Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Tudtad?

HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
szerkesztette ezt: 26.07.2016 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)
                                                                              Kedves Látogató!

Köszöntelek.Örülök, hogy megnézted a beszélgetésemet.Ebben a beszélgetésben Tippeket és Trükköket oszthatsz meg
a játékosokkal, de kérdezhetsz is tőlük.Hallgasd meg az én Tippjeimet és Trükkjeimet is!

ElsőA gyors vetés titka
A gyors vetés titka, hogy ha termőföldet beveted először.Mikor lezajlott a termelés, és ugyan azt akarod termelni,  mint az előbb, ráhúzod a kurzort a vetésre és megjelenik az előzőleg vetett vetőmag zacskójának a képe és egy kék nyíl.Arra r ráhúzod a kurzort és rákattintasz, s már kész is.
Ez a melegházra is vonatkozik!
Akinek nincs, NE SZOMORKODJON, mert idővel neki is lesz!

Második: A gyors takarmánytermelés titka
Ha takarmánytermelős a küldetésed, vess karórépát a termőföldedre!Mikor kész, takarítsd be és menj a malomhoz!Termelj a karórépából nedves seréstakarmányt, mert abból a 3. szintes a malmod, 10 takarmány 43 másodperc alatt van kész, így ez a leggyorsabb takarmánytermelési mód.

Na, jó trükkök? ;) 
 
Post edited by HannaKata (HU1) on

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia! :)

    Nagyon cuki a lelkesedésed, amivel másoknak is segíteni próbálsz. :)

    Az elsővel lehet, sikerül is....pedig már "ezer" éve része a játéknak. ;) Biztosan lesznek mások is, akiknek ez hasznos tanács (kezdő játékosok vagy még nem vették észre esetleg a régebbiek). :)

    A második trükköd....
    A nedves sertéstakarmány rövidebb, mint a tehénszilázs. :) Természetesen ennek is előfeltétele, mint mindennek, hogy legyen már alapanyag a termelés elkezdéséhez. ;)

    Zsu
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 25.07.2016
    HannaKata (HU1) mondta:
    Második: A gyors takarmánytermelés titka
    Ha takarmánytermelős a küldetésed, vess lucernát a termőföldedre!Mikor kész, takarítsd be és menj a malomhoz!Termelj a lucernából tehénszilázst, mert abból 10 takarmány 1 perc 25 másodperc alatt van kész, így ez a leggyorsabb takarmánytermelési mód.
    szia
    engedd meg , h kicsit kijavitsalak.. ;)
    1 perc 25 mp alatt annak lesz 10 tehénszillázs, akinek 3 as szintű malma van
    mert a malom teljesitményét  annak szintje befolyásolja, ajánlom, h használd az i menűt
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 26.07.2016
    :)Oh köszönöm a hasznos tippeket!Ezek aztán hasznos tippek! <3:p;):*<3
    Post edited by Zsófi422 (HU1) on
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Nem csak a növények termesztését lehet átugrani!Az építkezést , a termeléseket mind egy szálig átugorhatod egy kevés aranyért! :p Ezzel növelheted a szövetkezeted teljesítményét a küldikben,mert ha pl.a kukorica termesztéses feladatnál átugrod a termelést és hip-hopp kész az egész! :)
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Igen!
    Valóban a tehénszilázsnál gyorsabb a Nedves sertéstakarmány, tegnap Liz65 felhívta rá a figyelmem.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Nem csak a növények termesztését lehet átugrani!Az építkezést , a termeléseket mind egy szálig átugorhatod egy kevés aranyért! :p Ezzel növelheted a szövetkezeted teljesítményét a küldikben,mert ha pl.a kukorica termesztéses feladatnál átugrod a termelést és hip-hopp kész az egész! :)

    Igen, át lehet ugrálni......csak az a kérdés, megéri-e?
    Aki csak a játékban kapott arannyal játszik, annak nem hiszem, hogy megérné az építkezéseket átugrándozni. És csak az első szinteken kell hozzá "kevés arany". Minél magasabb szintre fejlesztesz egy épületet, annál hosszabb lesz az építési idő, ezzel arányosan az átugráshoz szükséges arany mennyisége is növekedni fog. Én inkább azt mondanám, türelem... Okosan kell csinálni, átgondoltan és nem kapkodni....a hosszabb építkezéseket éjszakára hagyni, amikor az ember úgyis alszik.
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    nedves sertéstakarmány készítése:
    Vess karórépát!Takarítsd be a termést és menj a malomhoz!Termelj nedves sertéstakarmányt, mert ha 3. szintes a malmod, 10 takarmány 50 másodperc alatt van kész.Így EZ leggyorsabb termelési mód, és NEM A TEHÉNSZILÁZS!!!
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    De a gyors vetés a melegházra is vonatkozik.
    Akinek van, tudja, hogy miről beszélek, akinek meg nincs, megnyugtatom, hogy majd lesz.
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    nedves sertéstakarmányból 10 43 másodperc alatt van kész!!!
    :)
    :wink:
    :blush:
    :smiley:
    :smile:
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Ezt gyurisne.zsuzsi írta:
    Igen, át lehet ugrálni......csak az a kérdés, megéri-e?
    Aki csak a játékban kapott arannyal játszik, annak nem hiszem, hogy megérné az építkezéseket átugrándozni. És csak az első szinteken kell hozzá "kevés arany". Minél magasabb szintre fejlesztesz egy épületet, annál hosszabb lesz az építési idő, ezzel arányosan az átugráshoz szükséges arany mennyisége is növekedni fog. Én inkább azt mondanám, türelem... Okosan kell csinálni, átgondoltan és nem kapkodni....a hosszabb építkezéseket éjszakára hagyni, amikor az ember úgyis alszik.

    Szerintem tökéletesen igaza van, ha az ember magas szinten van, és csak a játékban kapott arannyal játszik, lehet, hogy nincs annyi aranya, de én azt mondom, a kicsiknek át lehet ugorgatni, ők az elején sok ranyat kapnak, úgyhogy Zsófinak és neked is Zsuzsi igazad van.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.07.2016
    Szerintem tökéletesen igaza van, ha az ember magas szinten van, és csak a játékban kapott arannyal játszik, lehet, hogy nincs annyi aranya, de én azt mondom, a kicsiknek át lehet ugorgatni, ők az elején sok ranyat kapnak, úgyhogy Zsófinak és neked is Zsuzsi igazad van.

    Igen, az elején van néhány "beetető" feladat, amiért arany jár jutalmul.
    De akkor is azt mondom, megéri okosan játszani, és nem elszórni butaságokra, mert vannak olyan részei a játéknak, amik egyelőre CSAK aranyért érhetőek el. Inkább arra spóroljátok össze az aranyat, ne pedig felesleges dolgokra szórjátok el. Pl. egy víztorony vagy ha figyelemmel kíséritek Omart, a kereskedőt, míg itt van az eventparkolóban, ott lehet venni kedvezményesen aranybányászati-engedélyt. Ez 1.500 aranyba kerül. A bánya indításához további 2.000 arany kell, ami összesen 3.500 aranyat jelent. Viszont a 3.500 ráfordítás után kaptok 4.000 aranyat, ami azt jelenti, 500 aranyat nyertek rajta. Szóval: Gazdálkodj okosan!
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Szerintem tökéletesen igaza van, ha az ember magas szinten van, és csak a játékban kapott arannyal játszik, lehet, hogy nincs annyi aranya, de én azt mondom, a kicsiknek át lehet ugorgatni, ők az elején sok ranyat kapnak, úgyhogy Zsófinak és neked is Zsuzsi igazad van.

    Igen, az elején van néhány "beetető" feladat, amiért arany jár jutalmul.
    De akkor is azt mondom, megéri okosan játszani, és nem elszórni butaságokra, mert vannak olyan részei a játéknak, amik egyelőre CSAK aranyért érhetőek el. Inkább arra spóroljátok össze az aranyat, ne pedig felesleges dolgokra szórjátok el. Pl. egy víztorony vagy ha figyelemmel kíséritek Omart, a kereskedőt, míg itt van az eventparkolóban, ott lehet venni kedvezményesen aranybányászati-engedélyt. Ez 1.500 aranyba kerül. A bánya indításához további 2.000 arany kell, ami összesen 3.500 aranyat jelent. Viszont a 3.500 ráfordítás után kaptok 4.000 aranyat, ami azt jelenti, 500 aranyat nyertek rajta. Szóval: Gazdálkodj okosan!
    Tökéletesen igazad van, Zsuzsi!
    De a szövbe is be kell néha-néha adni aranyat, tehát arra is jó spórolni.Igaza van?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tökéletesen igazad van, Zsuzsi!
    De a szövbe is be kell néha-néha adni aranyat, tehát arra is jó spórolni.Igaza van?

    Attól függ, milyen szövetkezetben van az ember. Ha vegetáló szövetkezet, akkor abba nem érdemes beadni. Csak aktívba, ahol mennek a projektek, a kutatások. Ahol a fejlődésre van igény.
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    A milyénk ilyen.Én vagyok a vezető és elvárom az aktivitást, szorgalmat, kutatásokban és projektekben való részvétel...stb.
    Összetartunk, 10. szinten vagyunk, pedig 2016.06.09-én alapítottam és 1 588. helyen vagyunk a ranglistán 9 taggal!!!
    Zsófi422 is benne van!
    gyurisne.zsuzsi (HU1) mondta:
    Attól függ, milyen szövetkezetben van az ember. Ha vegetáló szövetkezet, akkor abba nem érdemes beadni. Csak aktívba, ahol mennek a projektek, a kutatások. Ahol a fejlődésre van igény.



  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Szerkeztettem egy kicsit a szövegén a témának, jó lett?
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Liz65 (HU1) mondta:
    sajnos úgy tűnik az lesz, hisz más hóemberesünk nem volt tudtommal. viszont a cukorka keresgélésnek örülök :) azt szeretem :D

    Sziasztok!
    Én is szeretem, az izgalmas, de a tüzijátéknak szerintem sincs sok értelme, sőt!Semmi!

    Nem tudom, elolvastad-e az előző oldalon. A  hétvégi (péntek 12:00-től vasárnap 23:59-ig tart) tűzijáték duplázni fogja majd a felröppenő méheket, hógombócokat és a cukorgyűjtéshez tartozó szórólapokat. Ez tényleg nem éri meg?

    Ha az az, amire én gondolok...
    Arra gondolok, hogy a farmház felett megy a tűziáték.
    Az az?
      :):):) 
    :)         :)
                :)
             :)
            :)

             <3

    Ez nem az lesz, hiszen nincs szövetkezeti bajnokság (még egyelőre). Picit olvass vissza, mire vonatkozik a tűzijáték. ;):dizzy:

    Hannakata mondta (azaz én):Ja!Jó:D
    De megéri!
    De hóember Nyáron?
    Visszaolvastam, azzal kezdtem a böngészést.:D
    Nem tudod véletlenül, mikor lesz vége a mostani lovaglásligának?
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164


    Igen, át lehet ugrálni......csak az a kérdés, megéri-e?
    Aki csak a játékban kapott arannyal játszik, annak nem hiszem, hogy megérné az építkezéseket átugrándozni. És csak az első szinteken kell hozzá "kevés arany". Minél magasabb szintre fejlesztesz egy épületet, annál hosszabb lesz az építési idő, ezzel arányosan az átugráshoz szükséges arany mennyisége is növekedni fog. Én inkább azt mondanám, türelem... Okosan kell csinálni, átgondoltan és nem kapkodni....a hosszabb építkezéseket éjszakára hagyni, amikor az ember úgyis alszik.


    Én ezt arra értettem,hogy ha előre akarsz jutni a szövetkezeteddel!Mi erre hajtunk!Ugye HannaKata? :)

  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    Igen:)    :D
    <3 ÁllatmániaTSZ  <3
                  :)
              :)<3:)
                  :)   
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    r0b33 (HU1) mondta:
    Itt bármikor megnézheted:




    ... és még a kérdésre a válasz is láccik a képen ;)...
    Köszike:D
    :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Fórumozók!
    Elhiszem hogy jó itt beszélgetéseket folytatni, de a tippek és trükkök nem igazán erre szolgálnak. Itt ténylegesen hasznos információkkal kell szolgálni mindenki számára. És itt lassan már mindenről szó esett, és eltértetek az első hozzászólásban írtaktól. Sajnálom, de e témát zárom, s archiválom.
  • HannaKata (HU1)HannaKata (HU1) Bejegyzések: 39
    :D
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 26.07.2016
    Sziasztok!

    A nevem Zsófi!Azért indítottam ezt a beszélgetés,hogy megoszthassuk a többi játékossal a tippjeinket!Én is sok  rengeteg ötletet ismerek,de kíváncsi vagyok,ti mennyire kezelitek jól a játékot!Kérdéseket is írhattok amire válaszolok!!Itt van néhány tipp:

    1.A folyamatokat aranyért átugorhatod!Ez pl. amikor fejleszted  a kutyaólt akkor azért lehet hasznos,mert mondjuk kapsz egy küldetést!Azon vagy ,hogy -Hú meg kéne csinálni a küldetést!De a kutyaházat fejlesztem és még van belőle 26 perc!-ekkor rá mész a kutyaházra vagy oda ahol a termelés,fejlesztés,építés van folyamatban!Ott kiad egy kék nyilat!Ha ráhúzod a kulzort akkor egy kevés aranyért átugorhatod azt!

    2.A humusszal a növények termelési mennyiségét megnövelheted!


    Ha hasznosnak találtad a tippeket,akkor jelezd egy like-al azaz nyomd meg a tetsziket!Szólj bátran hozzá!Írhatsz privátban a farmomon!Gyakran megtalálsz!A felhasználónevem:Zsófi422!Köszi hogy elolvastad! <3:)
Ez a beszélgetés lezárult..