Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Június 1-jei frissítés megbeszélése - Kánikula

2»

Hozzászólások

  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Azt szeretném kérdezni, hogy katalizátort lehet e arannyal venni. Amennyiben igen, azt hol találom meg. Azért kérdezem mert nálam úgy néz ki hogy akaratom ellenére vettem ilyet. Ne kérdezzétek hogyan történt, mert nem tudom és  csak a végén láttam egy képcsőves képet olyan felírattal hogy nincs elég aranyam.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    konvoj (HU1) mondta:
    Azt szeretném kérdezni, hogy katalizátort lehet e arannyal venni. Amennyiben igen, azt hol találom meg. Azért kérdezem mert nálam úgy néz ki hogy akaratom ellenére vettem ilyet. Ne kérdezzétek hogyan történt, mert nem tudom és  csak a végén láttam egy képcsőves képet olyan felírattal hogy nincs elég aranyam.
    szia
    Omarnál látom a jobb alsó sarokban 9.800 aranyért árulja akciósan
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Liz65 (HU1) mondta:
    konvoj (HU1) mondta:
    Azt szeretném kérdezni, hogy katalizátort lehet e arannyal venni. Amennyiben igen, azt hol találom meg. Azért kérdezem mert nálam úgy néz ki hogy akaratom ellenére vettem ilyet. Ne kérdezzétek hogyan történt, mert nem tudom és  csak a végén láttam egy képcsőves képet olyan felírattal hogy nincs elég aranyam.
    szia
    Omarnál látom a jobb alsó sarokban 9.800 aranyért árulja akciósan
    Akkor most robbanok fel!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    konvoj (HU1) mondta:

    Akkor most robbanok fel!
    mivel nekem nincs laborom, így nem tudom, h laboron belül van-e lehetőség vásárolni
    megnéztem a farmjaidat ( nagyon szépek :) ) és láttam, h a virágon van, de asszem azon a szinten ott még nem használható, mivel különleges receptekhez írták, h segítség.
    ha az elvesztett aranyad összege egyezik az Omár által kínált csomag összegével, akkor sajna valahogy ott kattintottál félre :(
    tudom nem vigasz, de én több mint 50 ezret "kattintottam" el Omarnál, mert kifagyott a gépem :(
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Liz65 (HU1) mondta:
    konvoj (HU1) mondta:

    Akkor most robbanok fel!
    mivel nekem nincs laborom, így nem tudom, h laboron belül van-e lehetőség vásárolni
    megnéztem a farmjaidat ( nagyon szépek :) ) és láttam, h a virágon van, de asszem azon a szinten ott még nem használható, mivel különleges receptekhez írták, h segítség.
    ha az elvesztett aranyad összege egyezik az Omár által kínált csomag összegével, akkor sajna valahogy ott kattintottál félre :(
    tudom nem vigasz, de én több mint 50 ezret "kattintottam" el Omarnál, mert kifagyott a gépem :(
    Véletlenül megnyomtam az egér jobb oldalát és  megjelent egy fehér felugró ablak. Ezt akkor tudom eltüntetni ha az egér bal oldalán is kattintok. ezt csináltam most is. Ezek szerint a felugró ablak mögött lévő farmon is érzékelte a kattintásomat. Pedig ezt nem szabadna!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    konvoj (HU1) mondta:

    Véletlenül megnyomtam az egér jobb oldalát és  megjelent egy fehér felugró ablak. Ezt akkor tudom eltüntetni ha az egér bal oldalán is kattintok. ezt csináltam most is. Ezek szerint a felugró ablak mögött lévő farmon is érzékelte a kattintásomat. Pedig ezt nem szabadna!
    nem lenne szabad, de mint tudjuk a GGS mindenre képes, h aranyhoz jusson :)
    nekünk kell nagyon résen lennünk, mert ők ilyen esetben "mossák kezeiket"
    nem tom, h van-e értelme a Supportnak ezt megírni.....
    régi játékos vagy, majd eldöntöd :)
  • Szaiasztok!
    Tudja valaki,miért nem tudok venni farmlaboratóriumot? Szürke a kosaram, pedig pénzem van rá. Köszi: kovi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szaiasztok!
    Tudja valaki,miért nem tudok venni farmlaboratóriumot? Szürke a kosaram, pedig pénzem van rá. Köszi: kovi
    szia
    megnéztem a farmjaidat és lehetséges, h azon a farmon szeretnél venni, ahol már van. a virágfarmodon még nincsen, talán véletlenül a másik 2 farmodon voltál és így persze nem sikerül, mert csak 1-et lehet egy farmra tenni
  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    Tehetek kutyát mind a három farmomra. Tettem is.
    Névadással voltak problémáim:
    Buksi, Bundás, Negro 
    Nem nevezhetem őket el, mert a rendszer szerint szitokszavak. 
    Miféle szitokszavak ezek????


  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    Naaa! 

    A Bukfenc is szitokszó!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Vidéki farmer
    Ha esetleg törölsz mindenféle mákostésztát és ki-be lépsz sem engedi?
    Mert elméletileg 1 szűrő van a játékon,de most kipróbáltam és levélben engedi küldeni az összes általad megadott szót....Tehát talán csak pillanatnyi hiba...Ha nem,akkor hívd a kutyát Napsugárnak :smiley:
  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem a Picur kutyanévvel volt problémám. Azt sem fogadta el.
    Mifelénk az sem szitokszó.

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Robi
    Még ez a jobbik eset,ha ilyet írsz,mert hamar megtalálod...De hogy a termőföld-ben lévő mofo szót kitalálni....hát  komolyan mondom szörnyű.Legelsőnek pfúúú nem tom meddig kerestem,mire rájöttem,hogy ékezet nélkül miben van.Meg a vesszőt sem számítja,így a pl: minek,akar -ban is ott a kaka szó :smiley: Nah egy teljes oldalas levélben mire kiböngészed,főleg ha gyorsan akarsz írni,mert mennél...gyalázatos.És a legviccesebb,hogy ha valaki akar,akkor simán elküldi úgy hogy k@k@,vagy k a k a...mert így már engedi :smiley:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Köszike...és hogy használjam?Innen kell a levelezőmbe minden egyes betűt bemásolni?Mert akkor mire megírok egy levelet megőszülök :)
    Pux
Sign In to comment.