Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Hiba

124

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Liz65 (HU1) mondta:
    De igen, tapasztaltam azt, hogy nem jó, de elég sok minden nem úgy működik a fórumon, ahogy jó lenne, késnek az üzenetek, nem jelenik meg az új hozzászólás, és sorolhatnám.  Ha azonnal nem reagálok, utána lehet már órákkal később nem biztos, hogy vissza tudok térni, hogy válaszoljak. Sajnálom, ha ez gondot okoz számodra.
    Nem hiszem, hogy miattam nem jár senki a fórumra....én úgy gondolom, amit tudok, és lehetőségem van, megteszek mindenkiért, aki feljön, kérdez, informálódik....
    nekem nem gond :)
    hisz már én is csak hébe-hóba nézek fel mostanában, mert nincs miért. gondolom jelezted a fejlesztők felé, majd valamit tesznek az ügy érdekében :)
    és persze..... a lehetőségeidhez képest te mindent megteszel, tudom én :)

    Hali!

    Tudod Liz nem állhatom a cinikus embereket és lehet most én is törölve leszek de nem látom be miért kell belerúgni az egytlen emberbe aki hajlandó volt elvállalnj ezt a sz*ros modiságot.Ha irigyled tőle előtted a pálya,jelentkezz és mutasd meg Te mennyivel frankóbb vagy!
    Mi maceráltuk hogy vállalja el(Te is!!!).Az hogy a fórum ilyen nem az Ő hibája,az meg hogy nem jönnek a régiek...változtak a körülmények sokan utálják már a játékot de maradnak ők tudják miért.Lehet ezért most engem utálni de sajna nem érdekel,megértem 61 évet és soha nem érdekelt ki utál és miért,eztán meg pláne nem fog.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 06.02.2016
    Üdv!  :) Hé, nehogy egymás torkának essünk már még mi, "öregek" is! Szerintem itt nem erről van szó. A gond nem ma van, és nem ennyi, hanem régebbi keletű, és a sok kicsi - sokra megy alapon - tetőzni kezd lassan. Az a bizonyos hócipő egyszer megtelik.
    Macika küzd, ahogy tud, hozza, ami van, rendezi a fórumot, ahogy tudja, mert az, hogy bugos, és nem jelzi ki a friss hozzászólásokat, az ő munkáját is nehezíti. Mégis valahogy kusza és kaotikus az egész. Szerintem túl sok a hasonló, vagy azonos című topik, és az sem javítja a helyzetet, hogy aki feljön kérdezni, két hozzászólásnyit se olvas vissza, hanem csak ír, esetleg új topikot nyitva annak, ami már amúgy is több helyen szerepel kérdésként, és a válasz is rá. Ez eddig is gond volt, de mióta az új fórum van, a megbízható GYIK-ünk pedig a régivel együtt eltűnt, vele pedig valamelyest Kapa is, CM nincs, a magyar support meg épp csak lézeng, még katasztrofálisabb a helyzet. Viszont az a benyomásom, hogy hiába szedegetjük össze az új eventek leírásait, azok is bugosak nem egyszer és a régivel keverve működnek. Így aztán nehéz megbízható információkat feltenni, a mennyiségekről mindenképpen. Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy eléggé bekeményítették ezeket az eventeket, meg minden mást is egyre jobban, érzésem szerint.
    Itt van ez a mostani játék is. Vártuk a kínai újévet, erre lett hirtelen Valentin. A kínai újév leírása meg szerintem akkor is érthetetlen lenne, ha nyelvészprofesszori szinten lenne lefordítva, mert a GGS eleve nem ad teljes és érthető ínfót, sose tette. Ráadásul minden frissnél új hibák keletkeznek, amiket nem, vagy sokára javítanak. A véleményünk sem érdekli őket, a lila zászlók maradtak, és annak idején a vásárlás gomb letiltásának tesztelése során se siették el visszaadni a lehetőséget, bármilyen nagy volt is az ellenállásunk. Még az aranyvásárlóknak se nagyon kedveznek, ahogy elnézem, pedig belőlük élnek, mégis a fizetési problémák is gyakoriak, és lassan oldódnak meg. Nem akarok más játékokkal példálózni, de ott még hétvégén is fél-egy órán belül választ és helyesbítést kap az ember, nem ticketet. 
    Szóval sok a baj, a fórumot teljesen szétcseszték, nagyjából a társaságot is ezáltal, a játék pedig az eddig is meglévő, és már - kényszerből - megszokott, elfogadott hibák mellé kezd durván az aranyra menni, miközben a minősége nem javul. Biztosan volt valami jelentős változás a fejlesztő csapat összetételében, mert a grafikák meg sem közelítik a régi hangulatot, az új díszek nem épp tetszetősek, az eventek új díjait is beleértve, de legalább temérdek aranyba kerülnek. (Pl. Omar madárijesztője) A hetedik szint lila zászlóit már nem is említem. Ami miatt mégis, és minden gond ellenére is szerethető volt a játék, az a hangulat számomra lassanként kezd elveszni. 
    Az évek során sok mindent lenyomtak a torkunkon, a tesztelést a vásárlás gombbal, az ínyenc farm teljes ledózerolását, a méregdrága sziget-hajó-lovi kört, az új küldetésrendszert, a furán működő mozit, a sok bugot... nem sorolom. Viszont lassan nem lesz miért lenyelni, legalábbis az én torkomon kezd fennakadni egyre gyakrabban. Hisz oda a fórum hangulata, és lassan a játéké is, más érdeme pedig már nemigen volt. 
    A szövik még valahogy megvannak, a társaság egy ideig még megtartó erő, a chatfal esetleg él. A fórumon is lehetne vidámkodni, vannak erre topikok, mondjuk, a Dumaláda, vagy riszálhatnánk is, ha lenne kedvünk még, meg ha lenne kivel. A napi meló után, fáradtan viszont az embernek már ehhez sincs energiája, főleg, ha azt látja, hogy a játék romlik, a fórum meg kong, vagy panasszal van teli. 
    Hát ez van. Sorry, ha valakit untattam, de valahogy kikívánkozott. Az én véleményem az, hogy a mostani helyzet egy folyamat eredménye, és csak egy újabb, pozitív irányba mutató folyamat hozhatná helyre a GGS által.. Ha még van mit.... 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Hali Brad!
    Nem idézlek mert hosszú vagy. :)Sajnos az a tapasztalatom hogy minden ilyen típusú játék a pénzre van kihegyezve.Játszom én is másik játékkal,tény hogy profi csapat,nincs hiba,váratlan leállás,bug,stb...de egy szint után már csak pénzért tudsz továbbjutni.Na azért vagyok én ebben a játékban.Ez van,a pénz mozgatja a világot.

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564

    Hali Brad!
    Nem idézlek mert hosszú vagy. :)Sajnos az a tapasztalatom hogy minden ilyen típusú játék a pénzre van kihegyezve.Játszom én is másik játékkal,tény hogy profi csapat,nincs hiba,váratlan leállás,bug,stb...de egy szint után már csak pénzért tudsz továbbjutni.Na azért vagyok én ebben a játékban.Ez van,a pénz mozgatja a világot.

    Szia! :) Ebben teljesen igazad van, nincs is ezzel gond, a fejlesztők is pénzből élnek. A gond ott kezdődik, hogy milyen minőségű játékért milyen módon kérik a díjazást. Egy buggal teli játékkal, és fórummal, valamint nemtörődöm ügyintézéssel a hátuk mögött szerintem nem túl ildomos ilyen tolakodóan nyomni a képembe a reklámjaikat, olykor félbeszakítva ezzel ültetést, farmrendezést, vagy írást a chatfalra, ami azért több, mint zavaró.  >:)
    De igazából nem az arany ellen szólt a szösszenetem, hanem úgy általában az egész mostanra kialakult helyzetet elemezgettem. :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Hali!

    Tudod Liz nem állhatom a cinikus embereket és lehet most én is törölve leszek de nem látom be miért kell belerúgni az egytlen emberbe aki hajlandó volt elvállalnj ezt a sz*ros modiságot.Ha irigyled tőle előtted a pálya,jelentkezz és mutasd meg Te mennyivel frankóbb vagy!
    Mi maceráltuk hogy vállalja el(Te is!!!).Az hogy a fórum ilyen nem az Ő hibája,az meg hogy nem jönnek a régiek...változtak a körülmények sokan utálják már a játékot de maradnak ők tudják miért.Lehet ezért most engem utálni de sajna nem érdekel,megértem 61 évet és soha nem érdekelt ki utál és miért,eztán meg pláne nem fog.

    szia fodorme

    ha az cinizmus, hogy valakinek véleménye vagy észrevétele van valamiről, ám legyen de ennyi erővel a játék minőségéről, milyenségéről se panaszkodjon senki, ne legyen véleménye, észrevétele, mert talán akkor javítanak rajta és esetleg jobb lesz ( bár tapasztalat, h inkább még jobban elrontják, mint most a fórumot, mert a javítás óta már 1 szál játékost se lehet látni a jobb oldalon, vagy tényleg egyedül vagyok most fent )  na de egyáltalán örüljünk neki, h játszhatunk és ha nagyon nem tetszik valakinek, akkor lehet jobb játékot írni :) (rugdosásról meg szó se volt, kicsit erősen reagáltad le a dolgokat :) )

    szia Brad

    nagyon jól megfogalmaztad azt, ami itt az elmúlt években történt a játékkal.

    „Hát ez van. Sorry, ha valakit untattam, de valahogy kikívánkozott. Az én véleményem az, hogy a mostani helyzet egy folyamat eredménye, és csak egy újabb, pozitív irányba mutató folyamat hozhatná helyre a GGS által.. Ha még van mit....”

    hát ez itt a jó kérdés...... ha van még mit :/

  • wendy666 (HU1)wendy666 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Egy ideje játszom már, szóval nem kezdő vagyok de nem is nevezném magam profinak :)
    Az lenne a problémám, hogy a videoshow nem működik nekem! Soha nem láttam még rajta videót, pedig naponta aktív vagyok és sajnos ez a probléma már azóta áll fenn, amióta még a kis vetítővásznak verzió volt!
    Szóval igazából, amióta megjelent :)
    Írtam már a supportnak, kaptam rá rendszerüzenetet, hogy bocsi de sok a meló és hogy ha még fenn áll a probléma válaszoljak erre az üzire.. Válaszoltam rá, erre eltelt megint 2-3 hét és ugyanezt az e-mailt megkaptam...
    Tudtok nekem segíteni ebbe? Előre is köszönöm!
    Üdv: wendy 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Egy ideje játszom már, szóval nem kezdő vagyok de nem is nevezném magam profinak :)
    Az lenne a problémám, hogy a videoshow nem működik nekem! Soha nem láttam még rajta videót, pedig naponta aktív vagyok és sajnos ez a probléma már azóta áll fenn, amióta még a kis vetítővásznak verzió volt!
    Szóval igazából, amióta megjelent :)
    Írtam már a supportnak, kaptam rá rendszerüzenetet, hogy bocsi de sok a meló és hogy ha még fenn áll a probléma válaszoljak erre az üzire.. Válaszoltam rá, erre eltelt megint 2-3 hét és ugyanezt az e-mailt megkaptam...
    Tudtok nekem segíteni ebbe? Előre is köszönöm!
    Üdv: wendy 
    szia
    a mozi szinte az első perctől kezdve probléma, mivel nem minden játékosnak van mozija. nekem is talán vagy 4-5x ha volt egész idő alatt. bár tableten többször volt szerencsém, de ez miatt nem fogok tableten bejelentkezni a játékba. már megszoktam, h nincs :) és szrtm sokan mások is
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    sziasztok,
    10 tehenem van, beetetek és nincs kész a feladat. nem értettem,de átléptem az egyik ólat és ismét vártam,hogy kész a feladat,de még mindig csak 29 etetés van kész!! :o
    gondolom segítséget nem kapok, a modik nem tudják korrigálni a hibát....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.02.2016
    sziasztok,
    10 tehenem van, beetetek és nincs kész a feladat. nem értettem,de átléptem az egyik ólat és ismét vártam,hogy kész a feladat,de még mindig csak 29 etetés van kész!! :o
    gondolom segítséget nem kapok, a modik nem tudják korrigálni a hibát....
    Szia!
    Mennyi bocit kell etetned?
    Azaz mennyiszer? És eddig mennyiszer tetted meg a feladatban?
    Próbáld a szokásosakat: gyorsítótár törlés, süti törlés és hasonló. 
  • Zacskósleves (HU1)Zacskósleves (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    sziasztok,
    10 tehenem van, beetetek és nincs kész a feladat. nem értettem,de átléptem az egyik ólat és ismét vártam,hogy kész a feladat,de még mindig csak 29 etetés van kész!! :o
    gondolom segítséget nem kapok, a modik nem tudják korrigálni a hibát....
    Szia!
    Mennyi bocit kell etetned?
    Azaz mennyiszer? És eddig mennyiszer tetted meg a feladatban?
    Próbáld a szokásosakat: gyorsítótár törlés, süti törlés és hasonló. 


    30X kell etetnem,de már 31 etetés  meg volt :(
    kicsit takarítottam és a 32-ik etetést már vette!! :)
  • Anita216 (HU1)Anita216 (HU1) Bejegyzések: 7
    Kedves Adminok!

    Elég régóta játszok 102 es szinten vagyok, de még egyszer sem tudtam elindítani a videóshow alkalmazást a farmon akármikor lépek be a játékba. Valaki nézze már meg nekem nagyon szépen köszönöm.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Kedves Adminok!

    Elég régóta játszok 102 es szinten vagyok, de még egyszer sem tudtam elindítani a videóshow alkalmazást a farmon akármikor lépek be a játékba. Valaki nézze már meg nekem nagyon szépen köszönöm.
    Kedves Anita!
    Az adminok és más illetékes se olvassa a fórumot. Itt ugyanolyan játékosok vannak mint te.
    Ajánlanám, hogy a  Február 16-i frissítés megbeszélése- Videó topikot olvasgasd el. Remélem, kérdésedre megtalálod benne a választ.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Kedves Adminok!

    Elég régóta játszok 102 es szinten vagyok, de még egyszer sem tudtam elindítani a videóshow alkalmazást a farmon akármikor lépek be a játékba. Valaki nézze már meg nekem nagyon szépen köszönöm.
    szia Anita
    sajnos itt csak u olyan játékosok vannak mint te, a Moderátorok csak a fórumot tartják rendben. a játékba nincs "belelátásuk", nem tudják megnézni mi, miért nem működik
    egyébként nem vagy egyedül, nagyon sokunknak nincs videója, hiába a sok frissítés és javítás :)
    hivatalos személyek ( Support ) válasza, h nem mindenkinél van videoshow
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Líz!
    A kettőnk válasza remélhetőleg elég kimerítő! 

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Líz!
    A kettőnk válasza remélhetőleg elég kimerítő! 

    szia Kati
    én is bízom benne :)
    javában körmöltem még, mikor te is írtál
    de inkább 2x, mint 1x se :smiley: 
  • Anita216 (HU1)Anita216 (HU1) Bejegyzések: 7
    Köszönöm
  • Sziasztok a mostani eventnél megállt a tojás számláló 2050-nél már tegnap sem volt jó azt hittem, hogy ma estére már rendben lesz, de sajnos még mindig 2050-el a tojás darabszáma
    Köszönöm
    Marcsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok a mostani eventnél megállt a tojás számláló 2050-nél már tegnap sem volt jó azt hittem, hogy ma estére már rendben lesz, de sajnos még mindig 2050-el a tojás darabszáma
    Köszönöm
    Marcsi
    Próbáltál törölni előzményt, gyorsítótárat, és a társait? Ha igen, próbálj meg egy másik böngészővel is játszani, ha annál se változik a darabszám, akkor csak a support tud segíteni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok a mostani eventnél megállt a tojás számláló 2050-nél már tegnap sem volt jó azt hittem, hogy ma estére már rendben lesz, de sajnos még mindig 2050-el a tojás darabszáma
    Köszönöm
    Marcsi
    szia
    sajnos mi nem tudjuk ezt neked megjavítani, mi is csak olyan játékosok vagyunk mint te, max tanácsokat tudunk adni. első sorban próba a már "elnyűtt" sütik és előzmények törlése opció, bár már volt hasonló eset frissítés után. ha ez sem válna be, akkor meg csakis a Support marad, ők nekik kell jelezni a hibát a Supportot/Ügyfélszolgálatot megtalálod a fórum főoldalán legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt kis fejecske fülhallgatóval.
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy másnál is előfordul az a probléma, hogy megnézi a videókat és nem tudja felvenni a jutalmat? Kiírja, hogy nézzem végig a videót holott már négyet megnéztem és egyik után sem kaptam dobozt. Válaszokat köszönöm :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy másnál is előfordul az a probléma, hogy megnézi a videókat és nem tudja felvenni a jutalmat? Kiírja, hogy nézzem végig a videót holott már négyet megnéztem és egyik után sem kaptam dobozt. Válaszokat köszönöm :)
    szia
    hát a legtöbbünknél még csak videó sincs, de ha nem kaptad meg az ajikat, akkor csak a Support tud segíteni, nekik kell jelezned a hibát
    a Supportot/Ügyfélszolgálatot megtalálod a fórum főoldalán legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt kis fejecske fülhallgatóval.
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok. Szeretném megkérdezni, hogy másnál is előfordul az a probléma, hogy megnézi a videókat és nem tudja felvenni a jutalmat? Kiírja, hogy nézzem végig a videót holott már négyet megnéztem és egyik után sem kaptam dobozt. Válaszokat köszönöm :)
    szia
    hát a legtöbbünknél még csak videó sincs, de ha nem kaptad meg az ajikat, akkor csak a Support tud segíteni, nekik kell jelezned a hibát
    a Supportot/Ügyfélszolgálatot megtalálod a fórum főoldalán legfelül vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt kis fejecske fülhallgatóval.
    Nagyon köszönöm. Többször előfordult már :( De akkor még szerencsésebb helyzetben vagyok :D legalább videó van :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.03.2016


    Nagyon köszönöm. Többször előfordult már :( De akkor még szerencsésebb helyzetben vagyok :D legalább videó van :)
    hát ja.... legalább videód van, de ha nem kapod meg érte a jutit, akkor szrtm csak feltart a játékban :)
    hacsak nem valami nagyon jó filmet játszanak, amit érdemes megnézni :smiley: 
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Bár milyen böngészővel próbálok játszani, már napok óta képtelenség. Minden más normálisan működik a gépen, a sütiket meg egyebeket tisztítottam, de egy szerűen lehetetlenség játszani. Hiába kattintok rá, hogy leszedjem a terményt, vagy az ólakra, semmit nem csinál, ki-be lépkedek, akkor két -három dolgot letudok szedni, vagy ültetni, és utána megint nem működik. Először azt hittem az egeremmel van baj, de más játéknál nincs ilyen problémám, csak itt. Lehet hogy kénytelenek leszünk egymástól megválni. Sajnálom, mert már 4 éve játszom, de most belefáradtam.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Bár milyen böngészővel próbálok játszani, már napok óta képtelenség. Minden más normálisan működik a gépen, a sütiket meg egyebeket tisztítottam, de egy szerűen lehetetlenség játszani. Hiába kattintok rá, hogy leszedjem a terményt, vagy az ólakra, semmit nem csinál, ki-be lépkedek, akkor két -három dolgot letudok szedni, vagy ültetni, és utána megint nem működik. Először azt hittem az egeremmel van baj, de más játéknál nincs ilyen problémám, csak itt. Lehet hogy kénytelenek leszünk egymástól megválni. Sajnálom, mert már 4 éve játszom, de most belefáradtam.
    szia
    frissítsd a Flash-t a gépeden
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok! Csak azt szeretném megkérdezni, másnál is 2-szer kell a morzsást megcsinálni? 3 vagy 4 napja kinlódok vele, most kész lett, és újra morzsa
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Csak azt szeretném megkérdezni, másnál is 2-szer kell a morzsást megcsinálni? 3 vagy 4 napja kinlódok vele, most kész lett, és újra morzsa
    Ha kesz volt a morzsa,akkor a kovetkezo feladatra kellett volna ugrani. Ha a szokasos suti es egyeb torlesek utan is fennal a hiba,irj a supportnak,ok meg tudjak nezni mi okozhatta.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Köszönöm!
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 05.03.2016
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy bármit szedek le, semmire nem ad szentjánosbogarat.
    Egy teljes leszedéssel 500-700 db. szokott lenni, most semmi.
    A ki-be lépés, süti, stb nem segít. Valami ötlet?
    Köszi: Noni

    Köszönöm, már működik, a 4. frissítés után, csak bosszantó, hogy
    elestem 500 bogárkától, nem sok idő van már, remélem be tudom hozni.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok!
    Észrevettem egy hibát a hajónál a főfarmon.Tőlem épp törpemálnát kér,135 db-ot,a raktáramban 132 db van,és ha ráviszem az egeret a hajón a törpemálnás igényére,akkor az jelenik meg a buborékban,hogy szeder.Szedrem csak 96 db van.Tehát minden jó,csak a felirat nem,mert nem szeder van a képen.Ez a jobb oldali dobozka,mert balra egrest kér és azt is írja ki...Már az esemény kezdetekor is feltűnt ez a hiba,csak akkor még nem ismertem a növények nevét,bár akkor is furcsállottam,hogy elvileg a szeder nem így néz ki.
Sign In to comment.