Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Virág-farm

Sziasztok!
Szeretném bővíteni a virág-farmom! Vettem is házat meg földet,de a szabad munkásokat nem engedi dolgozni,pedig van belőle 15! Ilyenkor mit tehetek?? Előre is köszi a választ! 

Válaszok

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    rita47 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném bővíteni a virág-farmom! Vettem is házat meg földet,de a szabad munkásokat nem engedi dolgozni,pedig van belőle 15! Ilyenkor mit tehetek?? Előre is köszi a választ! 
    szia
    ha jól látom, akkor a szükséges embereket már dolgoztatod. ahhoz, h a fennmaradó 15 szabad munkásod is dolgozzon, valamit építened kell még a farmodra
  • rita47 (HU1)rita47 (HU1) Bejegyzések: 5
    Építettem sőt fejlesztettem is! Most még tovább fejlesztek hátha akkor be tud indulni! De köszönöm!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.03.2016
    rita47 (HU1) mondta:
    Építettem sőt fejlesztettem is! Most még tovább fejlesztek hátha akkor be tud indulni! De köszönöm!
    ha fejleszteni fogsz, akkor kéri a szabad munkásokat a fejlesztés végén

    most nézem a farmodat újra
    ha házat fejlesztesz, azzal csak növeled a szabad munkások számát. így már nem 15, hanem 20 lesz. termelő épületeket, rétet és stb-t kell leraknod vagy fejlesztened ahhoz, h dolgozzanak az emberek
    pl ha a boltodat fejleszted, akkor már 8 munkás kell hozzá, annyival kevesebb szabad munkásod lesz
  • rita47 (HU1)rita47 (HU1) Bejegyzések: 5
    De pont ez a problémám!Vettem egy mezőt és nem tudom hozzáadni a szabad munkásokat,holott ott vannak! Csak nem tudom hozzáadni!Hiába adom hozzá akkor is vagy házat vagy fejleszteni kell a kiírás szerint! De nagyon köszönöm a segítségedet! Kedves tőled! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Egy virágfarmi földhöz 25 fő kell kezdetnek, így ha csak 15 embered van, akkor még kell hozzá 10 fő. 
  • rita47 (HU1)rita47 (HU1) Bejegyzések: 5
    Köszi szépen! Már rájöttem! :) El is indult a termelés! :) Köszönöm a segítséget! :)
Ez a beszélgetés lezárult..