Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Január 5-i frissítés megbeszélése: Boldog új év

Itt beszélgethettek a január 5-én sorra kerülő változásokról.
«134

Hozzászólások

  • Mázli1 (HU1)Mázli1 (HU1) Bejegyzések: 0
    Nem tudok belépni a karácsonyi farmra.Akár hova klikkelek nem engedi.
  • aszfaltfarmer (HU1)aszfaltfarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    A jobb oldalon lévő betakarítási idő számlálója működik, de amikor a 0-ra ér, nem zöldül ki és nem jelenik meg a megszokott "pipa" sem. Nekem hiányzik.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A jobb oldalon lévő betakarítási idő számlálója működik, de amikor a 0-ra ér, nem zöldül ki és nem jelenik meg a megszokott "pipa" sem. Nekem hiányzik.
    Milyen böngészőt használsz?
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    A jobb oldalon lévő betakarítási idő számlálója működik, de amikor a 0-ra ér, nem zöldül ki és nem jelenik meg a megszokott "pipa" sem. Nekem hiányzik.

    Nekem is olyan és a külföldi fórumokon is írták. Ez egy hiba, reméljük majd javítják.
  • llaaccii (HU1)llaaccii (HU1) HU1 Bejegyzések: 85
    Este (HU1) mondta:
    A jobb oldalon lévő betakarítási idő számlálója működik, de amikor a 0-ra ér, nem zöldül ki és nem jelenik meg a megszokott "pipa" sem. Nekem hiányzik.

    Nekem is olyan és a külföldi fórumokon is írták. Ez egy hiba, reméljük majd javítják.

    Nálam is jelentkezik ez a probléma.
  • Sziasztok!
    Nem tudom hogy ide kell e ezt írni de egyik barátomnak blokkolták a farmját és nem tud belépni.Azt írja neki hogy lépjen kapcsolatba a támogatási csapattal,de hogyan tegye ha belépni se tud a kezdő oldalrol.
    Köszönöm a segítséget előre is.
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok!
    Nem tudom hogy ide kell e ezt írni de egyik barátomnak blokkolták a farmját és nem tud belépni.Azt írja neki hogy lépjen kapcsolatba a támogatási csapattal,de hogyan tegye ha belépni se tud a kezdő oldalrol.
    Köszönöm a segítséget előre is.
    Próbáld meg Te  az ügyfélszolgálatnak  megírni.
  • Mano100 (HU1)Mano100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    sziasztok!
    Nem tudjátok véletlenül,hogy miért van az,hogy rákattintok az arany vásárlásra és nem történik semmi,nem nyillik meg az ablak?
  • Sziasztok!
    Kérlek  segtsetek,SOS-be, mert már 2 óra hosszája próbálok belépni a játékba és nem sikerül Azért elég bosszantó hogy nem tudom a termelést csinálni ráadásul a szövi bajnokság is most van. nem tudok a társaimmal sem kapcsolatba lépni. Ha sikerül is belépnem rögtön kilép a játék anélkül hogy bármilyen feladatot megcsinálna.
    Bízom benne, hogy mihamarabb sikerül megoldani a problémámat.. Ez most így is elég sok kiesés a számomra.

    Köszönöm a segítséget

    Bea
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Kérlek  segtsetek,SOS-be, mert már 2 óra hosszája próbálok belépni a játékba és nem sikerül Azért elég bosszantó hogy nem tudom a termelést csinálni ráadásul a szövi bajnokság is most van. nem tudok a társaimmal sem kapcsolatba lépni. Ha sikerül is belépnem rögtön kilép a játék anélkül hogy bármilyen feladatot megcsinálna.
    Bízom benne, hogy mihamarabb sikerül megoldani a problémámat.. Ez most így is elég sok kiesés a számomra.

    Köszönöm a segítséget

    Bea
    Szia! Ugyanolyan játékosok vagyunk, mint te, így csak azt tudom javasolni, nézd meg a netkapcsolatod, próbálj törölni sütiket és hasonlókat, próbálj más böngészőt is, ha nem megy sajnos sokat mi nem tudunk messziről tenni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ez jól hangzik
    csupán azt nem értem, h mi jelentősége van most már a Miki listának és műhelynek így, h már vége.
    ugye ezzel nem azt akarják mondani, h visszahozzák? mert tőlem a Miki semmit nem fog kapni mióta ilyen jól lehúzott idővel és lóvéval is egyaránt :)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Elmúlt a mikulás, akkor minek a boldogságmérő javítás?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    konvoj (HU1) mondta:
    Elmúlt a mikulás, akkor minek a boldogságmérő javítás?
    Én (mint valamikori programozó) úgy gondolom, hogy akár visszajön a Mikulás, akár nem, hibás nem maradhat. Ugyanis egy programrész sok szubrutinból és egyebekből áll, ami a teljes program szerves részét képezi, és azt esetleg máshonnan is meghívhatják a jövőben.
    Arról azután lehet vitatkozni, hogy az ilyen jellegű programozás jó vagy se, mert sajnos látjuk, hogy sok hibalehetőség forrása. Ez is egyik oka annak, hogy egy új funkció bevezetésekor valamilyen régi dolog, ami addig tökéletesen működött, elromlik :(, de ezt tovább magyarázni fölösleges.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.01.2016
    nem lesz Mikulással kapcsolatos javítás :)
    legalábbis Nafaru nem írt erről, talán véletlenül került be Macika fordításába
    a többi stimmel. vagy a németen is elírták, ahol esetleg Macika is olvasta
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.01.2016
    Amikor délután az eredeti szöveget néztem, akkor még benne volt az összes nyelvnél, de most valóban nem került ki a németeknél. Holnap ellenőrzöm, s ha valóban nem lesz benne, kiveszem.

    Javítottam a leírást. Ide illesztem az angol szöveget is.

    Changes & bug fixes

    Changes

    • Farm Environment / Video Ad - George's makeshift cinema has completed its service and makes way for a brand new movie theater building next to your farm. It will find its position where the Mine was previously located. 
    • Farm Environment / Mine - The Mine will be moved closer to the Greenhouse, to the bottom right side of your farm. 
    • Inventory / Karma Points - Karma will now also be displayed in the equipments tab of the inventory, making it easier to determine how many Karma Points you have left.  

    Bug Fixes

    • Horse Ranch - When switching to Competition view, earned Horseshoes were no longer displayed at the top left. 
    • Landscape Architect - When there were less than 6 decorations available to upgrade, the decoartion list would still be scrollable using the mousewheel, causing unexpected behaviour. 
    • Inventory - The Inventory sometimes displayed contents of page 2 on page 1, making page 1 inaccessible.


    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • katmarc (HU1)katmarc (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 05.01.2016
    Jó, hogy szép új épületbe költözött a mozi, ahol változatlanul nézhetjük a nagy SEMMI-t!
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Minek  az új Mozi mikor nem adott soha semmit, kár odarakni.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Ráadásul ez a mostani event is rablás. Nem volt elég a miki most ez....1 dollárt nem adok az biztos... 
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Sziasztok! Először is nagyon Boldog Új évet Kivánok Mindenkinek! Kezdő koromban én is sokat morogtam, de csak a saját kedvem rontottam el. Bocs, de ezt csak a tapasztalat mondatja velem.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.01.2016
    A táblázat a boldogságpontokkal és a beadott összegekkel megtalálható a tippek közt.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/55842/adomanygyujtes-az-arvahaznak-boldogsagpont-tablazat#latest


  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Boldog Új évet kivánok minden játszótársamnak.

    A frissitéssel kapcsolatba sokszoros frisités ellenére ha rá kattintok a földre,olakra nem tudom leszedni a terményt, mert elhomályosodik és eltünnek az olak, földek. Ki kell kapcsoni a gépet ujra belépek és talán letudom szerdni.
    Sütiszedés stb.megcsinálva.
    Köszönöm ha történik valami, hogy ez a hiba megszünjön.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
    Sziasztok!
    Nálam illetve a szövitársaimnál  is fennáll ez a probléma...
    szerintem a frissítéssel lett valami gond a játékban.
    Mircipirci
  • jegenyefasor (HU1)jegenyefasor (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok !   A Farmokon Bármit leakarunk szedni,Földek ,Állatok,Gyümölcsök.
    Nem lehet. Csak elhomályosodik,és állandóan újra kell indítani a Gépet-
     Legyetek szivesek benézni ha lehet,mert nemtudok játszani,Eventet,küldetést csinálni-
        Köszönöm  Schiller Jánosné Közösen Előre szöv. vez.
  • zsófia07 (HU1)zsófia07 (HU1) Bejegyzések: 0
    elég szomorú hogy egy ilyen gagyi grafikájú böngészős játék folyton lefagy a rengeteg vegyél aranyat reklámtól!!!!...:(
  • Sziasztok! Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok! Nekem a következő frissítéssel kapcsolatban volna 1 kérdésem. Láttam, hogy hamarosan lesz lehetőség az épületek és egyebek feljebb fejlesztésére. Én azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg van-e kilátás a farm területének bővítésére? Csak mert ha jól látom volna még a bánya mellett hely! Válaszotokat előre is köszönöm!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
    Szervusztok!

    Sajnos nálam is elszürkülnek az ólak, szántók, amit eddig SOHA nem tapasztaltam, pedig a leállás, frissítés után be sem tudtam volna lépni a farmra a játékom frissítése nélkül, és természetesen végig "zongoráztam" én is mindent!
    NET-függő!?? ha igen, az tuti, én ennél többet 1 fillérrel sem fizetek többet, 5-6 ezer forint erre a játékra NEM is elég???
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
    Szervusztok!

    Sajnos nálam is elszürkülnek az ólak, szántók, amit eddig SOHA nem tapasztaltam, pedig a leállás, frissítés után be sem tudtam volna lépni a farmra a játékom frissítése nélkül, és természetesen végig "zongoráztam" én is mindent!
    NET-függő!?? ha igen, az tuti, én ennél többet 1 fillérrel sem fizetek többet, 5-6 ezer forint erre a játékra NEM is elég???

    Szia Nagyika!

    Nem biztos hogy többe kerül egy jobb net,nekem Digim van 3700-ér korlátlan és a gyerekem szerint aki netmániás igen jó.Most nekem is behomályoz időnként,biztos a "karbantartás-javítás" meg a sokat akar a szarka miatt van.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nálam a munkahelyemen tapasztalható, hogy lassú, nehézkes, gyakran megfagy, stb. Otthon teljesen jól működik. Szerintem van net köze is ennek a dolognak...
    Szia Kriszti!
    Nem tudom mennyi köze lehet ennek a problémának a net-hez.
    Most egy gépen vagyok két farmon. Az enyémen (165. szint) és az unokámén (22. szint). Az én farmom zökkenőmentesen működik, az unokámén ugyanaz a probléma, amit az előző hsz-ben Gizi írt. Minden beszedésnél rá kell frissítenem és csak az övén. Géptakarítás után is fenn áll ez a probléma a karbantartás óta.
    Szervusztok!

    Sajnos nálam is elszürkülnek az ólak, szántók, amit eddig SOHA nem tapasztaltam, pedig a leállás, frissítés után be sem tudtam volna lépni a farmra a játékom frissítése nélkül, és természetesen végig "zongoráztam" én is mindent!
    NET-függő!?? ha igen, az tuti, én ennél többet 1 fillérrel sem fizetek többet, 5-6 ezer forint erre a játékra NEM is elég???

    Szia Nagyika!

    Nem biztos hogy többe kerül egy jobb net,nekem Digim van 3700-ér korlátlan és a gyerekem szerint aki netmániás igen jó.Most nekem is behomályoz időnként,biztos a "karbantartás-javítás" meg a sokat akar a szarka miatt van.
    Sziasztok!

    Jó stapabíró a szarka farka!
Sign In to comment.