Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Egyáltalán nem jön be a játékoldal, csak a fórum!!! Segítsetek, mi lehet a probléma???

Sziasztok! Nagy nehezen ide be tudtam jelentkezni, de sem innen, ha rákattintok a játssz most feliratra, sem pedig az eddig kedvencek közé elmentett oldalamról nem tudok belépni, meg sem jeleníti az oldalt! ("ez a lap nem jeleníthető meg")
Tegnap este még tudtam simán játszani, ma nem...:((( pedig már 78. szinten vagyok!
Segítsetek, ha tudtok valamit! Köszönöm előre is.



Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    Első körben próbálj meg erről belépni:
    http://bigfarm.goodgamestudios.com/
    Ha nem sikerül, akkor kérdésem az lenne, hogy történt-e bármi tegnap a böngésződdel?: Frissítés, bármi. Próbálj előzményt törölni és esetleg a google-ba beírni a keresőjébe a bigfarm-ot, s ott kapott linkről megpróbálni belépni.
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Köszönöm, sajnos ezeket már mind megtettem, és semmi. Nem volt frissítésem sem. Ha a linkedről/ google linkről próbálok belépni, akkor is : az első ami megjelenik fent a bal képernyő sarokban egy fekete mínuszjel, aztán nagy tekerések után vagy a nagy zöld mező jelenik meg semmivel, vagy pedig kiírja egy idő után, hogy nem megjeleníthető. Egyáltalán a goodgamestudios oldal sem jön be...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Másik böngészőt is próbáltál? Böngésző takarítás? Mely böngészőnél tapasztaltad ezt? Firefox? Crome? IE? vagy Opera?
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39

    IE ... a böngészőtakarításhoz tudsz nekem segítséget adni?


  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39

    A Firefoxnál sem jön be!


  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Az IE-t nem ismerem, de Firefoxnál jobb felső sarokban van három vízszintes vonal, arra katt, és az Előzmények ikont, vagy feliratot keresd meg, aztán Előzmények törlése, mindent pipálj ki, kivéve a mentett jelszavakat. Chrome-nál hasonlóképp találod az előzményeket, hasonlóan kell törölni.
    Nem lehet, hogy a neted lassú? Indítsd újra a gépedet, vagy a modemet, routert, hogy frissüljön, hátha az segít. Talán legjobb lenne törölni az előzményeket, és teljesen újraindítani a gépedet, a modemet is. Mert akkor se tölt be a játék, ha túl hosszú ideig vár a szerverre. 
    Nekem több tippem nincs, de talán jár erre még valaki, aki nálam okosabb. Drukkolok neked! :)
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Kedves vagy, ezeken már túl vagyok...előzmények törlése, újraindítás...köszönöm azért. Talán kapok még valami ötletet. Az nem lehet, hogy totál eltűnjön a kedvenc játékom :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Próbáld letölteni a legújabb flash-t.
    IE-ben Porrima van otthon.
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39

    hát, ez nagyon nem vicces...de: az adobe.com oldalt sem nyitja meg a böngészőm. ezt is többféleképpen próbáltam már. akkor sem, ha rákkanttintok, nézze meg a frissítési lehetőséget.

    amúgy a Flash PlayerActiveX 21.0.0.242  verzió van.
    lehet, hogy ez az okozó?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha mindent megcsináltál és más böngészőben sem jön be, talán a nettel lehet a gond. Minden más a normál gyorsasággal jön be?

    Nem tudom hanyas IE-ed van, de nálam WIN10 alatt ha jobb oldalon a ... -ra kattintok, s ott a beállításokra, akkor felad ilyet, hogy előzmények és adatok törlése. Ott tudod kiválasztani mit szeretnél törölni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam a 22.0.0.192-es flash van fenn. Próbáld meg frissíteni a flash-t. Viszont ha több oldalt sem tölt be vagy lassabban, mint egyébként, akkor lehetséges net probléma is. 
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 02.07.2016

    az adobe és a bigfarm nem jön be , minden egyéb tökéletesen bejön. :( nos és van egy másik társaságnál is játékom, az is gond nélkül működik...
    a win10-re pedig még nem álltam át, nálam win7 van...

    továbbra is köszönöm a segítő szándékot! :)

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha más játék a megszokott szerint működik, akkor már nem biztos, hogy Net, de sajnos nem lehet kizárni. Én jártam már úgy, hogy minden más működött a munkahelyemen, de a farm nem töltött be, mert be volt lassulva a net.
    Viszont akkor meg lehetne próbálni a flash-t frissíteni, hátha az segít. Igazából úgy gondolom sok dolog nem jöhet szóba, de a net sebessége, a flash, a víruskereső, ezekre gondolhatunk mindig elsőre, ha nem működik.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.07.2016
    Az, hogy van egy másik társaságnál játékod és az működik gond nélkül. Lehet, az nem flash alapú.

    Átmenetileg ha letöltenél egy új böngészőt? (pl. Opera)
    http://www.opera.com/hu/download

    majd pedig a flash letöltéséhez:
    https://get.adobe.com/flashplayer/

    1. Flash oldal betöltése után:




    A pirossal jelölt részre kattints rá.

    2. Állítsd be a következőket:



    "Step 1" ablakot gördítsd le, és állítsd be rajta a gépen lévő op. rendszert.
    "Step 2" ablakban nálam 3 lehetőség van. Ezeket egyesével be kell majd állítani és letölteni. Tehát ebből most egyet kiválasztasz.

    3. Ha a beállításokkal készen vagy, akkor már csak két dolog marad hátra:



    A pirossal keretezett részből kivenni a pipát, hogy a kéretlen tartalmat ne töltse le. Majd pedig a nagy sárga "Download now" gombot megnyomni. (ez most nem látszik a képen)
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok! Szép vasárnapot mindenkinek!
    Tegnap már majdnem feladtam, aztán utoljára még egyet megpróbáltam: a rendszervisszaállítást végeztettem el a géppel egy héttel ezelőtti állapotra! És mára: lássatok csodát, minden újra működik.
    Jól szurkoltatok nekem, és köszönöm! Zsuzsi, mindjárt letöltöm a flash player legújabb verzióját is! További jó játékot! :)<3:*
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Szia! :) Köszi, hogy megosztottad velünk. :) De jó, hogy megoldódott! :) 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia Momo!
    Örülök hogy sikerült már épp gondolkodtam hogy Rád írok hogy mizu. :)
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Jójó, talán nem ez a legérdekesebb téma itt a fórumon és a régieknek talán már elcsépelt is, de nem akartam azért szó nélkül elsunnyogni, mikor ennyien próbáltatok ötleteket adni.
    ....Aki a legjobban örül, az én vagyok! ;):D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Momo9 (HU1) mondta:

    ....Aki a legjobban örül, az én vagyok! ;):D
    Ez így igaz. De azért jólesik veled örülni, és szerintem ez igenis fontos fórumtéma. Hisz megint tanultunk valamit: visszaállítani a gépet régebbi állapotra. 
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Momo9 (HU1) mondta:

    ....Aki a legjobban örül, az én vagyok! ;):D
    Ez így igaz. De azért jólesik veled örülni, és szerintem ez igenis fontos fórumtéma. Hisz megint tanultunk valamit: visszaállítani a gépet régebbi állapotra. 
    Szervusztok!

    Mindig vannak újabb Játékosok és új gépek, verziók!
    Szerintem ez, állandó probléma!
    Zsuzsa, köszi a jó, hasznos, részletes leírást :)

    / azért azt is megsúghatnátok, hogy kell a gépet visszaállítani régebbi állapotra!
    pár napja történt, hogy valaki asztali gépen vett játékkal akart játszani, igen ám, de kért 1 imailt, a fiacskájának még nem akart fiókot, be írta az övét, és még a bilentyűzet is átváltott angolra!
    szóval, higgyétek el nekem, kortól, nemtől függetlenül lehet produkálni 1-2 olyan dolgot, hogy csak lesünk!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szervusztok!

    Mindig vannak újabb Játékosok és új gépek, verziók!
    Szerintem ez, állandó probléma!
    Zsuzsa, köszi a jó, hasznos, részletes leírást :)

    / azért azt is megsúghatnátok, hogy kell a gépet visszaállítani régebbi állapotra!
    pár napja történt, hogy valaki asztali gépen vett játékkal akart játszani, igen ám, de kért 1 imailt, a fiacskájának még nem akart fiókot, be írta az övét, és még a bilentyűzet is átváltott angolra!
    szóval, higgyétek el nekem, kortól, nemtől függetlenül lehet produkálni 1-2 olyan dolgot, hogy csak lesünk!
    szia Nagyika
    win7-en a legegyszerűbb, ha a start menü keresőjébe beírod "rendszer-visszaállítás" és nyomsz egy entert. ekkor megjelenik egy ablak, ahol kiválaszthatod a visszaállítás időpontját. felajánl egy időpontot maga a rendszer is, de te is választhatsz. rákatt az időpontra, enter, majd megerősítést kér, megint enter és kész is. újrafog indulni a gép a régi beállításokkal
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szervusztok!

    Mindig vannak újabb Játékosok és új gépek, verziók!
    Szerintem ez, állandó probléma!
    Zsuzsa, köszi a jó, hasznos, részletes leírást :)

    / azért azt is megsúghatnátok, hogy kell a gépet visszaállítani régebbi állapotra!
    pár napja történt, hogy valaki asztali gépen vett játékkal akart játszani, igen ám, de kért 1 imailt, a fiacskájának még nem akart fiókot, be írta az övét, és még a bilentyűzet is átváltott angolra!
    szóval, higgyétek el nekem, kortól, nemtől függetlenül lehet produkálni 1-2 olyan dolgot, hogy csak lesünk!
    szia Nagyika
    win7-en a legegyszerűbb, ha a start menü keresőjébe beírod "rendszer-visszaállítás" és nyomsz egy entert. ekkor megjelenik egy ablak, ahol kiválaszthatod a visszaállítás időpontját. felajánl egy időpontot maga a rendszer is, de te is választhatsz. rákatt az időpontra, enter, majd megerősítést kér, megint enter és kész is. újrafog indulni a gép a régi beállításokkal
    Köszönöm szépen Liz :)
Sign In to comment.