Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

115113

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.03.2016

    Tomtay!

    Tárold el, majd rakd ki öket, közben nézd melyiket számolja.

    (Jobb ötletem nincs.)

    Szia Laci!
    Köszi az ötletet,megcsináltam!
    3 dolgot nem számol bele: -Hóemberpár,-Tűz-Majom és -Egyszerű teleszkóp.
    Így már stimmel a 17,amit a néni ír. Azt meg nem árulja el,hogy a többit miért nem számolja,valszeg azért,mert eventes kitehetők. 

    Szia! :)

    Ez szerintem olyan hiba lesz, mint az oldalsó panelen megjelenő feladatsorban lévő. Építsd fel a cseresznyéskertet 6-os szintűre. Ott csak a sima cseresznyéskertet fogadja el, a szövetkezeti bajnokságon megnyeretet nem. Ezeket is elfelejtették hozzáprogramozni.
    Vélemény szerint írj egy levelet a supportnak, hogy ezt tapasztaltad. Hátha a Te észrevételeddel korrigálják majd ezt a hibát. :)

    Zsu
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Üdv mindenkinek!
    Tudja-e valaki, kitől, hogyan lehet számlát kérni az aranyvásárlás befizetés után?

    Várom a válaszokat!

    Üdv:
    HullaHopp

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Válasz✓
    Szia. Szamlat kerni? El szeretned szamoltatni? Szerintem a support tud neked erre valaszolni.
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Szia!
    Igen! Már írtam a supportnak 6 napja, de valahogy elfelejtettek válaszolni!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nem felejtettek el valaszolni. 1 supportos van a magyarokra egesz GGS-nel,azaz az osszes jatekra.  Es nem csak a levelekre kell valaszolnia es nem gyozi idovel. Tudom ez mindenkinek igy nehez,de sajnos ez van es turelmesnek kell lenni es meglesz a valasz.
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Rendben, köszönöm!
    Akkor várok tovább türelmesen, majd csak lesz valamikor válasz!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nem is tudtam, h adnak számlát az aranyvásárlásról :o
    és azt hol lehet elszámolni? ki az aki elfogad játékra költött pénzről számlát?
    bocsi a hülye kérdésért, de ez tényleg érdekelne
    lehet én is benyújtom a főnökömnek a számlát :smiley: 
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Liz65 (HU1) mondta:
    nem is tudtam, h adnak számlát az aranyvásárlásról :o
    és azt hol lehet elszámolni? ki az aki elfogad játékra költött pénzről számlát?
    bocsi a hülye kérdésért, de ez tényleg érdekelne
    lehet én is benyújtom a főnökömnek a számlát :smiley: 
    Szia Liz! Lehet ám, h magának kéri, mert tudni akarja mennyit költött játékra:), vagy elszámol vele az oldalbordánál::))!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 10.03.2016
    Elvileg minden vásárlásról kellene számlát, nyugtát (blokkot) kapnunk kérés nélkül. Nem csak boltban, piacon, hanem neten is. Más játékban a vásárlás után küld egy elektronikus számlát, amit ha akarok, elmenthetek, kinyomtathatok. 

    Kiegészítés: Közben megtudtam, hogy itt is küldenek számlát, mailben, sms-ben. Viszont akkor minek külön kérni? Cégnévre? Hm.... ott szeretnék akkor dolgozni. :D 
    Post edited by Brad Boy (HU1) on
  • hullahopp (HU1)hullahopp (HU1) Bejegyzések: 16
    Csak egy megjegyzés: ha pl. a "szép Kártya" és hasonlók elszámolhatók kirándulás és egyéb célra felhasználva, akkor ezt miért is ne lehetne?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Csak egy megjegyzés: ha pl. a "szép Kártya" és hasonlók elszámolhatók kirándulás és egyéb célra felhasználva, akkor ezt miért is ne lehetne?
    Kedves hullahopp!

    Tanulmányozd a 'Természetbeni juttatások'-ra vonatkozó törvényt és utána, ha van még ilyen jellegű kérdésed, kiséreld meg az illetékes törvényalkotóknak feltenni mert itt egyetlen játékos sem fog neked érdemben felhasználható választ adni!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.03.2016
    miért van most megint hotfix?
    ezt lehet tudni?

    ja......
    és ez a nagyon csúnya piros szövetkezeti fa? ami a napi hírekben van? ugye ez nem fog jelen lenni a farmon?
    mert ha igen, akkor szrtm a designerrel valami gond van
    lila zászlók.... most meg ez a csordultig piros fa.......
    hát nem tom :smiley: 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 11.03.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    ja......
    és ez a nagyon csúnya piros szövetkezeti fa? ami a napi hírekben van? ugye ez nem fog jelen lenni a farmon?
    mert ha igen, akkor szrtm a designerrel valami gond van
    lila zászlók.... most meg ez a csordultig piros fa.......
    hát nem tom :smiley: 
    hali
    a piros szövifa nekem se tetszik, nagyon ronda
    remélem, h nem kerül be a játékba  . ha csak a bajnokság alatt nézne igy ki akkor lehet h tűrhetőbb vola

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali
    a piros szövifa nekem se tetszik, nagyon ronda
    remélem, h nem kerül be a játékba  . ha csak a bajnokság alatt nézne igy ki akkor lehet h tűrhetőbb vola

    szeva Sestri
    hát nekem még arra a kb 1 hétre se kellene :smiley: nagyon nem buli
    én nem is értem..... valaki csekkolja ezeket?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    szeva Sestri
    hát nekem még arra a kb 1 hétre se kellene :smiley: nagyon nem buli
    én nem is értem..... valaki csekkolja ezeket?
    hát...remélem vki lebeszéli a fejlesztőket arról, h ezt betegyék a játékba...ha mindenki leirná, h nem tetszik és ne tegyék be...talán
    piros és fel is van diszitve, úgy néz ki mint egy karifa :/
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hát...remélem vki lebeszéli a fejlesztőket arról, h ezt betegyék a játékba...ha mindenki leirná, h nem tetszik és ne tegyék be...talán
    piros és fel is van diszitve, úgy néz ki mint egy karifa :/
    hát nálam ez karifának se jönne be :smiley: 
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Valaki meg tudná mondani,hogy ennek a játéknak mi a minimum rendszerkövetelménye PC-re?
    (Tegnap a játék mellé nyitottam még egy ablakot a böngészőben,guglizni akartam és ellőttem a gépemet,döglött,mint a guminyúl.Valami memóriagondot meg hidat írt egy pillanatra,aztán kinyiffant.1,5 Gb memóm volt és XP-vel toltam.Pedig nem ez volt az első eset,hogy a farm mellett még böngésztem.Tesztelés eredménye:alaplap halál.
    Most a gyerek gépéről szenvedek,1 Gb ram és szintén XP,de annyira akadozik és a beérett dolgokat sem tudom learatni mert foglalt objektumot jelez,csak 1 perc után lehetséges.Küldi végén is 1 perc mire kijön az ablak,hogy hányadik lettem.Fizuig kibírom valahogy,de keserves.)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Valaki meg tudná mondani,hogy ennek a játéknak mi a minimum rendszerkövetelménye PC-re?
    (Tegnap a játék mellé nyitottam még egy ablakot a böngészőben,guglizni akartam és ellőttem a gépemet,döglött,mint a guminyúl.Valami memóriagondot meg hidat írt egy pillanatra,aztán kinyiffant.1,5 Gb memóm volt és XP-vel toltam.Pedig nem ez volt az első eset,hogy a farm mellett még böngésztem.Tesztelés eredménye:alaplap halál.
    Most a gyerek gépéről szenvedek,1 Gb ram és szintén XP,de annyira akadozik és a beérett dolgokat sem tudom learatni mert foglalt objektumot jelez,csak 1 perc után lehetséges.Küldi végén is 1 perc mire kijön az ablak,hogy hányadik lettem.Fizuig kibírom valahogy,de keserves.)
    hali itt is :smiley:
    elvileg nincsen gép követelmény, de persze tudjuk, h már az XP min memója se elég hozzá, ami ha jól emlékszem 256, ha simán játék nélkül jól szeretnéd használni, akkor 512 legalább kell, de ha szupert akarsz, akkor 1024, szal 1 GB :smiley: és ehhez nincs ez a játék :)
    sokat számít a videókari memója is, tehát egy jó videókari sem árt hozzá :) és persze a proci se kutya :)
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Liz65 (HU1) mondta:
    hali itt is :smiley:
    elvileg nincsen gép követelmény, de persze tudjuk, h már az XP min memója se elég hozzá, ami ha jól emlékszem 256, ha simán játék nélkül jól szeretnéd használni, akkor 512 legalább kell, de ha szupert akarsz, akkor 1024, szal 1 GB :smiley: és ehhez nincs ez a játék :)
    sokat számít a videókari memója is, tehát egy jó videókari sem árt hozzá :) és persze a proci se kutya :)
    Szió szintén itt is,köszi a választ!
    Elég jó gép volt,proci is meg videókari is,meg alaplap is,simán elment a farm vele,plusz mellé még másik oldal,ami közösségi és online játék is van rajta,nem írom a nevét ki.Ezért is csodálkoztam,hogy kifeküdt.Ez már a második gép,ami így hal meg pár éven belül nekem.Jó,egyik sem volt friss és használt már rendesen.
    Megnéztük a fiammal a laptopján,közel 800 Mb-ot "eszik" a bigfarm,amikor még töltöget.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.03.2016
    Szió szintén itt is,köszi a választ!
    Elég jó gép volt,proci is meg videókari is,meg alaplap is,simán elment a farm vele,plusz mellé még másik oldal,ami közösségi és online játék is van rajta,nem írom a nevét ki.Ezért is csodálkoztam,hogy kifeküdt.Ez már a második gép,ami így hal meg pár éven belül nekem.Jó,egyik sem volt friss és használt már rendesen.
    Megnéztük a fiammal a laptopján,közel 800 Mb-ot "eszik" a bigfarm,amikor még töltöget.
    hát sajnos eléggé memó igényes, és persze videókari is nem mindegy
    de főleg.... proci?
    a Celeronokat elvileg játékokra használják, arra nagyon jó, de én nem szeretem őket, mert hamar melegednek
    az eredeti Intel vagy max AMD procik híve vagyok :) ja... és ha már itt tartunk szrtm az alaplap se mindegy :)

    persze egy hozzáértő bármikor megcáfolhatja ezt :)
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Liz65 (HU1) mondta:
    nem is tudtam, h adnak számlát az aranyvásárlásról :o
    és azt hol lehet elszámolni? ki az aki elfogad játékra költött pénzről számlát?
    bocsi a hülye kérdésért, de ez tényleg érdekelne
    lehet én is benyújtom a főnökömnek a számlát :smiley: 
    Számlát kapsz levélbe és ki is nyomtathatod. Tudod igazolni a befizetésedet. Igazolhatod magadnak a főnöködnek ne mert kirug ha munkaidőbe játszol.
  • saul9 (HU1)saul9 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok
    Azt kérdezném hogy lehet befejezni a játékot,abba hagyni?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    saul9 (HU1) mondta:
    Sziasztok
    Azt kérdezném hogy lehet befejezni a játékot,abba hagyni?
    Egyszerű: megváltoztatod a jelszavadat egy tök értelmetlenre, és persze nem írod fel sehova :D Ezután ha akarsz, sem tudsz belépni, és a farmod fél év után automatikusan törlődik.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    saul9 (HU1) mondta:
    Sziasztok
    Azt kérdezném hogy lehet befejezni a játékot,abba hagyni?
    Több lehetőséged van. Fél évig nem lépsz be és megszűnik egy idő után, vagy írsz egy levelet a supportnak, hogy törölni szeretnéd a fiókod és kapsz egy levelet, amiben meg kell erősítened, s törlődik a farmod.
  • szilvi19 (HU1)szilvi19 (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék másnál is vacakol e játék tegnap óta? Ezalatt azt értem ha rákattintasz egy termőföldre vagy istállóra akkor leszedi de utána behomályosodik az az objektum és tovább nem lehet semmit csinálni, újra ültetni sem, tápot készíteni sem. Tegnap próbáltam másik gépről is de ott is csinálta este hazajöttem működött itthon, most reggel is kb 10 percig semmi baj nem volt de azóta megint képtelen vagyok vele játszani.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék másnál is vacakol e játék tegnap óta? Ezalatt azt értem ha rákattintasz egy termőföldre vagy istállóra akkor leszedi de utána behomályosodik az az objektum és tovább nem lehet semmit csinálni, újra ültetni sem, tápot készíteni sem. Tegnap próbáltam másik gépről is de ott is csinálta este hazajöttem működött itthon, most reggel is kb 10 percig semmi baj nem volt de azóta megint képtelen vagyok vele játszani.
    Szia!
    Ez a dolog nemrégen már előfordult frissítés után.
    Próbáld meg a takarítást a gépen,vagy frissítsd a flash playert,esetleg cserélj böngészőt,nálam az operával működött akkoriban. :smile: 
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Csak egy megjegyzés: ha pl. a "szép Kártya" és hasonlók elszámolhatók kirándulás és egyéb célra felhasználva, akkor ezt miért is ne lehetne?
    Kedves Hullahopp!
    Eszerint te a SZÉP-kártya harmadik zsebére gondolsz, a "szabadidő" alszámlára? Utána néztem.
    Elszámolható: (a teljesség igénye nélkül) : fizikoterápia,, ergoterápia, gyógytestnevelés, orvosi gyógymasszázs, hátgerincmasszázs, optometria, látásvizsgálat,, dentálhigiéniai kezelés, röntgen, az ultrahang, az MRI vizsgálat, terhesgondozás (felügyelet a terhesség és a szülés alatt, az anyák szülés utáni felügyelete) családtervezés (beleértve a gondozást is), foglalkozás terápia, akupunktúra, aromaterápia beszédterápia, logopédia, homeopátia,, táplálkozásterápia, természetgyógyászati ellátás, sóterápiás barlang szolgáltatása, lovas terápia, élő színházi, koncert-, opera vagy táncművek és egyéb színpadi alkotások megtekintése (nézői jegy); művészcsoportok, cirkuszok vagy társulatok,, zenekarok, együttesek előadásainak megtekintése; egyéni művész (színész, táncos, zenész, szövegmondó és egyéb előadó) előadásának megtekintése, mindenfajta múzeum megtekintése, gyűjtemények, utazó gyűjtemények megtekintése,.állat- és növénykert szolgáltatásai, védett természeti érték bemutatása, (nemzeti park, védett tájegység, védett természeti terület),. vidámparki, szórakoztatóparki szolgáltatás igénybevétele, fogyasztó- és karcsúsító szalonok szolgáltatásai, frissítő masszázs (nem egészségügyi gyógymasszázs!), gyógyfürdő, gőzfürdő, szauna, szolárium, thai masszázs, törökfürdő használata,. szabadidőpark szolgáltatásának igénybe vétele (szálláshely nélkül!), szabadidős közlekedési eszközökhöz kapcsolódó létesítmények igénybe vétele (kizárólag a sporthajó kikötő); sípályák használata,; szabadidős létesítmény működtetője által nyújtott, a pihenést, szabadidőt szolgáló eszközök kölcsönzése;, strandszolgáltatás igénybe vétele, beleértve ennek keretében a strandeszköz-kölcsönzést (pl. fürdőkabin, öltözőszekrény, nyugágy) stb. 
    Nem folytatom, de látható, hogy egészségvédő, betegség-megelőző, illetve szellemi feltöltődést segítő, kulturális szolgáltatásokról van szó főleg.
    Az alábbi szolgáltatásokat azonban NEM LEHET Széchenyi Pihenőkártyával kiegyenlíteni: szabadidő-eltöltés jellegű vásárok, bemutatók belépőjegyei, érmés játékok, játékautomaták üzemeltetése, táncterem, diszkó működtetése, tűzijáték.
    Nincs ugyan nevesítve a számítógépes játékok űzése, de láthatóan nem támogatják egy olyan foglalatosság anyagi fedezetét, ami azzal jár, hogy naphosszat görnyed az ember egy számítógép előtt. Ez kábé olyan lenne, mint ha melóból hazafelé menet a kocsmában bevágnál egy felest, és elszámolnád a munkáltatód felé szórakozásként. 
    Mindenesetre ha sikerül valahol elszámoltatnod a játékhoz való aranyvásárlás költségét, oszd meg velünk a lehetőséget, és onnantól én is veszek aranyat, és  kinyomtatom a kapott számláimat az elszámoláshoz. :)

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék másnál is vacakol e játék tegnap óta? Ezalatt azt értem ha rákattintasz egy termőföldre vagy istállóra akkor leszedi de utána behomályosodik az az objektum és tovább nem lehet semmit csinálni, újra ültetni sem, tápot készíteni sem. Tegnap próbáltam másik gépről is de ott is csinálta este hazajöttem működött itthon, most reggel is kb 10 percig semmi baj nem volt de azóta megint képtelen vagyok vele játszani.

    Szia!
    Ezt akkor szokta csinálni ha tele a csűr (nem tom milyen okból kifolyólag) adj el a raktárból és akkor le tudod szedni,vagy ugorj át a másik farmra és ha vissza jössz megint hagy egy kicsit beszedni.

  • editke3 (HU1)editke3 (HU1) Bejegyzések: 3

     :)köszönöm. ha segítetek:-)

     
  • Némo (HU1)Némo (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok.Hogy lehet,hogy ültettem 4 földemre varázsbabot (véletlen,mert nem figyeltem) és elvitt 400 aranyamat.Most lehet ültetni 150 dolcsiért.Egyébként mire jó a varázsbab?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt