Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Gond a szövetkezetekkel

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Minden egyéb kérdés.

Hozzászólások

  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Sziasztok! Hát én már megint nagyon pofára estem! Utálom ezt a szövetkezesdit! Sajnos nem tudom,hogy kik játszanak ezzel a játékkal,de szerintem nagyon sérült emberek,napról napra csak megalázzák azokat,akik nem érnek rá naphosszat a gépnél ülni.. Kérem a Supportot,hogy a "normális" életet élők védelmében szűntessék meg a kötelező szövetkezeti tagságot!Nagyon sok a panasz a szövetkezetekre! Sajnos a szövi vezetők valamilyen "bizonyítási" kényszer miatt aggresszívak és ellehetítlenik a normális emberek játék iránti szeretetét! Nekem ez az utolsó kísérletem,hogy végre történjen valami! Nem megoldás,hogy kitesznek és utána visszavesznek,mert a szövinek az eventnél így a jó és az sem megoldás,hogy a szövi vezető belép a farmba és átrendezi és csinálja helyetted,ráadásul még le is degradál és sérteget,hogy hogy mersz lecserélni díszt vagy bármit... a saját farmomon! Miután innen is kiléptem, küldött a fórumra,hogy sírjak nálatok nyugodtan! Hát ez nem játék így! Kérem a Supportot,hogy vizsgálja felül a játék lényegét és írja meg mindenkinek,mert nagyon sok a panasz! Én soha többé nem szeretnék szövetkezetet,de mivel kicsi vagyok nem fogok előbbre jutni!Tudom! Majd mondjátok,hogy biztos velem van a baj! Nem vagyok antiszociális én csak játszani szeretnék napi 1-2 órában,mert családom van és dolgozom reggel 5,40-től este19-ig!! Nem az életcélom,hogy első legyek csak és kizárólag játszani szeretnék,mert megszerettem! Csak sajnos a jelenlegi állapotban szövi nélkül nem megy.. 

  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 09.01.2016
    Olvastátok? Akinek nem tetszik az ne játsszon.. Hát ez röhej! Tudjátok mit? akkor lapozzunk ....
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    csimbi (HU1) mondta:
    Sziasztok! Hát én már megint nagyon pofára estem! Utálom ezt a szövetkezesdit! Sajnos nem tudom,hogy kik játszanak ezzel a játékkal,de szerintem nagyon sérült emberek,napról napra csak megalázzák azokat,akik nem érnek rá naphosszat a gépnél ülni.. Kérem a Supportot,hogy a "normális" életet élők védelmében szűntessék meg a kötelező szövetkezeti tagságot!Nagyon sok a panasz a szövetkezetekre! Sajnos a szövi vezetők valamilyen "bizonyítási" kényszer miatt aggresszívak és ellehetítlenik a normális emberek játék iránti szeretetét! Nekem ez az utolsó kísérletem,hogy végre történjen valami! Nem megoldás,hogy kitesznek és utána visszavesznek,mert a szövinek az eventnél így a jó és az sem megoldás,hogy a szövi vezető belép a farmba és átrendezi és csinálja helyetted,ráadásul még le is degradál és sérteget,hogy hogy mersz lecserélni díszt vagy bármit... a saját farmomon! Miután innen is kiléptem, küldött a fórumra,hogy sírjak nálatok nyugodtan! Hát ez nem játék így! Kérem a Supportot,hogy vizsgálja felül a játék lényegét és írja meg mindenkinek,mert nagyon sok a panasz! Én soha többé nem szeretnék szövetkezetet,de mivel kicsi vagyok nem fogok előbbre jutni!Tudom! Majd mondjátok,hogy biztos velem van a baj! Nem vagyok antiszociális én csak játszani szeretnék napi 1-2 órában,mert családom van és dolgozom reggel 5,40-től este19-ig!! Nem az életcélom,hogy első legyek csak és kizárólag játszani szeretnék,mert megszerettem! Csak sajnos a jelenlegi állapotban szövi nélkül nem megy.. 

    Szia.
    Bevezetőnek írnák pár szót.A szövinek 2,a farmodra is hatással levő szerepe van.Az egyik a bajnokság,ahol a csapat össz küzdelme után jár néhány juti,a másik meg a kutatásokból származó nagyobb profit a termelések után.Semmi több.(jó meg most volt ez a mikus event)
    De minden egyéb független a szövitől,játszhatsz szólóban is,mint sokan mások.
    A másik meg nem minden szövi egyforma.Ha a szövikereső topicba leírod az elképzelésed,hogy milyen szövit keresel,biztos találsz magadnak megfelelőt.Az,hogy átjárnak a farmodra stb,ez egyébként is szabályellenes,ajánlom hogy válts gyorsan jelszót.Szerintem nagyon sok jó és családias jellegű szövi van és van sok,ahol nem az aktivitás,hanem személy a fontos :D
    Sok szerencsét.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 09.01.2016
    csimbi (HU1) mondta:
    Olvastátok? Akinek nem tetszik az ne játsszon.. Hát ez röhej! Tudjátok mit? akkor lapozzunk ...
    Kedves Csimbi!
    Fogadd el a tanácsod, "akkor lapozz"!
    Megnéztem az eddigi beírásaidat. Csupa elégedetlenség, köszönöm egy se! Pedig bizonyára kaptál válaszokat, még ha számodra nem is voltak kielégítőek.
    Tényleg nem kötelező ezzel a játékkal játszani, senki nem kényszerít rá. Arra sem kényszerített senki, hogy regisztálj és kezdd el a játékot.
    További nyugis, lázításmentes szép napot!
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    csimbi (HU1) mondta:
    Sziasztok! Hát én már megint nagyon pofára estem! Utálom ezt a szövetkezesdit! Sajnos nem tudom,hogy kik játszanak ezzel a játékkal,de szerintem nagyon sérült emberek,napról napra csak megalázzák azokat,akik nem érnek rá naphosszat a gépnél ülni.. Kérem a Supportot,hogy a "normális" életet élők védelmében szűntessék meg a kötelező szövetkezeti tagságot!Nagyon sok a panasz a szövetkezetekre! Sajnos a szövi vezetők valamilyen "bizonyítási" kényszer miatt aggresszívak és ellehetítlenik a normális emberek játék iránti szeretetét! Nekem ez az utolsó kísérletem,hogy végre történjen valami! Nem megoldás,hogy kitesznek és utána visszavesznek,mert a szövinek az eventnél így a jó és az sem megoldás,hogy a szövi vezető belép a farmba és átrendezi és csinálja helyetted,ráadásul még le is degradál és sérteget,hogy hogy mersz lecserélni díszt vagy bármit... a saját farmomon! Miután innen is kiléptem, küldött a fórumra,hogy sírjak nálatok nyugodtan! Hát ez nem játék így! Kérem a Supportot,hogy vizsgálja felül a játék lényegét és írja meg mindenkinek,mert nagyon sok a panasz! Én soha többé nem szeretnék szövetkezetet,de mivel kicsi vagyok nem fogok előbbre jutni!Tudom! Majd mondjátok,hogy biztos velem van a baj! Nem vagyok antiszociális én csak játszani szeretnék napi 1-2 órában,mert családom van és dolgozom reggel 5,40-től este19-ig!! Nem az életcélom,hogy első legyek csak és kizárólag játszani szeretnék,mert megszerettem! Csak sajnos a jelenlegi állapotban szövi nélkül nem megy.. 


    Szia!

    Nem kötelező szöviben lenni,én 1 éve játszom a játékkal és csak egy rövid ideig (kb.1 hónapig)voltam szöviben,nem nekem való.Szólóban is lehet haladni mivel Te meló mellett csinálod lassabban de szerintem nem hajt a tatár.Az ilyen típusú játékok hosszú távra szólnak van aki már 2-3 éve játszik.Játssz magadnak a saját tempódban a játék öröméért,én is azt teszem.
    üdv. :)

  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Köszönöm szépen! Igazad van! Én sem bírom a szöviket! Nekem azt írta az előbb Ádámmaci,hogy nem kötelező játszani és regisztrálni és nincs egy köszönöm sem az eddigi kommenteimben! Hát nem tudom.. Talán nincs mit megköszönni,mert eddig csak kibabráltak velem! Kb 3 vagy 4 kommentet írtam eddig! Nagyon szép a kutyus! Ettől jobb kedvem lett!!! Nekem Francia Bulldogjaim vannak...

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    csimbi (HU1) mondta:
    Köszönöm szépen! Igazad van! Én sem bírom a szöviket! Nekem azt írta az előbb Ádámmaci,hogy nem kötelező játszani és regisztrálni és nincs egy köszönöm sem az eddigi kommenteimben! Hát nem tudom.. Talán nincs mit megköszönni,mert eddig csak kibabráltak velem! Kb 3 vagy 4 kommentet írtam eddig! Nagyon szép a kutyus! Ettől jobb kedvem lett!!! Nekem Francia Bulldogjaim vannak...

    Szia Csimbi!
    Bocsi, helyesbíteném a beírásodban kiemelt részt. Nem Ádámmaci írta, hanem én.
    (Csak zárójelben jegyzem meg: Megköszönni a játékostársaid segítségét, beírásodra a segítőszándékot kellene, illene, még ha nem is igazán tudtak, tudnak segíteni, mert ők is ugyanolyan játékosok mint te és nem ők "babráltak ki veled"!)
    További kellemes játékot!
  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Köszi! Nem is vártam mást Tőled! Nem tudom mit kellett volna megköszönnöm,hiszen csak pár "beírásom" volt! Nincs igazad! Ez már nem játék és nagyon sok embernek elege van. Lehet,hogy én lapozok,de attól még a probléma probléma marad... Azért negatív minden írásom,mert csalódott és szomorú vagyok. Eddig akármelyik szövibe mentem mindenhol csak a követelődzés és az agresszió meg az uralkodni vágyás.. Mitől lennék jobb kedvű? Ha nem tudok lépést tartani azokkal akik reggeltől estig itt játszanak,de nekem dolgoznom kell,hogy ki tudjuk fizetni azt a rengeteg számlát...Én csak azt szerettem volna,ha ránk is gondolnátok,mert egyedül így nagyon nehéz..
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Csimbi!
    Keress magadnak egy olyan szövit, ahol nem szeretnének feltörni, akik azért játszanak, mert tetszik nekik. Nem akarnak nagy eredményt elérni, és keveset tudnak játszani. Szerintem van olyan szövi, ahol mindenki naponta belép, végzi a dolgát, kutatásokat csinálnak, és haladnak a maguk tempójában, és nincs zsarnokság. Írj a szövetkezetet keresek azon témájába, amibe a szinted szerint beletartozol, és írd meg, hogy mit szeretnél, mik a lehetőségeid, stb., de ha lehet ne felháborodva. Elhiszem, hogy sokszor feszült az ember, de próbáljunk meg normális módon tenni. Köszönöm.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Kedves Csimbi!
    Elfogadom az indokod a negatív beírásaidra és elnézést kérek, ha tovább rontottam a hangulatod. A mi szövink  nem olyan, mint amelyikeket fentebb jellemeztél. Mi nem a Himalája megmászás világcsúcsát szándékozzuk megdönteni. Itt csendes, nyugodt az élet. Sokan dolgoznak, kisgyermekeket nevelnek, napjában csak egyszer, kétszer tudnak némi időt a játékban eltölteni. Ha valaki ma nem tud jönni, majd jön holnap. Ebből nálunk soha nincs gond.
    A projektek mindig úgy kerülnek összeállításra, hogy ők se essenek el a résztvétel esélyétől. Sajnálom, hogy nem ilyen szövit találtál magadnak.
  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Bocsi,de ki vagyTe? Miért kötözködsz velem? Nem is ismersz és nem tudsz rólam semmit! Az előző kommentek révén kerültem egy olyan szövibe,ahol naponta helyettem játszottak, átrendezték a farmomat és leszúrtak,ha én mást csináltam! Szerinted ez játék?Akkor is megköszöntem,de priviben,mert oda írtak!! Az előtte levő szöviből pedig azért léptem ki,mert csak hátráltattam őket,hisz nem tudtam egész nap játszani! Ne légy velem igazságtalan kérlek! Senkit soha nem akartam és nem is fogok megbántani! 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    csimbi (HU1) mondta:
    Bocsi,de ki vagyTe? Miért kötözködsz velem? Nem is ismersz és nem tudsz rólam semmit! Az előző kommentek révén kerültem egy olyan szövibe,ahol naponta helyettem játszottak, átrendezték a farmomat és leszúrtak,ha én mást csináltam! Szerinted ez játék?Akkor is megköszöntem,de priviben,mert oda írtak!! Az előtte levő szöviből pedig azért léptem ki,mert csak hátráltattam őket,hisz nem tudtam egész nap játszani! Ne légy velem igazságtalan kérlek! Senkit soha nem akartam és nem is fogok megbántani! 
    A kritika topikban írtam neked, talán már olvastad.
  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Hát akkor most megköszönöm Neked! Jöhetek Hozzátok? Napi 1-2 órát tudok itt lenni,de ugye nem fogsz leszidni,ha olyat csinálok ami nem tetszik? Már rettegek,mert nem tudom mikor csinálok jót és mikor rosszat!
    Tetszik amit írtál! Én sem akarok semmilyen csúcsot megmászni csak játszani! Ma nem is mentem fel,mert annyi sértés és keserűség ért.
  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Igen, és köszönöm! Csak nem értettem,hogy miért voltál velem ennyire ellenséges?

  • csimbi (HU1)csimbi (HU1) Bejegyzések: 14
    Hála Neked, kaptam 10 plecsnit a kommentekért...
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 09.01.2016
    Csimbi!
    Gratulálok a plecsnidhez! Gyere!
    Írtam neked priviben! 
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    csimbi (HU1) mondta:
    Köszönöm szépen! Igazad van! Én sem bírom a szöviket! Nekem azt írta az előbb Ádámmaci,hogy nem kötelező játszani és regisztrálni és nincs egy köszönöm sem az eddigi kommenteimben! Hát nem tudom.. Talán nincs mit megköszönni,mert eddig csak kibabráltak velem! Kb 3 vagy 4 kommentet írtam eddig! Nagyon szép a kutyus! Ettől jobb kedvem lett!!! Nekem Francia Bulldogjaim vannak...

    Szia!

    Örülök hogy kicsit jobb kedved lett a blökitől és annak is hogy Gazdasággal békejobbot nyújtottatok egymásnak és lesz végre egy olyan szövid amiben majd jól érzed magad.
    üdv.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    csimbi (HU1) mondta:
    Köszönöm szépen! Igazad van! Én sem bírom a szöviket! Nekem azt írta az előbb Ádámmaci,hogy nem kötelező játszani és regisztrálni és nincs egy köszönöm sem az eddigi kommenteimben! Hát nem tudom.. Talán nincs mit megköszönni,mert eddig csak kibabráltak velem! Kb 3 vagy 4 kommentet írtam eddig! Nagyon szép a kutyus! Ettől jobb kedvem lett!!! Nekem Francia Bulldogjaim vannak...

    Szia!

    Örülök hogy kicsit jobb kedved lett a blökitől és annak is hogy Gazdasággal békejobbot nyújtottatok egymásnak és lesz végre egy olyan szövid amiben majd jól érzed magad.
    üdv.
    Szia fodorme!

    Azt hiszem, átok ült azon a napon, mert szinte minden topikban egymás haját tépték a számomra kedves játékosok. Csimbinek ezt az idézett mondatát olvasva elpattant a cérnám! "Sajnos nem tudom,hogy kik játszanak ezzel a játékkal,de szerintem nagyon sérült emberek,napról napra csak megalázzák azokat,akik nem érnek rá naphosszat a gépnél ülni.".
    Aztán rájöttem, hogy szebb volt a napom, míg a fórumra nem jöttem. Igy jött a békejobb. Azóta Kata nálunk van és megnyugodott.

    Üdv:
    Kati
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    csimbi (HU1) mondta:
    Köszi! Nem is vártam mást Tőled! Nem tudom mit kellett volna megköszönnöm,hiszen csak pár "beírásom" volt! Nincs igazad! Ez már nem játék és nagyon sok embernek elege van. Lehet,hogy én lapozok,de attól még a probléma probléma marad... Azért negatív minden írásom,mert csalódott és szomorú vagyok. Eddig akármelyik szövibe mentem mindenhol csak a követelődzés és az agresszió meg az uralkodni vágyás.. Mitől lennék jobb kedvű? Ha nem tudok lépést tartani azokkal akik reggeltől estig itt játszanak,de nekem dolgoznom kell,hogy ki tudjuk fizetni azt a rengeteg számlát...Én csak azt szerettem volna,ha ránk is gondolnátok,mert egyedül így nagyon nehéz..
    Szia! Nem akarlak bántani de ahogy olvasgattam a problémáidat azért kicsit az a bántó ahogy lázítasz és összevonod az egész szövetkezetet ami itt a játékban található.
    1: A te hibád ha valaki be tudd valaki lépni a farmodra, mert elárultad a jelszavad. Ha nem tetted volna kizárt dolog, hogy be tudjanak lépni.
    2: Az én szövetkezetembe nem panaszkodik képzeld senki. Vajon miért? Normális hang nem, megbeszélés a titka. Nálam olyan is játszik aki 3 műszakba dolgozik, 3 családja van, magánház ahol mindig van dolog és a világért el nem menne a szövetkezetből, ha megcsinálja a dolgát, részt vesz a csapat munkába, napi összeget befizeti a szövetkezetbe ( ami nem kifosztás ) esetleg nem tudd 1 napot fent lenni de visszamenőleg megcsinál mindent  ( persze szól ) akkor nincs gond. Ja és én nagyon sok ideig várok mire kirakok valakit de nekem bíznom is kell a társaimba ehhez. Nem vagyunk sajnos annyian amennyien kellene, hogy legyünk és valószínű ezért, mert több ilyen játékos van mint te, mi abba bízunk, hogy valahogy megcsináljuk a feladatokat és egyszer csak lesznek emberkék akik belépnek a szövetkezetünkbe, amit előír a játék megcsináljuk és akkor nem lesz egy idő után annyi kötelező dolog amit ez a játék előír, nem kell fizetni.
    3: Ezért kérlek ne lázíts, ne vond egybe az összes szövetkezetet, mert ezt kikérem magamnak, mi és én mint vezető nem vagyunk olyanok mint a többiek.
    Szerintem kicsit magadba is kellene nézned mielőtt összevonnál egy kalap alá mindenkit. 
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110

    Kedves Csimbi!
    Keress magadnak egy olyan szövit, ahol nem szeretnének feltörni, akik azért játszanak, mert tetszik nekik. Nem akarnak nagy eredményt elérni, és keveset tudnak játszani. Szerintem van olyan szövi, ahol mindenki naponta belép, végzi a dolgát, kutatásokat csinálnak, és haladnak a maguk tempójában, és nincs zsarnokság. Írj a szövetkezetet keresek azon témájába, amibe a szinted szerint beletartozol, és írd meg, hogy mit szeretnél, mik a lehetőségeid, stb., de ha lehet ne felháborodva. Elhiszem, hogy sokszor feszült az ember, de próbáljunk meg normális módon tenni. Köszönöm.
    Egyet értek veled.
    Ezt kellene tenni nem lázadni, mert a hétköznapi gondok miatt vagyunk mi is fent, hogy kikapcsolódjunk, nem lázadásra vágyunk hanem egyetértésre és mi meg is tudjuk ezt oldani a szövetkezetünkbe.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Ági28 (HU1) mondta:

    Kedves Csimbi!
    Keress magadnak egy olyan szövit, ahol nem szeretnének feltörni, akik azért játszanak, mert tetszik nekik. Nem akarnak nagy eredményt elérni, és keveset tudnak játszani. Szerintem van olyan szövi, ahol mindenki naponta belép, végzi a dolgát, kutatásokat csinálnak, és haladnak a maguk tempójában, és nincs zsarnokság. Írj a szövetkezetet keresek azon témájába, amibe a szinted szerint beletartozol, és írd meg, hogy mit szeretnél, mik a lehetőségeid, stb., de ha lehet ne felháborodva. Elhiszem, hogy sokszor feszült az ember, de próbáljunk meg normális módon tenni. Köszönöm.
    Egyet értek veled.
    Ezt kellene tenni nem lázadni, mert a hétköznapi gondok miatt vagyunk mi is fent, hogy kikapcsolódjunk, nem lázadásra vágyunk hanem egyetértésre és mi meg is tudjuk ezt oldani a szövetkezetünkbe.

    Szia fodorme!

    Azt hiszem, átok ült azon a napon, mert szinte minden topikban egymás haját tépték a számomra kedves játékosok. Csimbinek ezt az idézett mondatát olvasva elpattant a cérnám! "Sajnos nem tudom,hogy kik játszanak ezzel a játékkal,de szerintem nagyon sérült emberek,napról napra csak megalázzák azokat,akik nem érnek rá naphosszat a gépnél ülni.".
    Aztán rájöttem, hogy szebb volt a napom, míg a fórumra nem jöttem. Igy jött a békejobb. Azóta Kata nálunk van és megnyugodott.

    Üdv:
    Kati

    Kedves Ági!
    Fenntebb olvashattad, a probléma megoldódott!
    Részünkről a  téma zárva!

    Macika, Kapa! 
    Légyszi zárjátok! Köszönöm!
    Üdv:
    Kati

Ez a beszélgetés lezárult..