Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések

1316

Hozzászólások

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Summer (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
    Azért ez érdekes! Eddig sosem zavarta a GGS ,hogy ment event meg sok egyéb bajnokság előtt és alatt!
    Lehet ez már a fokozatos leépülés első jelei mielőtt megszűnne ez a játék (talán már az aranyból származó bevétel sem csorog annyira, azért erőltetik már minden oldalról) :smiley: 
    Hát lehet hogy nem csordogál.Sőt biztos is. tegyék színesebbé érdekessé.Állandó egyforma eventek.Több akciós arany vásárlás.ne csak hébe hóba. akkor talán jobban áldoznánk rá.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Summer (HU1) mondta:

    Lehet ez már a fokozatos leépülés első jelei mielőtt megszűnne ez a játék (talán már az aranyból származó bevétel sem csorog annyira, azért erőltetik már minden oldalról) :smiley: 
    szia Summer
    1-2 napja már nekem is ez motoszkál a fejemben :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Flór4 (HU1) mondta:
    Azért ez érdekes! Eddig sosem zavarta a GGS ,hogy ment event meg sok egyéb bajnokság előtt és alatt!

    Ez így van...eddig nem volt a szövetkezeti bajnokság miatt ekkora nagy csend. :) Talán ezzel próbálnak meg bennünket oda irányítani, arra fókuszáljunk. Mert ha nincs másik event, ami elterelje a figyelmet, akkor esetleg többen belefognak. :)

    Summer (HU1) mondta:
    Lehet ez már a fokozatos leépülés első jelei mielőtt megszűnne ez a játék (talán már az aranyból származó bevétel sem csorog annyira, azért erőltetik már minden oldalról) :smiley: 

    Ha ez lenne a játékkal, akkor szerintem nem törnék magukat újabb fejlesztésekkel. :) A Száguldó Gazdában is olvasható, hogy hamarosan újabb épületek jönnek. :) Személy szerint nem túl régen fedeztem fel, van egy blog is. Abban írnak róla, hogy a BigFarmban több, mint 40 millió játékos tüsténkedik világszerte. :) (persze ennek töredéke szerintem az aktív játékos, de 40 milliónak még a töredéke is sok :smile: )

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Ez így van...eddig nem volt a szövetkezeti bajnokság miatt ekkora nagy csend. :) Talán ezzel próbálnak meg bennünket oda irányítani, arra fókuszáljunk. Mert ha nincs másik event, ami elterelje a figyelmet, akkor esetleg többen belefognak. :)


    Ha ez lenne a játékkal, akkor szerintem nem törnék magukat újabb fejlesztésekkel. :) A Száguldó Gazdában is olvasható, hogy hamarosan újabb épületek jönnek. :) Személy szerint nem túl régen fedeztem fel, van egy blog is. Abban írnak róla, hogy a BigFarmban több, mint 40 millió játékos tüsténkedik világszerte. :) (persze ennek töredéke szerintem az aktív játékos, de 40 milliónak még a töredéke is sok :smile: )

    :)
    Zsuzsi... legyen igazad :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    :)
    Zsuzsi... legyen igazad :)

    Ismerhettek már.......én vagyok a végtelenül optimista. :smiley: 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ismerhettek már.......én vagyok a végtelenül optimista. :smiley: 
    hmmmmm
    én is az lennék, de itt már ez egy kicsit fura.... volt már sok minden 1xre, nem volt gond
    most egy új szövi bajnokság miatt mindent kiüríteni.....
    nyomni orrba-szájba az aranyat.......
    olvassuk az újabb fejlesztésről szóló híreket... de valóban lesz is? :)
    ne legyen igazam, bár eléggé "leamortizálódott" a játék :) új játékosok hébe-hóba
    régiek léptek már...... :(
    és az örök optimista én vagyok, de most kicsit kibillentem :smiley: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Ha ez lenne a játékkal, akkor szerintem nem törnék magukat újabb fejlesztésekkel. :) A Száguldó Gazdában is olvasható, hogy hamarosan újabb épületek jönnek. :) Személy szerint nem túl régen fedeztem fel, van egy blog is. Abban írnak róla, hogy a BigFarmban több, mint 40 millió játékos tüsténkedik világszerte. :) (persze ennek töredéke szerintem az aktív játékos, de 40 milliónak még a töredéke is sok :smile: )
    Liz65 (HU1) mondta:
    :)
    Zsuzsi... legyen igazad :)
    ááá Liz, ezek szerint nem  én vagyok az egyetlen, aki nem ért egyet ezzal, h "ez már a fokozatos leépülés első jelei mielőtt megszűnne ez a játék " mikor  tegnap ezt vitattuk, tényleg azt  hittem, h csak én gondolom másképp...ezek szerint nem

  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Az első tapasztalatom a szövi bajnoksággal, hogy olyan szinten tolják az aranyat, sokan lemondhatnak arról, hogy saját munkájából el is ér valamit. Évek óta játszom, de úgy érzem már nem sokáig. Ezen a szinten már valóban csak az aranyról szól.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok!
    Délután volt egy rövid karbantartás és azóta a szövitagjaink panaszkodnak,akik már a karbantartás után léptek be,hogy az addig megszerzett ajándékokat nem kapták meg,többek között én sem.Tehát a szövink épp a 12.ajándékért küzd,és csak a 9.ajándéktól van kipipálva,hogy megkaptuk,ablakot is láttam erről.De ez a délutáni karbantartás óta van,akik előtte fennt voltak,nekik megvan az első 8 ajcsi is.Kb.délután 4 óra felé volt a karbantartás...Járt még így valaki?
  • Bogyóka5 (HU1)Bogyóka5 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Küldetéssel kapcsolatosan írok! most játszottam egyet amiben etetni kellett az állatokat! hát keményen etettem is őket de egyet sem számolt nekem össze benne! se a csirkeólt se a tehenet se a bocit....:( ilyenkor mi van? feleslegesen törtem magam...mert a végeredménybe azt irta hogy nem  voltam elég aktiv...hát köszi....pedig keményen végig nyomtam a majdnem fél órát! :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Küldetéssel kapcsolatosan írok! most játszottam egyet amiben etetni kellett az állatokat! hát keményen etettem is őket de egyet sem számolt nekem össze benne! se a csirkeólt se a tehenet se a bocit....:( ilyenkor mi van? feleslegesen törtem magam...mert a végeredménybe azt irta hogy nem  voltam elég aktiv...hát köszi....pedig keményen végig nyomtam a majdnem fél órát! :(
    Ebben a küldetésben szerintem tápokat kellett volna begyűjteni a malmokból. Nem etetni kell az állatokat, hanem tápot készíteni és beszedni nekik.
  • Fiona63 (HU1)Fiona63 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 06.04.2016
    Sziasztok! Ma szövibajnokságban az egyik feladat teljesítése közben azt vettem észre, hogy játékostársamnak, aki megelőzött, mindig annyival lett több pontja előttem a feladatteljesítésban, amennyivel én próbáltam megelőzni. Ez már nem az első eset, olyan, mintha rám akaszkodna valaki és az én aranyamon, amit a küldetésemre fordítok, ő nyerné meg a feladatteljesítést, Hogy is van ez? Mert kezdek kételkedni a játék tisztaságában.Kérésre megadom a nevet.
    Post edited by Fiona63 (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.04.2016

    Sziasztok! Küldetéssel kapcsolatosan írok! most játszottam egyet amiben etetni kellett az állatokat! hát keményen etettem is őket de egyet sem számolt nekem össze benne! se a csirkeólt se a tehenet se a bocit....:( ilyenkor mi van? feleslegesen törtem magam...mert a végeredménybe azt irta hogy nem  voltam elég aktiv...hát köszi....pedig keményen végig nyomtam a majdnem fél órát! :(
    szia
    Macinak teljesen igaza van, tápot kellett volna keverni. a szövi bajnokságban nincsen olyan feladat, h állatokat kell etetni. az csak a téma eventekben van

    Sziasztok! Ma szövibajnokságban az egyik feladat teljesítése közben azt vettem észre, hogy játékostársamnak, aki megelőzött, mindig annyival lett több pontja előttem a feladatteljesítésban, amennyivel én próbáltam megelőzni. Ez már nem az első eset, olyan, mintha rám akaszkodna valaki és az én aranyamon, amit a küldetésemre fordítok, ő nyerné meg a feladatteljesítést, Hogy is van ez? Mert kezdek kételkedni a játék tisztaságában.Kérésre megadom a nevet.
    szia
    hát sajna elképzelhető, h már megint valami "hiba" csúszott a rendszerbe a tegnapi hotfix után. jó szokásukhoz híven valamit megint összekutyultak. jelezd a Support felé, ők utánanéznek
    játék tisztasága.....? ha megfigyelted a bajnokságokat, az nem illik ide, hisz még EP-t is tudsz aranyért venni :) nem kell gürizni a gép előtt......
  • Bogyóka5 (HU1)Bogyóka5 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia Liza! Pedig a bajnokság alatt játszottam küldetést és az etetést dobta ki nekem. nem is egy farmomon! a másik farmnál ugyanez a hiba várt! etettem az állatokat teljesen feleslegesen....
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia Liza! Pedig a bajnokság alatt játszottam küldetést és az etetést dobta ki nekem. nem is egy farmomon! a másik farmnál ugyanez a hiba várt! etettem az állatokat teljesen feleslegesen....
    Akkor erről - ahogy már említették - kellene csinálni egy képernyőmentést, és elküldeni a Supportnak, mert ilyen nem szabad hogy legyen.
    Azt viszont ne propagáld, hogy több farmod van...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! Ma szövibajnokságban az egyik feladat teljesítése közben azt vettem észre, hogy játékostársamnak, aki megelőzött, mindig annyival lett több pontja előttem a feladatteljesítésban, amennyivel én próbáltam megelőzni. Ez már nem az első eset, olyan, mintha rám akaszkodna valaki és az én aranyamon, amit a küldetésemre fordítok, ő nyerné meg a feladatteljesítést, Hogy is van ez? Mert kezdek kételkedni a játék tisztaságában.Kérésre megadom a nevet.

    Szia! :)

    Ez is csak egy taktika, amit tapasztalsz. Figyel Téged folyamatosan az ellenfél, és ha látja, átugrod a tápkeverést, akkor ő is átugorja. :) Sokkal nem húz el előtted, mert ő sem akar nagyon sok aranyat elkölteni, csak épp annyit, amivel biztosítani tudja az előnyét.

    Zsu

    Sziasztok! Küldetéssel kapcsolatosan írok! most játszottam egyet amiben etetni kellett az állatokat! hát keményen etettem is őket de egyet sem számolt nekem össze benne! se a csirkeólt se a tehenet se a bocit....:( ilyenkor mi van? feleslegesen törtem magam...mert a végeredménybe azt irta hogy nem  voltam elég aktiv...hát köszi....pedig keményen végig nyomtam a majdnem fél órát! :(
    Szia Liza! Pedig a bajnokság alatt játszottam küldetést és az etetést dobta ki nekem. nem is egy farmomon! a másik farmnál ugyanez a hiba várt! etettem az állatokat teljesen feleslegesen....

    Szia Bogyóka! :)

    Kifejezetten olyan küldetési feladat nincs, hogy etesd az állatokat. Amikor a tápos képet látod, abban az a feladat, hogy GYŰJTSD ÖSSZE A TÁPOT A MALOMBÓL. Szerintem Te ezzel kavarodtál meg, amit alá is támaszt, hogy a végén az Inaktív ablak jelent meg.

    Küldetéstípusok:
    - gyűjts tojást (az ínyenc farm kacsái is számítanak)
    - gyűjts disznót
    - gyűjts tejet (az ínyenc farm kecskéi is számítanak)
    - gyűjts ganét (az ínyenc farm állatai is számítanak)
    - gyűjts vadvirágot
    - gyűjts kukoricát
    - gyűjts karórépát
    - gyűjts lucernát
    - GYŰJTSD TÁPOT (a fő farm malma mellett számít az ínyenc farm malma is)

    Zsu
  • Fiona63 (HU1)Fiona63 (HU1) Bejegyzések: 9
    Szia Zsu!

    Annyira gyorsan nem tudott volna reagálni, abban a szent pillanatban, ahogy én valamit is csináltam az ő eredménye is ugrott. Ez azért már szemet szúr. Valami nagyon nincs rendben, szerintem. Úgyhogy én most egy darabig biztos nem költök küldetésre. Sőt.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsu!

    Annyira gyorsan nem tudott volna reagálni, abban a szent pillanatban, ahogy én valamit is csináltam az ő eredménye is ugrott. Ez azért már szemet szúr. Valami nagyon nincs rendben, szerintem. Úgyhogy én most egy darabig biztos nem költök küldetésre. Sőt.

    Szia! :)

    Akkor egyforma ütemben haladtatok a küldetés alatt a tápkeveréssel. :)
    Bocsánat, de nem látom reális esélyét annak, hogy Te költöd az aranyat és az majd a másik játékos teljesítményében is jelentkezni fog. :) Sok minden el lehet képzelni, de ennek 0 % esélye van. :)

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogyha megnyomod a frissítés gombot, akkor 15 mp-enként frissíthető a mennyiség, alapból csak akkor módosul, ha lépkedsz a farmok közt.  S ha azonos a farmotokon a létesítmények szintje, s ugyanazt gyártotok, akkor nagy az esélye, hogy egyszerre haladtok. Ha már valaki aranyoz, akkor lehet eltérés, de ha folyamatosan aranyoztok, szintén lehet azonos az eredmény.
  • tavirózsa (HU1)tavirózsa (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó helyre irom-e a panaszomat, de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit.
    Tehát arról lenne szó, hogy én nem rég kezdtem a farmozást, és szeretem a küldetéseket, de nem csinálom, mert egyre csak azt tapasztalom hogy, én mint 27-es színtű játékos, a küldetésekben többnyire 184-es színtű vagy 100-as színtű játékosokkal kerülök össze. Így esélyem sincs nem hogy első lenni, még pontot sem érek el soha!!!!!!!!!!
    Esetleg ezen a dolgon nem lehetne egy kicsit változtatni, hogy hasonló színtű játékossal össze rakni, hogy legalább az esélyt megkapjam, de gondolom így van ezzel a többi kisebb színtű sorstársaim is!!!!

    Köszönöm hogy meghallgattok, és várom a kedvező változást!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó helyre irom-e a panaszomat, de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit.
    Tehát arról lenne szó, hogy én nem rég kezdtem a farmozást, és szeretem a küldetéseket, de nem csinálom, mert egyre csak azt tapasztalom hogy, én mint 27-es színtű játékos, a küldetésekben többnyire 184-es színtű vagy 100-as színtű játékosokkal kerülök össze. Így esélyem sincs nem hogy első lenni, még pontot sem érek el soha!!!!!!!!!!
    Esetleg ezen a dolgon nem lehetne egy kicsit változtatni, hogy hasonló színtű játékossal össze rakni, hogy legalább az esélyt megkapjam, de gondolom így van ezzel a többi kisebb színtű sorstársaim is!!!!

    Köszönöm hogy meghallgattok, és várom a kedvező változást!!
    Szia!
    Ugyanolyan játékosok vagyunk, ahogy te is. Sajnos ebbe így nincs beleszólási lehetőségünk. Sajnos ezt a mai napig nem sikerült a GGS-nek megoldania.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Hali!
    A teakertes Ázsiába 6 legyezős szinten 880 db tusfestmény kell,ha gondolod Macika bevésheted a helyére.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.04.2016
    Szia Fodorme!

    Zsu által készített listában benne van, de azért köszönöm.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/119444/tematikus-eventek-teljes-lista

    Még átnézem, ha lenne a GYIK-ban is, akkor javítom.
  • kispapesz (HU1)kispapesz (HU1) Bejegyzések: 6
    Helo. a "Legyen egy 2 szintu nemesítési minoségu lovad" azt hogy tudom elérni? Illetve hol látom hogy haladok, mit kell fejleszteni? koszonom
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia! A másik helyen válaszoltam neked. Nem kell több helyre feltenni ugyanazt a kérdést, elég 1 helyre is. Köszi.
  • Éva6666 (HU1)Éva6666 (HU1) Bejegyzések: 2
    Erőgépet kellene aktiválni, de nem tudom, hogyan ? Segítsetek ! Köszi előre is!
    Éva 6666
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Erőgépet kellene aktiválni, de nem tudom, hogyan ? Segítsetek ! Köszi előre is!
    Éva 6666

    Szia
    Menj rá a garázsra és klikkelj a körmenüjében a ZÖLD szinű traktorra.Akkor megnyilik 1 ablak és ott az első piros trakit (erőgép) kell aktiválnod.
    Ahhoz hogy aktiválni tudd,először min 1 es szintre kell fejlesztened.Ha már 1 es szintű (vagy több),akkor csak klikk rá a piros trakira és jobb oldalon megjeleni róla a leírás.Nah abban a leírásban legalul van 1 traki és ott tudod aktiválni,amiért több ganét kapsz az ólak után 1 órán át.Hogy mennyivel többet,az attól függ,hogy mennyit adsz érte :D
  • BuBu1950 (HU1)BuBu1950 (HU1) HU1 Bejegyzések: 36
    sziasztok  azt  szeretném  meg  kédezni  hogy a  festményeket   mért  csak  aranyért  lehet  venni
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok  azt  szeretném  meg  kédezni  hogy a  festményeket   mért  csak  aranyért  lehet  venni
    Van 1, amit 1 millió játékdollárért tudsz megvenni. A többit aranyért.
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Irány a természet! 6. feladat 120 csirketáp termelés. A szélmalomban 240-et termelek. Miért csak 20-at számol el a 24 helyett?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt