Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Március 31-i frissítés megbeszélése - Új szövetkezeti bajnokság II.

124

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Ezt jól látod. :) Ha véletlen sem akar egy szövetkezet átcsusszanni nagyobb kategóriába, akkor ésszel kell csinálni és megbeszélni  - lassan eljut a verseny a feléhez, nagyjából már látni lehet, meddig ér az a bizonyos takaró, amíg nyújtózkodni lehet....mire képes az adott szövetkezet, hány pontot tudnak összelapátolni, az melyik ligában milyen "ajándékokra" elegendő. Megéri, nem éri. :)
    Így van Zsú,össze is hívom a bandát,de szer nekünk jó lesz ez a liga,sőőőt még így is erős lesz,hisz 4 aranyligás jön le hozzánk a kövibe.Viszont amit nem vágok még az az,hogy most aranyligában van 12 csapat.És nálunk azt írja,hogy az utcsó 4 esik vissza és az első 3 lép előre.Ami azt jelenti,hogy mindig minusz 1 csapat.Akkor a végén (azaz 11 szezon múlva) már csak 1 csapat lesz aranyligás?Mert ugye ha 12 ből leesik 4 akkor marad 8 és megy 3 az csak 11.....

    Nálunk azt írja, 8-an mennek majd fel az Újoncból, és nem esik vissza senki sem. Ergó, szépen lassan felvándorolnak innen is a szövetkezetek. :smiley: Elképzelhető, amint az alja töltődik majd többen mennek feljebb is és akkor az Arany liga sem fog kiürülni. ;):smiley::smiley:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217

    Nálunk azt írja, 8-an mennek majd fel az Újoncból, és nem esik vissza senki sem. Ergó, szépen lassan felvándorolnak innen is a szövetkezetek. :smiley: Elképzelhető, amint az alja töltődik majd többen mennek feljebb is és akkor az Arany liga sem fog kiürülni. ;):smiley::smiley:
    Nah most néztem,az aranyligában csak 3 név piros,azaz csak 3 an esnek vissza és 3 megy fel hozzájuk,tehát marad a 12.Újoncból meg persze,hogy senki nem esik vissza,hisz nincs alatta senki,hová is eshetne,max az éterbe szállhatnának el :) De ha már majd feljebb lép onnan valaki,akkor az visszaeshet majd.Szóval a liga "elméletileg" db számra marad így (persze ha nem változtatnak rajta).
  • Sünanyó (HU1)Sünanyó (HU1) Bejegyzések: 32
    Sziasztok!Egy érdekes kérdés arról volt szó hogy azonos ligában és azonos szinten lévő játékosokat raknak össze a küldetésekre én és szövim tagja többször kerülnek össze mint ligában mint szintben nem azonos szintű játékosokkal,mindegy csak az arany vásárlás meg legyen!Több mint 3 éve játszom egyre több arany vásárlásra próbálnak kényszeríteni  mindenki szeretne jobban szerepelni!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!Egy érdekes kérdés arról volt szó hogy azonos ligában és azonos szinten lévő játékosokat raknak össze a küldetésekre én és szövim tagja többször kerülnek össze mint ligában mint szintben nem azonos szintű játékosokkal,mindegy csak az arany vásárlás meg legyen!Több mint 3 éve játszom egyre több arany vásárlásra próbálnak kényszeríteni  mindenki szeretne jobban szerepelni!

    Szia! :)

    A Hivatalos Hírekben arról nem volt szó, hogy az azonos ligabeli szövetkezetek tagjai kerülnek majd össze egy-egy küldetés alkalmával. :)
    Csak annyi történt, hogy megváltozott az eddigi csoportbontás, amiben a játékosok ezelőtt voltak. Most egy újabb változatát próbáljuk ki élesben. Mivel sokan voltak, akik nem kaptak maguknak ellenfelet a küldetések indulásakor, most ezzel kedveznek NEKIK.
    Az angol fórumot is olvasgatom közben, ott is háborgás megy - valószínű a többin is.....hátha újra gondolják a GGS munkatársai és újabb változtatást eszközölnek a következő bajnokságig. :) 

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Remélem a 100 milliós határt is lejjebb viszik:)
  • Salmon Ella (HU1)Salmon Ella (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Sajnos teljes mértékben egyet kell értenem azokkal, akik arról írtak, hogy elértéktelenedett a szorgalmas munka a szövibajnokságban.Saját magam is megtapasztaltam, hogy sokkal egyszerűbb összeszedni adott EP-t, ha 50x megpörgetem a kereket, mintha egész nap a gép mellett ülök és gyűjtögetem a vadvirágokat.Végül is nem háboroghatok, mert mindenki előtt adott a lehetőség, hogy aranyat vegyen...más dolog, hogy sokan elvi, sokan pedig anyagi megfontolásból nem teszik ezt. Viszont arra is rá kellett ébrednem, hogy elörehaladni és nem mindig utolsónak lenni csak arannyal lehet...sokan ezért is hagyják abba a játékot, sajnos...
  • dolphin9918 (HU1)dolphin9918 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    A küldetéseknek most sokkal kiegyensúlyozottabbak. Minden típusú küldetésnél változtattuk az EP , hogy a küldetések még egységesebbek, egyenlőbbek legyenek, hogy ne az aranyról szóljon a küldetés.

    erről a mondatról nekem az is eszembe jutott, hogy az egymással versenyzők szintjei között sem lesz nagy különbség, így fair verseny alakulhat ki, sajnos nem, jó lenne, ha rendeződne a helyzet

    az előzetes elvárások ellenére, még mindig az aranyról szól a küldetés
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A küldetéseknek most sokkal kiegyensúlyozottabbak. Minden típusú küldetésnél változtattuk az EP , hogy a küldetések még egységesebbek, egyenlőbbek legyenek, hogy ne az aranyról szóljon a küldetés.

    erről a mondatról nekem az is eszembe jutott, hogy az egymással versenyzők szintjei között sem lesz nagy különbség, így fair verseny alakulhat ki, sajnos nem, jó lenne, ha rendeződne a helyzet

    az előzetes elvárások ellenére, még mindig az aranyról szól a küldetés

    Szia! :)

    A kiemelt mondat, amit a Hivatalos Hírekből másoltál, arról szól, hogy az egyes küldetésfajták pontszámítási szorzóját változtatták meg. Azokat igyekeztek kiegyensúlyozottabbá tenni. :)

    Ezen a linken olvashatjátok egy másik játékostársunk pontos információit erről:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2917518/#Comment_2917518

    Zsu
  • noemi2507 (HU1)noemi2507 (HU1) Bejegyzések: 1
    Én nem kaptam meg minden nyereményt a bajnokságban, ez miért lehet így?
    1-19. valamint a 47-48-as nyereményt.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    Sziasztok!

    A mi szövetkezetünkben sem kapta meg mindenki az elért ajándékokat.
    Nagy a háborgás mert a hétvégén dolgoztak érte keményen, küldizett majdnem az egész  tagság.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. Kész lettünk a feladattal.Most a 14. helyen vagyunk innen a végére lehet lentebb csúszni?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.04.2016
    Én nem kaptam meg minden nyereményt a bajnokságban, ez miért lehet így?
    1-19. valamint a 47-48-as nyereményt.
    mamma (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A mi szövetkezetünkben sem kapta meg mindenki az elért ajándékokat.
    Nagy a háborgás mert a hétvégén dolgoztak érte keményen, küldizett majdnem az egész  tagság.

    Sziasztok! :)

    Az angol fórumon olvastam egy direkt ennek a problémának nyitott topikot. Az ottani CM "gyűjti" az információkat, milyen körülmények között nem kapták meg a játékosok a nyereményeket. Mivel itt nincs CM, próbáljátok meg a supportnak ezt megírni.

    Zsu

    Sziasztok. Kész lettünk a feladattal.Most a 14. helyen vagyunk innen a végére lehet lentebb csúszni?

    Szia! :)

    Ha készen lettetek a feladattal, és nem akartok megküzdeni azért, hogy fentebb kerüljetek, akkor tulajdonképpen már nincs miért tovább küzdenetek. :) Visszaesni már nem lesz hova, hiszen Ti is az Újonc ligában vagytok. :)

    Zsu




  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szerintem meg kapja az ajándékot mindenki.Én is  azt gondoltam még az előző versenyeknél. Rá kérdeztem és annyit mondtak,hogyha meg jelenik egy tárgy amit meg nyertünk alatta van egy kis tábla és azon van,hogy mondjuk 1/3 akkor három ajándék van alatta.Ha oda rá kattintotok akkor meg mutatja mit nyertél.Ha csak a zöld táblára kattintotok akkor csak a  felsőt látjátok.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Halika
    Nyereményt én sem kaptam meg nagyon sokat,mert még hogy táp stb,azt ugye úgysem tom,mert van dögivel,hogy került e hozzá új avagy sem,de a 0 zseton a raktárban szépen mutatja,hogy zsetont nem kaptam :D
    Ami viszont érdekesség és kérdés is egyben....A termelő egyfolytában történő aranyozásánál van gyorsabb módszer?Mert ha én 12 percig megállás nélkül aranyozok egy termelőt és ezzel nagy előnyre teszek szert,és folytatom a küldi végéig,akkor aki 12 perc után kapcsolódik be,az kb 2 perc alatt hogyan ér utól?Nem 1x fordult elő ebben a szezonban.Hmmmmm.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Halika
    Nyereményt én sem kaptam meg nagyon sokat,mert még hogy táp stb,azt ugye úgysem tom,mert van dögivel,hogy került e hozzá új avagy sem,de a 0 zseton a raktárban szépen mutatja,hogy zsetont nem kaptam :D
    Ami viszont érdekesség és kérdés is egyben....A termelő egyfolytában történő aranyozásánál van gyorsabb módszer?Mert ha én 12 percig megállás nélkül aranyozok egy termelőt és ezzel nagy előnyre teszek szert,és folytatom a küldi végéig,akkor aki 12 perc után kapcsolódik be,az kb 2 perc alatt hogyan ér utól?Nem 1x fordult elő ebben a szezonban.Hmmmmm.
    Szia!
    Mivel mind a két malom együttesen számít. Max. azt tudom elképzelni, hogy fullos a malma, és emiatt ő többet tud egyszerre termelni, de tény, hogy nem igen van más lehetőség az arannyal való kiváltáson kívül. Tehát ha te beteszed, arannyal kiváltod s ezt csinálod sokszor, akkor csak ugyanígy érhetnek utolMást nem tudok elképzelni.
    Lehet hogy azon is módosítottak, mikor jár az ajándék? Nem tudom, mondjuk én nem is néztem eddig. Néha jön 1-1 kép, hogy megnyertük ezt vagy azt, de nem néztem valóban megvan-e.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.04.2016
    Halika
    Nyereményt én sem kaptam meg nagyon sokat,mert még hogy táp stb,azt ugye úgysem tom,mert van dögivel,hogy került e hozzá új avagy sem,de a 0 zseton a raktárban szépen mutatja,hogy zsetont nem kaptam :D
    Ami viszont érdekesség és kérdés is egyben....A termelő egyfolytában történő aranyozásánál van gyorsabb módszer?Mert ha én 12 percig megállás nélkül aranyozok egy termelőt és ezzel nagy előnyre teszek szert,és folytatom a küldi végéig,akkor aki 12 perc után kapcsolódik be,az kb 2 perc alatt hogyan ér utól?Nem 1x fordult elő ebben a szezonban.Hmmmmm.

    Brigi! :)

    (Az első változatot eltűntette az "okos" telefonom....Csak a neved maradt benne)

    Akinek több aranya van rá, az nagy valószínűséggel nem az új tápokat fogja indítani és átlépni, hanem olyat, amihez könyvtári könyve van. :) És ehhez, ahogy Kriszti is írja, hozzáadódik az ínyenc farm is. :) Ha jó gyors nete van és kellő mennyiségű gold, akkor úgy látszik, behozható. 

    Zsu


    Lehet hogy azon is módosítottak, mikor jár az ajándék?

    Szia Kriszti! :)

    Hát nagyon nem lenne fair azokkal szemben, akik épp nincsenek abban az adott pillanatban játékban. Mert akik előtte vagy utána is belépnek, csinálják, azoknak jár, mert megdolgoztak érte, mégha akkor az adott pillanatban nem is voltak jelen.

    Az megint más kérdés, hogy az nem fogja megkapni, aki az egész bajnoskág alatt be sem dugja az orrát. Az így helyes. (visszakerestem, ez áll a 2015. január 15-ei Hívatalos Hírben: "Azok a játékosok akik a bajnokság ideje alatt egyáltalán nem léptek be a játékba, nem kapnak jutalmat!")

    Véleményem szerint a GGS is ezért vadássza milyenek voltak a körülények, amik által az egyébként aktív tagok nem kapták meg. Mert nem ez lenne a természetes.

    Zsu

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870

    Szervusztok!

    Azért jól be rakták azt a tőzsdei sátrat, meg ezt-azt, ki nem vennék, le nem cserélnék!
    Ilyenkor miért nincs tervező, vagy ördög-angyal, hogy tudnánk egymásnak küldeni kis-nagy SZERENCSÉT!?


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.04.2016
    Kedves Felhasználók!
    A mostani leállás a meg nem kapott jutalmak miatt történik. Ha minden igaz a meg nem kapott jutalmakat ha máskor nem, de legkésőbb a verseny végén mindenki megkapja, aki nem kapta meg és járt neki. (német fórumon volt e hír)
  • heyjude (HU1)heyjude (HU1) Bejegyzések: 84
    Kedves Felhasználók!
    A mostani leállás a meg nem kapott jutalmak miatt történik. Ha minden igaz a meg nem kapott jutalmakat ha máskor nem, de legkésőbb a verseny végén mindenki megkapja, aki nem kapta meg és járt neki. (német fórumon volt e hír)
    Köszönöm! Éppen kérdezni akartam, hogy minek a jóvoltából van most a leállás. De már meg is kaptam a választ! :)
    Viszont nem örülök! Buktam egy kör almát, mandulát, és a virágfarm fáit. Mert nem fogok egy órával tovább ébren maradni, hogy még begyűjthessem... :(
  • Duzsu (HU1)Duzsu (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    A Farmra való bejelentkezéskor megjelenik 1 angol/azt hiszem/nyelvű Információ.Tudja valaki,hogy mit tartalmaz??Nekem még nem tanították az angolt,másolni meg nem engedi magát!:)Köszi !
  • mandula175 (HU1)mandula175 (HU1) Bejegyzések: 32
    Duzsu (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A Farmra való bejelentkezéskor megjelenik 1 angol/azt hiszem/nyelvű Információ.Tudja valaki,hogy mit tartalmaz??Nekem még nem tanították az angolt,másolni meg nem engedi magát!:)Köszi !
    Szia Duzsu!
    Nagyjából annyit tartalmazott, amit Ádámmaci is írt, azaz, hogy aki nem kapta meg a szövi-küldi event alatt a neki járó jutalmat/ajándékot, az az event végén fogja megkapni azt. :)
    Csak azt nem értem, ha olyan fontos dolog ez, hogy személyes(?) üzenetet kaptunk, akkor annyira miért nem, hogy édes anyanyelvünkön olvashassuk azt... :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    :smiley: :smiley: 
    elég sajátos a fordításod vagy inkább túl "szabad"?
    de nem rossz, tetszik
    kb. így is fordíthatnánk :smiley: 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szrtm az egész bandát lecserélték, mert annyira más mostanában minden.....
    event se jött ma, nem hinném, h a bajnokság miatt ne lehetne, máskor is volt minden nyalánkság 1xre
    egyedi humoruk lehet, valszeg nekik ez jó vicc :)
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    Sziasztok.
    Én azt nem értem ha adnak be egy információt a farmra miért nem magyarul adják be mivel én nemtudok angolul de szerintem sokan vagyunk így. Ahogy olvasgatom a véleményeket akkor azok nemkapnak semmi jutamat akik nem az elsők.
    Pedig én úgy értelmeztem hogy mindenki megkapja a piros szövi fát aki 8-as szinten van az eventnél.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok.
    Én azt nem értem ha adnak be egy információt a farmra miért nem magyarul adják be mivel én nemtudok angolul de szerintem sokan vagyunk így. Ahogy olvasgatom a véleményeket akkor azok nemkapnak semmi jutamat akik nem az elsők.
    Pedig én úgy értelmeztem hogy mindenki megkapja a piros szövi fát aki 8-as szinten van az eventnél.

    szia
    hát sajna talán nem volt idejük lefordítani magyarra :) vagy már arra sincs emberük
    a piros fa az aranyligásoknak jár. ha bemész a sátorba, ott katt az első ikonra (két kéz), majd a saját ligádra és máris láthatod a jutalmatokat
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Duzsu (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A Farmra való bejelentkezéskor megjelenik 1 angol/azt hiszem/nyelvű Információ.Tudja valaki,hogy mit tartalmaz??Nekem még nem tanították az angolt,másolni meg nem engedi magát!:)Köszi !

    Hát igen... Nagyjából Kriszta verziója lefedi a dolgot... én így fordítottam le:
    Nagyon NAGY!!!!!Köszi hogy mosolyt csaltál az arcomra!::))
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102

    Azért ez sem piskóta, a kasza éle egyre nagyobb :) Úgy tűnik a versenyt ezentúl nem közvetlenül elismertségi pontokkal lehet megvenni, hanem zsetonokkal :smiley: Bár hol még a vége...

  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Duzsu (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A Farmra való bejelentkezéskor megjelenik 1 angol/azt hiszem/nyelvű Információ.Tudja valaki,hogy mit tartalmaz??Nekem még nem tanították az angolt,másolni meg nem engedi magát!:)Köszi !

    Hát igen... Nagyjából Kriszta verziója lefedi a dolgot... én így fordítottam le:
    Ez nagyon jóóóóóó :smile:
    Szabadfordítás, de ütős.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Köszi csajok a választ,ezt nem is tudtam,hogy bármilyen tápot lehet keverni,azt hittem,hogy csak a két újat.Bár első ízben az sem esett el,hogy a kettő között is lehet választani,mindig kukseroltam,hogy ez vajon melyik lehet.Így rápróbáltam 10-el a cocatápra,majd néztem beszámolta e és mivel igen,ut hajrá.Kb 2 nap után esett le,ha a másikat indítom,azzal is megy :D
    Ajcsi meg még mindig nem jött,de az angol kiírást én is megkaptam,pislogtam is,mint a moziban....nah kivi leszek,hogy jóváírja e,ami lemaradt.Bár most lenne igazságos ideadni,hogy mi is forgathassunk a keréken.
    Nah a lényeg köcke,most is okosabb lettem :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Jelenleg mem vagyok gep elott,de vagy most van vagy lesz ujabb javitas miatti szerver leallas. Ha megirjak valamelyik forumon tudom jelezni miert volt javitas.
Sign In to comment.