Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Visszaszámlálás .

Szép napot!

Olyan gondolatom támadt amit ugy döntöttem megosztok veletek :
Lehetne olyan opciot be betenni , hogy mikor közeledik a CUNAMI ! ne felejtsem el menteni ami menthető? mert sajna már nem egyszer előfordult , hogy elfelejtettem ! és bizony több károm lett mint ha időben cselekszem ? 
Olyasmire gondoltam visszaszámlálás , vagy valami olyan ami elég feltűnő , hogy ne feledjem ?! 
A választ előre is köszönöm ! :) 

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szép napot!

    Olyan gondolatom támadt amit ugy döntöttem megosztok veletek :
    Lehetne olyan opciot be betenni , hogy mikor közeledik a CUNAMI ! ne felejtsem el menteni ami menthető? mert sajna már nem egyszer előfordult , hogy elfelejtettem ! és bizony több károm lett mint ha időben cselekszem ? 
    Olyasmire gondoltam visszaszámlálás , vagy valami olyan ami elég feltűnő , hogy ne feledjem ?! 
    A választ előre is köszönöm ! :) 
    hali Ammácska
    milyen Cunamiról van szó? sorry, talán lemaradtam valamiről..... itt szokott olyan lenni?
    vagy most mi is van? :smiley: 

  • Ammácska (HU1)Ammácska (HU1) Bejegyzések: 9
    :)) nem a szigetről beszélek , mikor vége :'( van és sajna sem a termésemet sem az állatokat nem adom el ! igy már tudod miről beszélek ? további szép estét !  B)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    :)) nem a szigetről beszélek , mikor vége :'( van és sajna sem a termésemet sem az állatokat nem adom el ! igy már tudod miről beszélek ? további szép estét !  B)
    hát ha amikor a szigeten vagy és a feladatokat csinálod, akkor kiírja, h mennyi idő van még hátra. ezt érdemes nézegetni, így tudod, h mikor lesz vége
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    :)) nem a szigetről beszélek , mikor vége :'( van és sajna sem a termésemet sem az állatokat nem adom el ! igy már tudod miről beszélek ? további szép estét !  B)
    Szia!
    A reptéren is meg tudod nézni.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    :)) nem a szigetről beszélek , mikor vége :'( van és sajna sem a termésemet sem az állatokat nem adom el ! igy már tudod miről beszélek ? további szép estét !  B)
    hát ha amikor a szigeten vagy és a feladatokat csinálod, akkor kiírja, h mennyi idő van még hátra. ezt érdemes nézegetni, így tudod, h mikor lesz vége
    Jaa nemcsak  a feladatoknal irja, a repternel meg lehet nezni a sziget ranglistanal
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Liz65 (HU1) mondta:
    :)) nem a szigetről beszélek , mikor vége :'( van és sajna sem a termésemet sem az állatokat nem adom el ! igy már tudod miről beszélek ? további szép estét !  B)
    hát ha amikor a szigeten vagy és a feladatokat csinálod, akkor kiírja, h mennyi idő van még hátra. ezt érdemes nézegetni, így tudod, h mikor lesz vége
    Jaa nemcsak  a feladatoknal irja, a repternel meg lehet nezni a sziget ranglistanal
    Egyébként 1-2 nappal a befejezés előtt kipirosodik a hátralévő idő, arra figyelj akkor már bontani kell, főként a nagy értékűeket!
Sign In to comment.