Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

121113

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok Fórumozók!
    Nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy másokat is, hogy macerás a prémium dolgokat beetetni, főleg ha van előtte szuper cucc is. Én sokkal jobban bírnám, ha a hínáros dolgok helyén lennének. Egyszerűbb lenne használni, nem kellene annyira koncentrálni, nehogy mást toljon be az ember helyette. Biztosan nem nagy munka lenne átrendezni az illetékeseknek. Ennyi! :smile: 
    Szia!
    A javaslatod támogatom, szerintem írjál a supportnak, s hátha meghallgatásra kerül.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok Fórumozók!
    Nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy másokat is, hogy macerás a prémium dolgokat beetetni, főleg ha van előtte szuper cucc is. Én sokkal jobban bírnám, ha a hínáros dolgok helyén lennének. Egyszerűbb lenne használni, nem kellene annyira koncentrálni, nehogy mást toljon be az ember helyette. Biztosan nem nagy munka lenne átrendezni az illetékeseknek. Ennyi! :smile: 
    Szia!
    A javaslatod támogatom, szerintem írjál a supportnak, s hátha meghallgatásra kerül.

    Csatlakozom!
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok Fórumozók!
    Nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy másokat is, hogy macerás a prémium dolgokat beetetni, főleg ha van előtte szuper cucc is. Én sokkal jobban bírnám, ha a hínáros dolgok helyén lennének. Egyszerűbb lenne használni, nem kellene annyira koncentrálni, nehogy mást toljon be az ember helyette. Biztosan nem nagy munka lenne átrendezni az illetékeseknek. Ennyi! :smile: 
    Szia!
    A javaslatod támogatom, szerintem írjál a supportnak, s hátha meghallgatásra kerül.

    Köszönöm a támogatást! Írtam a supportnak, a visszaigazolás is megjött, most már az Ő kezükben van a döntés, a lehetőség.További szép napot! :smile: 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    zurika (HU1) mondta:
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok Fórumozók!
    Nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy másokat is, hogy macerás a prémium dolgokat beetetni, főleg ha van előtte szuper cucc is. Én sokkal jobban bírnám, ha a hínáros dolgok helyén lennének. Egyszerűbb lenne használni, nem kellene annyira koncentrálni, nehogy mást toljon be az ember helyette. Biztosan nem nagy munka lenne átrendezni az illetékeseknek. Ennyi! :smile: 
    Szia!
    A javaslatod támogatom, szerintem írjál a supportnak, s hátha meghallgatásra kerül.

    Köszönöm a támogatást! Írtam a supportnak, a visszaigazolás is megjött, most már az Ő kezükben van a döntés, a lehetőség.További szép napot! :smile: 
    zZia!Reméljük meghallgatásra talál, a javaslat nagyon jó!!
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    Kedves Moderátorok! A Meseidő event-tel kapcsolatban írok. Szeretném tudni, hogy a falevélgyűjtésnél az ínyenc farmon gyűjtött falevelet miért felezi meg: vagyis két mandulás kert ad 2x18 falevelet, ebből csak 18-at ad a már összegyűjtötthöz, mi az oka?

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.05.2016
    Kedves Moderátorok! A Meseidő event-tel kapcsolatban írok. Szeretném tudni, hogy a falevélgyűjtésnél az ínyenc farmon gyűjtött falevelet miért felezi meg: vagyis két mandulás kert ad 2x18 falevelet, ebből csak 18-at ad a már összegyűjtötthöz, mi az oka?


    Szia! :)

    Miután begyűjtötted az összes levelet, amit akkor tudtál, frissítettél-e oldalt? Végig jártad-e az ilyenkor szokásos dolgokat (süti-, gyorsítótár-, előzménytörlés)? Nézted-e utána, hogy a hiányzó 18-at beleszámolta-e?

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Moderátorok! A Meseidő event-tel kapcsolatban írok. Szeretném tudni, hogy a falevélgyűjtésnél az ínyenc farmon gyűjtött falevelet miért felezi meg: vagyis két mandulás kert ad 2x18 falevelet, ebből csak 18-at ad a már összegyűjtötthöz, mi az oka?

    Szia!
    Egyedüli moderátor vagyok, s egyben ugyanolyan játékos, mint te is.
    Én reggel mikor ezt a feladatot csináltam nem tapasztaltam ezt a problémát, igaz nem is figyeltem erre. Ha úgy látod, hogy nálad nem számolja, és ki-be lépés után is fennáll, akkor a support fele kellene jelezned. Elérhetősége az én képem felett vagy a játékban a kilépés alatti kis fejecske ikonra kattintva található.
  • Liszacica (HU1)Liszacica (HU1) Bejegyzések: 4
    Tisztelt Csapat!

    Azt szeretném tudni, hogy ha a hajó a biobolt és egyéb feladatokban folyamatosan megjelenik a mandula és a gyermekláncfű, akkor azt miért nem tudom megvásárolni, sehol nincs a megvehető termékek között. Ezzel a hajó indításából és a többi játékból is ki vagyok zárva. Hiába teszem bele a másik 3 terméket, mivel a mandula vagy a gyermekláncfű mindig hiányzik, így semmit nem kapok érte cserébe, sőt az is elveszik, amit már betettem. választ szeretnék kapni, mert már kétszer is kérdeztem technikai hibával kapcsolatban, de választ nem kaptam rá, vagy legalábbis nem tudom hol lehet megnézni. Nincs semmi információ a játékkal kapcsolatban. Liszacica
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Kedves Liszacica, én csak annyit válaszolnék neked, hogy de, lehet venni gyermekláncfüvet is, mandulát is, a kérdés, van-e dollárod rá!?
    biztos jön még valaki aki érdemlegesebben, bővebben válaszol neked!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.05.2016
    Tisztelt Csapat!

    Azt szeretném tudni, hogy ha a hajó a biobolt és egyéb feladatokban folyamatosan megjelenik a mandula és a gyermekláncfű, akkor azt miért nem tudom megvásárolni, sehol nincs a megvehető termékek között. Ezzel a hajó indításából és a többi játékból is ki vagyok zárva. Hiába teszem bele a másik 3 terméket, mivel a mandula vagy a gyermekláncfű mindig hiányzik, így semmit nem kapok érte cserébe, sőt az is elveszik, amit már betettem. választ szeretnék kapni, mert már kétszer is kérdeztem technikai hibával kapcsolatban, de választ nem kaptam rá, vagy legalábbis nem tudom hol lehet megnézni. Nincs semmi információ a játékkal kapcsolatban. Liszacica
    szia
    bármit megvásárolhatsz, amit termelhetsz a szintednek megfelelően, ha van rá elegendő dollárod, ahogy nagyika is írja. a Farmkezelőben teheted ezt meg. a raktárod kapacitásától függ, mennyit tudsz vásárolni a meglévő készletedhez.




    bejelöltem pirossal, h mire kell katt a vásárláshoz.

    és Bourgesnak igaza van, valóban nem mindent, de az általad írt dolgokat igen és pár dolog kivételével szinte mindent :)

    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Halika.
    Én is kiegészíteném :D
    Sajna nem mindent vehetsz meg,amit termelsz,mert a pékséges sütiket és a virágboltos dolgokat nem tudod megvásárolni,de azonkívül (főleg ami neked kell) minden megvásárolható,ha van rá dolcsid :D
    Ezt a farmodon az alsó menüsorban találod.Balról a zöld dobozkától (raktár) indulva a 6 dik ikon (valami jegyzetlap féle).Ha arra klikk,akkor megjelenik a farmkezelő és ott a felső ikonok között váltogatva tudsz a termékek között keresgélni.Majd ha megtaláltad a kívánt terméket,akkor van ott egy bevásárlókocsi (vásárlás).Arra klikk és írd be a megvásárolni kívánt mennyiséget.Majd megint a bevásárlókocsi ikon és kész :D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Tisztelt Csapat!

    Azt szeretném tudni, hogy ha a hajó a biobolt és egyéb feladatokban folyamatosan megjelenik a mandula és a gyermekláncfű, akkor azt miért nem tudom megvásárolni, sehol nincs a megvehető termékek között. Ezzel a hajó indításából és a többi játékból is ki vagyok zárva. Hiába teszem bele a másik 3 terméket, mivel a mandula vagy a gyermekláncfű mindig hiányzik, így semmit nem kapok érte cserébe, sőt az is elveszik, amit már betettem. választ szeretnék kapni, mert már kétszer is kérdeztem technikai hibával kapcsolatban, de választ nem kaptam rá, vagy legalábbis nem tudom hol lehet megnézni. Nincs semmi információ a játékkal kapcsolatban. Liszacica
    szia
    bármit megvásárolhatsz, amit termelhetsz a szintednek megfelelően, ha van rá elegendő dollárod, ahogy nagyika is írja. a Farmkezelőben teheted ezt meg. a raktárod kapacitásától függ, mennyit tudsz vásárolni a meglévő készletedhez.




    bejelöltem pirossal, h mire kell katt a vásárláshoz.

    és Bourgesnak igaza van, valóban nem mindent, de az általad írt dolgokat igen és pár dolog kivételével szinte mindent :)

    Liz drága, eltévesztetted a jelölést: a fölötte lévő barna színű ikon a vásárlásé.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Liz drága, eltévesztetted a jelölést: a fölötte lévő barna színű ikon a vásárlásé.
    szia Poriima
    már javítottam is. ez valszeg azért lehet, mert én mindig csak eladok, így auto az a gomb tetszett meg :smiley: 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szeva Barátosném :D
    Szét vagy ma hullva,mi van veled....nagyon szórakozott vagy :D
    (ezért lehet megint kikapok)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szeva Barátosném :D
    Szét vagy ma hullva,mi van veled....nagyon szórakozott vagy :D
    (ezért lehet megint kikapok)
    szeva Barátosném
    teljesen jól látod, úgy hogy most megyek is a darabjaimat összeszedni és megmentem a fórumozókat magamtól egy időre :smiley:
    de azért ezt még megírom neked
    direkt miattad megvártam a 100%-os arany akciót. és hát láss csodát....
    Lester nagyon letörve elkullogott és bizony nem jött vissza aranyat kunyerálni, mint ahogyan hozzád se. szal ő is jól ki lett oktatva :smiley: kíváncsi vagyok, ezek után mikor tér vissza hozzám
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Oh ahogy olvastam,már azt hittem azt írod,hogy nálad működött...Rögtön eret vágtam volna magamon....De köszi,hogy kipróbáltad,mégha nem is műkszik a dolog,legalább most nem lógok ki a sorból :D
    De ha így áll a dolog,akkor tőlem vergelődhet,meg tépheti a séróját,mert hogy én nem veszek aranyat csak úgy puszira a bittos igaz.Kapzsi GG....hm....
  • kispapesz (HU1)kispapesz (HU1) Bejegyzések: 6
    Helo. a "Legyen egy 2 szintu nemesítési minoségu lovad" azt hogy tudom elérni? Illetve hol látom hogy haladok, mit kell fejleszteni? koszonom
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Helo. a "Legyen egy 2 szintu nemesítési minoségu lovad" azt hogy tudom elérni? Illetve hol látom hogy haladok, mit kell fejleszteni? koszonom
    Szia!
    Két 1-es nemesítésű lovat kell pároztatni, és lehet elsőre nem sikerül csak többedjére. Szerencse kérdése.
    Mire gondolsz a hogy haladsz és mit kell fejleszteni dolognál?
  • kispapesz (HU1)kispapesz (HU1) Bejegyzések: 6
    A szovi társam azt mondta hogy versenyeztetni kell a lovat és úgy érem el a 2 es minosítést. De nem találtam lehetoségeket ezért írtam ide a forumba. Koszonom a választ.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.05.2016
    Helo. a "Legyen egy 2 szintu nemesítési minoségu lovad" azt hogy tudom elérni? Illetve hol látom hogy haladok, mit kell fejleszteni? koszonom

    Szia! :)

    Leginkább az istállóban látod (amikor kijelölsz egy lovat) a jobb oldalon részletesebben. De az edzési ablakban is meg tudod nézni. :)

    Az alábbi képen az Istállóban látható módot mutatom be Neked:



    A piros keretes részen vannak a ló edzési adatai. A sárga csillagok, amiket az edzés végével begyűjtesz, mind itt gyülekeznek edzési nemenként. Funkciójuk tekintve olyanok, mint a farmon a kék csillagok, a Tapasztalatpontok. Ezeket kell gyűjteni ahhoz, hogy a lovad szintet lépjen edzési nemenként. Az ún. Betanítási szintek a képen látható számok a sárga csillagban. Ezen szintek átlaga adja a ló Tenyésztési tényezőjét. Ez itt jelen esetben a 62.
    Láthatod a képen, hogy 67-65-55 a ló betanítási szintje. A 67-nél már nem edzem, mert 445 arany csillagot kellene gyűjteni a következő szintre lépéshez. Tehát csak a 65-ös és az 55-ös edzési nemben fogom tréningezni, amíg azok is elérik a 67-es szintet. Ott megállok, és ha van hozzá pár, akkor pároztatom....ha nincs pár, akkor csinálok hozzá egy másik ilyen vagy hasonló szintű lovat és azzal pároztatom majd.

    A tenyésztési segédletet ezen a linken olvashatod:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/1403727/#Comment_1403727

    Zsu

  • gyongyi63 (HU1)gyongyi63 (HU1) Bejegyzések: 2
    azt szeretném kérdezni mi az átmeneti farmos kaland?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    azt szeretném kérdezni mi az átmeneti farmos kaland?
    Szia!
    Az átmeneti farmok az ideiglenes farmok, a szigetfarmok és a cukorka farm. Most ért véget egy szigetfarm.
  • gyongyi63 (HU1)gyongyi63 (HU1) Bejegyzések: 2
    szia  a hajóm le van zárva mostantól csak akkor lehet hásználni?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szia  a hajóm le van zárva mostantól csak akkor lehet hásználni?
    szia
    ha elinditasz egy  ideigles farmot, akkor a hajó mindig kérni fogja az adott farmhoz tartozó magokat
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Sziasztok!
    Olyat tapasztaltam az imént, amit eddig még nem. Belépett valaki a csapatunkba és minősíthetetlen módon írt.
    Hogyan lehet és kinek jelenteni az esetet?

    Köszönöm a válaszokat!

    Üdvözlettel:
    HullaHopp
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Olyat tapasztaltam az imént, amit eddig még nem. Belépett valaki a csapatunkba és minősíthetetlen módon írt.
    Hogyan lehet és kinek jelenteni az esetet?

    Köszönöm a válaszokat!

    Üdvözlettel:
    HullaHopp

    Szia! :)

    Az Ügyfélszolgálatnak tudjátok, ha csinálsz képernyőmentést és azzal a fotóval együtt küldöd el a bejelentést.

    Bár azt hiszem, jobban jártok, ha szimplán kidobjátok az illetőt.....

    Zsu
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Szia Zsu!

    Köszönöm a tippet.
    Igen, elmentettem a beszélgetést, és kirúgtam, csak ez még kevés, mert az ilyenek rontják a morált, de nem csak nálunk, hanem másutt is...
    Mellesleg, az Adminnak nem fogok írni, mert hetekbe kerül, mire egyáltalán válaszol valaki.

    HullaHopp
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.05.2016
    Szia Zsu!

    Köszönöm a tippet.
    Igen, elmentettem a beszélgetést, és kirúgtam, csak ez még kevés, mert az ilyenek rontják a morált, de nem csak nálunk, hanem másutt is...
    Mellesleg, az Adminnak nem fogok írni, mert hetekbe kerül, mire egyáltalán válaszol valaki.

    HullaHopp

    Tudom, hogy kevés, de mi ennél többet nem tehetünk, nincs hozzá semmilyen jogosultságunk. Maximum ennyi eszközünk/eszközötök van az ilyenekkel szemben, hogy kidobni és pont. Majd máshová belép, és ha ott is így viselkedik, onnan is kivágják. Ez van... :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Régen volt a fórumon egy táblázat,hogy melyik dísz ér a legtöbbet kockára kivetítve.Nem tudjátok hogy az megvan még,vagy a régi fórumon maradt?Mert most nagyon nagy tervezésbe vok,de nincs kedvem még azt is matekolni,ha nem muszáj.
    Köszike.
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Az volna a jó, ha lehetne egy olyan felület, amolyan "szégyentábla", ahová ki lehetne ezeket a semmirekellő embereket írni, hogy óvakodjanak a többiek tőlük! 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt