Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

normál vs termelékeny föld....

bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
szerkesztette ezt: 16.08.2016 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)
Törölt hsz
Post edited by bourges (HU1) on

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali Barátosném!
    nem idézlek, de egyetértek. nekem már régóta csak termékeny földjeim vannak :)
    még alapon is megéri, nem beszélve a felröppenőkről és egyebekről, amik persze termékenyen jobban adják :)
    kisebb helyet is foglal :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.07.2016
    Szia Brigi! :)

    Amikor megérkezett a termékeny föld a játékba, azonnal leültem számolni, mennyire éri meg. (Bár evidens volt, hogy a GGS olyanra találja ki, ami meg fogja érni, hiszen csak akkor fogják a játékosok megvenni, ha hasznukra válik. A mértékére voltam jobban kíváncsi.) Természetesen mondanom sem kell, addigra volt már a farmomon 6 darab 7-es sima föld. Szívtam is a fogam rendesen, a feleslegessé vált tervezői időkért....kellett egy jó hónap, mire összeszorított fogakkal, de lebontottam mindet, és most a 6 sima föld helyett van 10 termékeny. Még van pár, ami 2-es szintű, a többi már 3-as, és annál a szintén nem is fogom feljebb tornázni. Sima, hétköznapi termelésre tökéletesek. :)

    Előnyei:
    1. 5 sima föld helyét foglalja el a 10 termékeny föld, így mást építhettem a 6. föld helyére
    2. az oldalsó feladatpanelen van egy olyan feladat: használj 10 humuszt.....pillanatok alatt kipipálva :yum:
    3. a felröppenős eventeknél, eventrészeknél jó szolgálatot tesz, hamarabb készen vannak (méhek, Piggles, tematikusak, stb.)
    4. a 6 maxos földhöz 150 ember kellett volna, így most 140 kell majd.....10 embert máshová átcsoportosítottam
    5. az 1-es szintű búza könyvtári könyv segítségével már a 2-es szintű termékeny föld bőven behozza a lemaradását mind a sima, mind a sp. búzamag hozamát tekintve ;)

    Szóval így ennyi idő távlatából is azt mondom, nem bántam meg, hogy mindet lecseréltem. :)

    Brigi....az 54*2=108 :smiley:

    Normál 8 as föld                               Termelékeny föld.

    -gaz : 32 db                                      -gaz : 25 db x 2 = 50 db
    -luci: 40 db                                       -luci: 33 db x 2 = 66 db
    -kuki: 25 db                                      -kuki: 18 db x 2 = 36 db
    -répa: 82 db                                     -répa: 55 db x 2 = 110 db
    -kápi: 79 db                                      -kápi: 49 db x 2 = 98 db
    -búza: 144 db                                   -búza: 54 db x 2 = 114 db



    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Olvasom a termékeny földről írtakat, és most én vagyok úgy, mint Zsu, hogy szívom a fogam, s gondolkozom vegyek-e termékeny földet, vagy sem. Tény, amiket írtok, az a javára vall, de sajnálom a 7-es földjeim:)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    :D köszi Zsú,,,úgy tűnik elgondolkodhatok azon hogy első,vagy második osztályba jelentkezzek :D
    (javítom) pusza
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Olvasom a termékeny földről írtakat, és most én vagyok úgy, mint Zsu, hogy szívom a fogam, s gondolkozom vegyek-e termékeny földet, vagy sem. Tény, amiket írtok, az a javára vall, de sajnálom a 7-es földjeim:)
    Szia Kriszti! :)

    Majd megrágod Te is....pro és kontra. :) A tatár nem hajt. ;)
    Nekem "ezer" évek azok vannak, nem bántam meg.... Csak a kezdet a nehéz hidd el, mikor rányomsz, hogy induljon a dózerolás az első földenél. :) De ne érts félre, rábeszélni nem akarlak! Csak tudom, miben vagy most. :)

    Zsu

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    :D köszi Zsú,,,úgy tűnik elgondolkodhatok azon hogy első,vagy második osztályba jelentkezzek :D
    (javítom) pusza

    Ennyiért jaj, de kár lenne! :) Majd korrepetálunk "házon belül". :yum::D
    (rá se ránts! ez bárkivel előforduhat....csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit sem ;) )
Sign In to comment.