Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Miért nem?

                                                              Sziasztok!
Csak nekem jelent problémát az,hogy állandóan újra kell kezdeni a különböző farmokat?Miért nem lehet folyamatosan építeni?Csak a pénzt viszi állandóan.Azért nem is játszanak vele sokan szerintem,mert mindig újra kell kezdeni.A küldetésekkel nincs semmi baj.A fejlesztésekkel sem.Sok pénzt bele kell ölni és sokan azért nem is szeretnek újból  "utazgatni"!Én sem játszom vele már egyáltalán,örülök neki ha a saját farmomra elég a nehezen meg szerzett pénzem!Amire még nem kaptam választ az az,hogy ha a Facebook-kon keresztül játszom akkor újra kell-e kezdenem a játékot,mert 1 farmom már eltűnt és nem akarok újra játékot kezdeni.Akkor inkább én is kiszállok!
 Még csak annyi,hogy ha tenyésztem a lovamat akkor az hova tűnik el?Sem a csikó sem a kanca nincs meg.Akkor minek kell tenyészteni?
                                      Köszönöm a meg hallgatást

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
                                                                  Sziasztok!
    Csak nekem jelent problémát az,hogy állandóan újra kell kezdeni a különböző farmokat?Miért nem lehet folyamatosan építeni?Csak a pénzt viszi állandóan.Azért nem is játszanak vele sokan szerintem,mert mindig újra kell kezdeni.A küldetésekkel nincs semmi baj.A fejlesztésekkel sem.Sok pénzt bele kell ölni és sokan azért nem is szeretnek újból  "utazgatni"!Én sem játszom vele már egyáltalán,örülök neki ha a saját farmomra elég a nehezen meg szerzett pénzem!Amire még nem kaptam választ az az,hogy ha a Facebook-kon keresztül játszom akkor újra kell-e kezdenem a játékot,mert 1 farmom már eltűnt és nem akarok újra játékot kezdeni.Akkor inkább én is kiszállok!
     Még csak annyi,hogy ha tenyésztem a lovamat akkor az hova tűnik el?Sem a csikó sem a kanca nincs meg.Akkor minek kell tenyészteni?
                                          Köszönöm a meg hallgatást
    szia
    az "új farmok" igazából az event részei, mint a mese, ufós, hawaii stb. csak annyiban különbözik, h ezek a szigetes eventek 30 napig tartanak. az ott megszerzett dolgokkal ( kagyló, runakő stb ) tudsz a kereskedőnél különböző magokat vásárolni, amiket a hajó kér, ezáltal kapod a kül. bónuszokat és patkókat. persze nem kötelező vele játszani, de ha már 1x elkezdted valamelyiket, a hajó mindig kérni fogja az ahhoz tartozó dolgokat. fészről nem játszottam, de látom a farmodat így is, tehát a lényeg, h ezen a szerveren vagy, próba böngészőből belépni. a lovarda sajna így lett kitalálva, ha pároztatsz/nemesítesz, akkor a szülök eltávoznak, marad a csikó a szülök legjobb tulajdonságait örökli, meg asszem talán lehet is választani a párosítás végén mit kérsz +-ba. de nem vagyok egy nagy lovas, ezt talán más jobban eltudja magyarázni neked :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Poti-Merry
    Mint ahogy Liz is írja,a sziget egy teljesíthető feladat csupán.Azért mert nem 6 napig tart,hanem 30 napon át, és nem csak begyűjtögetni kell bele,hanem előtte építkezni is,ettől még csak egy event.
    Ezt az eventet a MAGAS SZINTŰ játékosoknak találták ki,és nem azoknak,akik még a farmjuk építésének költségeivel is gondban vannak.Nekünk nagyoknak már nincs mit építeni és nem is kell a zs semmire,ezért találták ezt ki.Így mi is építkezhetünk és költhetjük a pénzünket,azaz játszhatunk és logikázhatunk a játékban.
    A facebook-ot én sem tom sorry,nem onnan játszom.
    Viszont a ló az nagyon egyszerű.Minden lovat 10-13 szinttel lehet feljebb erősíteni.Azaz ha van 1 db 25 ös csikód,abból ha feledzed lesz egy 37-es szintű ló.Utána vége,nem tudod tovább edzeni,kihoztad belőle a maximális erőt.Ha nemesítésnél ez a ló nem tűnne el és a másik sem,akkor mennyi ideig férnének el az istállóban a lovaid?Mert ha veszel 2 db 0 ás lovat és edzed 15 ig pl:aztán nemesíted,akkor lesz belőle a 2 szülő átlaga,azaz 15 ös csikó.Ha megmarad a 2 szülő és a csikó is,akkor már három ló parkol a "garázsba".Gondold el mire felnő 100 ig mennyi hely kéne.Egy 3 szintes mélygarázban nem férne el annyi ló :smiley:  Nah ezért kell a szülőknek távozni....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    kösz csajszi a kiegészítést :) a lovakhoz te mégiscsak jobban értesz
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nincs mit barátosném,és hát igen Hunkeldon lószakit csinált belőlem :)
    (bár a faces kérdésre még jöhetne vki és akkor 3 an tudnánk adni 1 komplett választ :) )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nincs mit barátosném,és hát igen Hunkeldon lószakit csinált belőlem :)
    (bár a faces kérdésre még jöhetne vki és akkor 3 an tudnánk adni 1 komplett választ :) )
    szrtm tök 1xű lenne megnézni
    böngészőn próba bejelentkezni és ha beengedi, felismeri a játékosnevét és elfogadja a jelszót akkor nem kell új farmot kezdenie, ez nyilvánvaló. egy próbát meg megér
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Most kipróbáltam a belépésnél felugróban a "kedvelj minket a facebookon"-ra katt és és ott van egy játék indítás amiről be tudtam jönni,de direktbe a face-n nem ad belépőt csak csoportokat és a játékok közt sem találtam.
  • ancsa43 (HU1)ancsa43 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Sziasztok! :)
    Én is kipróbáltam a saját face fiókomban legfelül van egy olyan hogy emberek helyek keresése oda ütöttem be a Goodgame Big Farm és kiadta a játék lapját
    ott van hogy játék indítása ha arra katt.
    akkor betölti a bejelentkezési lapot ott pedig a már játszottam ezt a játékot és simán bejelentkezel a famoddal legalábbis nekem ment.. és simán játszottam vele :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Nincs mit barátosném,és hát igen Hunkeldon lószakit csinált belőlem :)
    (bár a faces kérdésre még jöhetne vki és akkor 3 an tudnánk adni 1 komplett választ :) )
    Sziasztok :) a face-ről simán be tudsz jönni a játékba, akár a régi farmodra, akár ha újat akarsz csinálni, persze egy fiókkal csak az egyik lehetséges . fenn a keresőbe írd be Big Farm  Játék és már itt is vagy a bejelentkező oldalon. Szép Napot Mindenkinek :) Örülök, hogy lassan visszatérnek a Fórumlakók :::)))DDD
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
                                                                  Sziasztok!
    Csak nekem jelent problémát az,hogy állandóan újra kell kezdeni a különböző farmokat?Miért nem lehet folyamatosan építeni?Csak a pénzt viszi állandóan.Azért nem is játszanak vele sokan szerintem,mert mindig újra kell kezdeni.A küldetésekkel nincs semmi baj.A fejlesztésekkel sem.Sok pénzt bele kell ölni és sokan azért nem is szeretnek újból  "utazgatni"!Én sem játszom vele már egyáltalán,örülök neki ha a saját farmomra elég a nehezen meg szerzett pénzem!Amire még nem kaptam választ az az,hogy ha a Facebook-kon keresztül játszom akkor újra kell-e kezdenem a játékot,mert 1 farmom már eltűnt és nem akarok újra játékot kezdeni.Akkor inkább én is kiszállok!
     Még csak annyi,hogy ha tenyésztem a lovamat akkor az hova tűnik el?Sem a csikó sem a kanca nincs meg.Akkor minek kell tenyészteni?
                                          Köszönöm a meg hallgatást
    Sziasztok :) a face-ről simán be tudsz jönni a játékba, akár a régi farmodra, akár ha újat akarsz csinálni, persze egy fiókkal csak az egyik lehetséges . fenn a keresőbe írd be Big Farm  Játék és már itt is vagy a bejelentkező oldalon. Szép Napot Mindenkinek :) Örülök, hogy lassan visszatérnek a Fórumlakók :::)))DDD
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.06.2016
    Sziasztok :) a face-ről simán be tudsz jönni a játékba, akár a régi farmodra, akár ha újat akarsz csinálni, persze egy fiókkal csak az egyik lehetséges . fenn a keresőbe írd be Big Farm  Játék és már itt is vagy a bejelentkező oldalon. Szép Napot Mindenkinek :)Örülök, hogy lassan visszatérnek a Fórumlakók :::)))DDD
    szia Lívia
    köszi :) néha nekünk is kell egy kis szabadság  ;):smiley:
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok :) a face-ről simán be tudsz jönni a játékba, akár a régi farmodra, akár ha újat akarsz csinálni, persze egy fiókkal csak az egyik lehetséges . fenn a keresőbe írd be Big Farm  Játék és már itt is vagy a bejelentkező oldalon. Szép Napot Mindenkinek :)Örülök, hogy lassan visszatérnek a Fórumlakók :::)))DDD
    szia Lívia
    köszi :) néha nekünk is kell egy kis szabadság  ;):smiley:
    Szia :) de nem mindegy, hogy milyen áron, mert a végén mindig azok járnak a legrosszabbul akiknek a legnagyobb szüksége van a fórumra,, a segítségre, esetleg csak egy jó szóra :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia :) de nem mindegy, hogy milyen áron, mert a végén mindig azok járnak a legrosszabbul akiknek a legnagyobb szüksége van a fórumra,, a segítségre, esetleg csak egy jó szóra :)
    ebben igazad van, de fél szemmel itt voltunk mindannyian és mikor kellett, azért válaszoltunk. és tudd te és bárki más, akárhogy alakulnak a dolgok, nem hagyjuk el a segítségre szorulókat, akár priviben is kereshettek minket, mint máskor :)
    de én úgy gondolom.... amíg játékban leszünk, a kis csapat mindig itt lesz :) és örömmel segítünk akinek csak tudunk ;)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Csatlakozom Liz-hez én is köszi! :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Livi te mit garázdálkodsz itt? :)
    Am akkor mind 3 kérdés tökéletesen megvan válaszolva,panaszkönyv eldugva :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Livi te mit garázdálkodsz itt? :)
    Am akkor mind 3 kérdés tökéletesen megvan válaszolva,panaszkönyv eldugva :)
    Kedves Főni nem garázdálkodom, csak unatkoztam, és próbáltam segíteni :) tudod, nekem fontos a fórum, azért vagok ott ahol vagyok :::))) DDD
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Igen Livi tom és nagyon helyes...a fórumot nem csak olvasni kell,hanem tudással támogatni is...(profin tolod)
    és szúúúszááá már hazajöttem,vége az unalomnak,visszakaptok végre :wink:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Egy picike infót én is még hozzáteszek. :smiley:

    Ha valakit Facebookon keresztül hívtak be a játékba, oda kap egy üzenetet a meghívással. Ha ezt az üzenetet meghagyja, akkor később azon keresztül is bármikor be tud lépni a farmjára. :)

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali
    akkor most már a játékosunk alaposan ki lett elégítve, ami a kérdését illeti :smiley:
    4-5-en csak összerakunk egy megfelelő hsz-t :smiley:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    :) a lényeg,hogy mire feljön,hogy megnézze kapott e választ,addigra összehoztuk :)
    és még mondja vki,hogy nem segítőkész banda....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    :) a lényeg,hogy mire feljön,hogy megnézze kapott e választ,addigra összehoztuk :)
    és még mondja vki,hogy nem segítőkész banda....
    milyen bandáról beszélsz teee....
    itt rendes fórumozó játékosok vannak, akik igyekeznek segíteni ahol tudnak. max mindenki tesz hozzá valamennyit. ettől még nem vagyunk banda :p vagy jó banda vagyunk. még a végén lesz screenshot, itt-ott megnyirbálva-ragasztva aztán jöhet a lakatocska :p
    de hogy ne legyen offtopic, így válaszolok is rá..:)
    miért nem?
    mert a játék üzemeltetői így találták érdekesebbnek a játékot. ezért nem maradnak meg a szigetfarmok véglegesen :)
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szia Macika! Olvastam Petra hozzászólását.Igaz nem tudom hogy mi volt a probléma,de én nagyon örülök,hogy újra köztünk vagy.Nagyon sok mindenben segítesz az embereknek és ezt mindenkinek látni kellene.Sajnos mostanában én is keveset vagyok fent,mert nem a játékkal foglalkoznak sokan,hanem egymást bántják a játékosok. TE BIZTOS,HOGY NEM ÉRDEMLED MEG AZT,HOGY BÁR KI BÁNTSON:Én örülök,hogy vagy nekünk és még remélem sokáig.
Sign In to comment.