Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Angol fórum event illetve közlemény megbeszélése

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 18.03.2016 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)
Sziasztok!

megjelent egy új fórum event az angolon.
Íme a link:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/121209/forum-contest-hero-or-zero#latest
március 21-én 9 óráig tart a verseny, akit érdekel, az ott megtalálja a feltételeket.
Mivel nem csak angolok küldik be a választ, bárki beküldheti a megfejtést.
Sok sikert hozzá.

Post edited by Ádámmaci (HU1) on

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Egy kérdés, hátha valaki tudja. Matilta és Johnny hol bukkan fel? A többieket tudom mit csinálnak, de ők nem rémlenek:)
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szia Kriszti! Én úgy emlékszem,hogy Matilta az ínyenc farm nál.Johnny pedig a szigetnél szokott lenni. De nem vagyok benne teljesen biztos.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kösz. Már van 1 magyar tippelő is a sorban....próbálkozzatok, veszteni való szerintem nincs.

    Mindenki csak 1x tippelhet és nem módosíthatja. Tehát erre figyeljetek, mert ha több post van és módosítgatás, az nem vesz részt a versenyben.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Fogalmam sincs mi a kérdés, DE neveket látok beírva, és lehet, hogy mindenkinél más a sorrend, vagyis, a képen látható személyeket kell megnevezni??
    / 1 próbálkozást meg ér ;)
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Én nem akarok játszani!Én a farmra szeretnék már egy jó pörgős játékot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A feladat az, hogy eldöntsük ki hős, ki nem az. Kell 8 név és a legvégére a kakukktojás.
    Van 9 karakter. Valami alapján 1 nem való közéjük, s ezt kell kitalálni és a sor végére illeszteni. Gondolom fontos a sorrend is, hiszen valami alapján adnak pontokat és a legnagyobb pontszámúakból 5 fő nyer.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.03.2016
    Az a lényeg, hogy 9 karakter van. 8 karakter darabonként 300 aranyat ér, a kakukktojás pedig nullát. A sorrend alapvetően csak annyiban fontos, hogy azt kell jól "megtippelni", melyik a kakukktojás, és azt tenni a végére. Mert ha pl. 4. a kakukktojás egy adott tippnél, akkor csak az első 3-nál fogja figyelembe venni a 300 aranyakat, vagyis az 900 aranyat nyerhetne. De a legmagasabb pontszámot összetippelők közül fognak ötöt kisorsolni. :) (Így ha lesz minimum 5 teli találat, ami 2.400 aranyat ér, akkor ők kapják meg.)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Egy kérdés: Ezt a játékot miért nem lehet meghirdetni a MAGYAR szerveren játszóknak is külön?
    szia
    gondolom azért, mert nekünk nincs CM-ünk, így nincs aki sorsoljon, jutalmat osztogasson és jóváírjon :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.03.2016
    Szia!
    Ez csak az angolon van fenn, ha jól tudom. Igazából nálunk nincs CM, csak CS, azaz csak supportosunk van, akivel nincs minden napos kapcsolattartás,így mire kikerül mondjuk az angolra, és én észreveszem, s beszélek a supportossal, s meghirdetném, addigra eltelne néhány nap, s lehet csak 1 nap lenne rá. Hiszen nem tarthat máshol sem tovább a verseny. A német és angol fórumon levő modik pedig közvetlen kapcsolatban vannak a CM-ekkel, akik a központban dolgoznak, így ők tudnak napi szinten egyeztetni többször is. 

    Most időben észrevettem, s lehetőséget adva arra, mint már többen éltek is vele, hogy nem kell nagy angol tudás hozzá, nem kell más, csak neveket írni, s tippelni, és nem kerül semmibe. A lényeget leírtuk itt többen is, mi a feladat. Ha szerencséd van, nyerhetsz vele.

    Ha viszont úgy látjátok, ha a magyaron nincs fórum event, a más fórumokon meghirdetett nem kell, akkor a jövőben nem jelzem. Én csak lehetőséget szerettem volna adni minden fórumozónak.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Szia!
    Ez csak az angolon van fenn, ha jól tudom. Igazából nálunk nincs CM, csak CS, azaz csak supportosunk van, akivel nincs minden napos kapcsolattartás,így mire kikerül mondjuk az angolra, és én észreveszem, s beszélek a supportossal, s meghirdetném, addigra eltelne néhány nap, s lehet csak 1 nap lenne rá. Hiszen nem tarthat máshol sem tovább a verseny. A német és angol fórumon levő modik pedig közvetlen kapcsolatban vannak a CM-ekkel, akik a központban dolgoznak, így ők tudnak napi szinten egyeztetni többször is. 

    Most időben észrevettem, s lehetőséget adva arra, mint már többen éltek is vele, hogy nem kell nagy angol tudás hozzá, nem kell más, csak neveket írni, s tippelni, és nem kerül semmibe. A lényeget leírtuk itt többen is, mi a feladat. Ha szerencséd van, nyerhetsz vele. Ha viszont úgy látjátok nincs szükség arra, hogy így jelezzem a hasonló fórum eventeket, akkor a jövőben nem teszem.

    Szia Macika!

    Nincs azzal semmi baj hogy jelzed az ilyen játékokat(szerintem) és asszem mindegy is lenne ha külön a mi szerverünkön lenne jelezve,mert gyanítom akkor is egybe sorsolnák nem szerverenként.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Macika!

    Nincs azzal semmi baj hogy jelzed az ilyen játékokat(szerintem) és asszem mindegy is lenne ha külön a mi szerverünkön lenne jelezve,mert gyanítom akkor is egybe sorsolnák nem szerverenként.
    Szia! :)

    Ahány szerveren meghirdetik, annyin sorsolnak nyerteseket. :)

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Macika!

    Nincs azzal semmi baj hogy jelzed az ilyen játékokat(szerintem) és asszem mindegy is lenne ha külön a mi szerverünkön lenne jelezve,mert gyanítom akkor is egybe sorsolnák nem szerverenként.
    szia fodorme
    Zsuzsinak igaza van, minden szerveren külön sorsorlak, kül nagyon icike-picike lenne az esély, hisz csak 5 nyertest sorsolnak ki. minden szervert összevonva ez nagyon kevés lenne :)
  • attika78 (HU1)attika78 (HU1) Bejegyzések: 9
    Szia!
    Ez csak az angolon van fenn, ha jól tudom. Igazából nálunk nincs CM, csak CS, azaz csak supportosunk van, akivel nincs minden napos kapcsolattartás,így mire kikerül mondjuk az angolra, és én észreveszem, s beszélek a supportossal, s meghirdetném, addigra eltelne néhány nap, s lehet csak 1 nap lenne rá. Hiszen nem tarthat máshol sem tovább a verseny. A német és angol fórumon levő modik pedig közvetlen kapcsolatban vannak a CM-ekkel, akik a központban dolgoznak, így ők tudnak napi szinten egyeztetni többször is. 

    Most időben észrevettem, s lehetőséget adva arra, mint már többen éltek is vele, hogy nem kell nagy angol tudás hozzá, nem kell más, csak neveket írni, s tippelni, és nem kerül semmibe. A lényeget leírtuk itt többen is, mi a feladat. Ha szerencséd van, nyerhetsz vele.

    Ha viszont úgy látjátok, ha a magyaron nincs fórum event, a más fórumokon meghirdetett nem kell, akkor a jövőben nem jelzem. Én csak lehetőséget szerettem volna adni minden fórumozónak.
    Köszönjük szépen az információt!Én élek is a lehetőséggel,és elküldtem a tippemet.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Megtudtam, hogy akkor lehetne csak kivitelezhető a magyar fórumon is a fórum event, ha lenne a magyaroknak is CM-ük, de mivel nincs, így max. más BIG FARM-os fórumok fórum játékán vehettek részt.
    Amennyiben igény van rá, hogy tudjatok más szerverek, más országok fórum játékairól, s időben felfedezem azt, jelzem. Amennyiben nem igénylitek, nem töröm magam miatta a továbbiakban.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Maci
    ez szrtm teljesen világos volt, mint ahogyan az alábbi linken én már Aggie kérdésére reagáltam is rá, h nálunk miért nincs :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2896444/#Comment_2896444

    részemről annyira nem fontos a fórumjáték, a Hivatalosban leírtak után én ezzel már nem terhelnélek, de persze a többi játékos nevében nem beszélhetek :)

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.03.2016
    Ok értem. De ha Szerverenként vannak (vagy nem vannak) CMek, az számomra azt is jelenti, hogy az "idegen" szerverek CMeinek semmi köze a magyar szerverhez, ergo ide nem is oszthatnak jutalmat.

    Persze ez csak az én feltevésem...
    ez nekem is eszembe jutott, mert mi közük is lenne hozzánk? viszont Macinak igaza van, sokan játszanak a nemzetköziről, amerikai, holland stb szerverről is
    de nagyon kevés nyertesnek adnak jutit, 5-öt sorsolnak ki. felvetődik, h miért is raknák bele a sorsolásba az idegen játékosokat? mert azzal a sajátjuktól veszik el az esélyeket
    pár nap múlva kiderül, ha esetleg lesz szerencsés magyar vagy más nemzetiségű a nyertesek között
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Az angol és a német fórumon is meghirdették ezt a játékot. Megtudakoltam, és sajnos a sorsoláson tényleg nem vesznek részt a helyes megfejtők, akik nem az adott szerverhez tartoznak. Így a magyarok sem. Így eldőlt a fórumjátékok sorsa is. Nem hirdetek meg többet ebben a topikban, magyart meg CM hiányában nem tudok meghirdetni. Sajnálom, én kedvezni szerettem volna a magyaroknak, sajnos nem sikerült. Bocsánatot kérek érte.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szia Kriszti! Olvastam amit írtál a hivatalosba.Nagyon sajnálom,hogy így magunkra hagynak bennünket. :'(Szomorú,hogy így állnak a dolgokhoz.Már csak tényleg az önzetlen munkádra számíthatunk,és én ezt köszönöm neked. :)Ha te nem lennél akkor minden meg szűnne itt. Eddig is csak rád számíthattunk,de,hogy még ezt is meg szüntették,hogy te a supportal kapcsolatba légy ez már sok.Eddig se nagyon foglalkoztak velünk ezután meg még kevesebbet, Az emberek unják már,hogy minden kis gonddal nekik kell írni és nem .válaszolnak.Lehet nem ide kellett volna írni?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Az angol és a német fórumon is meghirdették ezt a játékot. Megtudakoltam, és sajnos a sorsoláson tényleg nem vesznek részt a helyes megfejtők, akik nem az adott szerverhez tartoznak. Így a magyarok sem. Így eldőlt a fórumjátékok sorsa is. Nem hirdetek meg többet ebben a topikban, magyart meg CM hiányában nem tudok meghirdetni. Sajnálom, én kedvezni szerettem volna a magyaroknak, sajnos nem sikerült. Bocsánatot kérek érte.

    Ugyan Macika ,semmi baj,nem Te tehetsz róla hogy így lesz*rnak minket.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Krisztike!

    Csatlakozom Anikó hozzászólásához. Mélységesen felháborít, ahogy a magyar szerveren játszó játékosokat kezelik! :'(
    Neked az önzetlen munkádért millió köszönet! <3
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    A magam részéről én is nagyon sajnálom, mert jók voltak ezek a kérdések, kár hogy nem foglalkoznak velünk! :/:/
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Az angol és a német fórumon is meghirdették ezt a játékot. Megtudakoltam, és sajnos a sorsoláson tényleg nem vesznek részt a helyes megfejtők, akik nem az adott szerverhez tartoznak. Így a magyarok sem. Így eldőlt a fórumjátékok sorsa is. Nem hirdetek meg többet ebben a topikban, magyart meg CM hiányában nem tudok meghirdetni. Sajnálom, én kedvezni szerettem volna a magyaroknak, sajnos nem sikerült. Bocsánatot kérek érte.
    Szervusztok!

    Krisztike, neked semmiért nem kell bocsánatot kérned!!!
    Sőt, köszönjük a fáradozásod!
    A GGS meg szégyelje magát! MI ez a diszkrimináció???
    / mi a fenét akar ez a részükről jelenteni velünk szemben, túl kevesen vagyunk nekik, mert remélem a politikát ők is mellőzik! /
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Csatlakozom  Zuszanagyihoz, nagyon szomorú, hogy magunkra hagynak.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    mi kell ahhoz, hogy valakiből CM legyen?
    kezdek azon gondolkozni, hogy jelentkezem. XD
    Sokan örülnénk Neked R.Aggie, én nagyon!
    sok sikert hozzá és minél előbb!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.03.2016
    mi kell ahhoz, hogy valakiből CM legyen?
    kezdek azon gondolkozni, hogy jelentkezem. XD
    Ahhoz ki kell költözz Hamburgba. :smiley::smiley: 

    (A lap alján ott van az "Állások", kattints rá....nézz szét, van-e kereslet egyáltalán magyar CM-re :smiley:  )

    ui.: Nagyon jól kell tudj angolul kommunikálni írásban és szóban egyaránt. Ez alap feltétel. ;)Ugyanis vannak "meetingek" és egyéb "fejtágítások". :smiley: 

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    mi kell ahhoz, hogy valakiből CM legyen?
    kezdek azon gondolkozni, hogy jelentkezem. XD

    Hali!

    Szerintem kérdezz rá a supportra hátha tudja.Hajrá! :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Macika köszi minden infót.Mégha nem is vehetünk részt rajta (vagyis részt vehetünk,csak nem kapunk jutit),legalább látják,hogy magyar játékosok is tudják a választ,csak mivel mi nem kaptunk külön,így máshová osztjuk meg a tudásunk,mert mint tudjuk,a magyar az egyik legokosabb nép... :)
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok!
    Tudom,hogy mi nem nyerhettünk,de kihirdették a végeredményt,és STEVE volt a kakukktojás:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/121209/forum-contest-hero-or-zero/p7

    De nem magyarázták el,hogy miért éppen ő,bár csak kicsit értek angolul.Jó játék volt akkor... LOL
Ez a beszélgetés lezárult..