Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

13113

Hozzászólások

  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 03.01.2016
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Miért nem küldi el a gép azokat
    a leveleket amiket a Supportnak küldenék el?
    Mindig kiírja, hogy :An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later.(Hiba lépett fel. Elnézését kérjük a kellemetlenségért, és próbálja meg később.) Bármikor megpróbálom soha egyetlen egy levelemet sem küldi el.
    Előre is köszönöm a segítségeteket:
    Bogyó13
    szia Bogyó!1szövi tagunk is küldött a supportnak..reklamációt,/innen az ügyfél sz.rol/vissza küldtek egy mailt,h.küldjük el még egyszer..amit nem lehetett,mert vissza pattant öökké!azóta sem történt semmi az ügyben!de ne általánosítsunk..hátha több szerencsével jársz!!!
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok

    csak finoman, halkan szeretnék érdeklődni.....
    ez a Nemesis már örökké velünk marad? nem lehet valahogyan kiiktatni?
    mit keres nálunk időnként?
    nem igazán mutat jól :)

    Biztos valami kavarodás van a fórumban, mert moderátor, csak nem nálunk!
  • Bogyó13 (HU1)Bogyó13 (HU1) Bejegyzések: 2
    Köszönöm a válaszotokat. A fórumos ügyfélszolgálattal elküldte végre. Nagyon nagyon köszönöm. :smiley: 
  • Pami8 (HU1)Pami8 (HU1) Bejegyzések: 7
    sziasztok!
     Érdeklődnék hogy a hópehely ami most reppen fel hogy befolyásolja a a kari  dísz boldogság értékét.Próbáltam infót keresni,nem találtam.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ezt igazából senki se tudja, pontos infót nem találtam, s adtak számunkra róla. Holnap kiderül, ha véget ér.
  • Katipanda7 (HU1)Katipanda7 (HU1) Bejegyzések: 1
    szeretném megkérdezni egy ideig nem játszottam a farmommal es nem tudok a régivel belépni pedig meg van a nevem és a jelszom ,????
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szeretném megkérdezni egy ideig nem játszottam a farmommal es nem tudok a régivel belépni pedig meg van a nevem és a jelszom ,????
    Szia!
    Nem tudom, sikerült-e már belépni a farmodra vagy valaki más van ott, mert a farmodon zajlik az élet. Megnéztem.
  • Katipanda7 (HU1)Katipanda7 (HU1) Bejegyzések: 1
    én most fent vagyok egy más neveztü farmon mert azt hitte a régit elvesztettem mostt az uj Katipanda7 nevezetü vagy te melyiket látod 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Mennyi ideig nem léptél be? Fél év eltelt? Ha igen, automatikusan törölte a rendszer. Ha nem, és nem enged be, kérj jelszó cserét, amihez a mail címed kell megadni a bejelentkező oldalon.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én a szövi hópihéinek nyolcadát gyűjtöttem eddig össze. Ami vicc, mert nem is csináltam semmiféle mikulásos ajándékversenyt. Nem indultam, mégis kapom a hópihéket. Mire fel, arra elképzelésem sincs. A szövetkezet most épp 30 fő, ma léptek be hárman, mert pár emberkét eltanácsoltunk. Szegények belázasodtak, nagyon pirosak voltak. Nekem több, mint 80 ezer pihe puha hópihécske van. Felhasználni nincs mire. Szint úgy nem tudok mit kezdeni negyedmillió patkóval se, mert nem lóversenyzek. Hazárdjátékból elég a heti 1 lottó. :)
    Nemezisz meg lehet, hogy álcázott "kém", lesi, hogy vajh ez a pár fórumozó ugyan mit is tud kezdeni ezzel az elbaltázott fórummal! Már a régi rómaiak is megmondták, hogy görögnek nem szabad hinni. Miért? Nem tudom, mert annyira nem vagyok vén. :p
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    én most fent vagyok egy más neveztü farmon mert azt hitte a régit elvesztettem mostt az uj Katipanda7 nevezetü vagy te melyiket látod 
    Én egy 57. szinten álló 3 farmból állót látok.
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Ez a játék magyar szerveren müködik ugye ? 
    Kaptam 1 üzenetet a tagfelvételi hirdetésemre ,de nem magyar a játékos....
    osman3806(TR1)- rákerestem,de nem találtam...

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Ez a játék magyar szerveren müködik ugye ? 
    Kaptam 1 üzenetet a tagfelvételi hirdetésemre ,de nem magyar a játékos....
    osman3806(TR1)- rákerestem,de nem találtam...

    Szia!

    Hát vszínű eltévedett szegény. :)De még az is lehet hogy magyar csak a török szerveren játszik.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 04.01.2016
    sziasztok!
    Én ezt nem értem én szedtem össze a legtöbb hópelyhet és még is én kaptam a legalacsonyabb boldogság értékű díszt.
     Van olyan aki 1 hetet kihagyott és még is magasabb a dísz értéke.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok!
    Én ezt nem értem én szedtem össze a legtöbb hópelyhet és még is én kaptam a legalacsonyabb boldogság értékű díszt.
     Van olyan aki 1 hetet kihagyott és még is magasabb a dísz értéke.
    szia Beth
    ezer éve nem láttalak :)
    biztosan összefügg az előző 4 heti mikis programmal. ha végig részt vettél benne, mind a 6 hétben, akkor szrtm jelezd a Support felé. talán megfelelő választ, esetleg javítást kapsz
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok!
    Én ezt nem értem én szedtem össze a legtöbb hópelyhet és még is én kaptam a legalacsonyabb boldogság értékű díszt.
     Van olyan aki 1 hetet kihagyott és még is magasabb a dísz értéke.
    szia Beth
    ezer éve nem láttalak :)
    biztosan összefügg az előző 4 heti mikis programmal. ha végig részt vettél benne, mind a 6 hétben, akkor szrtm jelezd a Support felé. talán megfelelő választ, esetleg javítást kapsz
    szia Liz!
     Már csak ritkán játszok,de most a szővi miatt belehúztam.Azért érthetetlen számomra hogy van olyan aki több mint 1000 boldogságos díszt kapott.Szerintem ez  megint v.mi baki.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.01.2016

    szia Liz!
     Már csak ritkán játszok,de most a szővi miatt belehúztam.Azért érthetetlen számomra hogy van olyan aki több mint 1000 boldogságos díszt kapott.Szerintem ez  megint v.mi baki.

    az már biztos, h teljesítmény függő, most jelezte egyik játékosom, h nála mind2 farmon különböző BP-jű díszt kapott. az egyik farmon 156, a másikon 149, nekem meg 165 a Jégpalota BP-je
    de ha úgy érzed és látod is, h nem megfelelően kaptál, akkor írj a Supportnak, esetleg írd meg a társad nevét is, h jobban utána tudjanak nézni
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Liz65 (HU1) mondta:

    szia Liz!
     Már csak ritkán játszok,de most a szővi miatt belehúztam.Azért érthetetlen számomra hogy van olyan aki több mint 1000 boldogságos díszt kapott.Szerintem ez  megint v.mi baki.

    az már biztos, h teljesítmény függő, most jelezte egyik játékosom, h nála mind2 farmon különböző BP-jű díszt kapott. az egyik farmon 156, a másikon 149, nekem meg 165 a Jégpalota BP-je
    na de 1250 pontos még sem lehet.
    Az enyém 185 pontos lett.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.01.2016

    na de 1250 pontos még sem lehet.
    Az enyém 185 pontos lett.
    annyi biztosan nem lehet, hisz a max 165 pontos volt legalábbis a Jégpalota. ezek szrtn a díszeknél lehetett magasabbat is kapni
    az 1250 az meg irreális. tuti hiba nyugodtan írjatok, ma már doliznak elvileg :)
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    Liz65 (HU1) mondta:
    csimbi (HU1) mondta:

    Sziasztok! Először is Áldott, Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek! Szeretném tudni,hogy miért csak azok a tagok részesülnek előnyben akik valamilyen szövetkezetnek a tagjai?Sokan vagyunk, akik csak "játszunk" nem tudunk napokat a gép előtt tölteni! Nekünk miért nincs lehetőségünk előre lépni? Én már két szövibe is voltam! Az elsőt hagyjuk,mert maga volt a rémálom! A másodiknál főnök váltás volt és sajnos ezen az emberen az uralkodási vágy lett urrá! Hát én nem szeretnék semmilyen szövibe tartozni és szerintem sokan vagyunk így.. Nem szeretnénk hátráltatni senkit és előbb utóbb kitesznek azután visszavesznek a különböző feladatoknál,mert akkor a szövi pontot nyer! Szerintem ez nem igazságos!! Én nem szeretnék szövitag lenni sehol, viszont szeretem ezt a játékot,de csak napi egy-két órában,hogy ne menjen a család rovására! Tudtok nekem és a hasonló helyzetben levőknek valamilyen alternatívát? Köszönöm szépen és gondoljatok ránk "bénákra" is,hisz a szövikben mi ezek vagyunk és sajnos ezt éreztetik is velünk! :(  Válaszotokat nagyon várva, Kata


    szia csimbi

    ez a játék pont a szövire lett alapozva, ettől olyan más mint a legtöbb játék, és valahol ezzel tudják a játékosokat megfogni, hisz aki egy jó szövibe bekerül és jó társaságban van, nehezen hagyja abba. többen már csak a "kis családunk" miatt vagyunk itt.
    de van az olyan játékosok számára is lehetőség, akik naponta keveset tudnak gép előtt lenni, és mégis élvezhetik a szövi "előnyeit" :)
    alapíts egy szövetkezetet, ahova olyan tagokat veszel fel, akik csak a játék öröméért jönnek és nem azon vannak, h hanyadikak a szövi listán vagy h minél jobban teljesítsenek, tehát nem versengenek semmiért
    Sziasztok! Nálunk pont az az elv, hogy napi 1x elég játszani. Igaz, a versenyzés miatt sokan itt hagytak, ez van. Mi a a játék öröméért játszunk, a nyeremények csak ráadások.Nyugdijasként dolgozom, én sem tudok órákat a gép előtt ülni.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok!
    Én ezt nem értem én szedtem össze a legtöbb hópelyhet és még is én kaptam a legalacsonyabb boldogság értékű díszt.
     Van olyan aki 1 hetet kihagyott és még is magasabb a dísz értéke.
    Szia!
    Mindig teljesítetted a 100%-ot? Nálunk azt néztük, hogy mindenkié ugyanakkora volt, akik végig csináltuk a listákat. Csak a 2 hétért járó 15 BP amit én személy szerint keveslek.
  • sólyom7 (HU1)sólyom7 (HU1) Bejegyzések: 1
    Szia! köszönöm ,hogy válaszoltál! így fogok tenni csak mindig elkeseredem ha azt látom milyen kicsi vagyok
    és így majd mindig utolsó is a sórban.Legyen szép napod!:)

  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 04.01.2016
    sziasztok!
    Én ezt nem értem én szedtem össze a legtöbb hópelyhet és még is én kaptam a legalacsonyabb boldogság értékű díszt.
     Van olyan aki 1 hetet kihagyott és még is magasabb a dísz értéke.
    Szia!
    Mindig teljesítetted a 100%-ot? Nálunk azt néztük, hogy mindenkié ugyanakkora volt, akik végig csináltuk a listákat. Csak a 2 hétért járó 15 BP amit én személy szerint keveslek.
    Szia!
    Minden hetet megcsináltam 100%ra.A mi szövinkbe elég érdekes boldogság pontok születek.A 185--az 1856 minden volt.De úgy látszik észbe kaptak és már javították.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.01.2016

    Szia!
    Minden hetet megcsináltam 100%ra.A mi szövinkbe elég érdekes boldogság pontok születek.A 185--az 1856 minden van.
    hát én már mondtam, h a matek nem éppen az erősségük :smiley:
    becsúszott +-ba 1-2 szám még a végére :) amit 1250 BP-re írtál, valszeg csak 125 lenne
    kizártnak tartom, h ezer BP feletti díszek lennének
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia!
    Minden hetet megcsináltam 100%ra.A mi szövinkbe elég érdekes boldogság pontok születek.A 185--az 1856 minden van.
    hát én már mondtam, h a matek nem éppen az erősségük :smiley:
    becsúszott +-ba 1-2 szám még a végére :) amit 1250 BP-re írtál, valszeg csak 125 lenne
    kizártnak tartom, h ezer BP feletti díszek lennének
    Visszaküldjük őket az első osztályba.:D
    Matekból :ülj le fiam egyes.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Visszaküldjük őket az első osztályba.:D
    Matekból :ülj le fiam egyes.
    hát ja :smiley:
    bizti kihagytak egy pár osztályt, ezért nem megy olyan jól a számolás
    azért remélem ha túl sok lesz a panasz a díszek BP-jére, és esetleg korrigálják, nem fogják még jobban elrontani.
    roppant dühös lennék, ha ennyi fenekelés után ettől rosszabb lenne a BP. alig több mint egy hét alatt majdnem egy szintet léptem, már csak kb 200 TP kell, de nincs erőm hozzá. elég volt a vetés-aratásból
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Sajnos elég nagyot csalódtam a mikulásban. Szorgalmasan dolgoztam a hat hét alatt és 69 boldogságú díszt kaptam csak. Minden alkalommal teljesítettem a 100 %-ot, plusz vasárnaponként segítettem a többieknek. Hópehelyből rengeteget gyűjtöttem. Erre kaptam a 69-es díszt. Egyszerűen nem értem miért ilyen kevés.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok!Nem tudom ki hogy van vele, de ez a Mikulásos játék nem igazán sikerült úgy ahogy elképzeltem, Nagy csalódás volt a számomra, én úgy olvastam az előzményében (lehet rosszul), hogy kapunk 1 egyéni ajándékot(a kunyhók közül) és lesz 1 szövetkezeti ajándék.Legnagyobb csalódás hogy csak 1 ajándékot kaptunk és azt sem igazán sikerült igazságosan elosztani.Szóval a későbbiekben nagyon meg fogom gondolni, hogy milyen játékban veszek részt. Nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, lehet én értelmezem rosszul, de a szövitársaim sem boldogok és hasonlóan vélekednek.
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    érdekes a,, jégpalotás játék,,!nálunk volt aki 386.bp-s szintü jégpalotát kapott,aztán mikor másodszor is meg nézte/dobozban volt már/akkorra ,,lement a bp.-je 192-re..hogy is van ez?de mit várok amikor aany is tűnt már el 3000..és hiába reklamáltunk/support!/ >:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    érdekes a,, jégpalotás játék,,!nálunk volt aki 386.bp-s szintü jégpalotát kapott,aztán mikor másodszor is meg nézte/dobozban volt már/akkorra ,,lement a bp.-je 192-re..hogy is van ez?de mit várok amikor aany is tűnt már el 3000..és hiába reklamáltunk/support!/ >:)
    nincs min csodálkozni. sajnos mint ált-ban, ez se lett tökéletes. nálunk volt, aki ki se tudta nyitni a meglepi ládát. javaslatra ki- és belépett, akkor meg eltűnt

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt