Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Január 5-i frissítés megbeszélése: Boldog új év

13

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sAJNOS EGYRE ROSSZABB EZ A JÁTÉK HOL LEFAGY ,MÁR LEGALÁBB 1 HÓNAPJA,HOL UGRÁL IRÁNYÍTHATATLANUL,MOST MEG KIFEHÉREDIK,SAJNOS ANNYI IDŐM NEM MINDIG VAN HOGY UGRÁLJAK EGYIK FARMRÓL A MÁSIKBA NO MEG HÁT NEM EZ A JÁTÉK LÉNYEGE
    szia Zsuzsika
    igazad van, a játéknak nem az a lényege, h folyton egyik farmról a másikra lépkedj, h működjön rendesen de esetleg ha a Supportnak pontosan megírnád a "jelenséget", mi az ami nem müxik rendesen, talán tudnának tájékozódni és javítani a minőségen :)
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Egyetértek az előttem szólóval.

  • Laci gazda4 (HU1)Laci gazda4 (HU1) Bejegyzések: 7
    Liz65 (HU1) mondta:
    sAJNOS EGYRE ROSSZABB EZ A JÁTÉK HOL LEFAGY ,MÁR LEGALÁBB 1 HÓNAPJA,HOL UGRÁL IRÁNYÍTHATATLANUL,MOST MEG KIFEHÉREDIK,SAJNOS ANNYI IDŐM NEM MINDIG VAN HOGY UGRÁLJAK EGYIK FARMRÓL A MÁSIKBA NO MEG HÁT NEM EZ A JÁTÉK LÉNYEGE
    szia Zsuzsika
    igazad van, a játéknak nem az a lényege, h folyton egyik farmról a másikra lépkedj, h működjön rendesen de esetleg ha a Supportnak pontosan megírnád a "jelenséget", mi az ami nem müxik rendesen, talán tudnának tájékozódni és javítani a minőségen :)
    Asszem van itt köztünk egy megbízott valaki, aki írogathatna annak a "supportnak". Bocs hogy bele vau.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Asszem van itt köztünk egy megbízott valaki, aki írogathatna annak a "supportnak". Bocs hogy bele vau.
    szia
    talán a Moderátorra gondoltál? igen.... az ő feladata továbbítani a játékosok észrevételeit
    és szrtm meg is teszi :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ez így igaz Líz, de az még nem elég. Én csak általánosságban tudok továbbítani problémát, és amiatt kell az egyéni írás is a supportnak, hogy ha bármi van nyoma legyen. Minden levélnek van egy adott száma, és ezek egyéni elbírálás alá esnek. És én sem tudok folyamatosan a supporttal beszélni, másrészt ha nem tapasztalom a hibát, nehéz pontosan átadni a hibajelenséget a fórumon közöltek alapján. Az akinél fennáll a probléma jobban látja, képernyővel alá tudja támasztani. Nálam a munkahelyen a net nem olyan, és már több hónapja fél percenként lefagyok, és tapasztalom a rákattintok a beszednivalóra és elfehéredik, s a játékba ki és belépkedek. Itthon ilyet akkor tapasztalok, ha a netem belassul, vagy éppen szakadozik, s ha visszajön már beszedi fáziskéséssel. De ennek nincs köze egyik frissítéshez sem. A ti problémátok meg lehet mással függ össze, de minden friss után célszerű újraindítani a böngészőt és a játékot.
  • Laci gazda4 (HU1)Laci gazda4 (HU1) Bejegyzések: 7
    Liz65 (HU1) mondta:

    Asszem van itt köztünk egy megbízott valaki, aki írogathatna annak a "supportnak". Bocs hogy bele vau.
    szia
    talán a Moderátorra gondoltál? igen.... az ő feladata továbbítani a játékosok észrevételeit
    és szrtm meg is teszi :)
    szia
    így van, reá gondoltam. és éppen ezért nem értem, hogy miért mi írogassunk a supportnak, amikor tömeges a jelenség. én egyszer már abbahagytam ezt a "játékot", pedig már 100-as szint fölött jártam jóval, de ha ilyen lesz továbbra is, újból abbahagyom, és intenzíven lebeszélek mindenkit erről a játékról!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ez így igaz Líz, de az még nem elég. Én csak általánosságban tudok továbbítani problémát, és amiatt kell az egyéni írás is a supportnak, hogy ha bármi van nyoma legyen. Minden levélnek van egy adott száma, és ezek egyéni elbírálás alá esnek. És én sem tudok folyamatosan a supporttal beszélni, másrészt ha nem tapasztalom a hibát, nehéz pontosan átadni a hibajelenséget a fórumon közöltek alapján. Az akinél fennáll a probléma jobban látja, képernyővel alá tudja támasztani. Nálam a munkahelyen a net nem olyan, és már több hónapja fél percenként lefagyok, és tapasztalom a rákattintok a beszednivalóra és elfehéredik, s a játékba ki és belépkedek. Itthon ilyet akkor tapasztalok, ha a netem belassul, vagy éppen szakadozik, s ha visszajön már beszedi fáziskéséssel. De ennek nincs köze egyik frissítéshez sem. A ti problémátok meg lehet mással függ össze, de minden friss után célszerű újraindítani a böngészőt és a játékot.
    szia macika
    pont ezt írtam, talán nem ebben a topikban
    a melóhelyemen nekem is jelentkezik a többek által leírt probléma, viszont itthon semmi gond. persze friss után érdemes előzményeket és sütiket törölni
  • Verka5 (HU1)Verka5 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia:)
    Hát ez nagyon érdekes, akkor csak én nem látom? Ez most hogy lehet?
    Sőt,ha itt tartunk én a folyamatban lévő építési fülecskét sem látom jobb oldalt.
    Nem lehet hogy túl nagyra van állítva a kép és nem fér be a képernyőbe?
    Köszi,de nem vagyok amatőr.Ezért gondoltam megmutatom én mit látok a farmomon. Ja és nem photoshopos:)
    Egyébként írtam a supportnak és várom a megoldást.


    image
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Verka5 (HU1) mondta:
    Szia:)
    Hát ez nagyon érdekes, akkor csak én nem látom? Ez most hogy lehet?
    Sőt,ha itt tartunk én a folyamatban lévő építési fülecskét sem látom jobb oldalt.
    Nem lehet hogy túl nagyra van állítva a kép és nem fér be a képernyőbe?
    Köszi,de nem vagyok amatőr.Ezért gondoltam megmutatom én mit látok a farmomon. Ja és nem photoshopos:)
    Egyébként írtam a supportnak és várom a megoldást.


    image
    Hali!
    Nem gondoltam hogy amatőr vagy,roppant érdekes hogy olyan mintha egy-két frissítés kimaradt volna Nálad.Elküldted a képet is a supportnak?
  • Verka5 (HU1)Verka5 (HU1) Bejegyzések: 5
    Hali!
    Nem gondoltam hogy amatőr vagy,roppant érdekes hogy olyan mintha egy-két frissítés kimaradt volna Nálad.Elküldted a képet is a supportnak?
    Szia!
    Bocsi csak kicsit nehéz napom volt. Igen küldtem képet a supportnak is és remélem valamikor kapok majd választ is.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Verka5 (HU1) mondta:

    Szia!
    Bocsi csak kicsit nehéz napom volt. Igen küldtem képet a supportnak is és remélem valamikor kapok majd választ is.
    Hát kíváncsi vagyok i írnak.A mai javításos történet olyan mintha nem is lett volna.Ma már 3-szor töröltem a flash sütijeit,utána tudok leszedni de pikk-pakk megint törölhetnék.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Sziasztok! :) Most nálam is jelentkezett az elszürkülés. Roppant unalmas ez a folytonos frissítés és sütitörlés, ennél bonyolultabb és grafikusabb játékokkal is játszom/játszottam, de ennyi hibát, meg felesleges írogatást emiatt eddig egy játékban sem tapasztaltam. A GGS kivételével minden üzemeltető kezét-lábát töri, fél-egy órán belül kapok választ a bajaimra, ha meg tömeges, máris jön írogatások nélkül is a hivatalos értesítés és javítják. De tényleg javítják, nem csak próbálkoznak, vagy pedig a játékos gépére, meg a netre fogják. Nem fura, hogy ugyanezen gépen a net is, más játékok is gond nélkül mennek, csak a Big Farm akad ki mindig a sok frissítés ellenére? Szóval toll a fülükbe, bénák és kész. És amíg azok, addig nuku arany, anélkül szórakozok.  B) 
    Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a fórum eddigi fél-magyar nyelvű bejelentkezési oldala nálam tegnap óta teljesen nemzetközi lett, egy szó sincs magyarul. Továbbá annak sincs nyoma sem, hogy a játékból való közvetlen, egykattintásos bejelentkezés érdekében bármit is tettek volna, néha kerülő utakon tudok csak feljönni. 
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok! :) Most nálam is jelentkezett az elszürkülés. Roppant unalmas ez a folytonos frissítés és sütitörlés, ennél bonyolultabb és grafikusabb játékokkal is játszom/játszottam, de ennyi hibát, meg felesleges írogatást emiatt eddig egy játékban sem tapasztaltam. A GGS kivételével minden üzemeltető kezét-lábát töri, fél-egy órán belül kapok választ a bajaimra, ha meg tömeges, máris jön írogatások nélkül is a hivatalos értesítés és javítják. De tényleg javítják, nem csak próbálkoznak, vagy pedig a játékos gépére, meg a netre fogják. Nem fura, hogy ugyanezen gépen a net is, más játékok is gond nélkül mennek, csak a Big Farm akad ki mindig a sok frissítés ellenére? Szóval toll a fülükbe, bénák és kész. És amíg azok, addig nuku arany, anélkül szórakozok.  B) 
    Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a fórum eddigi fél-magyar nyelvű bejelentkezési oldala nálam tegnap óta teljesen nemzetközi lett, egy szó sincs magyarul. Továbbá annak sincs nyoma sem, hogy a játékból való közvetlen, egykattintásos bejelentkezés érdekében bármit is tettek volna, néha kerülő utakon tudok csak feljönni. 
    szia
    így van, reá gondoltam. és éppen ezért nem értem, hogy miért mi írogassunk a supportnak, amikor tömeges a jelenség. én egyszer már abbahagytam ezt a "játékot", pedig már 100-as szint fölött jártam jóval, de ha ilyen lesz továbbra is, újból abbahagyom, és intenzíven lebeszélek mindenkit erről a játékról!! "

    Laci gazda4-et idéztem!

    Szervusztok!
    Pontosan így gondolom én is, de hisz írtam is, mindenben egyet értek!
    Sajnos már a pékségbe sem lehet átküldeni a terményeket, "csak" eladni lehet a raktárból, vagy gyorsan feltölteni a pékségen belül minden terméket, vagy sütitörlés, ecetera-ecetera, vagyis, MI JÁTÉKOSOK vacakoljuk / és most nagyon finom vagyok, jóval másabbat írtam volna! / el az időnket, azok helyett AKIK FIZETÉSÉRT kéne, hogy megtegyék, oksi, én nyugdíjas vagyok, de már én is unom, hát még azok, akik munkába mennének!? 
    ÉS, most nincs szövis-küldis-event, de lesz ugye, NO majd akkor lesz még itt panaszáradat, JOGOSAN!
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok!!
    Tényleg nem jelentett semmit a frisités, a hiba maradt, remélhető hogy javitják, mert nagyon kellemetlen játék közben eladni belöle egy darabot befogadja a következő leszedést. Minden féle törlés elvégezve, ki-belépés megtörtént. Ha az egyik farmról a másikra lépéssel meg lehet szüntetni, de az meg olyan lassu, hogy a küldinél is vesztességet jelent.

    Reméljük hogy ma újra javítani fogják, a kléérés továbbitását előre is köszönöm

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 07.01.2016
    gizi1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!!
    Tényleg nem jelentett semmit a frisités, a hiba maradt, remélhető hogy javitják, mert nagyon kellemetlen játék közben eladni belöle egy darabot befogadja a következő leszedést. Minden féle törlés elvégezve, ki-belépés megtörtént. Ha az egyik farmról a másikra lépéssel meg lehet szüntetni, de az meg olyan lassu, hogy a küldinél is vesztességet jelent.

    Reméljük hogy ma újra javítani fogják, a kléérés továbbitását előre is köszönöm

    Reméljük Gizike, reméljük, hogy mielőbb javítják a hibákat, de majd jön újabb!


    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Sziasztok!

    Újra írok.. sajnos most meg már a farmomat sem érem el.. csak tekereg előszór a kék háttér majd meg a zöld és ennyi... a sok frissítés meg a takarítás után ez van!

    Üdv: Mircipirci
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Újra írok.. sajnos most meg már a farmomat sem érem el.. csak tekereg előszór a kék háttér majd meg a zöld és ennyi... a sok frissítés meg a takarítás után ez van!

    Üdv: Mircipirci

    Hali!
    Az angolom a CM a flash miatt az Operát javasolja mint lehetséges megoldás.
  • Kitty-cat (HU1)Kitty-cat (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!
     Nálam egyre sűrűbben jelentkezik az a probléma, hogy leszedéskor elhomályosul a a leszedni szánt föld, istálló, vagy gyümölcsös képe. innentől nem csinál semmit, míg ki nem lépek. Kezdetben csak 1-2 alkalommal csinálta, de most már szinte minden leszedés problémát okoz. Az állandó ki-be lépkedés nagyon elveszi az időt, így már nem is okoz örömet a játék, csak bosszúságot.
     A szöviben más is jelezte azt a problémát.
     Van-e valami megoldás erre, vagy a játék végleges elhagyása fogja megoldani problémámat?
     Üdv: Kitty-cat
     
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Sziasztok!
     Nálam egyre sűrűbben jelentkezik az a probléma, hogy leszedéskor elhomályosul a a leszedni szánt föld, istálló, vagy gyümölcsös képe. innentől nem csinál semmit, míg ki nem lépek. Kezdetben csak 1-2 alkalommal csinálta, de most már szinte minden leszedés problémát okoz. Az állandó ki-be lépkedés nagyon elveszi az időt, így már nem is okoz örömet a játék, csak bosszúságot.
     A szöviben más is jelezte azt a problémát.
     Van-e valami megoldás erre, vagy a játék végleges elhagyása fogja megoldani problémámat?
     Üdv: Kitty-cat
     
    Szia! Sajnos nálam is elég gyakran jelenkezik  ez a probléma ,és bosszantó nagyon.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 07.01.2016
    ez a hiba sajnos nálam is jelentkezik
    a tegnap javitooták, de nem sikerült, a friss után is ugyanaz a helyzet :rage: 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia! Sajnos nálam is elég gyakran jelenkezik  ez a probléma ,és bosszantó nagyon.

    ez a hiba sajnos nálam is jelentkezik
    a tegnap javitooták, de nem sikerült, a friss után is ugyanaz a helyzet :rage: 
      sziasztok

    most olvastam az angolon, h még ma lesz egy hotfix, h javítsák a hibát. időt nem írtak
    más szervereken is gond van az aratásnál
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 07.01.2016
    Sziasztok!

    Újra írok.. sajnos most meg már a farmomat sem érem el.. csak tekereg előszór a kék háttér majd meg a zöld és ennyi... a sok frissítés meg a takarítás után ez van!

    Üdv: Mircipirci

    Hali!
    Az angolom a CM a flash miatt az Operát javasolja mint lehetséges megoldás.
    Szia Fodorme!

    Köszönöm a tanácsot. Letöltöttem az Opera böngészőt. Telepítettem hozzá a flashplayert.. 
    Sajnos ugyanaz a hiba.. szép zöld háttér ott is..
    de van amikor nem is éri el a weboldalt.  http://bigfarm.goodgamestudios.com

    Na majd megvárom míg megjavul.. talán estére.

    Köszönöm a segítséget.

    Sikerült belépni!!!!  :)  12:36 kor

    Üdv: Mircipirci
    Post edited by mircipirci (HU1) on
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Újra írok.. sajnos most meg már a farmomat sem érem el.. csak tekereg előszór a kék háttér majd meg a zöld és ennyi... a sok frissítés meg a takarítás után ez van!

    Üdv: Mircipirci

    Hali!
    Az angolom a CM a flash miatt az Operát javasolja mint lehetséges megoldás.
    Szia Fodorme!

    Köszönöm a tanácsot. Letöltöttem az Opera böngészőt. Telepítettem hozzá a flashplayert.. 
    Sajnos ugyanaz a hiba.. szép zöld háttér ott is..
    de van amikor nem is éri el a weboldalt.  http://bigfarm.goodgamestudios.com

    Na majd megvárom míg megjavul.. talán estére.

    Köszönöm a segítséget.

    Üdv: Mircipirci

    Hát sajnálom hogy nem sikerült,nekem Mozillám van,betöltéssel nincs gondom csak a leszedéssel de az is csak most először,eddig az sem volt.
  • Babinakom (HU1)Babinakom (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!A frissítés óta nálam is beszürkülnek az ólak és a földek,nem tudok aratni.Folyton újra kell indítanom a játékot.Ez nagyon bosszantó...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.01.2016
    A problémát ismerik, és még nem tudni mikor, de az angolon már a CM említette, hogy lehetséges ma is egy javítás, de egyenlőre még pontosabb infó nincs róla.

    Frissítés indult.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Kitty-cat (HU1)Kitty-cat (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!
     Köszi a gyors válaszokat!
     Akkor legalább a remény még él!
     Üdv: Kitty-cat
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
     Köszi a gyors válaszokat!
     Akkor legalább a remény még él!
     Üdv: Kitty-cat
    szia Kitty
    a javítás megtörtént du, remélhetőleg azóta már nálad is, és minden játékosnál megszűntek ezen problémák :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     Köszi a gyors válaszokat!
     Akkor legalább a remény még él!
     Üdv: Kitty-cat
    szia Kitty
    a javítás megtörtént du, remélhetőleg azóta már nálad is, és minden játékosnál megszűntek ezen problémák :)

    Hali!

    Nem tom mit javítottak mert semmi nem változott.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Hali!

    Nem tom mit javítottak mert semmi nem változott.
    hát fodorme
    nálam eddig se igen volt gond, most meg egyáltalán nincs :)
    sajnálom, ha nálatok nem változott semmi :(
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Egyenlőre nálam megszünt a hiba, köszönet a javitásért.

    Valami jó hir is, a videó müködött, igaz elég bonyolult modon, most láttam másodszor, és örültem nekii.

    Most csk azon igulhatók, hogy a héten már ne jöjön semmi.



    Köszönet érteDDDDDDD

Sign In to comment.