Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Február 23-i frissítés megbeszélése - Sáskajárás

168

Hozzászólások

  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Liz65 (HU1) mondta:

    eddig 1x volt nálam, de rögtön jöttek a vevők. utána persze várt egy napot, h aranyat vegyek. másik farmon mikor másodjára jött, ezer arannyal kért többet, mint az előzőnél. nem tom, ha akkor teljesítem az aranyat, mennyivel kért volna többet a második alkalommal
    Nálam most volt harmadjára. Elsőre kért 19.000 aranyat úgy, hogy volt kb. 300, de nem kapott egy darabot sem. Másodjára elküldtem teljesítés nélkül. Harmadjára ismét teljesítettem és 20.000 aranyat kért. Lehet, hogy mindig 1000-el növeli a tétet? Azt gondolják a GGS-nél, hogy ha elsőre nem adtam neki kevesebbet, másodjára többet fogok? Beindult a pénznyelő gépezet ismét :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Summer (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:

    eddig 1x volt nálam, de rögtön jöttek a vevők. utána persze várt egy napot, h aranyat vegyek. másik farmon mikor másodjára jött, ezer arannyal kért többet, mint az előzőnél. nem tom, ha akkor teljesítem az aranyat, mennyivel kért volna többet a második alkalommal
    Nálam most volt harmadjára. Elsőre kért 19.000 aranyat úgy, hogy volt kb. 300, de nem kapott egy darabot sem. Másodjára elküldtem teljesítés nélkül. Harmadjára ismét teljesítettem és 20.000 aranyat kért. Lehet, hogy mindig 1000-el növeli a tétet? Azt gondolják a GGS-nél, hogy ha elsőre nem adtam neki kevesebbet, másodjára többet fogok? Beindult a pénznyelő gépezet ismét :)
    Sziasztok! :)

    Másodjára járt nálam is...bár egy egész hetet kellett neki arra várni, hogy egyáltalán rákattintsak, "ketyegjen" nála a 10 vásárló. (Cuki volt, mert az egy hét alatt szerintem lefuttattam vele egy fél Marathont - előről kezdi a rohangálást, ha egyik farmról a másikra átlépek és még nincs aktiválva a 10 vásárló. :smiley: ) Nálam egy ezressel kért több aranyköltést, mint először, pedig 2000 arannyal több volt most nekem, mint akkor (kitermelte a bánya már azt aranybányászati-engedélyt).

    Zsu
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    Sziasztok !

    Érdeklődnék hogy , ha a kértnél kevesebb aranyat költök akkor is megkapom másnap a költött aranyat ?
    Köszi a válaszokat előre is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    rex40 (HU1) mondta:
    Sziasztok !

    Érdeklődnék hogy , ha a kértnél kevesebb aranyat költök akkor is megkapom másnap a költött aranyat ?
    Köszi a válaszokat előre is.
    szia
    (rég láttalak :))
    sajnos csak abban az esetben térítik vissza az elköltött aranyat, ha annyit költesz, amit kér. ha attól kevesebbet, az nem kerül jóváírásra :(
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 18.03.2016
    Szia Liz !

    Köszi a segítséget Lester alig 97000 aranyat akarna elköltetni velem ( van 1400 aranyam) .Mostanában máshol játszom.
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Sziasztok!
    Nálam egyszer sem volt még Lester.
    Nem tom mikor akar jönni, de azért 1 hónap után bedughatná már a képét a farmra.


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    meje (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nálam egyszer sem volt még Lester.
    Nem tom mikor akar jönni, de azért 1 hónap után bedughatná már a képét a farmra.
    hali
    nem vagy egyedül, nálam se volt még...jöhetne már....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    meje (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Nálam egyszer sem volt még Lester.
    Nem tom mikor akar jönni, de azért 1 hónap után bedughatná már a képét a farmra.
    hali
    nem vagy egyedül, nálam se volt még...jöhetne már....
    átküldöm hozzátok :smiley: hozzám meg túl sűrűn jön :smiley: 
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Ennek a Lesternek hogy tudnám a tudtára adni, hogy nem kívánatos személy a farmomon? :smiley: 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Summer (HU1) mondta:
    Ennek a Lesternek hogy tudnám a tudtára adni, hogy nem kívánatos személy a farmomon? :smiley: 
    sehogy :):):)
    akkor is jön, ha nem akarod, max nem adsz neki semmit
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    Summer (HU1) mondta:
    Ennek a Lesternek hogy tudnám a tudtára adni, hogy nem kívánatos személy a farmomon? :smiley: 
    sehogy :):):)
    akkor is jön, ha nem akarod, max nem adsz neki semmit

    Jaj-jaj, az még rosszabb. :smiley:
    Gondoltam, hátha előbb-utóbb lekopik, ha nem foglalkozom vele....de kitartó, inkább lefutja a marathont is, de nem megy el! :smiley: Újra és újra végig rohangálja a távját a farm felett az égbe nyújtott karjaival, ha egyik farmról a másikra átlépünk....egy ideig vicces, de utána már nagyon nem. Inkább gyorsan ki kell szolgálni a 10 vásárlót és indítani a 24 órát...akkor húzza el leghamarabb a csíkot. :smiley:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Jaj-jaj, az még rosszabb. :smiley:
    Gondoltam, hátha előbb-utóbb lekopik, ha nem foglalkozom vele....de kitartó, inkább lefutja a marathont is, de nem megy el! :smiley: Újra és újra végig rohangálja a távját a farm felett az égbe nyújtott karjaival, ha egyik farmról a másikra átlépünk....egy ideig vicces, de utána már nagyon nem. Inkább gyorsan ki kell szolgálni a 10 vásárlót és indítani a 24 órát...akkor húzza el leghamarabb a csíkot. :smiley:
    hát tőlem aztán rohangálhat, futkározhat, nem érdekel :smiley:
    lóghat akár a nyelve is, néha kielégítem, ahogyan jónak látom és fogja be a száját egy darabig :smiley: 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha azt mondod neki az elején, hogy legközelebb, akkor lelép, majd valamikor visszajön napok, hetek múlva...
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Próbálkoztam én is már mindennel, de csak jön. Amit Macika ír talán az a leggyorsabb megoldás, hogy megszabaduljak tőle, csak sajnos elég gyorsan visszatalál :)
  • Dóri099 (HU1)Dóri099 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Valaki meg tudja nekem mondani , hogy ha Lesternél , a költs el X aranyat résznél , csak az első nyílig-csíkig töltöm a puttonyát, akkor is visszakapom az aranyat vagy csak akkor, ha maxra töltöm a bugyellárisát?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Valaki meg tudja nekem mondani , hogy ha Lesternél , a költs el X aranyat résznél , csak az első nyílig-csíkig töltöm a puttonyát, akkor is visszakapom az aranyat vagy csak akkor, ha maxra töltöm a bugyellárisát?
    Csak akkor kapsz vissza aranyat, ha annyit költesz, amennyit kér.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Valaki meg tudja nekem mondani , hogy ha Lesternél , a költs el X aranyat résznél , csak az első nyílig-csíkig töltöm a puttonyát, akkor is visszakapom az aranyat vagy csak akkor, ha maxra töltöm a bugyellárisát?
    Csak akkor kapod vissza, ha a kért mennyiséget elköltöd. Ha 36 ezret kér, akkor 36 ezer elköltése után azonnal vissza is kapod a 36 ezret.
  • Dóri099 (HU1)Dóri099 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Valaki meg tudja nekem mondani , hogy ha Lesternél , a költs el X aranyat résznél , csak az első nyílig-csíkig töltöm a puttonyát, akkor is visszakapom az aranyat vagy csak akkor, ha maxra töltöm a bugyellárisát?
    Csak akkor kapod vissza, ha a kért mennyiséget elköltöd. Ha 36 ezret kér, akkor 36 ezer elköltése után azonnal vissza is kapod a 36 ezret.


    Akkor ez felejtős . Köszi a választ

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Ez a figura engem nagyívben elkerült eddig (pedig nem új friss) és végre most a napokba mikor feltűnt,úgy spekuláltam,hogy vártam egy 2:1 ben akciót és úgy adtam oda az utcsó szomszédnak az árut,hogy minden klappoljon...És mi történt?A nagy lópikula...Kiszúrta a szemem 25 ezer dolcsival és lelépett...Pedig kecsketápot kért az utcsó szomszéd és nem is keveset..Nah nesze neked 25 ezer áááááááááááááá.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Hát komolyan mondom,ez a Leszter egy nagy kicseszés...Megint jött és én megint odaadtam neki a cuccost és  kiszúrta a szemem 25 ezerrel isméééééét...Tőlem miért nem kér aranyat?Ez így nem igazság :(
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Hali
    Hát komolyan mondom,ez a Leszter egy nagy kicseszés...Megint jött és én megint odaadtam neki a cuccost és  kiszúrta a szemem 25 ezerrel isméééééét...Tőlem miért nem kér aranyat?Ez így nem igazság :(
    Ilyen ez a Lester! Az én farmomat meg messze elkerüli. Még soha nem jött. Van egy örökölt farmom is, ott bezzeg már 4-5 alkalommal volt és horribilis aranymennyiséget szeretett volna elköltetni velem. Valószínű azért, mert én még soha nem vettem aranyat. Az örökölt farm régi gazdája pedig sokat vásárolt régen. Így én nem számítok neki. Vagy lehet nálam is sáskajárás volt csak én nem vettem észre, de Lester tudja! Nem baj! Nagyobb bajom sose legyen! :smiley: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    zurika (HU1) mondta:
    Ilyen ez a Lester! Az én farmomat meg messze elkerüli. Még soha nem jött.
    szia
    nah kicsit megnyugtattál, azt hittem, h nálam vmi hiba van, h nem jön. Nálam sem volt soha...ezek szerint nem én vok az egyetlen, akinél nem jelenik meg
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Hali
    Hát komolyan mondom,ez a Leszter egy nagy kicseszés...Megint jött és én megint odaadtam neki a cuccost és  kiszúrta a szemem 25 ezerrel isméééééét...Tőlem miért nem kér aranyat?Ez így nem igazság :(
    Ez a Lester inkább hasonlít egy biztosítási ügynökhöz mint egy farmerhez, mindig oda megy ahova nem kéne... Te költesz aranyra nélküle is, így tőled nem kér. Én nem költök aranyra vele sem, így nálam mindig itt lebzsel, most is itt van. Eddig volt 2-300 aranyam, kérte 20.000-nek az elköltését. Most van pár aranybányászati engedélyem amit hamarosan ki is tudok használni és így kissé meg fog növekedni az aranykészletem. Direkt itt fogom tartani addig amíg nem lesznek meg és utána kiszolgálom a vevőit. Kíváncsi leszek vajon mennyivel fogja emelni a tétet...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Zurika és Sestri
    Eddig engem is elkerült,hittem hogy csak engem,de úgy voltam vele,ha jönne sem költenék nála,hisz még ha vissza is adja az csupán 2:1 ben akció és még időkorlátot is szab,hogy mennyi idő alatt költsem el.És ha sokat kér,abból sok építés jön ki,aminek az építését arannyal kéne átugranom,hogy ugye beleférjen az 1 napba.De ut Zsúú írta azt hiszem,hogy lehet várakoztatni is,és én így is tettem mind 2 alkalommal.Akkor adtam oda az utcsó cuccost,amikor kijött a 2:1-ben akció,így úgy voltam vele,hogy 200%-ék már megéri...De cseszik ez kérni tőlem akármit is....Tehát nálam is rövid idő alatt volt 2x,de előtte elkerült..

    Szia Summer
    Hát hogy költök aranyra az erős kifejezés.......29 hónapja játszok és az első időkben vettem (kb 5x-6x) 5 eurós aranycsomagot :D Mivel a két víztornyon,4db 1 es szintű aranyföldön és a szövin kívül nem költöttem másra,így a sok megnyert aranybánya engedélyből vígan elvok...és csak gyűjtögetem az aranyat...így nem kell vennem soha :D Tehát nem tom miért nem akar tőlem kérni....
  • Kropotkin (HU1)Kropotkin (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Hali
    Hát komolyan mondom,ez a Leszter egy nagy kicseszés...Megint jött és én megint odaadtam neki a cuccost és  kiszúrta a szemem 25 ezerrel isméééééét...Tőlem miért nem kér aranyat?Ez így nem igazság :(
    Sziasztok!
    Ez egy jó nagy kicseszés. Előzőleg, amikor nálam járt Lester, nem volt aranyam, kért vagy 100 000-t. Nemrég vettem 200%-osnál, most nem kért semmit. Azt, hogy nem mindig kér aranyat, nem írták.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.05.2016
    Sziasztok!
    Ez egy jó nagy kicseszés. Előzőleg, amikor nálam járt Lester, nem volt aranyam, kért vagy 100 000-t. Nemrég vettem 200%-osnál, most nem kért semmit. Azt, hogy nem mindig kér aranyat, nem írták.

    Szia! :)

    Mielőtt bármibe fog az ember, érdemes a fórumon tájékozódni abban a témában. :)
    Ebben a topikban már többen is írták, hogy teljesítették a 10 vásárlót...kaptak 25 ezer dollárt Lestertől és ennyiben ki is merült az akkori látogatása. Már a 4. oldalon ketten is írták. ;)

    További jó fórumozást kívánok! :)

    Zsu
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Robi :) (végre visszatért a házikém,így ezt már nem tudja senki a nyakamba varrni :) )
    A tipp az jó,csak az a gáz,hogy 2x vártam akciót leszter papánál,de nekem úgy nem ajánlott semmit,,,,ha meg nincs akció,akkor nem éri meg üzletelni vele sztem....
    Szeva Zsúúúú,,,Hát nálam ez a rendszer..jön,követelőzik és kiszúrja a szemem 25 ezer dolcsival..Kivi leszek,hogy fog e valaha kínálni nekem vmit,mert én tuti csak akciónál próbálok rá a vén csókára :D
    Pux
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szeva Zsúúúú,,,Hát nálam ez a rendszer..jön,követelőzik és kiszúrja a szemem 25 ezer dolcsival..Kivi leszek,hogy fog e valaha kínálni nekem vmit,mert én tuti csak akciónál próbálok rá a vén csókára :D
    Pux

    Szia Brigi! :)

    Te sem bírtál még aludni? ;) 

    Hát az is lehet, Lesterbe is építettek valami időzítőszerkezetet. :) És ha a ketyegője lejár a várakozásban, utána már nem ajánlja fel az aranyköltési lehetőséget. De ez is csak tipp. (Nálam bő 1 hét toporzékolás után még bepróbálkozott vele.) Na majd ráállunk Lesterre, és puhatolózunk. :)
    Bár ahogy az elején Kriszti is kitudakolta, attól, hogy sáskajárás volt Lesternél, nem biztos, hogy a 25 ezernél többet is akarni fog majd, ha meglátogatja a szomszédait.

    Zsu
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nálam is megjelent Lester és tőlem 72 ezer aranyat szeretne, de ennyim nem is volt, s nem is lesz sohasem. Hát várhatja, mert én nem veszek aranyat. Amire kellett az megvan mind, már nagyon nem veszek semmit, legalábbis szerintem. Ha 10-20 ezer lenne a kérése még csak-csak, de annál többet én nem költök aranyra, még ha vissza is kapom.
    Azt nem lehet tudni, kinél mi történik...csak 25 ezret ad, vagy aranyat is kér, vagy egyáltalán meg se jelenik Lester. De bármelyik verzió felléphet.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    zurika (HU1) mondta:
    Ilyen ez a Lester! Az én farmomat meg messze elkerüli. Még soha nem jött.
    szia
    nah kicsit megnyugtattál, azt hittem, h nálam vmi hiba van, h nem jön. Nálam sem volt soha...ezek szerint nem én vok az egyetlen, akinél nem jelenik meg
    Sziasztok! Nyugi még én sem láttam őt soha, de nekem igazából nem is hiányzik, főleg amiket olvasok róla, jobb ha elkerül.
Sign In to comment.