Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Lufihiány

Sziasztok!
Nekem a mai napon nem jelent meg egy darab lufi sem!
Nektek van??
Segítsetek, mit csináljak??

Hozzászólások

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!
    Nekem a mai napon nem jelent meg egy darab lufi sem!
    Nektek van??
    Segítsetek, mit csináljak??

    Frissíts,törölj előzmény-sütiket
  • Mindent csináltam, de nem jöttek a lufik!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Mindent csináltam, de nem jöttek a lufik!

    Akkor nagyon gyorsba support!
  • rojo (TEST-SERVER1)rojo (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 45
    sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy  meglett a léghajóm, de kiirta, hogy a raktár tele van , csináljak helyet, 
    csináltam  helyet és mégsem kaptam meg? hol van? tudnátok segiteni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy  meglett a léghajóm, de kiirta, hogy a raktár tele van , csináljak helyet, 
    csináltam  helyet és mégsem kaptam meg? hol van? tudnátok segiteni?
    szia
    próba egy sütik és előzmények törlése, majd egy ki- és belépés
    ha ez sem hozna eredményt, akkor írj a Supportnak melyet a fórum főoldalán legfelül "Ügyfélszolgálat" néven találsz vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt. kis fejecske fülhallgatóval
  • rojo (TEST-SERVER1)rojo (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 45
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy  meglett a léghajóm, de kiirta, hogy a raktár tele van , csináljak helyet, 
    csináltam  helyet és mégsem kaptam meg? hol van? tudnátok segiteni?
    szia
    próba egy sütik és előzmények törlése, majd egy ki- és belépés
    ha ez sem hozna eredményt, akkor írj a Supportnak melyet a fórum főoldalán legfelül "Ügyfélszolgálat" néven találsz vagy a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt. kis fejecske fülhallgatóval
    Köszönöm. megpróbálom
  • maci02 (HU1)maci02 (HU1) Bejegyzések: 4
    A mai napon-az utolson, nem jelentek meg a lufif, mit csináljak? már a ki-be lépkedésen tól vagyok
  • BMaja18 (HU1)BMaja18 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nekem is ugyan az a problémám, mint maci02-nek. A szövetkezeten belül több játékos farmján nem jelenetek meg a lufik. Van erre valami megoldás?
    Előre is köszi!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Próbáljátok esetleg más böngészővel, hátha. Ha nem, és megvolt a süti törlés....és akkor sem, sajnos csak a supportnak tudtok írni, és jelezni a gondot, de ők hétfőtől dolgoznak, így akkor ez ma már nem lesz meg.
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Ma nálam is ez volt a gond! Törlés és gép újraindítása után rendbe jött nálam. :blush: 
  • babóca84 (HU1)babóca84 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Az a kérdésem lenne hogy hogy tudnék írni a játékkészítőknek hogy az utolsó napi valentin napi sziveket nem találom a játékomban! pedig kiirja hogy még 10-et kell megtaláljak de már átfésültem mindent és nem látok egyet sem! 
  • kotkoda014 (HU1)kotkoda014 (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok nekem sem jelent meg egy lufi sem segitség
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Az a kérdésem lenne hogy hogy tudnék írni a játékkészítőknek hogy az utolsó napi valentin napi sziveket nem találom a játékomban! pedig kiirja hogy még 10-et kell megtaláljak de már átfésültem mindent és nem látok egyet sem! 
    Sajnos csak a supportnak tudsz írni. Próbálj ki-be lépni, sütit törölni, esetleg más böngészővel megnézni. Ha nem sikerül így se, akkor a supportnak kell írnod.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Próbáld amit előtted írtak, ha nem sikerül, akkor csakis a support tud segíteni.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Sziasztok! Az a kérdésem lenne hogy hogy tudnék írni a játékkészítőknek hogy az utolsó napi valentin napi sziveket nem találom a játékomban! pedig kiirja hogy még 10-et kell megtaláljak de már átfésültem mindent és nem látok egyet sem! 
    Sajnos csak a supportnak tudsz írni. Próbálj ki-be lépni, sütit törölni, esetleg más böngészővel megnézni. Ha nem sikerül így se, akkor a supportnak kell írnod.

    Sziasztok!
    Ma reggel nálam is ez volt a gond,de egy alapos takarítás után meglettek a lufik.
  • magdi94 (HU1)magdi94 (HU1) Bejegyzések: 11
    sziasztok segitséget kérek nincs egy lufim sem pont az utolsó napon a segitséget előre is köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Légyszíves olvasd el az előtted írtakat.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    sziasztok segitséget kérek nincs egy lufim sem pont az utolsó napon a segitséget előre is köszönöm

    Szia Magdi!
    Takaríts a gépen(fentebb olvashatod is),és meglesznek.Nálam is ez volt a gond,takarítottam és meglettek a lufik.
  • Kitty-cat (HU1)Kitty-cat (HU1) Bejegyzések: 13
    Szisztok!
     Sajna nem tudok eligazodni ezen a fórumon.
     Nem tudom hol jelezhetném, hogy ma egyetlen lufit sem kaptam.
     Kiléptem, beléptem, de semmi változás.
     Pont az utolsó nap.
     Kérlek segítsetek! Köszi: Kitty-cat

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szisztok!
     Sajna nem tudok eligazodni ezen a fórumon.
     Nem tudom hol jelezhetném, hogy ma egyetlen lufit sem kaptam.
     Kiléptem, beléptem, de semmi változás.
     Pont az utolsó nap.
     Kérlek segítsetek! Köszi: Kitty-cat

    Olvass feljebb, s megtalálod a választ.
  • Petildi (HU1)Petildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!

    Nekem sem adtak ma egy db lufit sem!!!!! Tisztességesen végig csináltam a 9 napot és a 10.- en elbukom?
    Ugyan így jártam az előző két keresős feladatnál, az utolsó napon elveszítettem ... Ez  így nagyon nem korrekt! Azt hiszem betelt a pohár, ezt a játékot így nem lehet élvezni! Itt nincs sikerélmény ...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Nekem sem adtak ma egy db lufit sem!!!!! Tisztességesen végig csináltam a 9 napot és a 10.- en elbukom?
    Ugyan így jártam az előző két keresős feladatnál, az utolsó napon elveszítettem ... Ez  így nagyon nem korrekt! Azt hiszem betelt a pohár, ezt a játékot így nem lehet élvezni! Itt nincs sikerélmény ...
    Próbáltál sütit törölni, más böngészőt, és ki-be lépést? Egyik sem segített?
  • maci02 (HU1)maci02 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! a gép újra inditása nálam is megoldotta a lufihiányt.

  • 4 órával a tevékenység előtt nincsenek kint a szövink több tagjának a színes lufijai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Petildi (HU1)Petildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sütit töröltem, újra indítottam ... Semmi! Befejeztem!!!!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    4 órával a tevékenység előtt nincsenek kint a szövink több tagjának a színes lufijai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Olvasd el a lufihiány topikban írtakat! Legközelebb akkor nyíss új topikot, ha még nincs a problémádnak megfelő nyitva! A sorminta is felesleges!
Ez a beszélgetés lezárult..