Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet bemutatkozások

Ide Várlak szövetkezet

Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
szerkesztette ezt: 12.07.2016 itt: Szövetkezet bemutatkozások
szövetkezet ma nyitja meg kapuit azok előtt a játékosok előtt, akik még nem tagjai egyetlen szövetkezetnek sem, esetleg tagok már valahol, de nem tudtak gyökeret verni, vagy próbálkoztak már a szövetkezeti tagsággal, de keserű tapasztalataik miatt letettek a közös játékról.
Amit szeretnék: derűs hangulatban, szorgalmasan játszani olyanokkal, akik szintén ezt szeretnék.
Várlak benneteket az Ide Várlak szövetkezetben! :)
Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Szia, sziasztok!
    Én beléptem :)
    Ha valaki szeretné kipróbálni, milyen is egy pici szövit naggyá tenni, az jöjjön bátran! :)
    Én nagyon nagy szövetkezetből jöttem át ide, és nagyon tetszik, hogy mindent az alapoktól lehet csinálni :)
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Szia, sziasztok!
    Én beléptem :)
    Ha valaki szeretné kipróbálni, milyen is egy pici szövit naggyá tenni, az jöjjön bátran! :)
    Én nagyon nagy szövetkezetből jöttem át ide, és nagyon tetszik, hogy mindent az alapoktól lehet csinálni :)
    :)Tényleg megvan a maga varázsa.:)
    Remélem jönnek majd bátran, többen is, és kellemes hangulatban építhetjük a "várlakot".:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Szia, sziasztok!
    Én beléptem :)
    Ha valaki szeretné kipróbálni, milyen is egy pici szövit naggyá tenni, az jöjjön bátran! :)
    Én nagyon nagy szövetkezetből jöttem át ide, és nagyon tetszik, hogy mindent az alapoktól lehet csinálni :)
    :)Tényleg megvan a maga varázsa.:)
    Remélem jönnek majd bátran, többen is, és kellemes hangulatban építhetjük a "várlakot".:)

    Már jött egy bátor tag, sok szeretettel várunk további jelentkezőket :)
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Kedves Leendő Tagunk!
    Még mindig vár az Ide Várlak!
    A tegnapi induláshoz képest 10-es szinten vagyunk, és ettől fülig ér a szánk! :)
    Gyere és osztozz Te is az örömünkben, érezd azt a megelégedettséget és derűt amit mi!:)
    Szeretettel várunk!
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Még a mai nap során elérjük a 14. szintet. Ha szeretnél egy ilyen dinamikusan fejlődő kis szövetkezetben részt venni ebben a jól eső haladásban, akkor jelentkezz bátran! Szint nem számít, csak a játék :)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Örömmel fogadtuk az új tagjainkat, már kilencen vagyunk, de köszönhetően a folyamatos kutatásoknak még van szabad helyünk.  Jó kis csapat van kialakulóban, ha szeretnél te is tagja lenni, akkor gyere bátran, az ajtónk nyitva áll előtted :)
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    szerkesztette ezt: 12.07.2016
    Sziasztok!
    Tudom talán unalmas, hogy velünk lesz tele lassan a topic, de nagyon lelkesek vagyunk, és szeretnénk szem előtt lenni, hogy ne tudjatok elmenni a nyitott ajtónk mellett.:)
    Már tízen vagyunk, még van három helyünk, és ha kell csinálunk még hozzá.:)
    Post edited by Kistücsök (HU1) on
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Gyűrjük a bajnokságot, jó esélyünk van egy ligával feljebb kerülni, akár elsőként is. Újabb taghelyek szabadultak fel a kutatásoknak köszönhetően, várunk sok szeretettel :)
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok!
    Pillanatnyilag egy szabad helyünk van, ahová olyan játékost várunk aki nem fél azoktól a kihívásoktól, amelyet egy 6 napos szövetkezet felvirágoztatása jelent! Aki szeret játszani, eléggé kitartó ahhoz, hogy eredményeket érjen el, és kellemes társaságban kívánja eltölteni azt az időt amit kikapcsolódásra tud fordítani.:)
    Több jelentkező esetén próbálunk még helyet csinálni.:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Megvártam a szövetkezeti bajnokság végét az újabb jelentkezéssel. Kicsit - vagy inkább nagyon - büszkén jelenthetem, hogy megnyertük az újonc ligát, az alig pár napos, pici szövetkezetünkkel. Jó néhány jelentkezőnk jött, közben sajnos volt akitől meg is kellett válnunk, így megint van szabad helyünk.
    Várunk olyan felnőtt tagokat, akik szívesen csatlakoznának a szépen erősödő kis csapatunkhoz. A következő cél a bronz bajnokságban való jó szereplés lesz :)

  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Újabb tagokkal bővült a csapatunk, de a folyamatos tagbővítésnek köszönhetően ismét van két szabad helyünk. Sok szeretettel várunk még aktívan játszó felnőtteket továbbra is.:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Eltelt néhány nap az utolsó jelentkezésem óta, mert szűkében vagyunk a helyeknek. Ez tulajdonképpen jó hír, de megy a kutatásunk, így ismét lesz hamarosan szabad helyünk.
    Keresnénk olyan vállalkozó kedvű, magasabb szintű játékosokat is, akik segítségünkre tudnának lenni a projektekben. A két héttel ezelőtt még teljesen kezdő tagjaink mára gyönyörűen haladnak, de 30-as szinten sem várható el tőlük, hogy készletelemekkel beszálljanak a projektekbe, így ezekkel lassan nehézségeink támadnak. Még folyamatosan mennek azért, de jó lenne támogatás olyan játékosoktól, akik már rendelkeznek bővebben készletelemekkel.
    Ettől függetlenül kisebb szintű, de aktívan játszó felnőtt játékosokat is várunk továbbra is szeretettel az Ide Várlak szövetkezetbe, a felszabaduló helyek függvényében :)
  • csigaditka (INT1)csigaditka (INT1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Szívesen lennék tagja a szöviteknek,bár még csak 27-es szinten vagyok,de aktívan játszom.Köszi ha befogadtok!:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! Szívesen lennék tagja a szöviteknek,bár még csak 27-es szinten vagyok,de aktívan játszom.Köszi ha befogadtok!:)
    szia csigaditka
    sajnos nem lehetsz szövitag náluk, mert te a nemzetközi szerveren játszol, ők meg a magyaron :(
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Szívesen lennék tagja a szöviteknek,bár még csak 27-es szinten vagyok,de aktívan játszom.Köszi ha befogadtok!:)
    szia csigaditka
    sajnos nem lehetsz szövitag náluk, mert te a nemzetközi szerveren játszol, ők meg a magyaron :(
    Szia! Köszönöm a felvilágosítást én is. :)
    Sajnálom, pedig örömmel fogadtuk volna őt.

  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Ismét jelentkezem. Korlátozott számban még van helyünk. Nagyon szépen haladunk a kutatásokkal és a projektekkel is. A készletelemek ez utóbbihoz kezdenek gondot okozni, ezért szívesen fogadnánk magasabb szintű játékosokat, akiknek kedve lenne egy ilyen kisebb szövetkezetben, családias, kellemes hangulatban együtt játszani. Azért ha nagyon aktívan játszó, kezdő (felnőtt) játékos keres meg minket, akkor őt is szívesen fogadjuk :)
    Gyere az Ide Várlak szövibe :)
  • Zsémbi (HU1)Zsémbi (HU1) Bejegyzések: 30
    Ismét jelentkezem. Korlátozott számban még van helyünk. Nagyon szépen haladunk a kutatásokkal és a projektekkel is. A készletelemek ez utóbbihoz kezdenek gondot okozni, ezért szívesen fogadnánk magasabb szintű játékosokat, akiknek kedve lenne egy ilyen kisebb szövetkezetben, családias, kellemes hangulatban együtt játszani. Azért ha nagyon aktívan játszó, kezdő (felnőtt) játékos keres meg minket, akkor őt is szívesen fogadjuk :)
    Gyere az Ide Várlak szövibe :)
    Bizony..., én is idevárlak az Ide Várlak szövetkezetbe!:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Nagy örömmel, és nem kis büszkeséggel tudatom a szövetkezetünk iránt érdeklődőkkel, hogy a most véget ért csomagolós versenyben a tagjaink fantasztikus helyezéseket értek el. A legújabb és egyben legkisebb farmmal rendelkező tagunk a legkisebb ligában 4. helyezést ért el. A középső ligában 3., 7., 10., 15., 17. és 30. helyezést értek el a társaink, míg jómagam a legmagasabb ligában első lettem.
    Tehát egy lelkes, törekvő, egyre erősödő csapat vár az Ide Várlak szövetkezetben, ha te is szeretnél egy dinamikusan fejlődő, jó társaság tagja lenni.
    Gyere! Ide Várlak :)
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 31.07.2016
    Sziasztok!:)
    Pár óra múlva kezdődik a szövetkezeti bajnokság, ezért azokat a már komolyabb szintet elért játékosokat szólítanám meg akik nem tagjai egyik közösségnek sem, és esetleg a bajnokság idejére valahová beszállnának.
    Nálunk nyitott ajtóra találnak, örömmel látnánk őket!:)
    Idevárlak benneteket az Ide Várlak szövetkezetbe!:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok! :)
    Újra jelentkezem, immár a szövetkezeti bajnokság után. Fantasztikusan teljesített a csapatunk, az előzetesen megcélzottnál jóval előkelőbb helyen, negyedikként végeztünk a bronz ligában, a ma egy hónapja alapított szövetkezetünkkel. Csuda klassz tagjaink vannak :) Ha szeretnél egy ilyen csapat tagja lenni, akkor gyere, mert Ide Várlak :)
  • Zsémbi (HU1)Zsémbi (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 08.08.2016
    Sziasztok! :)
    Kénytelen voltam írni valamit, mert majdnem lecsúsztunk a lap aljára és a szövi vezetőnk rám parancsolt! ;)
    Komolyan mondom nem hiszem el! Tele van a játék 300-as vagy annál magasabb szintű játékosokkal, akiknek már rég ott kellene toporogniuk az ajtónk előtt, hogy egy ennyire jó szövetkezet tagjai lehessenek! ;)
    Na jó! Jöhet 200-as, 100-as, sőt 50-es szintű is, csak jó játékos legyen, nagyon jó, eszméletlenül jó! ;):) Ha pedig az, akkor kisebb szintű is lehet, csak jöjjön bátran!:)
    Mit is kell a végére írni? Ja! Tudom már! Várlak az Ide Várlak szöviben! :)
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Hahóóóó!
    Még egy helyünk van, és azt olyan valakinek tartogatjuk aki szereti ezt a játékot, a jó csapatot, kellemes hangulatot és már nem teljesen kezdő! Amennyiben Te ilyen vagy, és Te is és Te is, akkor csinálunk még helyet!
    Tudom, hogy hihetetlen, és mindenki a maga portáját dicséri, de tényleg jó a csapatunk. Na jó....., a többiektől néha falra mászok, de én tök aranyos vagyok! ;);):p:):D
  • mikszafarm (HU1)mikszafarm (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 15.08.2016
    Sziasztok!
    A szövetkezet indulása után nem sokkal, farmos múlttal, de itt kezdőként kerültem be ebbe a szövetkezetbe. Kevesebb mint egy hónapos tevékenységem alatt sikeresen megéltem 2 dobozolóst és egy szövetkezeti bajnokságot. A többiek segítőkész hozzáállásának, támogatásának is köszönhetően dinamikusan tudtam és tudok fejlődni. Odafigyelünk egymásra és nem mellesleg vidám a hangulat. Én nagyon jól érzem itt magamat, köszönöm hogy köztetek lehetek, jó helyre csatlakoztam.  :)
    Post edited by mikszafarm (HU1) on
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Sziasztok!:)
    Újabb tagfelvételes kutatásunknak köszönhetően ismét van két szabad helyünk, ahová immár 30. szint feletti játékosokat várunk, olyanokat akik kedvvel játsszák ezt a játékot, gyorsan és egyenletesen fejlődnek, és hajlandóak tenni a közösségért.
    Amennyiben Te ilyen játékos vagy, itt a helyed nálunk, idevárlak az Ide Várlak szövetkezetbe! ;):)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    Nagyon hátracsúszott már a hirdetésünk, ezért újra szeretném jelezni, hogy van még egy szabad helyünk, ahova aktívan játszó, felnőtt játékostársat keresünk. A szint mondhatnám, hogy majdnem mindegy, de a bajnokság előtt szívesen vennénk magasabb szintű játékos jelentkezését. Több jelentkező - esetleg fúzió esetén - tudunk hamar még helyeket csinálni.
    Jelentkezz, gyere, hogy belülről is megtapasztalhasd ennek a jókedvű, összetartó, egymást is segítő csapatnak az életét, legyél te is tagunk! Várlak, az Ide Várlak szövetkezetbe! :)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sajnos egy oszlopos tagunk távozása hagyott nagy űrt maga után, akinek egyéb, magánéleti okok miatt kellett kilépnie a szövetkezetünkből. Őt nagyon sajnálom, de így felszabadult megint egy helyünk.
    Tagfelvétel kutatás is folyamatban van, tehát hamarosan még két szabad helyünk is lesz.
    Ismét várunk tehát, lehetőség szerint már magasabb szintű játékosokat, de ha valaki nagyon aktív, sokat játszik és nagyon jól halad, akkor alacsonyabb szint sem akadály :)
    Gyere, várlak az Ide Várlak szövetkezetbe! :)

  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Ismét jelentkezem, mert van 3 szabad helyünk. Amit korábban írtam most is áll, aktívan játszó felnőtt tagokat várunk szeretettel. Örülnénk ha magasabb szintű játékostárs is csatlakozna hozzánk, de ha kellően aktív, játszani szerető és fejlődni akaró kis szintű farmmal jelentkezik valaki, akkor őt is szívesen látjuk.:)
    Várlak, az Ide Várlak szövetkezetbe. Gyere, jelentkezz most! :)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Újra írnom kell, mert nagyon hátracsúszott a hirdetésünk.
    Akkor egy kis összegzés a szövetkezet életéből, hátha ezzel kedvet csinálok a szövit keresőknek, hogy minket válasszanak :)
    2,5 hónapja alakult az Ide Várlak szövetkezetünk, most 42-es szinten vagyunk már. 25 tagunk van jelenleg, akiknek a többsége 6. szinten érkezett hozzánk, mára ők 35-72-es szintre léptek, tehát fergetegesen haladnak. Folyamatosan mennek a kutatásaink, azokkal is szépen haladunk, vannak már olyan főfarmos termékek, amikkel már készen is vagyunk. A projektek is folyamatosan, gyakorlatilag teljesen szünet nélkül mennek, ez biztosítja a szövetkezet haladását.
    Kedves érdeklődő Olvasó! Ha szeretnél egy ilyen klassz, nem mellesleg jó kedélyű és összetartó csapat tagja lenni, akkor jelentkezz most, az Ide Várlak szövetkezetbe!
    Tudod miért? Mert ide várlak ;)  :)
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    szerkesztette ezt: 24.09.2016
    Újra írnom kell, mert nagyon hátracsúszott a hirdetésünk.
    Akkor egy kis összegzés a szövetkezet életéből, hátha ezzel kedvet csinálok a szövit keresőknek, hogy minket válasszanak :)
    2,5 hónapja alakult az Ide Várlak szövetkezetünk, most 42-es szinten vagyunk már. 25 tagunk van jelenleg, akiknek a többsége 6. szinten érkezett hozzánk, mára ők 35-72-es szintre léptek, tehát fergetegesen haladnak. Folyamatosan mennek a kutatásaink, azokkal is szépen haladunk, vannak már olyan főfarmos termékek, amikkel már készen is vagyunk. A projektek is folyamatosan, gyakorlatilag teljesen szünet nélkül mennek, ez biztosítja a szövetkezet haladását.
    Kedves érdeklődő Olvasó! Ha szeretnél egy ilyen klassz, nem mellesleg jó kedélyű és összetartó csapat tagja lenni, akkor jelentkezz most, az Ide Várlak szövetkezetbe!
    Tudod miért? Mert ide várlak ;)  :)
    Jól van na! ;) Én is idevárlak az Ide Várlak szövibe!:)
    Persze csak akkor ha aktív vagy, szereted ezt a játékot, szépen egyenletesen fejlődik a farmod, akarsz és tudsz tenni a közösségért. Ha figyeled a chat falat, elolvasod a szövetkezeti körleveleket, részt veszel a projektekben, kutatásokban, és lehet veled kommunikálni.
    Talán ez így hirtelen soknak tűnik, de ha belegondolsz egyáltalán nem az. Csak a jó játék alapja.:)
    Azokat is megszólítanám akik már egy ideje ilyen - olyan okoknál fogva nincsenek szövetkezetben. Ha azért nem vagy éppen szövetkezeti tag, mert az a szövetkezet ahol voltál nem megfelelően haladott, esetleg torzsalkodások, kakaskodások vették el napi szinten a kedved a szövetkezeti élettől, akkor nálunk a helyed. Itt semmi ilyennel "nem tudunk szolgálni". Viszont megbeszéljük a haladási technikákat, bátran felteheti mindenki a kérdéseit, mindig van aki válaszol rá, és lehet vidámkodni is.:)
    Na most azt mondom Neked aki jó játékos vagy csak vacillálsz, ha ezek után sem jössz hozzánk, nem is tudod, hogy mit veszítesz!:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Nagy  a pörgés a fórumon, megint nagyon hátracsúszott a hirdetésünk, pedig változatlanul keresünk tagokat.
    Kérlek olvass vissza egy kicsit, és ha kedved támadt kipróbálni magad egy ilyen dinamikus szöviben, akkor jelentkezz bátran! :) Ide várlak :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt