Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Gondok a játékkal

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 16.01.2016 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Január 14-i frissítés megbeszélése - Új épületszintek.

Hozzászólások

  • BigZozz (HU1)BigZozz (HU1) Bejegyzések: 42
    Sziasztok, nem panaszkodni jöttem és nem is ehhez a témához tartozik, de nem érdekel. Mióta itt játszom a gépem időről időre lefagy játék közben pedig rendszeresen karbantartom több keresőmotorom is van ,hiába.Hogy a moderátoroknak mekkora teljesítményű vasa lehet nem tudom meghogy mennyire értenek hozzá DE .Itt az lenne a lényeg  h fusson a játék sztem az amatőröknek is. Mondhatjátok: ingyenes játéknál nem illik nézni a körülményeket, én azt mondom a GG önmagát járatja le az amúgy tényleg jó játékával viszont hihetetlenűl pongyola műszaki háttérrel. A WG játékok pl több hazai szerverrel működnek , ritkán van frissítés miatti leállás . Eleve nincs ott ennyi új úgynevezett event ami vagy müxik vagy nem (kisérleti nyulak vagyunk mind) de a stabil háttér MŰKÖDIK. A GG Empire-ot végigjátszottam , ha lehet ilyet mondani:) kb.2 év volt, jó volt, hasonló problémákkal mint itt. Tehát amúgy jó játék lenne ez csak túlvállalják a készítők magukat rendesen ami nagy kár. A szegény moderátorok meg csak kapják a kritikát de hát úgy kell nekik , minek vállalták el??! Vannak rendesebb munkák is.....igaz nem mindegyiket lehet otthonról limonádét szürcsölgetve intézni:) Ha meg Kapának akarna valaki írni, írhat a Jóistennek is hasonló eséllyel válaszol vagy intézkedik mindkettő:) Az Empire játéknál volt ő , bár tudnám miért került ide, szerintem büntetésből mert jutalomnak nagyon gázos lenne X) Korhatáros játék ez , én pl semmilyen korosztálynak nem ajánlom, pár ezer ft-ért sokkal élvezhetőbb stratégiai játékokat lehet kapni. Ez a vélemény már kikívánkozott belőlem , végül is épp olyan bolond vagyok mint itt az összes többi :) de gondolom leírom hátha a Kapának is felolvassa valaki.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok, nem panaszkodni jöttem és nem is ehhez a témához tartozik, de nem érdekel. Mióta itt játszom a gépem időről időre lefagy játék közben pedig rendszeresen karbantartom több keresőmotorom is van ,hiába.Hogy a moderátoroknak mekkora teljesítményű vasa lehet nem tudom meghogy mennyire értenek hozzá DE .Itt az lenne a lényeg  h fusson a játék sztem az amatőröknek is. Mondhatjátok: ingyenes játéknál nem illik nézni a körülményeket, én azt mondom a GG önmagát járatja le az amúgy tényleg jó játékával viszont hihetetlenűl pongyola műszaki háttérrel. A WG játékok pl több hazai szerverrel működnek , ritkán van frissítés miatti leállás . Eleve nincs ott ennyi új úgynevezett event ami vagy müxik vagy nem (kisérleti nyulak vagyunk mind) de a stabil háttér MŰKÖDIK. A GG Empire-ot végigjátszottam , ha lehet ilyet mondani:) kb.2 év volt, jó volt, hasonló problémákkal mint itt. Tehát amúgy jó játék lenne ez csak túlvállalják a készítők magukat rendesen ami nagy kár. A szegény moderátorok meg csak kapják a kritikát de hát úgy kell nekik , minek vállalták el??! Vannak rendesebb munkák is.....igaz nem mindegyiket lehet otthonról limonádét szürcsölgetve intézni:) Ha meg Kapának akarna valaki írni, írhat a Jóistennek is hasonló eséllyel válaszol vagy intézkedik mindkettő:) Az Empire játéknál volt ő , bár tudnám miért került ide, szerintem büntetésből mert jutalomnak nagyon gázos lenne X) Korhatáros játék ez , én pl semmilyen korosztálynak nem ajánlom, pár ezer ft-ért sokkal élvezhetőbb stratégiai játékokat lehet kapni. Ez a vélemény már kikívánkozott belőlem , végül is épp olyan bolond vagyok mint itt az összes többi :) de gondolom leírom hátha a Kapának is felolvassa valaki.

    Hali!

    Hát az mind szép hogy ezt ide leírtad csak azt nem tudom mit vársz Kapától?Szerinted mit tud tenni egy moderátor a játékban azon kívül hogy továbbítja a support felé a sirámainkat?
    Egyébként ha figyelsz egy kicsit láthatod hogy Kapa olvasta az irományod mert ide pakolta.Az tény hogy a GG nincs a helyzet magaslatán de erről nem a modik tehetnek!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    .............Vannak rendesebb munkák is.....igaz nem mindegyiket lehet otthonról limonádét szürcsölgetve intézni:) ...............
    hát valóban vannak rendes munkák is, bár ezt a Moderátorok társadalmi munkában végzik, a fizetségük meg max játékpénz, amiből nem igen tudnak limonádét venni, h a karosszékükben szürcsölgethessék :)

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 17.01.2016
    Fodorme, Liz! :) Ott a pont nálatok. :)
    BigZozz, igazad van, sok a baj a játékkal. De most akkor a moderátorok torkának kell esni? Ingyen raknak rendet itt és továbbítgatják a panaszainkat. A játékot nem ők programozzák, nem látnak bele, nem tudnak belenyúlni, javítani, és a hardveres háttér se rajtuk múlik. Viszont ha nem hagyjuk őket békén, majd eltűnnek, és akkor még a fórumon is kitör a káosz. Tényleg ezt akarjuk, gyerekek? Szóval talán abba kéne hagyni a modik piszkálását, mert kezd elgurulni a gyógyszerem. 
    Post edited by Brad Boy (HU1) on
  • Laci gazda4 (HU1)Laci gazda4 (HU1) Bejegyzések: 7
    Kedves hozzászólók!!

    Egy életszerű példa: A gyárban sem a művezetőt keresed ha probléma van, hanem a csoportvezetőt. Ö majd továbbítja fölfelé a problémát. Tehát nem teljesen értem miért van moderátor, ha a problémámmal a supportot kell keresnem????????????
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    Szia!

    Azért, mert a moderátor fórummoderátor. Az a feladata hogy rend legyen a fórumon, és segítsen a játékosoknak. Van olyan probléma amiben mi is tudunk segíteni, de van amivel a supporthoz kell fordulni, mert csak ők tudnak belenézni a játékba, hogy az adott játékosnál mi lehet a baj.

    Ha globális a probléma vagy nagyon sok embert érint, akkor tudjuk mi is továbbítani az illetékeseknek, és ők megkeresik az okát és javítják. De ha egyéni hibáról van szó, vagy csak pár embert érint, akkor nekik személyesen kell írni a supportnak.

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok, nem panaszkodni jöttem és nem is ehhez a témához tartozik, de nem érdekel. Mióta itt játszom a gépem időről időre lefagy játék közben pedig rendszeresen karbantartom több




    Sziasztok! Végre volt pár nap nyugalom, most meg jön vki a semmiből és elkezd vagdalkozni és bántani a modikat, holott (ha olyan sok jó játékot végig csinált már tudhatná!) hogy mi a modik dolga. Szóval be kéne fejezni a SÁRDOBÁLÁST főleg ok nélkül! Ha hallgattál volna bölcsebb maradtál volna biztos ismered ezt a mondást. Egyébként lehet modinak jelentkezni ki lehet próbálni Tedd meg!!


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok! Végre volt pár nap nyugalom, most meg jön vki a semmiből és elkezd vagdalkozni és bántani a modikat, holott (ha olyan sok jó játékot végig csinált már tudhatná!) hogy mi a modik dolga. Szóval be kéne fejezni a SÁRDOBÁLÁST főleg ok nélkül!
    szia
    szerintem ez azért van, mert sokan nem vannak tisztában azzal, h mi a modik feladata.
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    itt nem az a mondanivaló, hogy bántja a modikat. íínem szidta Őket, csupán jelezte gyakran lefagy a játék, és ez így van. Remélhetőleg modi továbbítja és esetleg tesznek valamit.
Sign In to comment.