Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

18113

Hozzászólások

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Az új eventeknél először meg kell csinálni azt, amit a rendszer felajánl, az után a következőnél már szabadon választhat. Nekem is ezt kellett csinálnom, pedig nem vagyok alacsony szinten. :)
    Köszönöm szépen a válaszod. :)
  • Erzsébet Soós2 (HU1)Erzsébet Soós2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Tisztelt Vezetőség! 
    Az a kérdésen ,hogy van egy farmom " zsuzs4" néven és nem kapom meg az üdvözlő aranyat. Pedig meg van az E-mail címem is és szoktam is használni. Köszönettel Erzsi.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Tisztelt Vezetőség! 
    Az a kérdésen ,hogy van egy farmom " zsuzs4" néven és nem kapom meg az üdvözlő aranyat. Pedig meg van az E-mail címem is és szoktam is használni. Köszönettel Erzsi.
    Szia!
    Itt ugyanolyan játékosok vannak, mint te, így ezt a problémát csak az ügyfélszolgálat (support) tudja neked orvosolni, így kérlek írj nekik. Köszönöm.
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Nekem meg a nemesítéssel van bajom, tiszta szívatás. Volt egy idős, jól edzett (72) és egy fiatalabb (19) lovam. Nemesítés után lett egy fiatal alig edzett pacim. :-(
    Szia! Nemesíteni mindig 2 azonos szintű lovat érdemes, nagyot egy kicsivel nagy felelőtlenség. Én a helyedben a 19-es ló mellé tettem volna egy hasonlót, s addig edzem, amíg lehet, ez kb. 14-15 szint. És a 72-es paci mellé egy hozzá hasonló 70-74 körülit tettem volna.
    ezt honnan lehetne tudni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nekem meg a nemesítéssel van bajom, tiszta szívatás. Volt egy idős, jól edzett (72) és egy fiatalabb (19) lovam. Nemesítés után lett egy fiatal alig edzett pacim. :-(
    Szia! Nemesíteni mindig 2 azonos szintű lovat érdemes, nagyot egy kicsivel nagy felelőtlenség. Én a helyedben a 19-es ló mellé tettem volna egy hasonlót, s addig edzem, amíg lehet, ez kb. 14-15 szint. És a 72-es paci mellé egy hozzá hasonló 70-74 körülit tettem volna.
    ezt honnan lehetne tudni?
    Itt találsz róla leírást.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/55923/loverseny/p1
    Ha még kevés lenne kérdezz, s válaszolunk.
  • MisuFarmer (HU1)MisuFarmer (HU1) Bejegyzések: 10
    Mit kell ahhoz teljesíteni ,hogy tanácsadó szakértő legyek?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Mit kell ahhoz teljesíteni ,hogy tanácsadó szakértő legyek?
    Mit értesz ezen?
  • Mit kell ahhoz teljesíteni ,hogy tanácsadó szakértő legyek?
    A virágfarmon használd az információ gombot :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.01.2016
    Németen volt egy kérdés felelet választás, amit itt megosztanék. Én lényegként azt szűrtem le, hogy
    lesznek majd a 2. negyedévben talán új mezőgazdasági gépek, lehetséges a kutya mellé macska is, új szerencsekerék jutik vannak tervben, hosszabb lesz a szünet a szöviversenyek közt, és lehetséges új kutatás is, amire ötleteket várnak.


    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Kíváncsian várom a 2.-ik negyedévet, németül sem tudok, úgy, hogy maradok annyi infónál amit magyarul írtál be Krisztike, és köszönöm!
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Köszi az információt. Én személy szerint örülök,hogy lesz egy kis változás.tényleg kell a szerencse keréken egy kis újdonság az ajándékoknál.A cicának is nagyon örülök,mert én az állatokat imádom.A kutatásoknál,meg még nem tudom minek örülnék,ha valami új lenne. Nekünk a készletelemmel van a legnagyobb gondunk. De akár mi újdonságot be tesznek mindennek örülni fogunk.Most itt a lehetőség lehet ötleteket adni.Kíváncsi leszek,hol lesznek azok az emberek akik  mindig reklamálnak.Lesz e ötletük!!!!!!!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    Macika, szrtm tökre elég, ha magyarul berakod amit tudsz, mert így igen zavaró, elveszik a te magyar fordításod. nem beszélve arról, h már úgy érzem magam, mintha külföldi fórumon lennék
    bocsi érte
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem.én úgy emlékszem ,hogy a születésnapunk most esedékes, Valaki tud róla valamit,
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem.én úgy emlékszem ,hogy a születésnapunk most esedékes, Valaki tud róla valamit,
    szia
    úgy tudom valamikor okt. végén volt :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Köszi Macika az infót,akkor várjuk szeretettel a tavaszi újdonságokat :D
    Nekem az ötletem a kutatásra,hogy minden termékre lehessen kutatni az ínyencen és virágon is.Pl:barack,méz,oliva,citrus,meg a növényekre,meg tápokra is lehetne.Na meg még a langyiházi magra,adhatna plusszt :D Hát ennyi...
    (nagyika ez régi nagyis volt,örülök :) )
    pusszantás

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Mit kell ahhoz teljesíteni ,hogy tanácsadó szakértő legyek?
    A virágfarmon használd az információ gombot :)
    Minden építményre rá kell kat. a kerítést és a kaput is beleértve, a dísztárgyak nem! 1 nap csak 1x, másnap a hiányzókat újra rákatt és kész a feladat.
  • Öregbá (HU1)Öregbá (HU1) Bejegyzések: 25
    Ki tud nekem valamit mondani a lóversennyel kapcsolatban? Nem értem az egészet. Mostanában kezdtem el foglalkozni vele, így elég tudatlan vagyok :(
    A lovam 40-es szintű. A versenyen nem egyszer előfordult, hogy összekerült egy 10-es vagy egy 3-as szintű loval és mégis vesztett. Hogy van ez? Mi értelme az egész körforgást - sziget, növény, hajó, patkó, szb. - végigcsinálni, ha nem számít a nagy különbség. ;)
    Köszönöm a választ, ha tud valaki segíteni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 26.01.2016
    Ki tud nekem valamit mondani a lóversennyel kapcsolatban? Nem értem az egészet. Mostanában kezdtem el foglalkozni vele, így elég tudatlan vagyok :(
    A lovam 40-es szintű. A versenyen nem egyszer előfordult, hogy összekerült egy 10-es vagy egy 3-as szintű loval és mégis vesztett. Hogy van ez? Mi értelme az egész körforgást - sziget, növény, hajó, patkó, szb. - végigcsinálni, ha nem számít a nagy különbség. ;)
    Köszönöm a választ, ha tud valaki segíteni.
    Szia!
    A lóverseny igazában szerencsejáték.Fejleszted a lovad, és vannak az alap tulajdonságai, meg vannak az extra tulajdonságai. Illetve van a lovad fejlettsége is, vagy bubija. (ez a ló mellett van bal oldalt, ami lehet 1-es, 2-es, 3-as, akár 4-es)
    A lovad versenyzik. Általában mindenkinél más %-os az arány, hogy mennyit nyer és mennyit veszt egy szezon alatt. Van, amikor sokat nyer a hozzá hasonlók, vagy kisebb-nagyobb ellen, vagy, hogy sokat veszt. Egy biztos szerintem, minden lónak van egy képzeletbeli eredménye, amit nem fog túllépni, bármennyire szeretnénk. Ez a szint nem ismert. Amikor versenyzel, az egészet nézi, s mondjuk egyik szezonban benne tudsz lenni az aranyba, de lehet a következőhöz már kevés lesz, ha nem fejlődik kellőképpen a lovad. Az biztos, hogy lassan már a 90-100 körüli lovak kerülnek be a platinába. A gyémántba pedig csak a nagyon jó lovak jutnak be, vagy akik napi szinten sok benzint költenek rá, és gyorsan haladnak.
    Változó mikor milyen lovakat ad be. Sokszor volt, hogy tuti nyerési esélyem volt, s sorozatosan elvesztettem. De volt, hogy esélytelennek láttam, mégis győzött. Ezt előre nem tudhatod.
    Az biztos, hogy próbálj meg 1-1 tulajdonságot kiemelni a lovadnál, s arra erősíteni, s akkor esetleg jobbak lehetnek az esélyeid. Pl. ha erőt választod, akkor 4-nél nagyobb erőt, vagy 12-nél nagyobb ugrási erőt válassz, amikor nemesítesz.
    Itt olvashatsz egyébként többet a lovakról:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/55923/loverseny/p1

  • Babra falu 63 (HU1)Babra falu 63 (HU1) Bejegyzések: 32
    ............
    Köszönöm a választ, ha tud valaki segíteni.
    Szia!
    A lóverseny igazában szerencsejáték.Fejleszted a lovad, és vannak az alap tulajdonságai, meg
    ..................................................
    bugrási erőt válassz, amikor nemesítesz.
    Itt olvashatsz egyébként többet a lovakról:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/55923/loverseny/p1

    Köszönöm a választ és a segítséget. Olvasom az ajánlást.

    Öregbá
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85

    Sziasztok!

    Nem tudjátok kitől kaptam ajándékot?

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Sziasztok!

    Nem tudjátok kitől kaptam ajándékot?

    Ha az ibolyamagokra gondolsz, akkor azt a kis Pigglestől kaptad ;)
    Ezekben a kis eventekben az a legérdekesebb, hogy anélkül lehet teljesíteni és nyerni, hogy az ember észrevenné ;)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721

    Sziasztok!

    Nem tudjátok kitől kaptam ajándékot?

    Ha az ibolyamagokra gondolsz, akkor azt a kis Pigglestől kaptad ;)
    Ezekben a kis eventekben az a legérdekesebb, hogy anélkül lehet teljesíteni és nyerni, hogy az ember észrevenné ;)
    Én ezeket nagyon szeretem, mert nincs görcsölés és van juti!:)
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    Tica54 (HU1) mondta:

    Sziasztok!

    Nem tudjátok kitől kaptam ajándékot?

    Ha az ibolyamagokra gondolsz, akkor azt a kis Pigglestől kaptad ;)
    Ezekben a kis eventekben az a legérdekesebb, hogy anélkül lehet teljesíteni és nyerni, hogy az ember észrevenné ;)
    Én ezeket nagyon szeretem, mert nincs görcsölés és van juti!:)

    Nem ezekre gondoltam.

    Az ördög v. angyal eventben lévő ajándékra gondoltam.

    Valaki az egyik tehénistállómat "ajándékozta meg".

    Gyorsan leszedtem a tejet, már csak ennyit láttam: "Ajándék tőle:"



  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Nem ezekre gondoltam.

    Az ördög v. angyal eventben lévő ajándékra gondoltam.

    Valaki az egyik tehénistállómat "ajándékozta meg".

    Gyorsan leszedtem a tejet, már csak ennyit láttam: "Ajándék tőle:"



    Szia!
    Kérdezd meg a szövi társaidat.
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85

    Megkérdeztem, nem ők voltak.


  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009

    Sziasztok!

    Nem tudjátok kitől kaptam ajándékot?

    Amikor valakitől karmás ajándékot kapsz, meg tudod nézni, ha rálépsz arra, amire az ajándékot kaptad. Oda van írva, kitől kaptad. Sajnos, ha nem nézted meg,mielőtt beszedted, utólag már nem tudhatod meg, hacsak az ajándékozó el nem árulja.
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Tica54 (HU1) mondta:
    Mit kell ahhoz teljesíteni ,hogy tanácsadó szakértő legyek?
    A virágfarmon használd az információ gombot :)
    Minden építményre rá kell kat. a kerítést és a kaput is beleértve, a dísztárgyak nem! 1 nap csak 1x, másnap a hiányzókat újra rákatt és kész a feladat.
    Légyszi a logisztikai szakértő titkát is áruljátok el ! :)  
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85

    :Üdv Sanyi!

    A pékségbe kell átszállítani árukat különböző módon.

    Pl.: Farmkezelő, Átszállít v.,

          Farmkezelő, Tojás/Tej, Eladás, Átszállít v.

          Pékség, Átszállít v.

          Pékség, Termelés, Átszállít.

         

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    SSanyi (HU1) mondta:
    Légyszi a logisztikai szakértő titkát is áruljátok el ! :)  
    Szia.
    Használd a pékség teherautóját minden lehetséges módon.Pl szedj be tojást és amikor fullon van a normál raktár,küldj ólon keresztül.Aztán a pékség körmenüjén katt a teherautóra és szállíts úgy.Majd a pékségbe belépve ott is van 1 teherautó,arra is katt.Meg a farmkezelőt megnyitva ott is van alul 1 teherautó,arra is katt.Már nem emlékszem,hogy hány kellett,ha ettől több,akkor keress még teherautót :D
    jah ha 4 kell és nem fogadja el egyből mind a 4 et,akkor frissíts egyet,és ut megint menj 1 kört (régen így kellett)
    Sok szerencsét.
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Kedves Bourges! Nagyon köszi a segítségedet!  :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt