerint jó ez így, ahogy van. :) Egyébként pedig nem árulok el ezzel nagy titkot.....de sokan vannak, akik több farmot üzemeltetnek, és mindegyikkel másik szövetkezetben vannak. ;):D Ők már feltalálták magukat ebben a témában. :D
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Igazad van
    Visszavonom a javaslatot
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Szerintem a játék csipoghatna,vagy valami hasónlót csinálhatna,ha a chetre,vagy éppen levelet kap!
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 28.07.2016
    De lehet, hogy valakit megijezthet a hang, amikor egyszer csak meghallja először
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    akkor esetleg a játék csinálhatna olyat mint amikor a projeckteket befejezzük , üye kiír egy szöveget,csak azt írná,ki,hogy kaptál egy levelet ettől és ettől a játékostól!Remélem érthető voltam!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    akkor esetleg a játék csinálhatna olyat mint amikor a projeckteket befejezzük , üye kiír egy szöveget,csak azt írná,ki,hogy kaptál egy levelet ettől és ettől a játékostól!Remélem érthető voltam!

    Amikor levelet kapsz valakitől, egy zöld jelzés látható az alsó ikonsorban a leveleknél.
    Amikor valaki ír a  csevegőre, de az nálad épp becsukott állapotban van, akkor egy piros hátterű felkiáltójel jelenik meg.
    Ezeken felül mire van még szükség? (ha nem vagy itt, úgysem veszed észre, ha száz piros felkiáltójelet nyomnak a képernyő közepébe akkor sem :D  - maximum valami hangjelzésnek lenne értelme, ha valaki úgy játszik, hogy a hangot is engedélyezi)
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    akkor esetleg a játék csinálhatna olyat mint amikor a projeckteket befejezzük , üye kiír egy szöveget,csak azt írná,ki,hogy kaptál egy levelet ettől és ettől a játékostól!Remélem érthető voltam!

    Amikor levelet kapsz valakitől, egy zöld jelzés látható az alsó ikonsorban a leveleknél.
    Amikor valaki ír a  csevegőre, de az nálad épp becsukott állapotban van, akkor egy piros hátterű felkiáltójel jelenik meg.
    Ezeken felül mire van még szükség? (ha nem vagy itt, úgysem veszed észre, ha száz piros felkiáltójelet nyomnak a képernyő közepébe akkor sem :D  - maximum valami hangjelzésnek lenne értelme, ha valaki úgy játszik, hogy a hangot is engedélyezi)

    A hangjelet mondtam eredetileg.Csak HannaKata azt mondta , lehet, valaki megijedne attól!Csak azért lenne a jelzés jó,mert valaki lehet , hogy csak későn veszi észre!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Sziasztok!Nekem az a javaslatom lenne,hogy egymás után ilyen hamar ne inditsanak szövetkezeti bajnokságot,mert egyszerüen képtelenség teljesiteni,a magad elé kitüzött célt,mert nem tudtál felkészülni rá,egyszerüen nem tudtál elég spéci magot elkésziteni,mert nélküle nem haladsz előre,én szerintem elég lenne,3-om hetente v havonta egyszer.köszönöm.
    SZia!azt ,hogy mikor indul a projekt azt ti döntitek el!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
Sign In to comment.