Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

19113

Hozzászólások

  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Sziasztok!
    Mit kell tenni hogy ne jöjj ez sok hozzászólás a levelezésembe nagyon köszönöm?
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    Sziasztok!
    Mit kell tenni hogy ne jöjj ez sok hozzászólás a levelezésembe nagyon köszönöm?
    Szájba ragósan kérem
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Mit kell tenni hogy ne jöjj ez sok hozzászólás a levelezésembe nagyon köszönöm?
    Szájba ragósan kérem
    Itt a fórum oldal tetején a fekete sávban kattints a fogaskerékre (fiók beállítások), itt a prefereces-re és be tudod jelőlni miről kérsz értesítést a levelezésedbe!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.01.2016

    Szia Líz!
    Néha már úgy érzem, ebben a játékban mint amikor 'vak vezet világtalant'.
    Nem lehet előre felkészülni semmire. Nem lehet összehangolni az eventeket a projektekkel, termeléssel.
    szia Kati
    hát mondom én, h a felújított eventek óta semmi sem a megszokott sorrendben és időben jön

    Szájba ragósan kérem
    szia Heléna
    megpróbálom, de szrtm érteni fogod :)
    szal.... a fórum felül a fekete sávban jobb oldalon a neved mellett látsz 4 kis ikon szerűséget. a leguccsó ( fogaskerékszerű )-re katt. jobb oldalon kicsit lejjebb egy ablak megjelenik, az első lesz az "Értesítési beállítások". erre szintén katt, majd kapsz egy új oldalt. ott láthatod, h miről küldenek értesítéseket. vedd ki a pipát onnan, amiről nem szeretnél üzit kapni, majd a "mentés" gomb legalul

    nah... ketten csak sikerült jól "szájba rágnunk" neked :smiley: 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Mit kell tenni hogy ne jöjj ez sok hozzászólás a levelezésembe nagyon köszönöm?
    Szia!
    Fórumban a jobb felső sarokban fogaskerékre katt.
    Preferences menü
    Értesítési beállításoknál van egy e-mail oszlop, ott vegyél ki minden pipát.
    Utána beállítások mentése.
    És nem jön több levél.
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    :* Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Ha a lovam betanul hogyan versenyeztethetik?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    :* Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Ha a lovam betanul hogyan versenyeztethetik?
    hali
    ilyenek a játékszabályok :D
    ha a lovad betanitás alattt van, akk azzal nem hivhatsz ki mást, de téged kihivhatnak
  • Szami24 (HU1)Szami24 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!

    Hajóval kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ahol pakolom be az árut, mellette mutatja, hogy hány % van készen! És ott van valami rakodási bónusz, vagy mi, ami 100% felett van. Azt hogy lehet megszerezni? Valami olyat irt, hogy csinálj ideiglenes farmot, vagy mit, már nem emlékszem pontosan, de most meg már úton van a hajó, úgyhogy nem tudom megnézni!

    Előre is köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Hajóval kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ahol pakolom be az árut, mellette mutatja, hogy hány % van készen! És ott van valami rakodási bónusz, vagy mi, ami 100% felett van. Azt hogy lehet megszerezni? Valami olyat irt, hogy csinálj ideiglenes farmot, vagy mit, már nem emlékszem pontosan, de most meg már úton van a hajó, úgyhogy nem tudom megnézni!

    Előre is köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni!
    Szia!
    Ha belekezdtél valamelyik ideiglenes farmba, akkor aktívvá válik az alsó 2 termék is. Mivel a sziget nagyon drága, így javaslom, amíg teheted inkább a többi, állandó farmmal foglalkozz, így van esélyed arra, hogy a hajó mindig időben elmenjen. Párosával érdemes beadni a termékeket, hiszen akkor kapod meg a szintenkénti összegeket. Mivel én már belekezdtem szigetbe, így nálam az alsó 2 aktív. Ha mind a 6-ot beadom, akkor kapom meg a plusz bónuszt. Nem emlékszem, hogy ha nem indítottál sohasem szigetet és 4 terméket felpakoltál megkapod-e a plusz bónuszt. 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Szia!
    Ha belekezdtél valamelyik ideiglenes farmba, akkor aktívvá válik az alsó 2 termék is. Mivel a sziget nagyon drága, így javaslom, amíg teheted inkább a többi, állandó farmmal foglalkozz, így van esélyed arra, hogy a hajó mindig időben elmenjen. Párosával érdemes beadni a termékeket, hiszen akkor kapod meg a szintenkénti összegeket. Mivel én már belekezdtem szigetbe, így nálam az alsó 2 aktív. Ha mind a 6-ot beadom, akkor kapom meg a plusz bónuszt. Nem emlékszem, hogy ha nem indítottál sohasem szigetet és 4 terméket felpakoltál megkapod-e a plusz bónuszt. 
    Szia Macika!

    Nem ad bónuszt csak ha mind a 6 megvan.
  • Szami24 (HU1)Szami24 (HU1) Bejegyzések: 6
    Köszönöm!
  • halihó (HU1)halihó (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!  Le szeretnék bontani az egyszerű házak közül néhányat, és díszes házakat szeretnék építeni. Csak az a bibi, hogy nem tudok bontani! Mindig azt írja ki, hogy az építmény foglalt.  Tud valaki segíteni?
  • BorzOlga (HU1)BorzOlga (HU1) Bejegyzések: 14

    Szia!

    Szerintem csak akkor engedi lebontani, ha előbb építesz helyette másikat.

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!  Le szeretnék bontani az egyszerű házak közül néhányat, és díszes házakat szeretnék építeni. Csak az a bibi, hogy nem tudok bontani! Mindig azt írja ki, hogy az építmény foglalt.  Tud valaki segíteni?
    hali
    ha nincs elég szabad munkásod akkor nem tudod elbontani
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Mit lehet tenni az olyan játékossal aki  szitkozódik és fenyegetőzik mert nem felelt meg a szövetkezet elvárásának és nem vettük fel tagnak.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Flór4 (HU1) mondta:
    Mit lehet tenni az olyan játékossal aki  szitkozódik és fenyegetőzik mert nem felelt meg a szövetkezet elvárásának és nem vettük fel tagnak.
      Tiltsd le a levelezőben és írd meg a supportnak is.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!  Le szeretnék bontani az egyszerű házak közül néhányat, és díszes házakat szeretnék építeni. Csak az a bibi, hogy nem tudok bontani! Mindig azt írja ki, hogy az építmény foglalt.  Tud valaki segíteni?
    Ez kicsit bonyodalmas ügy :(
    Házat csak akkor tudsz lebontani, ha a szintjének megfelelő számú szabad munkásod van. Ez amolyan állandó kilakoltatási moratórium ;)
    Ha nincs szabad munkásod, akkor az a megoldás, hogy előbb lebontasz egy objektumot, miáltal az ott dolgozók szabaddá válnak, és így már a ház is lebontható. Utána felépíted a díszes házat, majd a korábban lebontott objektumot is, ha szükséged van rá.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Én azt javaslom, hogy vegyen inkább le díszt és építse fel a díszes házat, s ha van elég szabad munkás, amivel a sima ház bontható, azt bontsa le. Igaz, hogy a boldogság bizonyos ideig így lecsökken, de nem kell semmit bontani, csak amit muszáj.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Én azt javaslom, hogy vegyen inkább le díszt és építse fel a díszes házat, s ha van elég szabad munkás, amivel a sima ház bontható, azt bontsa le. Igaz, hogy a boldogság bizonyos ideig így lecsökken, de nem kell semmit bontani, csak amit muszáj.
    Macinak igaza van, ez praktikusabb és gyorsabb megoldás, de azért el tudok képzelni olyan szituációt is, amikor a saját javaslatomat választanám.
  • halihó (HU1)halihó (HU1) Bejegyzések: 13
    Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok! Tudja valaki meddig tart a cukorfarm? Régen meg tudtam nézni, de most sehol nem találom . Köszi

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Tudja valaki meddig tart a cukorfarm? Régen meg tudtam nézni, de most sehol nem találom . Köszi

    Talán 15 vagy 16 nap, de megtudod nézni a reptérnél a ranglistára katt és ott mutatja a pontos napot.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Köszönöm!!!
  • Nagy Bogika (HU1)Nagy Bogika (HU1) Bejegyzések: 2
    Kérlek segítsetek el szeretném adni azokat a dísztárgyakat amelyeket már nem használok nincs szükségem rájuk.
    Hogy adhatom el?
     Köszönöm a segítséget :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Kérlek segítsetek el szeretném adni azokat a dísztárgyakat amelyeket már nem használok nincs szükségem rájuk.
    Hogy adhatom el?
     Köszönöm a segítséget :)
    Szia!
    Eladni nem tudod a díszeket. Két lehetőséged van a megsemmisítésre.
    1. kukába dobod,
    2. a Tájépítésszel alkatrészekre bontatod.
    Az alkatrészek a gyüjtődobozba kerülnek és a szintén a Tájépítésszel a már kint lévő díszeidet fejlesztheted vele.
  • Andrica (HU1)Andrica (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.02.2016
    Több éves játék után , aki elótte sosem kommentelt nem szolt bele a semmibe semibe. Egyszer beszól ,ugy kivágjág a szövetkezetéból mint macskat ..... ???? És nem is személyeskedtem ,Hmmmm tombol a demokrácia !! DE ahogy elnézem akinek nem tettcikik az mehehet ...,még véleményed sem lehet ,hogy is van ez ??? lessz erre válasz ??vagy itt is törölnek ???Hova forduljak ,,
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 03.02.2016
    Több éves játék után , aki elótte sosem kommentelt nem szolt bele a semmibe semibe. Egyszer beszól ,ugy kivágjág a szövetkezetéból mint macskat ..... ???? És nem is személyeskedtem ,Hmmmm tombol a demokrácia !! DE ahogy elnézem akinek nem tettcikik az mehehet ,még véleményed sem lehet ,hogy is van ez ??? lessz erre válasz ??vagy itt is törölnek ???Hova forduljak ,,

    Szia!

    Igazából erre nincs mit válaszolni,kívülről nem lehet a szövire hatni.Nem tudjátok megbeszélni szövin belül?
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Kérlek segítsetek el szeretném adni azokat a dísztárgyakat amelyeket már nem használok nincs szükségem rájuk.
    Hogy adhatom el?
     Köszönöm a segítséget :)
    Szia!
    Eladni nem tudod a díszeket. Két lehetőséged van a megsemmisítésre.
    1. kukába dobod,
    2. a Tájépítésszel alkatrészekre bontatod.
    Az alkatrészek a gyüjtődobozba kerülnek és a szintén a Tájépítésszel a már kint lévő díszeidet fejlesztheted vele.

    Bocsi hogy bele vau,de l lehet bontani a farmon és kap érte lóvét,van ami egész sokat ad.
  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33
    Nekem az a problémám, hogy tele van a farm díszekkel, és nagyon kevés a hely ahhoz, hogy új díszeket rakjunk ki, főleg ilyen nagy 6x4-est
  • Lorácska1 (HU1)Lorácska1 (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok mindig jön ez minden egyébb kérdes mindig arra figyelek rá hogy jön 65 38 üzenet idegesitő muszáj hogy nekem is jöjjön????

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt