Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Javaslat: szövifa

Sziasztok, Mindenki!
Véleményem szerint, ha egy ember nagy szöviben van benn, az egyetlen legszárazabb és legunalmasabb dolog a szövifa locsolása. Sok időt igénybe vesz és akinek lassabb gépe van pfff..... még rosszabb. Sajnos olyan is előfordult, hogy ez vitát szült, mert locsolni sajnos kell.
Javaslat: nem lehet e "all in" gombot tenni a szövifához, így mindenkit egyszerre lehessen locsolni egy gombnyomással.
Üdv.: Nonó

Hozzászólások

  • kukucska31 (HU1)kukucska31 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Szia Nono:)
    Maximilian egyetértek a javaslatodal:)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    jó ötlet, én is támogatom B)
  • nomcsije (HU1)nomcsije (HU1) Bejegyzések: 3
    Köszi, szépen. Ezt az ötletet csak itt lehet terjeszteni, vagy van valami fontos személy akivel beszélni kell? :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.03.2016
    Sziasztok, Mindenki!
    Véleményem szerint, ha egy ember nagy szöviben van benn, az egyetlen legszárazabb és legunalmasabb dolog a szövifa locsolása. Sok időt igénybe vesz és akinek lassabb gépe van pfff..... még rosszabb. Sajnos olyan is előfordult, hogy ez vitát szült, mert locsolni sajnos kell.
    Javaslat: nem lehet e "all in" gombot tenni a szövifához, így mindenkit egyszerre lehessen locsolni egy gombnyomással.
    Üdv.: Nonó
    Szia! :)

    Ezt a javaslatot korábban is előterjesztettük. Akkoriban azt a választ kaptuk, a GGS-nél is tervben van már az átalakítás....de úgy néz ki, a megvalósításig még nem sikerült eljutniuk....találtak ennél fontosabbakat is. :(

    Zsu
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Ahogy Zsu is mondja, ez egy nagyon régi örökség. Az első verzió még a jelenleginél is fapadosabb volt, ami most van az már a "javított" változat :)
  • nomcsije (HU1)nomcsije (HU1) Bejegyzések: 3
    reméljük akkor hamarosan megint tudnak "javítani". Végül is mindig "fejlődik" kicsit a játék, hátha ez is sorra kerül megint :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali
    jó ötlet, támogatom
    bár ezt már régebben is felvetettük, de eddig még sajna nem lett belőle semmi
  • Tikno1 (HU1)Tikno1 (HU1) Bejegyzések: 13
    Én azt szeretném javasolni, hogy egy bizonyos létszám felett, lehessen valahogy könnyebben locsolni a szövifát, mert a locsolás teljesen lelassítja a gépet, néha ki is dob emiatt a játék :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    r0b33 (HU1) mondta:
    Javasolnám @bourges (HU1)  által IS (legutóbb tőle olvastam) javasolt megoldást a piacra hogy lehessen PONTOS értéket megadni a beadandó terményekre mint a farmkezelőben eladáskor.
    Szia!

    Ezzel teljes mértékben egyetértek. Lehet a kérdőív megjegyzéseihez is tudunk írni ilyet...
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Tikno1 (HU1) mondta:
    Én azt szeretném javasolni, hogy egy bizonyos létszám felett, lehessen valahogy könnyebben locsolni a szövifát, mert a locsolás teljesen lelassítja a gépet, néha ki is dob emiatt a játék :(
    hali
    nah, mint már irtam támogatom az 5letet, de volt 1 hsz a fórumon, anno, amit Robi irt, h a ggs vmi remlámszolgáltatásokat futtat v vmi ilyesmi, és hogy ha mi kattogtatunk a farmokon, azért fizetnek  ilyesmi ha jól emléxem
     ha ez igaz lehetségesnek tarom azt is, h ezt az 5letet pont ezért nem valósitották meg, kattogtassunk jóóó sokat, ne 1 kattintással öntözzünk meg kb 40 szövifát 1xrre:expressionless:(vaagy most hülyeséget irtam?)
Sign In to comment.