Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Dícséretek

Itt írhatjátok meg, melyek a játék azon részei, amit kedveltek, tetszett, vagy ha időszakos, akkor amit újra szívesen látnátok.
«1

Hozzászólások

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Itt írhatjátok meg, melyek a játék azon részei, amit kedveltek, tetszett, vagy ha időszakos, akkor amit újra szívesen látnátok.
    Szia Ádámmaci a farm körüli keresős eventek pl. gombakeresés a kis szintű játékosoknak is elérhető volt nagyobb boldogságpontú díszért. Szerintem lehetne sűrűbben. Az nem befolyásolja a többi eventet sem.
    Ez az én véleményem.
    Üdv.cicamica35
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Cicacima

    a keresgélős játékot szrtm is nagyon sokan szerették, egyetértek vele, h jöhetne többet is hasonló, mint a gombás, cukorkás
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Cicacima

    a keresgélős játékot szrtm is nagyon sokan szerették, egyetértek vele, h jöhetne többet is hasonló, mint a gombás, cukorkás
    Szia Líz köszönöm. Szerintem is sokan szeretik és sürübben lehenének. Szerintem lehetne bővitteni pl. mást is lehetne keresgélni kis nyuszikat vagy bármit, nem csak gombát és cukorkát.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Általában évente speciális alkalmakkor: húsvét, mikulás, és egyéb szokott lenni ilyesmi esemény. Ennek is több változatával találkozhattunk eddig. De tény, hogy ezt sokan szeretik, hiszen akár 2 díszt is szerezhetnek és a keresgélés is sokaknak jó feladat.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sziasztok!
    Általában évente speciális alkalmakkor: húsvét, mikulás, és egyéb szokott lenni ilyesmi esemény. Ennek is több változatával találkozhattunk eddig. De tény, hogy ezt sokan szeretik, hiszen akár 2 díszt is szerezhetnek és a keresgélés is sokaknak jó feladat.
    Szia. Sajnálatos,hogy alkalmakhoz kötik. Szövimbe pl. vannak akik nem tudják teljesitteni az eventet és csak a kereséssel tudnának nagyobb boldogságú díszhez jutni. Igazad van nagyon sokan szeretjük a keresgélös eventeket. A rendszeres eventeknél sem okoz problémát hisz a kettő nem ütné egymást.
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    szerkesztette ezt: 03.11.2016
    Szeretném megdicsérni, a grafikát, a kedvező árakat, stb.
    Post edited by Zsófi422 (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 12.10.2016
    Lívia7 (HU1) mondta:
    Sziasztok :) ez a friss gyors volt, de sajna a főfarmon lévő díszeim eltűntek a raktárból, lehet a szellemek vitték el, akkor így jártam. Szép napot :)

    Sziasztok ezt a múltkori frissítés után tapasztaltam, megírtam ide a fórumra, és a varázslatos moderátorunknak köszönhetően ma "visszakaptam " mindent. azért tettem idézőjelbe, mert nem visszakaptam azt a pár hiányzó díszt ami elveszett, hanem az összes!!!! főfarmos díszemet megkaptam mégegyszer, és nem alapokat, hanem felfejlesztve mindent, még azokat is amik csak ritka alkamakkor voltak nyerhetők. Köszönöm a Modiknak, és köszönöm GGS, úgy látszik mégiscsak egy új és jó korszak kezdődik. Mindenkinek szép napot, jó játékot, és remélem aki akkor így járt, az most ugyanúgy örül , mint én ::::))))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Köszönöm szépen Lívi a visszajelzést! :)

    További örömteli játékot kívánok! :)

    Zsu
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Dicséret rob33-nak a szépen kiépített farmjáért



    GRATULA


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nem tom mi a baj vele?
    régen lehetett ilyesmiket kiérdemelni, mint "Tiszta udvar, rendes ház" vagy valami hasonló
    biztosan erre a címre pályázik :smiley:
    hajrá Robi ;)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 07.11.2016
    Ilse (HU1) mondta:
    Dicséret rob33-nak a szépen kiépített farmjáért

    GRATULA



    szia Ilse!
    Úgy gondolom, semmi közöd hozzá, hogy ki hogyan játszik, fejleszti a farmját.
    Robi által nyújtott segítség a játékosoknak semilyen összefüggésben nem volt, nincs és nem is lesz a karcsú farmjával.
    Nem illik sem őt, se mást céltáblának kitenni és lövöldözni rá. Légyszi, a saját portádat kritizáld és mondj köszönetet Robinak a kimondhatatlanul sok segítségért, melyből úgy gondolom te is sokszor merítettél.
    További kellemes játékot.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Wáháhááá.... áááá.... Megpusztulok! :D Kora reggel kinyúltam. Robi, az a farm egyszerűen fantasztikus!!! Elhiszem, hogy nálad minden pantentül működik, wáháhááá... :D És tuti mellé se kattintasz. Csatlakozom a gratulációhoz, és remélem, meghívsz egy golfpartira, cowboy lévén jól érzem magam a nagy, szellős területeken. Kicsit irigyellek is, amiért saját prérid van. :) Na, hozd a golfütőket, én viszem a whiskyt!
  • szándzsó (HU1)szándzsó (HU1) Bejegyzések: 19
    én is szeretem a keresgélős játékokat,lehetne pl-ul mikulásokat,most aktuális is volna!
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    szerkesztette ezt: 11.03.2017
    Sziasztok! :) Ez a koboldos event mindenkinek nagyon tetszik,szívesen látnánk,pl .verseny helyett is!  =D
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Köszönjük szépen a horgászatra kapott ajit! :)

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Köszönöm szépen, a horgászatra kapott jutalmat :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    csatlakozom Margithoz
    kellemes meglepetés volt :)
    ilyen már régen volt......
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 18.06.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
     de hogy visszamenőleg kifizetik az eddig megszerzett szintenkénti jutalmakat, nos, erre nem számítottam.
    helló
    koomolyaaan? tényleg kifizették? 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    tutira meg kellett kapd, ez kézzel indított akció volt. Ha Oleg fejlődött nálad, akkor azért járt dollár és arany
    Olegem 36 os..
    ó..csak most vettem észre h kb 2 ezerrel több aranyam van. de ha nem olvasom ezt a posztot ,magamtól nem jövök rá h miért lett több aranyam :smiley:
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 (HU1) mondta:
    ami képet láttam róla ez is kb 50 arannyal fog dobálózni... tehát ha most 36-os akkor elméletben 1750 arany meg 1,x millió dollárt kellett kapnod.
    Thx Robi az infót B)
    tehát szintlépésenként kapok 50 aranyat? na az szuper mert akk újra nekiállok fejleszteni Oleget mert jó ideje rá se néztem B)
    h pontosan mennyi aranyam volt az nem tom, de  több mint 31 ezer. de akkor ezek szerint mind megkaptam amit kellett :smiley:
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én léptem szintet Olegnél, és megkaptam az 50 aranyat.

  • pindurka (HU1)pindurka (HU1) Bejegyzések: 201
    Sziasztok!
    Az egyik szövitársam nevében írok, ő ugyanis valamiért nem tud bejelentkezni a fórumra (a megoldáson dolgozunk) ! manka 14-es szintű játékos, és ma 2 küldetéses feladata volt. Mindkét feladatnál nála sokkal nagyobb szintű játékosokkal került össze! Köszönet azoknak a 150-200-as szintű játékosoknak, akik az ellenfelei voltak! Hagyták, h egy kis öröme és élménye legyen! Köszönet és tisztelet nekik, h nem vették el a kedvét mindjárt a játék elején!
    Köszönöm, h elolvastátok!
    Üdv: maja
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Nagyon ügyes segítségnek tartom a mai napon megjelent naptárt, ami segít eligazodni a mindennapi és egyéb teendőkben.
    Jó ötletnek tartom. Köszönet!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt