Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

szálas bajnokság :)

2»

Hozzászólások

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Támogatom a javaslatot, hajrá!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát nincs mit Zsú és Kati,bár többet tehettem volna....de sajna ennyire futja a tudásom :(
    Neked pedig köszi Tica a szavazatot,bár már a 30-at megelőlegeztem magamnak és lepaktáltam a Pierre barátunkkal :D
    Pusszantás csajok....
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Nagy vagy, Bourges! :) Hat szavazat tőlem is, elvégre a Colt hatlövetű (vagy hatökör vagyok), wáháhááá... 

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Hát nincs mit Zsú és Kati,bár többet tehettem volna....de sajna ennyire futja a tudásom :(
    Neked pedig köszi Tica a szavazatot,bár már a 30-at megelőlegeztem magamnak és lepaktáltam a Pierre barátunkkal :D
    Pusszantás csajok....
    Szia!
    Örülök, hogy Pierre-rel sikerült felvenni a kapcsolatot. Én úgy látom a francia fórumot olvasgatva, hogy segítőkész, rendes, emiatt is javasoltam neked őt. Ha valaki segíteni tud, az ő, mert a mi supportos lányunk még nem ismerhet mindenkit, s nem is tudni van-e neki a supportosokon kívül más kapcsolata, így viszont célba fog érni. Innentől az ő dolguk lesz történik-e valami.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok! Én is jónak tartom az ötletet.lehet vissza hozza a kedvünket,hogy itt üljünk.mert mostanában nem sok dolgunk van. Én nem csinálom a szigeteket,mert nem találok benne semmi izgalmasat. A kihívásokat.és a játékokat viszont szeretem. (a szövibajnokságot se sokra értékelem)Légyszi vegyetek be a szavazók közé.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szeva cowboy :D
    Köszi a 6 szavazatot,kell is mert még messze van a 30...Lehet biztosabbra kellett volna mennem és csak 5 öt írni,így azt ha csak Te támogattad volna meg,is bőven meglettem volna vele :D

    Pusszantás Macika
    Igen igazad volt a Pierre fiú nagyon kedves,bár azért annyira segítőkész nem volt,hogy a javított verziót visszaküldje,de válaszolt és még bókolt is (egy kis kegyes hazugsággal :D ). De am lehet,hogy azért nem javította ki,amit küldtem,mert már annyira beléééje szeretett a tervemnek,hogy azóta éjt nappallá téve ülnek a GG nél a gép előtt és progiznak 1000 rel,hogy mihamarabb meglepjen vele :D
    Ha nem így lesz,akkor szétnézek a környéken,hátha itt van és behúzom 1 sikátorba....(na semmi huncutkodás)

    Szia Anikó
    Ez nem is kérdéses,hogy beveszünk e,hisz attól,hogy én megelőlegeztem magamnak,még gyűjtjük a 30 szavazatot és háááát,még a cowboy 6 szavazatával is elég siralmasan állunk,úgyhogy köszike,a te neved mellé is bekarcolunk 1 strigulát :D

    (még jó hogy van like és lol gomb és valaki nagyon szeret engem,mert folyton csak kapom miatta a plecsniket,amiket bár nem tom,hogy mire jók,de gyűlnek szépszámmal :blush:  )
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Szia! Nekem is behúzhatsz egy karcolatot :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870

    Szervusztok!

    Elnézést, de olvastam, hogy meg van előlegezve a 30 szavazat, most meg azt látom, hogy kell, hát rajtam ne múljon!
    Támogatom az ötletet!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Szervusztok!

    Elnézést, de olvastam, hogy meg van előlegezve a 30 szavazat, most meg azt látom, hogy kell, hát rajtam ne múljon!
    Támogatom az ötletet!

    Nagyika! :)

    Ez ilyen jelképes dolog....Brigit erősíteni vele, jó döntés volt a megelőlegzett 30 szavazat. :smiley: Ahogy olvashattad, a francia moderátorral megtárgyalta már az ötletet. :) Most már a GGS-n múlik, hogyan tovább. 

    Zsu
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 28.04.2016
    Szia Angyalka :)
    Köszike a szavazatot,szaladok is a vésőért és a kőtábláért,hogy karcolatot készítsek :D
    (nah kő és véső nem volt,így egy szeggel húztam vastag karcolatot a frissen festett falra,hogy mi lesz ebből ha az uram meglátja.....mindegy,egy kis gyilkolódást megér..)

    Szia Nagyika :D
    Köszike a szavazatot.Igen megelőlegeztem magamnak,mert már nagy volt a pezsgés,azaz Macika már összeboronált a Pierre fiúkával,így mit volt mit tenni,hát engedelmeskedtem a főnöki kérésnek és nagy felbátorodásomba (mert közben Zsúú masszírozta a hátam),megfogalmaztam a levelet és elküldtem.De a szavazatokra még nagyon nagy szükség van,mert így elég ciki,hogy kiköhögtem 30 at és még a cowboy 6-jával sincs meg.Úgyhogy köszike mégegyszer,neked is megy a strigula :D

    Jah és Zsúúú,az hogy megtárgyaltam az elég túlzás...Én írtam neki egy nagyon profi perfekt francia levelet,amiben volt kérés egy javításra,hogy meg tudjam osztani a fr fórumozókkal a sztorit,hogy ők is támogassák,hisz több ország akarata már nem semmi.
    Erre ő visszaírta,hogy vágja a sztorit és gondolkodóba esett....Bár igazából nem kértem a véleményét és hogy gondolkodjon,csak hogy javítsa már ki a mondandómat :D
    Szóval a "megtárgyaltam vele" az részemről elég túlzás....(még jó hogy azt írta,hogy jól tolom a france-t,mi lett volna ha rosszul?..... :D:D
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Nagyon jó ötletnek tartom Bourges javaslatát tölünk 31 ember le teszi a voksát!!!
    Hajrá szurkolunk a sikerért.:)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Oh de jóóó köszike,már kezdtem szomorkodni,hogy nincs meg a 30...De akkor Ti 31 en már meg is döntöttétek a limitemet,a többiek már plusszolnak (főleg a cowboy 6 szavazata :D )
    Mégegyszer köszike
    pux
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Bízom benne sikerül :)
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Kedves mindenki! maximálisan támogatom az ötletet!!:)))
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Köszi,köszi kedves Cinkapanna
    Sajna eddig még úgy fest,hogy kakilnak a hihetetlenül jó ötletemre,de tod a remény hal meg utoljára :D
    (jah és bekarcoltunk hozzád is 1 strigulát)
Sign In to comment.