Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

120113

Hozzászólások

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Valaki segítsen aki tud!
    Az egyik szövitársamat nem engedi be a játékba a farm, azt írja, hogy érvénytelen jelsző.
    Mit lehet ilyenkor csinálni?
    szia
    a bejelentkezési oldalon katt az "elfelejtetted a jelszót?" vagy valami hasonló szövegre és akkor a méljére kap egy ideigleneset
    Kösz Liz :)

  • Sziasztok!
    A szövetkezeti tagok fáját nem lehet meglocsolni. Tudja valaki, miért szürke a szimbólum, Az is lehet, hogy nem játszanak, így valószínű, hogy egyedül maradtam. Így viszont elesek pár dollártól. Kovi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    A szövetkezeti tagok fáját nem lehet meglocsolni. Tudja valaki, miért szürke a szimbólum, Az is lehet, hogy nem játszanak, így valószínű, hogy egyedül maradtam. Így viszont elesek pár dollártól. Kovi
    Ha egy személy előtt szürke van és nem tudod meglocsolni, akkor annak lehet az oka, hogy nem szedte be a szövifájáról a jutalmat, s addig nem tudod meglocsolni.
  • Kittus1992 (HU1)Kittus1992 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Kutattam nem is keveset, de nem találtam meg hol lehetne az e-mail címem megváltoztatni. Esetleg ebben tudna nekem valaki segíteni? 

    Köszönöm előre is! 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    Kutattam nem is keveset, de nem találtam meg hol lehetne az e-mail címem megváltoztatni. Esetleg ebben tudna nekem valaki segíteni? 

    Köszönöm előre is! 
    Az e-mail címet nem lehet megváltoztatni, esetleg a Supporttól kérni.
  • Pami05 (HU1)Pami05 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok, 
    Lenne egy problémám, meghívtam egy ismerőst, neki mennek a napi ajándékok, viszont én nem kaptam semmit, és nem is látszik hogy az illető az ismerősöm. Nála ott szerepel a nevem, nálam viszont semmi...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Pami05 (HU1) mondta:
    Sziasztok, 
    Lenne egy problémám, meghívtam egy ismerőst, neki mennek a napi ajándékok, viszont én nem kaptam semmit, és nem is látszik hogy az illető az ismerősöm. Nála ott szerepel a nevem, nálam viszont semmi...

    Szia Pami
    Ne számíts nagy segítő farmerként túl nagy szajréra :D
    Menj be a reptéren található kék színű üdvözlőközpontba.Ott látod a barid és ha ráklikk a képre akkor napi 1x kapsz némi kis morzsányi dollárt,meg ha eléri a sávokon feltüntetett szinteket,ott kapsz jutipontot.
    (én is nagyobb apanázsra számítottam,de ez van :D )
  • Pami05 (HU1)Pami05 (HU1) Bejegyzések: 2
    Pami05 (HU1) mondta:
    Sziasztok, 
    Lenne egy problémám, meghívtam egy ismerőst, neki mennek a napi ajándékok, viszont én nem kaptam semmit, és nem is látszik hogy az illető az ismerősöm. Nála ott szerepel a nevem, nálam viszont semmi...

    Szia Pami
    Ne számíts nagy segítő farmerként túl nagy szajréra :D
    Menj be a reptéren található kék színű üdvözlőközpontba.Ott látod a barid és ha ráklikk a képre akkor napi 1x kapsz némi kis morzsányi dollárt,meg ha eléri a sávokon feltüntetett szinteket,ott kapsz jutipontot.
    (én is nagyobb apanázsra számítottam,de ez van :D )
    :smiley: Köszi szépen! :smile: Na igen, mintha ÓRIÁSI ajándékokról lett volna szó :wink: MIndegy örüljünk a kicsinek is , eddig ezt se tudtam begyűjteni, rá nem jöttem volna hova kell menni :smiley: 

  • editke3 (HU1)editke3 (HU1) Bejegyzések: 3
    szervusztok.
    Szeretném a segítségeteket kérni.
    hogyan tudom a növény nemesítőbe a raktárból eljuttatni a vizet?
    köszi a választ

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    A vizet gyűjtöd, jön a malomból a virágból a tejből stb és ha összejön az előírt mennyiség, amit a raktáradban láthatod, akkor jelzi a nemesítő hogy üzemre kész a kék Z vel és akkor pakolhatod a nemesítendő magodat.
  • KITTIKE17 (HU1)KITTIKE17 (HU1) Bejegyzések: 3
    hanyadik szintol lehet bocit venni ???

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    hanyadik szintol lehet bocit venni ???

    KITTIKE17 ill. emes sziszi!
    A tehénistálló elérhető a14. szinttől!

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Fel vok háborodva.A dobozolós evinél tegnap még volt hátra 1 óra 15 perc,amikor lefeküdtem.Kimatekoltam,hogy 360 ezer pontomnak kell lennie,mire lejár az idő és láss csodát,ugyanannyi pontot írt ki most mikor beléptem,mint amikor lefeküdtem és persze az ajcsit sem kaptam meg :(
    (és nem járt le közben a pontszámlálóm mert 7 órán át ketyeghetett volna az árpa...)
    Ez így igazságtalan :(:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Hali
    Fel vok háborodva.A dobozolós evinél tegnap még volt hátra 1 óra 15 perc,amikor lefeküdtem.Kimatekoltam,hogy 360 ezer pontomnak kell lennie,mire lejár az idő és láss csodát,ugyanannyi pontot írt ki most mikor beléptem,mint amikor lefeküdtem és persze az ajcsit sem kaptam meg :(
    (és nem járt le közben a pontszámlálóm mert 7 órán át ketyeghetett volna az árpa...)
    Ez így igazságtalan :(:(

    Hát Csajszi....már megint belenyúltál a darázsfészekbe? :smiley:  Mint mikor minden megkérdezés nélkül törölték a farmodat? :smiley:
    Tudod....maximum az Ügyfélszolgálat. :smiley::smiley:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok

    hát barátosném ;) ezt már rég kitárgyaltuk, h matekból nem valami jó a GGS :smiley:
    és persze kihasználták, h szépen szunyókálsz, így nem tartották fontosnak, h megkapd a kimatekolt pontodat :) gondolták, úgy se emléxel majd, mikor felébredsz
    amúgy ahogy Zsuzsi is írja, marad a Support :smiley: 
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szeva Zsú :)
    Az oké,hogy a farmom Roxfortban van,de az az érdekes ebben a varázslós szösszenetben,hogy mindig csak negatívan varázsol.Még soha nem volt olyan,hogy "jééé ez honnan van"..mindig csak "ohhh már megint odavan".A support meg...
    Szeva Barátosném :)
    Hát lehet hogy mostanság kicsit szétszórt vok,de hogy ne emlékezzek arra,mennyi volt és mennyinek kéne legyen...bár lehet kezdetleges Alzheimer-kórom van...
    Amúgy mit is keresek?.... :D


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    Én se kaptam meg az 530 ezer után járó díjat. Mivel volt még idő, s alig hiányzott a számlálónál, s még nálam is ment a jázmin, és tovább is tartott volna, mint a verseny, s nálam sincs meg a dísz...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia!
    Én se kaptam meg az 530 ezer után járó díjat. Mivel volt még idő, s alig hiányzott a számlálónál, s még nálam is ment a jázmin, és tovább is tartott volna, mint a verseny, s nálam sincs meg a dísz...

    Kriszti! :smiley:

    Tudom, Te is olyan játékos vagy, mint mi, de kissé vicces, hogy most csak annyit tudunk Neked is mondani, mint amit másnak is: Support. :smiley::smiley:
    Bár azt gondolom, Te is tisztában vagy vele.....ez a veszett fejsze és a nyele per pillanat. :smiley:

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Zsu, tudom, hogy support, de jelen helyzetemben nem töröm érte magam. Pár szétszedett darabka miatt nem küzdök....játszom tovább. 3 év alatt ez a legkisebb....
  • Sacika57 (HU1)Sacika57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    farmom őssze omlik a dollárt nem irja jová 1 napon keresztúl
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    farmom őssze omlik a dollárt nem irja jová 1 napon keresztúl

    Szia! :)

    Az interneteddel minden rendben? Másik weboldalt néztél-e, hogy ott is előjön-e a probléma?

    Ha máskor valaminek a jóváírása nem történik meg, frissítsd a játékot. Előfordul, nem jeleníti meg a változást azonnal. Ha frissítés ellenére sem áll helyre a rend, akkor a böngésződben törölj sütiket, gyorsítótárat, előzményket. Viszont arra nagyon figyelj, hogy ezen művelet megkezdése előtt, a farm ablakát zárd be! Amikor készen vagy a törlésekkel, indítsd újra a böngészőt és úgy lépj be a farmodra. Ha még ennek ellenére sem lesz meg az elkallódott dollár, akkor Ügyfélszolgálat. (Farmod jobb kéz felől eső felső sarkában a fülhallgatós fej, Ügyfélszolgálat. Arra kattints. Egy új lap nyílik a böngésződben. Annak tekerj az aljára: E-mailes támogatás. Arra is kattints. A felnyíló űrlapot töltsd ki és küldd el.)

    Zsu
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Én nagyon nem értem ezt a lóversenyt.
    Az előző játlkban az arany 2-ben vagy 3-ban végeztem, most meg a bronz 3-ról indultam. Ez vajon azért van mert újfajta lovi van ?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Én nagyon nem értem ezt a lóversenyt.
    Az előző játlkban az arany 2-ben vagy 3-ban végeztem, most meg a bronz 3-ról indultam. Ez vajon azért van mert újfajta lovi van ?

    Szia!
    Mindenki a bronzból indul az új szezonokban attól függően hogy hol végzett az 1-2-3- stb-ből.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Én nagyon nem értem ezt a lóversenyt.
    Az előző játlkban az arany 2-ben vagy 3-ban végeztem, most meg a bronz 3-ról indultam. Ez vajon azért van mert újfajta lovi van ?
    Nem! Minden verseny után visszaminősítik a helyezést, ez nem új keletű dolog. Ha ugyanonnan a helyről indulnánk, ahol befejeztük előzőleg, igencsak hamar a legvégén végeznénk rövid idő alatt.
    További jó játékot, jó versenyzést!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.04.2016
    Sziasztok!
    Ha bronzban végzett valaki, akkor B5-ből indul, ha aranyban végzett B4-ből, ezüstnél B3, platina B4-ből és gyémánt esetén B1-ből kezdi az új szezont, aki lovászkodik.

    Előzőnél is voltak kavarodások, visszaminősítések, lehet most is van valami gubanc ezzel...
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok!
    Ha bronzban végzett valaki, akkor B5-ből indul, ha aranyban végzett B4-ből, ezüstnél B3, platina B4-ből és gyémánt esetén B1-ből kezdi az új szezont, aki lovászkodik.

    Előzőnél is voltak kavarodások, visszaminősítések, lehet most is van valami gubanc ezzel...
    Kösz a választ Kriszti :)
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Mi volt az oka a mai karbantartásnak ?
    köszönöm a válaszokat

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    A GGS-nél minden játék szervert érintő probléma lépett fel, s emiatt volt a váratlan leállás.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Szia!
    A GGS-nél minden játék szervert érintő probléma lépett fel, s emiatt volt a váratlan leállás.
    Szia
    Köszönöm a választ.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok Fórumozók!
    Nem tudom, hogy csak engem zavar, vagy másokat is, hogy macerás a prémium dolgokat beetetni, főleg ha van előtte szuper cucc is. Én sokkal jobban bírnám, ha a hínáros dolgok helyén lennének. Egyszerűbb lenne használni, nem kellene annyira koncentrálni, nehogy mást toljon be az ember helyette. Biztosan nem nagy munka lenne átrendezni az illetékeseknek. Ennyi! :smile: 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt